|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 9:09:49   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Tinaaja, super za 6, tudi jutri bo!



danes je bil na racun pice +1kg... al nima veze, bo ze ..

aja, jaz sem si pa iz Desiguala narocila nove cunjice user posted image ko bo kaksna kg manj bodo se boljs user posted image ampak ze zdaj sem hepi hepi hepi

uzivaj v leviskah user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   [Brisano sporočilo]
20.2.2011 9:17:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2577
   [Brisano sporočilo]
20.2.2011 9:20:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 9:22:52   
Eva19
o no tud jaz sem včeraj grešila, vidim da nisem edina, ampak ble smo zuni s puncami in sem ubistvu načrtno pojedla en sendvič, ker sem mal spila, in če ga ne bi, bi mela zdele pomoje tazga mačka, ker pač niti slučajno nisem navajena alkohola več user posted image tko da jaz jutri ne pričakujem minusa na tehtnici, saj veste, alkohol je itak smrt za kile user posted image no ampak se pustim presenetit, danes upam da mi uspe it na kolo, mam tok enih stvari za narest. starša mi bosta popoldne mal tamalo odpelala ker mava midva oba ful enih stvari za opravt, tko da bo prav prišlo, da se gredo skupaj za par urc potepat.
hm kaj bo danes na jedilniku pa pojma nimam user posted image mogoče samo kakšna juhica, če ne bom preveč lačna...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 9:24:33   
Eva19
hehe ja umpa lumpa, kot bi ble zmenjene, jaz sem vas lih brala, preden sem oddala post, in sem prec vidla da nisem bila edina, ki se je pregrešila, no ampak jaz zase še vseeno mislim da sem drugač čist pridna, in ker smo drugače res kar pridne, se mi ne zdi čudno, da nas včasih kaj premaga. je vse tole res ena ogromna sprememba za organizem...

uglavnm zdaj pa uspešno naprej user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 9:57:37   
jenii
OJ.
grešila včeri cel dan po celi črti, športala nič, mal pospravljanja to je bilo pa to.
vidim da se izogibate OH. ko sem pred letom in pol šla na dieto in sem uspešno igubila 18 kg sem pazila pri vseh obrokih razen pri kosilu sem jedla OH, testenine sem menjala s grahamovi, pa kruh sem rženi jedla in mi je šlo zelo lepo dol pa še dovolj energije sem imela, migala sem vsak dan je moralo biti res nekaj izrednega da nisem. sem bila na porodni in sem izkoristila čas.
zdej se v bistvu en teden bolj pazim, ker sem vmes žrla ne samo jedla, dobro da sem dovolj migala da ni šlo s kg-ji v višave. sem na konkretnem plusu od začetka. cigaretom se pa še vedno izogibam.
lp

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 10:22:46   
pety78
Dobro jutro!

S takšnim zagonom ponavadi začnem nov dan. Pridna, sem na tešče orbitrekala 15 minut, da sem se malo za včerajšnjo torto oddolžila, nato dve veliki žlici polnozrnatih kosmičev z navadnim jogurtom in sedaj še kava z mlekom.
Ampak do večera je še dooooolga. user posted image Pa še malo manj kot pol torte se mi veselo v hladilniku smeje!

Včeraj je bil grešni dan, ampak nič za to. Bo pa danes bolje. Vmes je pa tako treba malo pregrešit, da nam motivacija ne pade, a ne?
Pridne bodite danes.

LP

_____________________________



(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 10:53:04   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: valči


Aleksandra 123,ti si rekla,da ne bi zdržala,ne?Bi,bi verjemi mi.Ker vse to je v glavi.Ko se odločiš,da greš v to,greš.In pika.





Malo bom pokomentirala. Ni vedno vse v glavi in volji. Lahko organizem ti odpoveduje: naprimer v smislu, da ti sladkor v krvi pade pod nivojem normale, če nimaš urejene prehrane. Temu sledi, da se ne da postiti, klub zelo veliki volji, ker ti začne organizem dajat signale, da je nekaj narobe.  Zato verjamem, da kdo tega ne zmore, pa če še tako želi.



js sem hotela..ampak sem imela neko blesavo omotico, ki je nisem imela zdaj od začetka hujšanja nikoli..tko da mogoče če ne bi bilo tiste..potem bi šlo.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 11:24:20   
naomy
živjo!!!!

jaz sem bila pa včeraj zelo pridna, nobenega greha. tako da jutri bo res en lep rezultat, ne tako kot prejšnji ponedeljek, ko je bil plus... user posted image

lepo nedeljo vsem, pri nas se že pripravlja kosilo...

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 11:44:18   
ječi12
ojla

tut js učeri pridna.

dons za zajtrk sm mela jogurt pa oreščke
za kosilo bo pečen piščenčji file pa solata z jajčkom in fižolom
za kosilo št. dve bo montijeva pena pa kšn košček sira s pičančkom in salso
večerja bo pa najbrž neki zelo lahkega,samo da je.

jutri pa sigurno bo minus,samo vprašanje je kakšen. tko da bom se pustila spet pač presenetit :)

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 11:45:46   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: valči


Aleksandra 123,ti si rekla,da ne bi zdržala,ne?Bi,bi verjemi mi.Ker vse to je v glavi.Ko se odločiš,da greš v to,greš.In pika.





Malo bom pokomentirala. Ni vedno vse v glavi in volji. Lahko organizem ti odpoveduje: naprimer v smislu, da ti sladkor v krvi pade pod nivojem normale, če nimaš urejene prehrane. Temu sledi, da se ne da postiti, klub zelo veliki volji, ker ti začne organizem dajat signale, da je nekaj narobe.  Zato verjamem, da kdo tega ne zmore, pa če še tako želi.



ja res je! jz še do kosila kdaj zelo težko zdržim tešča, pa vrjemite, da ne zaradi tega da bi se mi luštalo hrane, ampak ker se pučutim zelo slabotno, začne me glava bolet,...



(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 11:54:41   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Samo vprašam, a to smo se zmenile, da ga bomo včeraj sračkale? Ker mi je tudi kiara pisala včeraj, da je imela the greh večerjo user posted image user posted image user posted image

Ja nič bejbe, bomo pač tako, saj imamo veliko časa... user posted image user posted image user posted image




ja res je, jz sm bila včeraj popoldan čist zabedirana, slabe volje in sm za večerjo jedla kruh, evrokrem, pa mleko- malenkost se pozna na tehtnici, ampak bo še dans težk zdražat- smo na kosilu in cel popoldan pri tašči- tam pa na mizi milijon dobrot!!!!!!!!!!!! tak da bo dans še kriza. upam, da greva popoldan z mojim za kako urco hodit-če bo vreme ok.
no naj omenim še to, da nism včeri bila ne na sprehodu, ne telovadila, pa tud pospravla nism nič, ampak celo popoldne sva se z malim cartala, igrala in gledala TV- ampak pasal pa jeuser posted image

še danes poskušamo po najboljših močeh, v ponedeljek pa nam bo lažjeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 12:23:58   
pikapolonice
Valči tudi jaz bom junija stara 32 let. Imam 2 cm manj kot ti in trenutno okrog 58 kg. Imela sem pa 48 kg pred prvim otrokom. Ne vem ali si že pisala o tem kaj pa prodajata (verjetno domačo hrano), ko se vozita tako po Sloveniji? Sem firbčna a ne? Sama sem čisto obsedena z doma pridelano hrano in te za to sprašujem. Tudi sama imam vrtiček in komi čakam, da kaj posadim še bolj pa, da kaj zraste.
Ta vikend smo pa vse po vrsti grešnice. Zadnje čase sem spet obsedena z sladkarijami. Predvsem z sladoledom. Sploh se mu ne morem odrečt. Me pa kar malo skrbi drugi teden, ko gremo na počitnice in bo tam polno za jesti.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 12:24:29   
pikapolonice
Valči tudi jaz bom junija stara 32 let. Imam 2 cm manj kot ti in trenutno okrog 58 kg. Imela sem pa 48 kg pred prvim otrokom. Ne vem ali si že pisala o tem kaj pa prodajata (verjetno domačo hrano), ko se vozita tako po Sloveniji? Sem firbčna a ne? Sama sem čisto obsedena z doma pridelano hrano in te za to sprašujem. Tudi sama imam vrtiček in komi čakam, da kaj posadim še bolj pa, da kaj zraste.
Ta vikend smo pa vse po vrsti grešnice. Zadnje čase sem spet obsedena z sladkarijami. Predvsem z sladoledom. Sploh se mu ne morem odrečt. Me pa kar malo skrbi drugi teden, ko gremo na počitnice in bo tam polno za jesti.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 12:24:51   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: valči


Aleksandra 123,ti si rekla,da ne bi zdržala,ne?Bi,bi verjemi mi.Ker vse to je v glavi.Ko se odločiš,da greš v to,greš.In pika.





Malo bom pokomentirala. Ni vedno vse v glavi in volji. Lahko organizem ti odpoveduje: naprimer v smislu, da ti sladkor v krvi pade pod nivojem normale, če nimaš urejene prehrane. Temu sledi, da se ne da postiti, klub zelo veliki volji, ker ti začne organizem dajat signale, da je nekaj narobe.  Zato verjamem, da kdo tega ne zmore, pa če še tako želi.



ja res je! jz še do kosila kdaj zelo težko zdržim tešča, pa vrjemite, da ne zaradi tega da bi se mi luštalo hrane, ampak ker se pučutim zelo slabotno, začne me glava bolet,...





Točno o tem sem pisala. Tvoj signal telesa je zelo slabo počutje, glavobol... Če bi nadeljevala bi bilo s teboj zelo slabo naslednji dan.

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 12:25:28   
pikapolonice
Valči tudi jaz bom junija stara 32 let. Imam 2 cm manj kot ti in trenutno okrog 58 kg. Imela sem pa 48 kg pred prvim otrokom. Ne vem ali si že pisala o tem kaj pa prodajata (verjetno domačo hrano), ko se vozita tako po Sloveniji? Sem firbčna a ne? Sama sem čisto obsedena z doma pridelano hrano in te za to sprašujem. Tudi sama imam vrtiček in komi čakam, da kaj posadim še bolj pa, da kaj zraste.
Ta vikend smo pa vse po vrsti grešnice. Zadnje čase sem spet obsedena z sladkarijami. Predvsem z sladoledom. Sploh se mu ne morem odrečt. Me pa kar malo skrbi drugi teden, ko gremo na počitnice in bo tam polno za jesti.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 12:25:49   
pikapolonice
Valči tudi jaz bom junija stara 32 let. Imam 2 cm manj kot ti in trenutno okrog 58 kg. Imela sem pa 48 kg pred prvim otrokom. Ne vem ali si že pisala o tem kaj pa prodajata (verjetno domačo hrano), ko se vozita tako po Sloveniji? Sem firbčna a ne? Sama sem čisto obsedena z doma pridelano hrano in te za to sprašujem. Tudi sama imam vrtiček in komi čakam, da kaj posadim še bolj pa, da kaj zraste.
Ta vikend smo pa vse po vrsti grešnice. Zadnje čase sem spet obsedena z sladkarijami. Predvsem z sladoledom. Sploh se mu ne morem odrečt. Me pa kar malo skrbi drugi teden, ko gremo na počitnice in bo tam polno za jesti.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 12:32:09   
miška17
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: valči


Aleksandra 123,ti si rekla,da ne bi zdržala,ne?Bi,bi verjemi mi.Ker vse to je v glavi.Ko se odločiš,da greš v to,greš.In pika.





Malo bom pokomentirala. Ni vedno vse v glavi in volji. Lahko organizem ti odpoveduje: naprimer v smislu, da ti sladkor v krvi pade pod nivojem normale, če nimaš urejene prehrane. Temu sledi, da se ne da postiti, klub zelo veliki volji, ker ti začne organizem dajat signale, da je nekaj narobe.  Zato verjamem, da kdo tega ne zmore, pa če še tako želi.



js sem hotela..ampak sem imela neko blesavo omotico, ki je nisem imela zdaj od začetka hujšanja nikoli..tko da mogoče če ne bi bilo tiste..potem bi šlo.



Tudi ti si pravilno reagirala. Omotica se bi ti slabšala in dodali se bi še drugi znaki. Naslednji dam bi bila prav v slabem stanju. Prav  to sem mislila ko sem pisala o telesnem signalu, da je nekaj narobe.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 14:44:56   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

IZVIRNO SPOROČILO: miška17

IZVIRNO SPOROČILO: valči


Aleksandra 123,ti si rekla,da ne bi zdržala,ne?Bi,bi verjemi mi.Ker vse to je v glavi.Ko se odločiš,da greš v to,greš.In pika.





Malo bom pokomentirala. Ni vedno vse v glavi in volji. Lahko organizem ti odpoveduje: naprimer v smislu, da ti sladkor v krvi pade pod nivojem normale, če nimaš urejene prehrane. Temu sledi, da se ne da postiti, klub zelo veliki volji, ker ti začne organizem dajat signale, da je nekaj narobe.  Zato verjamem, da kdo tega ne zmore, pa če še tako želi.



js sem hotela..ampak sem imela neko blesavo omotico, ki je nisem imela zdaj od začetka hujšanja nikoli..tko da mogoče če ne bi bilo tiste..potem bi šlo.



Tudi ti si pravilno reagirala. Omotica se bi ti slabšala in dodali se bi še drugi znaki. Naslednji dam bi bila prav v slabem stanju. Prav  to sem mislila ko sem pisala o telesnem signalu, da je nekaj narobe.


verjetno se bi res morale naučiti poslušati svoje telo..ponavadi ga ne znamo...:)
miškaaa.....si ti tudi na fb?:)

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 15:07:29   
mami_1979
Pozdravljene!
Jutri je ponedeljekuser posted image
Jaz bi pa morala pričet z izgubljanjem kg, saj sem jih v nosečnosti pridelala skoraj 30user posted image , izgubila pa dosedaj  samo 10, torej me čaka vsaj še 20user posted image . Razmišljala sem o ločevanju hrane pri obrokih, saj med dojenjem ne smeš imeti ločevalne diete po dnevih. Hči bo stara 4 mes. Rada bi shujšala,hkrati pa se bojim, da bi izgubila mleko.
Prosim za nasvete.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 15:12:39   
valči
spet me je skenslalouser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 15:14:44   
valči
Madonca,kaki post sem napisalla,pa mi ni objavilo...
miška 17
,se opravičujem,ker sem tako čudno napisala,res te nisem hotela užalit,tako da žal mi jeuser posted image Saj to,kar ti pišeš,je včeraj za mano prišlo-glavobol,omotica,slabost,tako da...


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 15:31:56   
valči
Hotela sem še napisat,da tole postenje ni v moji navadi in moje telo nikakor tega ni navajeno.Ker v petek zvečer se mi je že vrtelo v glavi in sem šla taka omotična spat,v soboto sem pa tako bila na terenu,pa sem, zdržala.Lakote hude ni bilo,le glavobol drugi dan,včeraj sem bila boga.Pa ne vem,ali od dvodnevne vožnje.ali od posta.Verjamem pa v sebi,da sem koristla svojemu telesu,da sem se prečistila,ker občutek je pa fenomenalen.

Morda še letos kdaj,če bo priložnost.

pikapolonice,voziva midva domače izdelke(vino,žganje,kis,zelenjavo,sadje) na Jesenice na tržnico in še v Zagorje se namenjava od junija dalje.Pa enih par gostilničarjev imava,tako da dela dosti.
Zelenjavo imamo sezonsko,letos imamo namen povečat proizvodnjo,mož kupuje še en rastlinjak.Imeli bomo pa:
Paradižnik,papriko,jajčevce,bučke,lubenice,feferone,dinje,fižol,korenje,rdečo peso,zelje,krompir,blitvo,špinačo,zelišča,por kumare,morda sem kaj spustila.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 15:40:59   
pikapolonice
Valči bosta imela na Zagorski tržnici svoje izdelke?
Šele sedaj vidim kolkrat mi je objavilo zgorajuser posted image ga pa res nekaj user posted image .

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.2.2011 15:41:20   
pikapolonice
Valči bosta imela na Zagorski tržnici svoje izdelke?
Šele sedaj vidim kolkrat mi je objavilo zgorajuser posted image ga pa res nekaj user posted image .

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?