|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:16:59   
naomy
moj mali pa piškote melje tu pred mano user posted image user posted image user posted image

ampak se ne damo, ne?

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:20:52   
vila
Za danesvem, da se ne dam, ker je škoda, ko je že itak tolk ura, bom šla hiter spat, da se ne pregrešim



_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:22:23   
ječi12
a ste use na postu al kaj?

js sm tut dons taka da bi vse pojedla,sj z očmi ubistvu. sm jedla zdele zeleno solato pa rezino sira.
ampak malco sm mela pa ekstra dobro-piškoteuser posted image  ampak sm potelovadla pa delala vaje za moč in mislm da bo ok. OHji pred vadbo niso taka panika. ampak sm pa zastonj telovadla :)
o večerji pa še razmišljam ampak se nagibam k jogurtu pa ta grenki(meni ne več) čokoladi....pol pa zaključim s tem sranjem.

ma pa moj čez vikend rd in bom delala dve torti z nizkim GI da bom tut js kej lahko pojedla. eno tako da je prav biskvit pa uno od majchi...

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:29:52   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Za danesvem, da se ne dam, ker je škoda, ko je že itak tolk ura, bom šla hiter spat, da se ne pregrešim





user posted image enako

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 18:05:33   
sami0804
quote]IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

sami škoda, da nisi mogla prit na kavo user posted image , je blo ful fajn.

[/quote]
Si mislim,jauser posted image -boljše že kot meni...skoraj 4 ure v čakalnici polni živih,igrivih prvošolčkov in malo manj živih in igrivih  zdravstvenih delavcevuser posted image

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 18.2.2011 18:07:57 >

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 19:01:12   
2ursae
js sm tut dons taka da bi vse pojedla,sj z očmi ubistvu.


user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz sem šla danec v CP mimo čokoladnice in parkrat globoko vdihnila, je tako lepo dišalo user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 19:08:53   
ljupka
Joj jaz sem pa svojim ocvla piščančji file.Enga sem že držala v rokah,pa sem ga hitro nazaj vrgla.Solato ki jim je ostala sem pa tašči nesla.Zdaj pa mal na orbitrek,pa hitro spat.
Lačna!!!

VILA sem te dodala na FB.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 19:20:37   
valči
Tako,na hitro se javim,pol pa ob 8. spat.
Moram vam napisat,da mpj post bo ratal,vem da bo,ker sedaj grem tak spat,jhutri pa bom že do pol 10 dopoldne.Me res rešuje to,da sem na terenu in ne doma,ker pol ne bi mogla.Sem malo prej dala palačinke mačkamuser posted image Pa kosilo le od daleč ponudila otrokom.

Vglavnem,voda,kava in to bo to,sem vesela zase,ker po enih 10 letih se tega grem.In mojem sem zabičala,da ne sme tašči povedat,ker pol bi jih slišalauser posted image Ma popenila bi,pomoje...

Še to napišem,pa grem.Glede FB,mene tam ne bo,ker nimam časa še za to,pa še diši mi ne.Tu gor mi je čisto fajn.Mislim,da sama ne bom ostala tu na rr hujšanju,samo škoda bi bilo,da jih polovica odide,ker se imamo fino tukaj in lepo nam gre.Sicer po želji,kakor kera želi,enih par nas še pa bo,da se bomo brcale in bodrileuser posted image Upam.

Tako,grem ajo pajo,tiste,ki ste z mano na luni,držite se,jaz lačna nisem,ker imam preveč delauser posted image Čavči


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 19:27:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 19:30:09   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Še to napišem,pa grem.Glede FB,mene tam ne bo,ker nimam časa še za to,pa še diši mi ne.Tu gor mi je čisto fajn.Mislim,da sama ne bom ostala tu na rr hujšanju,samo škoda bi bilo,da jih polovica odide,ker se imamo fino tukaj in lepo nam gre.Sicer po želji,kakor kera želi,enih par nas še pa bo,da se bomo brcale in bodrileuser posted image Upam.



Valči,jaz pa nisem dobila občutka,da bojo (bomo) kar odšle na fb,stran od tu...se mi zdi,da je skupina na FB mišljena bolj kot vzporednica rr-ja,pač dodaten čvekuser posted image
Glede na to,s kakim tempom smo napolnile teh 100 strani,se nam ni treba bat,da bi tema izumrla...


Aja,pa pridne vse,ki danes vztrajate...semna žalost ob dveh že padla za svobodouser posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 19:43:26   
2ursae
semna žalost ob dveh že padla za svobodo


user posted image user posted image user posted image user posted image tole je pa res smešno user posted image , posrečen izraz.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 19:49:51   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

semna žalost ob dveh že padla za svobodo


user posted image user posted image user posted image user posted image tole je pa res smešno user posted image , posrečen izraz.




user posted image user posted image  ti šment :) ktera stvar je pa zmagala?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 19:58:35   
birdy
Punce, jst bi se vam pa tud na fb pridružila pa se ne znamuser posted image user posted image  Lahko sklepate da sem bolj leva z fb-om...user posted image
Ame kera povabi?


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:09:02   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Punce, jst bi se vam pa tud na fb pridružila pa se ne znamuser posted image user posted image  Lahko sklepate da sem bolj leva z fb-om...user posted image
Ame kera povabi?



js morš povedat ime pa priimk. al pa pejt na un link k ga je dala 2ursae pa klikneš desno zgoraj join group

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:16:12   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

semna žalost ob dveh že padla za svobodo


user posted image user posted image user posted image user posted image tole je pa res smešno user posted image , posrečen izraz.




user posted image user posted image  ti šment :) ktera stvar je pa zmagala?

user posted image user posted image

V bistvu bi lahko tudi žeblje jedla,samo da se znebim pajčevine,ki se mi je naredla v želodcu...user posted image
Pojedla pa nisem nič drastičnega-govedina iz juhe in par žlic pire krompirja-to je bilo kosilo
M pečena krača in pol žemljice
V kokiceuser posted image (ok...to bi lahko preskočila...)

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:26:35   
Eva19
hej punce, šele zdele prišla do računalnika...user posted image
no meni ne uspe prit v tisto skupino?? tud tist link mi ne odpre grupe, ampak samo facebook stran, vendar ne ta prave... tko da, bi lepo prosila če mi lahko katera pošlje invite al pa neki user posted image pa tud ostale če me katera želi dodati na fb, naj mi piše na zs...

drugače pa je pri meni post kar uspešen, sploh nisem lačna user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   [Brisano sporočilo]
18.2.2011 20:28:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eva19)
  Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:32:44   
kai1
LAČNA!!!!!

Po dobrem letu se ponovno postim.Sem se pa odločila, da bom ju3 na zelenjavi in zjutraj pomaranča ali jabolko, da še malo "zabetoniram" ta post.
Sicer je pa očitno danes z mano na postu tudi moja 6mesečnica. Nič ne je. Mi  živce kravžlja in zelo dobra je v tem, prav tako počne to zelo pogosto, špica mala.

Sem pa tudi jaz za to, da ostanemo tu, fb naj bo pa samo vzporedno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:37:38   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: kai1

Sem pa tudi jaz za to, da ostanemo tu, fb naj bo pa samo vzporedno.

Pa res.......je malo hudi tempo to za meneuser posted image
Pa še otroci mi tulijo tu na uhouser posted image

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:38:30   
birdy



IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Punce, jst bi se vam pa tud na fb pridružila pa se ne znamuser posted image user posted image  Lahko sklepate da sem bolj leva z fb-om...user posted image
Ame kera povabi?

 

js morš povedat ime pa priimk. al pa pejt na un link k ga je dala 2ursae pa klikneš desno zgoraj join group


Pomoje mi neki ne štima ker mi ne pokaže tega zavihkauser posted image
Ti pošljem zs pa me prosim povabiuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:41:30   
RAKICA1
No jaz sem tudi na FB  drugač, samo raje sem tukaj.No danes pa nisem bila preveč pridna in sem kar pregrešila seuser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:41:30   
Eva19
umpa lumpa hvala user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:48:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jaz sem tudi na FB  drugač, samo raje sem tukaj.No danes pa nisem bila preveč pridna in sem kar pregrešila seuser posted image

Meni se včasih zdi,da celi teden po malem grešim...ampak zgleda,da ni take krize,če je potem vseeno minus...mam jaz tudi kazen-samo jaz prečrtam večerjouser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:51:43   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jaz sem tudi na FB  drugač, samo raje sem tukaj.No danes pa nisem bila preveč pridna in sem kar pregrešila seuser posted image

Meni se včasih zdi,da celi teden po malem grešim...ampak zgleda,da ni take krize,če je potem vseeno minus...mam jaz tudi kazen-samo jaz prečrtam večerjouser posted image


sami jaz imam že cel mesec krizo kakor sem dala mireno notri men samo paše sladko jesti user posted image user posted image user posted image  tako veliko krizo imam upamm da sedaj po mesečnem perilu da se kaj pomiri res upam , pa še tko sem napihnena da ni resuser posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 20:56:58   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jaz sem tudi na FB  drugač, samo raje sem tukaj.No danes pa nisem bila preveč pridna in sem kar pregrešila seuser posted image

Meni se včasih zdi,da celi teden po malem grešim...ampak zgleda,da ni take krize,če je potem vseeno minus...mam jaz tudi kazen-samo jaz prečrtam večerjouser posted image


sami jaz imam že cel mesec krizo kakor sem dala mireno notri men samo paše sladko jesti user posted image user posted image user posted image  tako veliko krizo imam upamm da sedaj po mesečnem perilu da se kaj pomiri res upam , pa še tko sem napihnena da ni resuser posted image user posted image

Ej,samo resuser posted image
Se te spomnim lani...so ti kile kar letele dol,letos te pa konkretno zeza...mogoče je res kaj na tem...upam,da se stvar pomiri,ker...ta potreba po sladkem....

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?