|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 10:28:56   
Mjau
Joooj, punce sploh si vam ne upam priznati: 2 dni sem grešila tako da se je kar kadilo. user posted image Sladoled, keksi, veliko kruha, itd. Joj ta PMSuser posted image . 2 dni je bilo dovolj, danes začnem od začetka in že lepo pijem smoothie. :)
Upam, da bo vseeno ponedeljkova tehtnica pokazala manj. :)
A ve katera kakšne vaje za učvrstitev stegn. Rada bi zmanjšala njihov obseg.

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 10:38:01   
ljupka
Pejdi na stran BODY BUILDING.COM,tam imaš cel kup vaj ,za vsak del telesa posebej,pa si izbereš kaj bi rada,vse je opisano z kratkim filmčkom in slikcami in opisano z besedami,super stran.men jo je poslal ,naš bilder.

(odgovor članu Mjau)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 10:51:23   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

suzy hvala za informacijeuser posted image torej če imam jaz povprečje na faku 8,38+2 od zdaj=10,38 misliš da mi lahk uspe dobit plačano? jaz se pa še vrjetno ne morem prijavit aprila a ne-ker bom konec z pedagoškim izobraževanjem junija? vrjetno je potrebno najprej dokončat izobraževanje in se lahko prijavim šele novembra? 

Če junija končaš z izobraževanjem, se lahko prijaviš šele novembra. Malce spremljaj njihovo spletno stran http://www.mss.gov.si/si/solstvo/kadri_v_solstvu/pripravnistvo/ in http://www.mss.gov.si/si/okroznice_razpisi_in_javna_narocila/javni_razpisi/
Povprečje je povsem odvisno od povprečja prijavljenih. Če se večinoma prijavijo kandidati z visokim povprečjem, bo tudi meja za plačano pripravništvo višja.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 10:55:54   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

suzy hvala za informacijeuser posted image torej če imam jaz povprečje na faku 8,38+2 od zdaj=10,38 misliš da mi lahk uspe dobit plačano? jaz se pa še vrjetno ne morem prijavit aprila a ne-ker bom konec z pedagoškim izobraževanjem junija? vrjetno je potrebno najprej dokončat izobraževanje in se lahko prijavim šele novembra? 

Če junija končaš z izobraževanjem, se lahko prijaviš šele novembra. Malce spremljaj njihovo spletno stran http://www.mss.gov.si/si/solstvo/kadri_v_solstvu/pripravnistvo/ in http://www.mss.gov.si/si/okroznice_razpisi_in_javna_narocila/javni_razpisi/
Povprečje je povsem odvisno od povprečja prijavljenih. Če se večinoma prijavijo kandidati z visokim povprečjem, bo tudi meja za plačano pripravništvo višja.



tisočkrat hvala!user posted image si mi tako zelo olajšala skrbi in zdaj vem, da se lahko ta čas še zaposlim za določen časuser posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 11:30:42   
vila
Ojla. Mene pa skrbi, da bo ta tema zamrla, zgleda da ste vse na fb.

Jaz sicer imam profil, sam kaj , ko sem na fb čisto zgubljena.

Pa ni mi fajn, da bodo poznani na fb lahko brali ali ne bodo mogli, nimam pojma, zato prosim kakšno, ki se na to spozna, da mi malo napiše kako in kaj.

Hvala



_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 11:39:00   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Ojla. Mene pa skrbi, da bo ta tema zamrla, zgleda da ste vse na fb.

Enako. Poleg tega se mi že nabirajo te zaprte skupine. Odkar smo novemberke na facebooku, je na forumu tema od temeuser posted image . Pa še tuki se lepš da pogovarjat, se mi zdi. Lahko citiraš smajlije uporabljaš, tam je pa vse zbrkljano.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 11:46:04   
ječi12
vila ne ne bodo mogli brat ker je skupina zaprta in lahko berejo samo tisti k so člani in notr pišejo! tukej te več ljudi lahko bere,res pa je da ne vejo ktera si-ali pač :)


(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 11:47:33   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

IZVIRNO SPOROČILO: vila

Ojla. Mene pa skrbi, da bo ta tema zamrla, zgleda da ste vse na fb.

Enako. Poleg tega se mi že nabirajo te zaprte skupine. Odkar smo novemberke na facebooku, je na forumu tema od temeuser posted image . Pa še tuki se lepš da pogovarjat, se mi zdi. Lahko citiraš smajlije uporabljaš, tam je pa vse zbrkljano.


js za rr našo skupino sploh vedla nism. nism očitno sledila dost dobro :) al je blo pa prek zasebnih. na fb pa nism nobene dodajala kr tko.
meni je tut čis fino kle na forumu.čeprou mi je pa useeno če bi se tja preselile.samo da ni pol pol

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 12:04:06   
ljupka
Kako ste tiste ki ste na luninem postu?
Men je fajn na FB ,ker pogovor hitreje poteka,pa se mal vidimo kakšne smo ,kako mamo luštne otroke...pa tudi sms si pošiljamo za spodbudo.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 12:06:52   
tinaaja
JAz sem kar za nadaljevanje debate tukaj, ker tako se lahko pridruzijo tudi nove.
NA FB po zelji, morda bolj primerno za kaksne slikice primerjav ala before after in kaksna zgoca vprasanja, ki jih je nekomu zoprno postavit tu. V koncni fazi pa - kakor bo vecina zelela user posted image  


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 12:09:23   
naomy
ojla punce!

jaz se zaenkrat držim luninega posta. sem zjutraj samo kavo spila, jesti sem pa pozabila, ker se mi je mudilo na en sestanek. user posted image upam, da mi bo uspelo zdržat, pa vsem ostalim tudi seveda!!!!

meni tudi ni preveč všeč ideja o FB skupini. saj sem na FB, ampak se mi zdi, da je tukaj lažje klepetat, bolj pregledno. pa upam, da ta tema tukaj ne bo zamrla... na dveh koncih verjeno ne bo šlo... user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 12:13:46   
ljupka
Jaz sem tudi da ostane ta tema,tam pa katera želi,punce spoznat tudi mal drugač.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 13:22:55   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Punce, da vam samo sporočim, da gre sestra danes domov. Stanje se izboljšuje, ima v ponedeljek kotrolo, cel teden bo še doma na bolniški, vidi še ne čisto, ampak gre na bolje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


no to pa res superuser posted image user posted image user posted image



Mah, ostane not. user posted image Zjutraj so rekli, da bo šla domov, potem so si pa premislili, ker je oko krvavelo in je ne upajo dati domov. Revi je ful dolgcajt.

Jaz sem pa zmazala dva piškota, ampak taka navadna, pa kavo. To je vse do sedaj. Mala je šla spat, spekla bom puranje zrezke, malo salatke, za otroka še krompir.

Luna ni zame. user posted image


_____________________________



(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 14:31:09   
vila
Ojla

Jaz bi tudi rajši vidla, da ostane glavnina teme tukaj, meni je boljš.


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 15:32:06   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Luna ni zame. user posted image


Sem opazila,da za mene tudi neuser posted image

Sem bila do pol dveh na prisilnem postu-sva se s sinom načakala na sistematskem in sem zdaj doma skoraj piskre požrla...pa še prvo user posted image pijem danes.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 16:11:58   
bambixxx
sami škoda, da nisi mogla prit na kavo user posted image , je blo ful fajn.

jaz sem tudi za to, da ostanemo tukaj. saj je forum ravno zato, da ga vsi berejo in če s tem še komu pomagamo, tolko bolj super.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 16:16:19   
ljupka
Jaz še vstrajam s postom,sam sem že kr lačna,sam vem da mi bo uspelo ,do jutri do 10h bit brez hrane,sam moram pol res nekaj malga pojest.Mogoče eno jabolko,nevem bom videla.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 16:22:31   
pikapolonice
Oj!
Saj to ni moj prvi otrok sam tavelik je bil pol priden zaspat in nisem imela večjih težav. Sploh pa zdaj ne, ko je treba iti v šolo bi on še spal. Le lih kontra.
pety user posted image za sestro.
Glede posta pa tko jest ne bi zdržala brez hrane cel dan bi me preveč glava bolela in se ne bi počutla v redu.
Jaz sem pa dvojček ima katera junija rojstni dan?

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 16:32:53   
2ursae
tko, tamal se že bolje počuti, upam,d a mi danes zvečer uspe kaj pomigat, da se spet vrnem na stare tire user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 16:33:30   
vila
Pikapolonica, jaz sem tudi dvojček, sam sem maja.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 16:43:49   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Pikapolonica, jaz sem tudi dvojček, sam sem maja.


jaz sem tudi maja, ampak sem pa bik user posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:01:18   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: naomy

IZVIRNO SPOROČILO: vila

Pikapolonica, jaz sem tudi dvojček, sam sem maja.


jaz sem tudi maja, ampak sem pa bik user posted image



Jaz tudi, pa oven user posted image

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:04:55   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

JAz sem kar za nadaljevanje debate tukaj, ker tako se lahko pridruzijo tudi nove.
NA FB po zelji, morda bolj primerno za kaksne slikice primerjav ala before after in kaksna zgoca vprasanja, ki jih je nekomu zoprno postavit tu. V koncni fazi pa - kakor bo vecina zelela user posted image  



Mi je všeč tvoja ideja. user posted image
 
Sploh pa sem že čisto zmedena, koliko imen - ampak zanimivo
se še "videt". Joj, kak pišem, pa nimam posta. user posted image  user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:12:26   
naomy
L A Č N A !!!!

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 17:14:51   
vila
Jaz tudi lačna, pa tako diši sadje od tamalih, še kivi mi danes diši, ko ga sploh nimam radauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?