|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 8:45:48   
lili8
Ta teden bo pa sigurno malo več čvekanja, ko bo slabo vremeuser posted image .
 
Danes imam pregled, sicer nič UZ, ampak vseeno superuser posted image . Pa za cukr test mi bo povedala kako pa kaj. Pa mislim, da bom že kmalu tisto inekcijo dobila, ker sem Rh-. Drugače sem v redu. Na čase malo okorna, pa bo že. Sramne kosti so zdaj malo bolje, me več tako ne bolijo.
 
Me pa že gnezditveni sindrom daje. Že pucam. Tako, da bom ta teden dobro izkoristila za čiščenje, glede na to, da se nam nič sončka ne obeta. Ne bom imela slabe vesti, ker ne grem venuser posted image .
 
ninasiki, naša tudi hoče biti levuser posted image .
 
absolventka2, jaz še nisem nič kupila. Je še čas za to.
 
Lepo bodite.

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:01:02   
RAKICA2007
Daaaan

končno se vam malo javljam user posted image

z delovnega mesta - ponovnoooo user posted image  meni se takooo ne da več delat, grozno no user posted image

še potrpim tele dva tedna, potlej pa bom verjetno kar zaključila - bom videla kako se bom počutila in kako mi bo išias dovoljeval pretrpeti sedeč položaj 7 ur dnevno user posted image user posted image  ah, ja še malo, še malo... pa bo pomlad in naš mesec user posted image

v petek sva na CSDju uredila očetovstvo - saj moj ponovno potuje v Italija in baje kar za 14 dni... tako, da sem ga kar zvlekla in to že sedaj uredila... bolje da imava urejeno, kaj pa če se kaj vmes zgodi... no ja, saj se ne sme - ampak nikoli ne veš...

v soboto in nedeljo, sva vseh 7 škatel od tamale pregledala in obdržala 2 škatli nevtralnih cunjic ostalo sva dala že naprej... ima kolegica v aprilu rok (malo pred mano user posted image ) in je bila fulll vesela user posted image  en stroj cunjic že opran in pripravljen za v omaro user posted image  jupiiiii... to so takooo majhni bodiji, da mislim, da miškolinu sploh ne bodo prav user posted image  pa saj jih bomo še kaj nakupili, če bo potrebno user posted image

sedaj pa samo upam, da se moja G ni zmotila v spolu user posted image user posted image




(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:07:33   
Luskica
Ojla!
No lepo, da nas je spet malo več majčic na čveku. Tud jaz imam danes dohtarja. Najprej pulmologa, potem pa še osebnega, pol pa res upam, da bo za nekaj časa mir, ker se mi zdi, da samo še ZD visim.
Upam, da bom lahko ta vikend mojgauser posted image  naštimala, da greva v ikeo...jaz bi kar malo kupovalauser posted image
Tud jaz sem prejšnji teden že dobila papirje za porodniško, tako da bom to že zdej poštimala, dokler se mi še ljubi povsod okrog hodit!

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:08:17   
RAKICA2007
Diantan gel; ne bomo ga uporabili...

sem pa danes dala kri (že navsezgodaj zjutraj sem sedela pred laboratorijem user posted image  med strimi ženičkami user posted image ) za  indirektni Coombsov test (za Rh-), v sredo pokličem za izvide in v četrtek grem popoldan po pikico v tazadnjo user posted image user posted image  AAUUČČČ, pa saj bomo potrpeli - za naše sončke vse, ane user posted image user posted image

saj brala sem vas sproti, pa sem pozabila sedaj kaj sem prebrala - jah zadnje čase čedalje več ementalerja proizvedem user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:10:28   
bučkabb
heloooo!
glede brcig sem jaz bila tudi zaskrbljena, ker sem se tudi morala v čist mirojočem položaju skoncentrirat da sem jih čutla, čez dan pa skoraj nič ko sem v teku in mi je zdaj na zadnjem pregledu naredila UZ ravno zaradi tega in je hvala bogu vse Ok, se še pa ni obrnil in ga zato mogoče tudi še manj intenzivno čutim.

gin. mi je rekla da ga morem čutiti vsaj 10x na dan, ni pa nujno da so to močne brcike, samo da so premiki. je pa seveda intenzivnost odvisna od položaja bebike.

hvala bogu ga sedaj ko se koncentriram seveda čutim tudi čez dan in zjutraj ko se zbudim, zvečer pa itak ko gledam televizijo. user posted image

vsaka nosečnost je drugače in jaz tud ne morem verjet, kako kontra se mi dogaja sedaj v primerjavi z prvo nosečnostjouser posted image

gnezdim še jaz tudi nič, nekako se še nisem zraven spravla, ma sej še je časuser posted image , bom začela z pranjem nekje v aprilu in potem bom vidla kaj še rabim in bom dokupila

lepo pse imejte in uživajte, kljub temu da bomo imeli povsem kontra vremensko razpoloženje ta teden, kot prejšnji, pač še moremo  mal zime podoživetuser posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:11:29   
Angel miss
Kokapoka - jaz sem bila tudi danes na cuker testu user posted image  in tudi napotena na polikliniko. Ni panike, vem kako to gre iz pred treh let. Ko se navadiš na dieto in ostalo, ti celo všeč rata user posted image . Čakaš pa kot nor, vedno. Situacija je slabša kot danes v ZD (no comment, boga zdravnica, ko ima tako zoprno sestro), tam je okoli 50 ljudi in vsi čakajo na ambulanto. Prideš ob 7h, greš ob 13h. Pripravi knjige in revije, eno sem celo videla z računalnikom.

Maškare - ta mala (3 leta) je hotela biti zajček, pa smo šli v BC po kostum, a niso imeli številke. Pol je pa tam zapela v princesko in ko je kostum doma prvič oblekla, si ga ni hotela več sleči user posted image . Je pa za dedka mraza dobila tudi neke štikle in kronico in je še to navlekla nase. Me je že kar groza kaj bo čez deset let. Da ne govorim, da pred enim mesecem še čopka in špangic ni marala user posted image .

Nizko nošenje - nimam s tem težav. Je pa otroček od danes ponoči spet v medeniči legi in me brca tja spodaj in v mehur user posted image . Ponoči itak da nisem nič spala, na vsake deset minut je bil na sporedu obisk wc-ja. Kok je bilo fino, ko je gor brcal.

Katera je rekla, da slabo čuti otroka? Moj sploh ne da miru, brce so pa take, da mi cel trebuh valovi. V prvi nosečnosti sem vsaj spala ok. Tudi brce so bile zelo nežne. Ginekologinja mi je razložila, da je to odvisno od lege otroka in posteljice. Ker ima moj otroček posteljico spredaj, to pomeni, da čutim kot da bi me noter v ogane brcal in se zato čuti bolj močno, se pa zato kasneje pojavijo občutki prvih brcik user posted image .

Toliko za enkrat. Se še kaj oglasim. Sem na dopustu.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:14:16   
RAKICA2007
Tudi jaz moram že oddat za potrdit porodniško, saj potlej se mi res ne bo dalo več letat naokoli...
pa še pohiteti moram, da mi ta mesec ne bodo upoštevali (saj je februar-malo manj delovnih dni) in bo plača poraznaaa user posted image  mah v januarju sem delala ves mesec... in sem dobila toliko plače, kot če bi bila ves mesec doma... pa naj se nekam pišejo... vsi mi pravijo, da sem nora, da sploh še tukaj visim (delo z ljudmi...8 ur sedečega položaja... j***nje v glavo; če ne z ene pa z druge strani... - tako, da bom ob prvi ''priliki'' resno šla na bolovanje - saj sem zadnjič noseča - pa še potlej imam itak še dopust za pokoristiti... s tem, da se nič ne govori glede mojega nadomeščanja user posted image user posted image user posted image  ... mah saj ni moj problem, se ne bom obremenjevala)

uuuuf sem naložila - se opravičujem že vnaprej user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:17:32   
bučkabb
ja delam pa še jaz kr encajt, si sploh še nisem nadomestka najdla, tak da morem še to uredit, pa uvedit pol šele lahko grem, tak da bom tuki čepela vse do konec aprila, ko grem na porodniško, no kakšen dan bom že vzela fraj da mal dopust pokoristim, mal pa še pol ko se vrnem tak da bom še maja drugo leto kaj doma lahko, itak pa bo pol že nov dopust, tak da bo kr fajn....

upam da se mi kaj ne zakomplicira in bi mogla it prej, ker pol bo pa štala tuki na šihti, sam sem optimist in ker sem prvič delala do konca in še potem med porodniško sem mogla prit kaj pogledat, vem da bo zdaj tudi takouser posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:17:40   
Luskica
No, da vas potolažim tiste, ki imate cuker test na polikliniki. Pridete res ob sedmih in ste takoj na vrsti ( najprej se samo čekirate v sprejemni). Potem vam prvič vzamejo kri. V roki vam kar pustijo, tisto zadevco, da vas potem ne rabjo še trikrat špikat. Če so rezultati ok, spijete cuker z limonco, potem morate dat pa še dvakrat kri. Najprej po eni uri, potem pa še po drugi uri. Potem samo še počakate na izvid, da vam pove, če je vse ok (original dobite po pošti) in greste domov. Jaz sem bila fertik ob 11ih, pa so mi ta zadnji vzel kri.

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:18:13   
anchika
Pozdravljene tudi od mene po dolgem času.
brcike: Jaz sem se ustrašla pri 20 tednu ker jih nisem čutila. Komaj pri 21 sem jih prvič nežno čutila. Zdaj v 27 ednu pa se bojim da bosta  prišla kar skoz trebuh ven-haha. Tolk brcata da me včasih  bolijo rebra in želodec in mehur. Skuzi imata žur.  Sumim da so punce ker  punce delajo večji kažin-haha. Včasih je prav grozno.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:18:46   
anchika
Komaj čakam petek ker imam kontrolo pri G in upam  da mi bo naredila UZ

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:20:19   
kokapoka
Angel mis a sva ble v istem zd???men je sestra rekla da bom tam imela triurni test in po tistem testu se bo videlo ali bo potrebno imet dieto ali ne...kako je blo pr teb?nimam izkušenj ker v prvi nosečnosti nisem imela težav...

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:21:46   
Luskica
jaz sem imela tudi namen delat čim dlje kot bi šlo, ampak sem bila zdaj že 4 mesece bolna( konstantno prehladi), tako, da me je zdravnica že pred 1 mesecem hotla dat nabolniško do konca. Pa sem smotka še vztrajala in itak vztrajala še tok časa, da se mi je stanje tok poslabšalo, da sem pristala na ventolinu, ki ga prej nisem jemala, že od pubertete ne, razen ob full redkih priložnostih.
Tko da sem zdaj doma na dopustu, v sredo pa začnem z bolniško do porodniške.

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:23:26   
Luskica
Anchika kok pa kaj težje prenašaš nosečnost v primerjavi s prvo? Mora bit full razlika ane?

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:24:22   
RAKICA2007
cukr test: user posted image user posted image user posted image  vsaj nekaj mi je prišparano user posted image

brcike: oooouuuujeeeee, moj mehur je lahko trampolin user posted image user posted image user posted image  naš mali je še vedno v prečni legi (zato tudi išias user posted image  in nič kaj ne kaže, da se namerava postaviti kako drugače... saj vem, da ima še velikooo časa, ampak v 1user posted image  je bila tamala že od 26. tedna naprej do konca glavično vstavljena user posted image ) v desnem kolku čutim noge (vsak prstek posebaj - predvsem ko se pretegne user posted image ) v levem kolku pa rokice in praskanje po mojih sklepih user posted image user posted image  pa se pejt user posted image

maškare: danes ji moram probati kostum, če ji je še prav (je bila lani mucka)... če pa ji ni prav, pa bo potrebno v šoping ... nima pa nobene posebne ideje in želje, kaj bi bila... mi to zadnji moment, saj ni 2x za rečt, da ne bo do pusta hodila v vrtec oblečena v maškare user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:27:52   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: pliško

se opravičujem, če ste o tem že debatirale ampak me zanima, za kakšen način poroda ste se odločile in katero porodnišnico? Lahko mi samo napišete mogoče stran ali pa daste link, ko ste o tem debatirale...


jaz bom čisto občajen porod, brez EA ali kaj drugega, razen tiste standardne protibolečinske inekcije, v najbljižji porodnišnici, v NM user posted image

ma mene niso rezal, sem bila malo raztrgana, sam baje, da če te režejo, se lepše celi. AMPAK mene ni bolelo nič. user posted image  no, sem hecna, HB seveda. ob štirih rodila, ob osmih zjutraj sedela za mizo in jedla zajtrk.
ma naša prva je šla domov konec meseca v bombažnih hlačkah s stopali in tetra majčki, pa čiiiisto nič čez, saj je bilo hudičevo vroče. so mi še sestre rekle, ko je moj prišel z ruzakom cotk, da ja ne bom tamale preveč oblekla, ker tud to ni dobro. mela sem pa pripravljeno to, tanko, pa lušno pliš trenirkico za čez. tako da če se vreme ponovi...  kaj velik pliša odpade. sicer ajd, hlačke smo ponosil, plišaste pajacke z dolgimi rokavi pa ne. jaz sem mela tamalo po večini sam v hlačkah pa bodiju, če so bile plišaste hlačke, potem brez dodatnih nogavičk, če so bile bombažne, pa sem običajno mela še nogavičke. rodila 25.5.2008. za ven smo dodali copatke in odejico po potrebi, pa kapico. tud naša tamala je bolj vroče krvi, he he, in je skoraj da manj oblečena, kot jaz.

angel care mi ne bomo imeli, tudi prvič smo bili brez

dianatal gel - ma gledala sem, mogoče bom še vprašala mojo G, kaj meni o tem, sam po drugi strani... prvič je šlo tako hitro, da mi ga ne bi meli čas dat notri in tud sedaj je en kup punc, ki prodajajo sam 1 tubo gela. ne vem, ni ravno poceni.

punce - pri nas jih ima 3/4 na tadolgem cukr testu dober rezultat, tako da ne obupat prehitro...

ja, jaz tud nosim spredaj, in prav čutim, ko me rukne v mehur. pismo, tud se je že zgodilo, da mi je takrat par kapljic ušlo. ups user posted image
pa saj bo maj kmalu tukaj.
pri meni pa se je začela nespečnost. od štirih pa do ene petih gledam v luft, moje dete ima pa plesni tečaj takrat. noro...

smo pa včeraj imeli "valentinovo nedeljo" user posted image
smo šli na kosilo, potem na bazen, in zvečer še na pico. tamala je na poti domov zaspala ko polhek, tako da sem jo samo prestavila in slekla hlače. luštno je blo. in danes je prvo povedala, da bomo še šli na bazena... user posted image

nič, se še kaj tipkamo


(odgovor članu pliško)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:31:32   
Angel miss
IZVIRNO SPOROČILO: kokapoka

Angel mis a sva ble v istem zd???men je sestra rekla da bom tam imela triurni test in po tistem testu se bo videlo ali bo potrebno imet dieto ali ne...kako je blo pr teb?nimam izkušenj ker v prvi nosečnosti nisem imela težav...


Jaz sem bila v Dž. Kje pa ti? Tudi nam je rekla, da sledi 3h test na polikliniki, ampak mislim, da ga ne delajo več. Dvourni test (kar smo kao že danes) in potem ob previsokih cukrih posvet pri diabetologu (na bit kar ostra, čeprav je ful prijazna).

Luskica - to so nam kao naredili že danes na cuker testu. Sedaj bomo dobili napotnice za obravnavno pri diabetologinji na Polikliniki. Tam pa mislim, da ne bo novega cuker testa, ampak se bo diabetologinja odločila o terapiji glede na HbA1c in sladkor na tešče. Tako, da inzulin "here I come". Je pa res tako kot si napisala - tako izgleda 75g OGTT in si konec ob 11h. Redne kontrole so pa...no comment

Rakica2007 - banka, a ne? Kriza user posted image ... sva na istem...

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:36:39   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Angel miss

Luskica - to so nam kao naredili že danes na cuker testu. Sedaj bomo dobili napotnice za obravnavno pri diabetologinji na Polikliniki. Tam pa mislim, da ne bo novega cuker testa, ampak se bo diabetologinja odločila o terapiji glede na HbA1c in sladkor na tešče. Tako, da inzulin "here I come". Je pa res tako kot si napisala - tako izgleda 75g OGTT in si konec ob 11h. Redne kontrole so pa...no comment



pri nas pa imajo tud drugi test. prvi je enourni, naslednji je 4-urni, potem je šele posvet, če imaš tam previsoko vrednost.

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:49:22   
Angel miss
Vesna_b - tako je bilo pri nas pred tremi leti, ja. Najprej eno urni v ZD (50g OGTT), če so bile vrednosti previsoke so nas poslali na polikliniko delat 100g OGTT, ki je trajal 3 ure (4x so odvzeli kri - na tešče, in vsako uro). Sedaj se pa baje od januarja dalje dela samo 75g test in nato posvet. Tako mi je razložila ginekologija. Pa očitno ni povsod isto. Bomo videli, kaj bodo rekli na polikliniki.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:52:38   
kokapoka
angel miss js sem bla v domžalah...ti tud??user posted image user posted image

no me prov zanima kaj bo jutr g rekla...a to se pol naročiš na polikliniki al kako?al majo kšn termin

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 9:56:31   
zmaja2
En lep pozdravček vsem souser posted image !

Vidm, da mate kr velik opravt s tem cukr testom. Upam, da vas čim manj pristane na kaki dieti in držim pesti za dobre rezulaet. Js ga k sreči nimam  in je ok. Se morem pa vseen hodt redno vagat v ZD k mam tak fajn apetituser posted image .

Glede gnezdenja me ma, da bi kr navalila na tiste male cortkane cunjice, pa se mal nazaj držim. Saj ne smem pretiravat, k pa ti tamali tko hitr rastejo. user posted image  Me pa zanima glede oblekc, kako jih perete? Baje se jih more brez mehčalca. Kaj pa prašek? Trapast vprašajne, vem, sam mam občutek, k da ne bi vedla, kje se me sploh še drži glava. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 10:00:13   
zmaja2
Aja, pa glede brcik. Js mam kak dan, k jih ful čutm, mi trebuh kr poskakuje, drug dan se morem pa že prou skoncentirat, da čutm, da se mali nki premika. Pa opažam, da če js mal bl migam - pospravlam k nora, je tamal čist pridn. Očitno tud njega zdela pospravljanje. user posted image  K sreč morem pa rečt, da je ponoč zlo pridn in pusti mami spat.
A ma še katera probleme zvečer s skelečimi podplati? Js bi jih najraj kr snela, če bi se jih dal. In čist vedno, ko sm že na tem, da zaspim.

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 10:00:20   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: zmaja2
Glede gnezdenja me ma, da bi kr navalila na tiste male cortkane cunjice, pa se mal nazaj držim. Saj ne smem pretiravat, k pa ti tamali tko hitr rastejo. user posted image  Me pa zanima glede oblekc, kako jih perete? Baje se jih more brez mehčalca. Kaj pa prašek? Trapast vprašajne, vem, sam mam občutek, k da ne bi vedla, kje se me sploh še drži glava. user posted image user posted image user posted image


jaz sem uporabljala prašek sensitive, pa na stroju mam opcijo izpiranje z več vode. sam to sem delala sam prva dva meseca. potem sem prala s sensiteve praškom, po šestih mesecih sem uporabljala isti prašek, ko za nas, pa kmalu potem sem začela dodajat tud malo mehčalca, tega kao za otroke. sem pa do pol leta strogo prala sam otroške cotke zase. pol sem pa že začela mešat s kakimi bolj finimi stvarmi, sedaj pa perem vse skup, no, po barvah sortiram, itak, edin od mojga delavske cunje (za doma) perem čist zase

ja, jaz sem mela prvič oba testa, sedaj sam prvega, imajo pa zihr tud tadolgega še pri nas. zanimivo, a ne?

podplati? o ja, mam skeleče oz kak dan mi že gležnji mal zatečejo. upam, da bo ostalo pri tem, sam kak dan...

aja, pa pri meni se je začela nespečnost. od štirih pa vsaj do petih gledam v luft, bebica ima takrat pa plesni tečaj... noro...

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 14.2.2011 10:02:41 >

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 10:01:03   
Angel miss
IZVIRNO SPOROČILO: kokapoka

angel miss js sem bla v domžalah...ti tud??user posted image user posted image

no me prov zanima kaj bo jutr g rekla...a to se pol naročiš na polikliniki al kako?al majo kšn termin


pred tremi leti sem se mogla naročit. Mi je G dala telefonsko od sprejemne in sem se naročila, ker je Tomažičeva delala za nosečke samo ob torkih. Danes je pa neki sestra govorila, da dela vsak dan in da se samo tam pojaviš na sprejemni user posted image . Mi ni jasno, ker je takrat zdravnica imela težave že z določitvijo termina za redno kontrolo, toliko je bila zasedena. Bomo videli, kaj bo jutri rekla G. Se mi pa zdi, da bodo danes tiste nosečke dolgo brez zajtrka, če so dobile sladko vodo za pit šele ob 8,30. Niso normalni, te naročijo ob 6,45, pol pa dobijo rezultate šele ob 8,00 user posted image . Jaz si s svojim merilcem za sladkor doma zmerim v 8 sekundah.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 10:01:05   
Luskica
Punce, kera je rekla, da že hod v šolo za starše v Ljubljano, v porodnišnico?
Angel miss, pol bo pa to verjetn res kaj druzga. Ne gre mi pa v glavo, kako lahko eno stvar na tok načinov zakomplicirajouser posted image

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?