|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 9:10:31   
sami0804

Jutro!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nimam pojma,kaj je narobe-celi teden sem imela minus na vagi,danes pa ena velika debela 0 user posted image

Nimam pojma v čem je frkauser posted image ...resda sem včeraj grešila,ampak tolko pa tudi ne...

Grem se smilit sama sebi naprej...........

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 9:23:24   
aleksandra123
Sami, ne sekiraj se in ne smili se sama sebi, pojdi raje na sprehod. Sicer pa veš že iz izkušenj nas ostalih, da teža na dnevni osnovi lahko kar nekaj niha.

Jaz sem še čisto zasopihana, naredila sem vaje z utežmi in 80 trebušnjakov(osebni rekord). Napredka pri trebušnjakih sem pa res zelo vesela, pred enim mesecem sem jih s težavo 20 spravila skupaj. Malo me tudi mika nakup težjih uteži, sedaj imam 1kg, kupila bi 1,5 in me malo zanima mnenje ostalih. V dilemi sem, če bi šla preizkusit tekaško kondicijo, ali naredila svojo običajno hojo, bom najbrž kar možu prepustila odločitev.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 9:39:22   
aleksandra123
Evo, padla je odločitev, da greva na tek. Zanimivo, moj mož je sam od sebe razmišljal, če bi šla teč, madona sva usklajena, sicer sva bila pa tudi prej, ko je bilo treba ornk jest.

Za kosilo bo verjetno piščančji zrezek in solata, moram še v trgovino, bom po 100 letih malo izkusila čare nakupovanja v nedeljo.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 10:04:08   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Sami, ne sekiraj se in ne smili se sama sebi, pojdi raje na sprehod. Sicer pa veš že iz izkušenj nas ostalih, da teža na dnevni osnovi lahko kar nekaj niha.

A je res tak težko me malo počohat po glavi,pa mi povedat kak uboga sem si...user posted image user posted image

Sicer pa maš prav...juho skuham,spakiram otroke in greeeemoooo.....

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 10:13:11   
tejci1981
Jutro!

Začela sem pridno: muesli + navadni jogurt, kaj bo pa čez dan bomo pa videli!

Opažam da izredno malo pijem zadnje dni,...bom mogla povečat količino!


Zadnjič mi niste odgovorile, zato še 1x:
Kake trebušnjake delate user posted image user posted image user posted image user posted image
Število je kar veliko, pa me zanima ali so tisti pri katerih se dvigneš do konca ali samo glavo in lopatice, tolko da se našpanajo trebušne mišice???

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 10:15:42   
ječi12
hoj hoj

sami a si dobila brco zdele od aleksandre ej user posted image  sj bo,sj niha tale teža zlo hitr,tko da čis štekam. sploh me k mamo že itak tok kg,pol pa še te deke J**** v glavo user posted image  upam da nam za valentinovo vage pokažejo en luštn rezultat.

sicer pa pojedla že jogurt pa košček 85čoko...
rekreacija pa ne vem kaj pa kako...se mi nč ne da,ampak se mi bo moglo ker je trebaaaa...

za kosilo še ne vem,nimam ideje...bom pa en dan ta teden tale konjski golaž nardila.no sj ga bom po svoje,samo bo s konjskim meskom.

jp bi loh šli.uživajte.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 10:16:52   
ječi12
tejči js delam take da samo lopatice dvigujem uni ta drugi za križ niso lih dobri. maš pa pol ful enih vaj ko so use za trebušne,samo da se ne naveličaš.tko da js malo kombiniram.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 10:19:41   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804


Jutro!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nimam pojma,kaj je narobe-celi teden sem imela minus na vagi,danes pa ena velika debela 0 user posted image

Nimam pojma v čem je frkauser posted image ...resda sem včeraj grešila,ampak tolko pa tudi ne...

Grem se smilit sama sebi naprej...........



jz sm na istemuser posted image sm se kolkrtolk pazla cel tedn, sm že mela fajn minus, glede na včerijšnje grehe pa je dans ornk kazn- čista 0user posted image mah, vedno pol za vikend zabluzim! bom poskušala dans bit pridna (kljub družinskem kosilu) pa de je jutri vsaj majčken majn.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 10:22:57   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: tejci1981

Zadnjič mi niste odgovorile, zato še 1x:
Kake trebušnjake delate user posted image user posted image user posted image user posted image
Število je kar veliko, pa me zanima ali so tisti pri katerih se dvigneš do konca ali samo glavo in lopatice, tolko da se našpanajo trebušne mišice???



jz delam take, da sam glavo pa lopatice, najboljš pa nasledn dan čotim trebušne mišice, če dvigujem noge gor pa ne čist do tal nazaj-pojma nimam kak se reče tej vajiuser posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:00:24   
aleksandra123
Ječi, saj Sami ve, da je bilo samo malo vzpodbude, ne brca. Danes sem spet polna energije in veselja do športa, sem vesela, ker sem se znebila včerajšnjega mačka. Z možem sva čisto z lahkoto pretekla najih krog 5,5 km, najprej sva mislila dodat še kak km, ampak je ves čas neprijetno dežavalo in sva podaljšanje preložila na drugič.

Tejči, jaz delam tebušnjake tako, da levo dlan dam na desno ramo in obratno, noge pokrčim, potem pa se dvignem in z levim komolcem dotaknem desnega kolena in obratno(upam, da je opis razumljiv).

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:06:03   
majakla
Dober dan,
 
pa tote moje kile me spravljajo ob živce!!!
 
Danes še vedno iste kot v petek, pa to je zapop...,
pa da bi vsaj lahko brez tehtanja zdržala, ne gre!!!
 
 
- tudi jaz se grem sama sebi smilit.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:08:31   
aleksandra123
Tudi jaz nisem navdušena nad kilami, že ves dopoldan športam, teža pa samo gor leze. Zgleda, da je taka luna, al kaj.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:21:02   
beachgirl
meni so kg stali od ponedeljka do petka..zdaj pa je začelo padat..pa me je včeraj razjezilo in sem si vzela zvečer ene par after eightov in kornšpic z pršutom...ampak sem pa pila ful, včeraj  je hvalabogu bil tak dan da me je ekstra žejalo..kar me nikoli ne.tko da mogoče je res samo en tak blesav teden res..js čist pričakujem jutri..da bo teža spet zanihala malo gor..ampak v skupnem je pa še zmerom dol:))..tko da babike moje..nasmeh na ličkaauser posted image user posted image user posted image user posted image


vsem skupaj pošiljam en lepp virtualni objemček..in držim pesti za to presneto vaganje jutri....js tud mislim..da bi blo bolje zdaj od ponedeljka pa do ponedeljka ne stopit na vago...

sami, kiara,majakla..aleksandra..cmokaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:25:55   
ječi12
aleksandra sj vem da je vzpodbuda-sm se hecala ;)
bravo za tek!

js pa ne vem kako je s kilami ker če se tehtam čez dan ni isto.zjutri se pa nisem,tko da se bom res mogla jutri zjutraj pa bomo vidli.sm pa skor zihr da bo razlika v minus samo vprašanje je kolikšna.to se bom pa pustila presenetit....

dons je smotan dan za vn it športat,tko da bomo mogle doma najdt eno zamenjavo,men po dežju lih ni.....čeprou ko bi se spravla bi blo pa useen super.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:29:16   
beachgirl
ječi..seveda bo minus..!:))...ja zutr se je treba vagat..čez dan je popolnoma nesmiselno stopat na vago:)..držim pesti za zjutraj:))

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:34:18   
beachgirl
mene pa zanima..če katera pripravlja jedi iz seitana?..sem danes kupila tofu in seitan..pa ne vem kak bi si iz tega pripravila kosilo...

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:46:39   
ječi12
hvala beachgirl sj pri tebi gre še hitreje :) boš šla lahko še prej po novo garderobo :)
sj sploh ne vem kok je lahko razlike čez dan,ampak pomoje zna pokazat tudi več kot kg razlike.

majakla ti to veš ko skos na vago stopaš user posted image  

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 11:48:07   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

mene pa zanima..če katera pripravlja jedi iz seitana?..sem danes kupila tofu in seitan..pa ne vem kak bi si iz tega pripravila kosilo...


pojma nimam sploh kaj je to user posted image  se vid da kuhanje ni lih moja super zadeva :) no tofu že poznam,seitana pa ne :)

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 13:03:13   
Majchi
Al pa bi blo treba vaganje na petek prestavituser posted image . Potem čez vikend malo bluzenja, do petka pa se potem vse lepo urediuser posted image .

Jaz sem bila včeraj kar pridna:
Z: PZ kruh, salama, sir, jogurt
K: mesna boranja, solata
M: Monti čok. torta
M1: kokice v kinu (tole je bil kiks)
V: narezek (samo salame in sir), Monti čok. torta

Ječi, super povzetek za torto! In ja, komot jo ješ, ker je to v bistvu beljakovinski obrok. Montignac te sladice predvideva v programu za hitro hujšanje. In jaz imam skoz vsaj eno narejeno. Če pa nimam nič, pa jem ta temno čokolado. Nekaj pač moram, če ne začnem bluzit. Pa še na en način se lahko potolažim: žlica marmelade brez sladkorja (Schneekoppe) zmešana z žlico pasirane skute - pride kot neka gladka sladka kremauser posted image .

Punce, bravo za vso rekreacijo in pretečene kmuser posted image . Jaz še nisem začela. Upam, da bi ta teden, ko je moj zaključil kuhinjo in bo zdaj popoldneve lahko imel otroke, pa bi si jaz 3x na teden vzela urco za tek in rekreacijo. Pa bom šla kar v bližnji fitness.
Pa ne se sekirat, če kilce stojijo. Saj vemo, da tako pač to gre! Meni je zdele 2 tedna stalo, zdaj mi je šel pa 1 kg dol v dveh dneh. Saj bo, saj bo!!!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 13:05:53   
Eva19
Se še jaz malo javim, ravno smo  od kosila, skuhala goveje zrezke v omaki in tenstan krompir, zame mala porcija z veliko solate. za moja dva pa prej še goveja juhica... je blo zelo okusno.

ja kg tud meni nihajo, če se skos vagam. je pa res da se je najbolj vagat zjutraj na tešče. jaz se vagam ob ponedeljkih, pa potem ponavadi še četrtek, oziroma en dan vmes še. me prav zanima kakšen rezultat bo jutri, upam da se bo kej poznalo od prejšnega tedna.

vreme je pa smotan, v dežju lih ne hodim ven, niti nimam tamale kam dat, tko da bom šla zvečer spet na kolo, vsaj za ene 45 minut, tok da se mal zmigam, se potem tko dobr počutim.
boste jutri kej valentinovo praznovale? Jaz bom nama pripravila malo bolj tako kosilo, pa kakšen kozarček vinčka zravn(se bom malo pregrešila, ker drugače odkar sem na dieti ne pijem nič alkohola). upam da mi bo ratal vse pripravit, pa da v miru pojeva, ko bova še sama, brez tamale. kej druzga posebnega pa mislim da jutri ni v planu-razn če moj še kaj preseneti user posted image

lep dan vsem skupaj user posted image pa pridne bodite user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 13:10:30   
Majchi
Ječi, men čez dan teža niha tudi do 2 kg. Zato se vedno tehtam zjutraj, samo v gatah, po kakanjuuser posted image , tudi po dojenju...user posted image user posted image  Pač vsak gramček štejeuser posted image .

Tinaaja, midve imava pa skor isto kilažo. Obe čakava 6 spredajuser posted image . Jaz sem upala, da jo bom že dons zagledala, pča tud če 69,9, pa nič od tega. Pred 3 dnevi mi je kazal 71,1, pred dvema dnevoma 70,5, včeraj 70,0, dons pa 70,1. Zdaj bo pa verjetno spet stalo kakšnih 10 dni.
Pa hvala za vse info glede ur. Tud jaz si bom nekaj takega umislila.

Punce, jaz si dajem že od decembra vsak mesec dinarčke na stran, da bom na poletje imela čisto novo garderobouser posted image . Moram rečt, da sem vsakega 15., ko pride denar na račun cela happy, ko grem dvignit in zbašem v predal med gateuser posted image . In to bo samo zame! Nič za otroke!!!user posted image  

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 13:20:07   
Pia67
user posted image kaksna usklajenost. Glede teka mislim. Za mano je več kot urni, casovno mislim, tokrat ne sama ampak s cuckom, ki me je posteno zmatral, enkrat hitro, enkrat pocasi. Sva sla na crpalko po Nedelo, potem pa domov, se je kar zgrudil  pred vrati, jaz pa ugotavljam, da je zajec ravno prav pecen in da bo ajdova kasa tudi kmalu. Tako, da sem namesto, da bi vihtela kuhalnico, odtekla en uzivaski tek, se pod tus skocim in poklicem moje, da pridejo jestuser posted image .
Vikend minil brez grehov, zaenkrat, nimam nobenih skomin, ker se mi prekrski takoj poznajo.
Tudi jaz imam Garmina, 305, pa ga trenutno nocem uporabljat, ker zacnem takoj prevec hitro sponat, to pa v zacetku sezone ni zazeljeno. Tek do marca bo res bolj za gust.

Mal cuden je brez sumnikov, ampak doma imamo komp bolj za okras, kot za kake komunikacije...

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 13:21:43   
miška17
Ojla, da se še jaz malo javim.
Danes sem tekla 1uro (1minuta teka z izmenično 1minuto hitre hoje). Punce šlo je brez bolečin v kolenih. Tako bom lahko trenirala tek. Sem zelo vesela.

Jaz imam preprosto varjanto polar ure. Pač tudi znjo se da trenirat. Sklenila sem, da si bom kupila boljšo uro kot nagrado za minimalno pol leta vsakdanjega teka.

Zdaj moram končat, kajti končujem kuho kosila.

Lp

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 13:36:51   
tejci1981
Hvala za info glede trebušnjakov!

Smo misli it vozičkat, pa je začelo nekaj padatuser posted image .

Bom pa zvečer telovadila!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 13:41:28   
majakla
Majchi: pliiis daj malo o Montiju pa teh sladicah njegovih in hitrem hujšanju napiši,
pliiis. Si me čist zmešala s to temno čokolado - ne gre iz glave, bi jo kar letela kupit,
če jo res lahko jem.
 
Moj dan:
Z: bela kava + 2 kosa črnega kruha z Becelom,
M: jabolko, pol no, ker mi je itak moj pikec pol pojedel
pest prestic (me je pikec hranil - silil user posted image )
K: par žličk goveje čiste juhe + bedrca + zelena solata
M: jogurt (verjetno)
V: nevjem user posted image  oz. kava 100 posto.
 
_ . _ . _ . _ . _ . _ .
Cmoook nazaj.
 
 
Aja, tehtanje v petek ... hmmm ... te bi ga še le "srale" med vikendom. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?