|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.2.2011 19:36:43   
tejci1981
Večer!

Joj koliko ste načvekale kljub lepemu vremenu!user posted image

Sporočam žalostno vest, da se moji kg kljub temu da sem imela en dan posta niso premaknili nikamoruser posted image user posted image user posted image !

Pogumno stopam v nov teden - nov bojuser posted image !

Čestitam pa vsem ki ste šle v minus!

Ta vikend ogromno vozičkali in nabirali kondicijo, tako da druge telovadbe ni bilo,.... zumba bo počakala na slabo vreme!

miška17 - podatki za tabelo:
začetna 103,5
trenutna 100
željena 70 (najmanjuser posted image )
minus pridelan prejšnji teden 0 user posted image

Dobrodošle nove!!!

Lucika - jutri tudi jaz delam te čok penice, da vidim, če so res tako dobre

To je to!
Otrok se hoče kopat!
Papa

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.2.2011 20:39:17   
farina
moja trenutna teža 73.ni vidtei glih kakega premika,

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
8.2.2011 22:44:13   
ječi12
hoj hoj...

super dan ane?

js tut super jedla.
Z: kos rženega kislega kruha z namazom
M: jabolko
K: kitajsko zelje s tuno
M: par oreščkov pa košček 80% čoko
V: šejk

plus urca telovadbe...

jutr je pa spet en lep dan grem pa kr na kolo....že komej čakam :)

usi bolančki se hitro pozdravite....!!!

tejči sj se bo sigurno premaknilo...sj pol bo šlo pa kar naenkrat za tri kile..more it. tut meni je blo zlo težko 14 dni isto težko gledat.ampak bo šlo dol...bo bo :) ti pa še zlooo malo manjka do magične 9ke :) se ti pa upam da v marcu pridružim :) mi manjka še 7kg do tja :) tale zumba je pa meni prou smešna,sj to sploh znala nebi.najbrž bi z mojim dol popadala od smeha user posted image

nočko bejbe.

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 7:29:56   
Pinga
Ojla punce !

Tudi jaz še tečem z vami po isti poti. Le da sem se vmes izgubila in začela teči nazaj, namesto proti cilju. Zavedam se da sem s tem veliko izgubila, toda nisem šla nazaj na start. Spet sem se obrnila v pravo smer in prihajam za vami. Bolje od tukaj, kot ponovno od starta. Obljubim da pridem za vami na cilj, da se skupaj poveselimo. In vse tiste punce, ki sem  vas na  teh napačnih poteh srečala, ste super, zato zberite moč in pritečite za mano.

Torej tehtanje v ponedeljek: 88,4, torej +2,1.

Lep dan vsem,
Pinga

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 7:32:57   
Pia67
Evo pa je konec podaljšanega vikenda, zame je bil na žalost ponedeljek deloven, ziher bi bil kak km več. Ječi res je bil včerajšnji dan lep, na Pokljuki deset stopinj, sem rdečkasta v glavo, danes nujno po eno sončno kremo za obraz, ker imam narisana sončna očalauser posted image . Zdrla nisem 15 km, ker je bila proga južna in utrudljiva, 13 pa jih je padlo, potem še mnjami solata s piščancem v Smučarskem centru, kjer se trlo tudi mladih družin, ki so se sankali na gričku nad snežnim štadionom. Sem videla tudi nekaj konkretnih person, ki so se učile smučarskega teka. Pohvalno user posted image .

Zjutraj sem vseeno pokukala na tehnico, nekaj dek je manj, ampak po moje na račun dehidriranosti, zjutraj sem bila kar žejna, včreja sem spila ene 3 litre tekočine, pa najbrž zaradi vročine ni bilo dovolj.
Danes pobožno upam na kak tek po gozdu, jutri pa ziher, ker je mala na likovni delavnici uro in pol.

Aja, Ursa pozdravljena, mi boš v motivacijo, res si pridna. Pa vse ostale tudi.

Miska
hvala za vnos tabele.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 7:53:50   
tinaaja
Ekola...
Pia user posted image za tek na smuceh, jaz imam tud v planu eno sezono to osvojit :)

Pinga - zdaj pa zares, imej cilj pred sabo in plan. In to tak, ki je realne,da se ne zgubis na poti. In bravo,da si nazaj user posted image

Jeci - ampak ti imas res strog jedilnik user posted image ornk pridna!

tejci - upam,da se zalostna vest spremeni v veselo v pon user posted image

pimpa - zdravo hujsanje je od 0,5 do 1kg, je pa veliko odvisno od presezka kg, tkoda je 0,5kg super za moje pojme, vazno da gre dol.

Pri nas pa vrocina se vedno na obisku user posted image JAz pa .. kar ornk pridna pri hrani, mal sem omejila vnos, me zanima, kaj bo na tehtnici. Vceraj sva sla z mozekom skupaj tect, sva oddelala 6,5km, norooo pasalo. danes pa brez bolecin, tko da pocasi bo forma ornk nazaj user posted image res so super tile dnevi user posted image user posted image
Sem pomerila ene kavbojke, ki so st 30.. se spomnim, da sem jih lani komot zapela, zdaj pa zapnem jih al cez pade miselinko.. sicer manjsi kot pred 1m, al vseeno nic kaj ne izgleda.. sploh za kaksno sedeneje no go.. tko da bom imela te kavbojke za motivacijo user posted image

lep soncen dan vsem zelim


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 7:55:19   
lija34
Dobro jutro!

Naj sporočim, da sem prebrodila ponedeljkovo krizo in da sem imela včeraj spet vse pod kontrolo. Tile topli dnevi so res super, mi je pa žal da včerajšnji dan nisem boljše izkoristila.

Jaz v solato in tudi v ostalo hrano zmečem vse kar je možno (da je zadeva bolj okusna), bom poskusila od zdaj naprej čim manj teh dodatnih kalorij.
aleksandra123 user posted image  za hojo, res si pridna,
pinga kar pogumno naprej z nami,  

user posted image za vse bolančke, naj čimprej ozdravijo.

Zdaj grem pa telovadit in se beremo.



(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 8:24:32   
neika
mi smo danes prvič skupaj prespali v novi hiši, bilo je fenomenalno, čisto novi občutki!

taka tišina je ob gozdu (prej smo živeli ob cesti), da me je bilo kar malo strah! user posted image

ob vsem tem pa že cel teden ne kadim, in cigaret sploh ne pogrešam (pa imam škatlo nastavljeno na kredenci)user posted image .

je res, da sem bolj lačna, in da je bilo malo več pregreh (jedla sem malo kruha in nekaj peciva - sem pa ugotovila, da so bili le lušti in da me ni nič zadovoljilouser posted image ). Sem bila takoj kaznovana, a občutek, da ne vnašam več dodatne svinjarije v obliki nikotina pa tud nekaj pomeni. Prebava se je malo zmrdala, a verjamem v uspeh.

mesečnega cilja nisem dosegla, pa vem, da enkrat ga bom!

vse čestitke vsem plusom in minusom na vagi!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 8:34:13   
kiara85
jutro!

jaz sem včeraj zveček vse pokvarla- pojedla sem 6malih manchmellow! mah sm smotana, da ko že mislim, da sem uspečno zaključla dan, ga grem takole posračkat. dans pa posledično tud na tehtnciuser posted image

nov dan, novim zmagam naproti, pa upam, da dans uspešno zaključim dan! res je-glavno, da ne obupamo in gremo naprejuser posted image user posted image user posted image

tinaaja- ja jz mam podoben primer s hlačamiuser posted image bova skupaj uspeliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 8:36:28   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: neika

mi smo danes prvič skupaj prespali v novi hiši, bilo je fenomenalno, čisto novi občutki!

taka tišina je ob gozdu (prej smo živeli ob cesti), da me je bilo kar malo strah! user posted image

ob vsem tem pa že cel teden ne kadim, in cigaret sploh ne pogrešam (pa imam škatlo nastavljeno na kredenci)user posted image .

je res, da sem bolj lačna, in da je bilo malo več pregreh (jedla sem malo kruha in nekaj peciva - sem pa ugotovila, da so bili le lušti in da me ni nič zadovoljilouser posted image ). Sem bila takoj kaznovana, a občutek, da ne vnašam več dodatne svinjarije v obliki nikotina pa tud nekaj pomeni. Prebava se je malo zmrdala, a verjamem v uspeh.

mesečnega cilja nisem dosegla, pa vem, da enkrat ga bom!

vse čestitke vsem plusom in minusom na vagi!


čestitke za prespalo noč v novi hišiuser posted image user posted image user posted image nas to čaka komaj čez kaki 2 leti
in čestitke za odrekanje cigaretom in pozitivno razmišljanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 9:33:59   
ječi12
jutro

evo sončna sreda...

bravo za spanje v novi hiši..moje sanje...no sj sm v hiši,sam ni isto...

zajtrk že za mano 2 wassa kruhka z rezino sira in kozarc mleka....

tinaaja ja strog jedilnik-more bit če maš tok kg....user posted image dokler šiba bo kr tko....k bom pa na 9ki bom pa tut kšn mini prekreš mela....

nč šibam. lep dan usem.

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 9:39:10   
beachgirl
sončna sreda..res..:))
js bom pa danes pekla kokosovo torto in verjetno bo kak kos tko po pomoti romal tud v moja ustauser posted image user posted image user posted image jih bom pa sprala z varekino poluser posted image user posted image
lep dan bejbe..vsem skupajjjjjjjjjjj

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 9:45:35   
2ursae
jutro

za mano sta že telovadba in zajtrk, zdaj pa pamžica že kliče user posted image . Greva danes po dolgem času vozičkat, saj sta ta velika2 v vrtcu. Tudi jaz sem ga včeraj zvečer nekaj biksala, par čokoladnih bonbončkov sem pojedla, še dobro, da se ni preveč na tehtnici poznalo - opažam, da grem čez vikend bolj bore malo dol, kar uspem shujšat je do petka, čez vikend pa le vzdržujem težo. danes je pa že sreda, bom morala bit do petka bolj pridna.

čau, prijeten rekreativni dan vam želim user posted image user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 11:47:53   
aleksandra123
Hojla,

napisala sem cel roman, potem pa me je zbrisalo.

Bravo vsem za disciplino, meni jo primanjkuje.

Vaj nisem naredila že celo večnost, ne utegnem, ves čas šibam okoli, jedla sem včeraj mnogo preveč, no, hoja je bila ok, cca 20 km.

Počasi grem v Lipico, za kosilo bo petelin s fuži ali polento in solata.

Se beremo, uživajte na soncu

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 11:50:38   
sami0804
Lepo pozdravljene!

Berem vas redno,ampak ta lenitis me še kar drži v krempljih...in potem bolj slabo pišem...user posted image

Grehi so prisotni,ampak jih ne jemljem kot The grehe,jih pripišem malo bolj nezdravi malici...
Miganje je tudi bolj švoh,ampak gre počasi na bolje-se trudim s sprehodi.

Moram pa povedat,da sem v fazi pričakovanja user posted image in spet čutim,da mi v telesu zastaja voda,pa prebava me tudi malo zeza...kljub precej velikim količinam Donata nekega posebnega efekta ni...

Sem pa vsak dan vesela,ko berem,kako ste pridne...mi v teh dneh zelo pomaga,da ne obupamuser posted image Le tako naprej!!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 12:16:45   
beachgirl
aloha..the grehi so prisotni pri večini..ampak dokler nam to ne pride v vsakodnevno navado je kul:)..js komi čakam, da probam kos torte:)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 13:04:17   
mausilein
Pozdravljene, punce!

Tudi jaz bi se vam rada pridružila pri hujšanju, če lahko.
S 3.1. sem začela z dieto, štartala s 85kg, sedaj na 80kg, željeni kg pa 70-75kg.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 13:58:51   
sami0804

Dobrodošla mausilein,pa user posted image za pridno zgubljanje kil...



Sem pozabila prej napisat današnji jedilnik:

Z kava z mlekom,kruh s pašteto
M pol žemlje,ki jo je tamala pustila,kava z mlekom
K rižota s morskimi sadeži,zelena solata s fižolom
M kos sendviča s šunko in sirom(mali kos)
V bo verjetno kos sira in riževi oblati

Torej,spet sem na keson dieti...user posted image

Moram se pa pohvalit,da se precej pridno nacejam z vodo danes,pa še čaj bom pila potem,zvečer.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 14:30:15   
soncnica33
Hoj, hoj. Jaz sem bila v poned. na eni kul masaži - Shiatzu - noro, te čist zdručka, ha ha ha.

POtem pa včeraj ob 5ih na WC, pa me je začelo skelet, v glavnem, za crknt, vnetje sečevoda /že ene 4. v mojem življenju/... Antibiotik, včeraj več jedla... Fanta pri mami, ker tamalga sploh nebi mogla rihtat, Gospod mož pa je imel dela sam s sabo in pranjem avtov, za posratttttttt.

Dans sem dost bolš, tudi malo telovadila, skušam spet biti na starem režimu hranjenja. Dopoldne sadje, po 12.uri "ločevalni" obroki, če se le da. Zvečer velikokrat jogurt, nesladkan zdrob...

Malo sva tudi z našim user posted image špancirala, ene pol urce.

Meni se ta teden teža nič kaj ne premika, bo pa za konec tedna tudi user posted image , verjetno tudi to malo pripomore.

Mi je pa pri prvem hujšanju /3 leta nazaj, pred nosečnostjo, ko sem po strogi ločevalni dieti shujšala 18 kg iz lepo prosim 86 takratnih kil, pa v naslednjih treh mesecih še 6/, tudi drugi mesec teža ostajala enaka, pol se je pa spet začelo topit.Torej, novim zmagam na proti, do junija HOČEM IN BOM SHUJŠALA ŠE VSAJ 6 KG!!!!!


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 14:41:13   
mausilein
Hvala lepa za dobrodošlico.
Upam, da mi bo uspelo shujšati tako kot vam uspeva.
Sem bila pred 5.leti že na ločevalni in sem shujšala iz 84kg na 70 kg. potem pa smo pred 2.letoma dobili user posted image in so kg spet veselo ostali. user posted image
danes imam škrobni dan in sem pojedla pasulj.
ali se tudi kateri dogaja, da kak dan ali dva tudi gram ne gre dol? user posted image

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 14:41:26   
2ursae
Torej, novim zmagam na proti, do junija HOČEM IN BOM SHUJŠALA ŠE VSAJ 6 KG!!!!!


tudi jaz user posted image user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 15:58:55   
soncnica33
mausilein, seveda se nam dogaja, da včesih ne gre nič dol, včasih gre tudi malo gor!!!user posted image

2ursae, smo babe al nismo? Seveda bomo!!!

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 16:07:17   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica33

mausilein, seveda se nam dogaja, da včesih ne gre nič dol, včasih gre tudi malo gor!!!user posted image

2ursae, smo babe al nismo? Seveda bomo!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 16:16:00   
kiara85
jz sm dans tak utrujena, tečna, zaspana, da nism za nikamor. pa tud prehrana ni tak ko bi mogla bituser posted image

Z- bela kava, košček polnozrnatega kruha
M- bela kava, sataraž
K- skleda zelene solate s krompirjem
M-bela kava, enih par piškotov
v- bom poskusla sam en navadn jogurt






(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 16:22:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?