|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 11:23:26   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

naomy- če telo dobi zelo malo kalorij, jih začne skladiščit "za hude čase" zato je najbolje, da telo dobi malenkost majn kalorij kot jih rabi, ker če jih dobi veliko premalo se zgodi kontra učinek-se začnemo rediti. to je isto, kot če ješ npr. samo 1 ali 2 obroka dnevno. jaz morem zelo pazit na to. včasih mislim, da sem ziher shujšala, kr sem par dni tako malo jedla-na tehtnici pa še kaka deka več-bi se najraj zjokala- zgleda, da smo nekateri bolj podvrženi temu. moja kolegica pa če je samo 2x dnevno, ji pa kile kr letijo dol


ok, hvala kiara85. user posted image bila sem bolna in nič mi ni pasalo jesti, zelo malo sem jedla.. in človek res potem ne pričakuje plusa na tehtnici. user posted image

ampak zdaj gremo naprej tako kot je treba!

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 11:23:47   
2ursae
ali organizirano hodiš kam na pilates al sama doma. če imaš kake vaje se priporočamuser posted image


tudi jaz


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 11:24:09   
BabyKitty
kiara85 delam doma, ker mi otročič ne dovoli ven user posted image vaje imam, so pa tudi na you tube... sprobaj 10 minute pilates... men je tole fajn ker so vaje po 10 minut za različne dele telesa in ko mali spi jst šibam delat... in po 10 minut podaljšujem če se še ne zbudi user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 11:32:07   
kiara85
no bomo poskusl zvečer ko otroka zaspita, če bo še kaj voljeuser posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 11:44:37   
lija34
Zdravo!

Se strinjam z vami, da je -0,5kg na teden čist v redu, sem pa čist zadovoljna tud če je manj, sam da je -, ta teden kar težko gledam tisti + v tabeli.

Ha-ha sem se nasmejala tisti brci, jo lahko dobim tudi jaz, sam ne še zdaj bom povedala kdaj jo rabim, trenutno imam vse pod kontrolo.

Dobrodošle nove, lepo da ste se odločile podati v boj z nami.
Pilates: jaz ga še sam gledam, bom poskusila.



(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 12:03:25   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

pac ne bom, ce je zadeva OH.. i


A so OH res tako sranje? Jaz sem jih zaenkrat jedla normalno, rezultat je bil ok. Nekako sem pristaš ene take, uravnotežene prehrane, se pa poigravam z mislijo, da bi navadne testenine in riž zamenjala za polnozrnate, za riž itak ne vem kako se mu reče.

Punce, kakšna ideje, katere "zdrave" testenine in riž so ok?


ne OH niso samo slabi user posted image Bele zadeve je najboljs izkljucit, pa naj bo to riz, testenine, kruh.. Polnozrnate imas povsod, rzene, graham, pirine testenine..  Oz riz je OK tudi basmati, ima nizji GI. Krompir pa je isto sranje, cim manj. OH pa dobis tudi iz zelenjave npr, tko da jaz brez teh OH nisem user posted image Pa sadje.. Izkljucila sem vse riz, testenine in krompir, kruh redko... Ampak enim to na ful bed udari, meni pa sede in v bistvu sploh ne pogresam.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 12:19:20   
2ursae
Izkljucila sem vse riz, testenine in krompir, kruh redko... Ampak enim to na ful bed udari, meni pa sede in v bistvu sploh ne pogresam.


točno tako. Jaz npr ne maram jogurta, kefirja&co, kruh imam pa rada in bi ga zelo pogrešala. Raje si spečem pz kruh in uživam v zajtrku. Mleka pa zjutraj ne smem, ker jemljem železove tablete.
Krompir jem, v bistvu se moram malo prilagajat tudi družini, jemo pa popečenega, z lupino.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 16:59:38   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Zdej pa res neham poste objavljatuser posted image .

Preden napišeš recept za ono čokoladno peno,ki ne redi?.....
Ne bodi no taka...user posted image

Voila!

150 g na koščke nalomljene temne čokolade (70% kakava)
1 žlica sladke smetane, ogrete na sobno temperaturo
4 velika jajca, ločimo rumenjake od beljakov
250 g zmečkanih malin

Čokolado stopimo, odstavimo iz ognja, nato vanjo vmešamo sladko smetano. Nato dodamo penasto umešane rumenjake. Dodamo zmečkane maline (jaz sem tokrat kupila zamrznjene jagode, pa je tud zelo dobro). Iz beljakov pa setepemo trd sneg in ga počasi, tretjino za tretjino, umešamo v čokoladno zmes.
Peno potem vlijemo v kakšne kozarčke in damo v hladilnik za 4 ure. In potem navali narodeuser posted image !

Jaz sem to včer jedla, dons pa mi je vaga pokazala 0,7 kg manjuser posted image . No, saj mi je že cel teden kilaža stala, tko da je prov, da se je mal spustila končno.

Aja, mogoče še par nasvetov:
- peno nafilajte v manjše kozarčke, ker je zadeva kar nasitna
- sneg vmešajte nežno, da ne razbijete zraka, ki je vmes oz. da ostano zadev rahla
- čokolado stopite nad paro
- sadje je lahko tud kaj drugega, da le ima nizek GI
- sadje naj bo raje sveže ali zamrznjeno, ne pa iz konzerve, ker je tist zmer ful pocukran

Narejeno v pol urce, pa še dobro jeuser posted image .

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 17:11:14   
aleksandra123
Tinaaja, Ursae, hvala za odgovore o OH. Bom malo preizkusila polnozrnate testenine in basmati riž, upam , da nama bo ustrezalo. Če pa ne bo šlo, bova jedla pač po starem, pa malo več športala.

Zdajle bo kosilo, zrezki, jurčki(zadnja zaloga) in karfiola.

Majchi, čokoladna pena z malinami bi bila zame zelo dietna(alergična sem na maline, reakcija je podobna kot  pri kakšni hujši obliki trebušne gripe).

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 17:22:14   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Izkljucila sem vse riz, testenine in krompir, kruh redko... Ampak enim to na ful bed udari, meni pa sede in v bistvu sploh ne pogresam.


točno tako. Jaz npr ne maram jogurta, kefirja&co, kruh imam pa rada in bi ga zelo pogrešala. Raje si spečem pz kruh in uživam v zajtrku. Mleka pa zjutraj ne smem, ker jemljem železove tablete.
Krompir jem, v bistvu se moram malo prilagajat tudi družini, jemo pa popečenega, z lupino.

Tu sva pa na istem user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   [Brisano sporočilo]
3.2.2011 17:34:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 17:34:58   
BabyKitty
Elow punce jst sm pa prvi dan pridna tudi s hrano user posted image no zajtrka sm se najedla za kosilo pa eno oradico z zelišči brez krompirja ipd. večerja pa nevem kaj bo če sploh bo, ker sem kosilo pojedla pred pol ure user posted image bom pa danes še malo pilates poskusila potrenirati ko se bo moj mali odločil malo zaspančkati user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   [Brisano sporočilo]
3.2.2011 17:36:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 17:48:56   
kai1
ojla
Danes je za mano eno hitro vozičkanje, 4km. Zvečer ko pa spravim male2 spat, pa še uteži in trebušnjaki. Me pa danes tako noge bolijo od včerajšnje aerobike, kouser posted image
Moram, danes še malo za noge delat, da se klin s klinom zbije, sicer bo ju3 še slabše.
S prehrano sem tudi pridna in upam, sedaj vaga pokaže konkretni -.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 17:54:52   
tejci1981
Večer!

No punce pa pridem še k vam na čvekuser posted image

3.1. Štartala z Montinjakom.
Januarja -3,5 kg.user posted image

Pa gremo dalje.
Danes je prazna luna ali mlaj, zato imam jaz post,....joj kako dolg danuser posted image jaz pa takooooooo lačnauser posted image .
Sem zdržala do sedaj, bom še do 9, pol pa grem spat, da bo hitro jutri user posted image !

Telovadba - trudim se z pilatesom, pa Zumbo bom probala,....jutri zvečer, ker sem danes preveč lačna user posted image
Drugač pa vozičkanje, gor po bregih, pa utezi mam na nogah, pa 7 kilsko utež v vozičku,....user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 17:55:31   
2ursae
evo še tole, zame žal aktualno user posted image

http://www.aktivni.si/fitnes/vaje/odpravite-jahalne-hlace/

ostalo pa kasneje pokomentiram.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 18:00:28   
tejci1981
Vaje za noge in rit, ki jih delam po pilatesu:

http://www.youtube.com/watch?v=I-m8ACLKfxs&playnext=1&list=PL54746011FE5998A1


http://www.youtube.com/watch?v=DVytAo7iTkQ&feature=related


Pol se pa obrneš in z drugo nogo ponoviš,....nebom vsega kopirala.
Pri vajah kjer imaš pokrčene noge in jih v različnih pozicijah dviguješ prav čutiš mišice v bedrah in ritiuser posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 18:21:20   
Majchi
Tejči, je tukile bolj živahno, a ne? Men je velik bolj stimulativno. Teli tvoji linki mi pa ful dobr zgledajo! Drugač se men ne ljubi doma telovadit, ker ponavadi nimam discipline. Raje grem tečt ven al pa na fitness tečt na trak. Ampak tole pa hudo zgleda. Mogoče se pa lotim, ker tale moja bedra so ravna do kolen dol. Pa celulitasta tuduser posted image .

Jaz sem pa dons kvinojo prvič probala. Moram rečt, da sem tud kaj boljšga že jedlauser posted image .

aleksandra, pa jagode not zmiksaj namesto malin. Razen če hočeš na hitrouser posted image .

OH - jaz jih nisem izključila. Jem pa "ta zdrave" špagete, riž in kruh. Kruh si kar sama pečem. Sem si kupila polnozrnato moko, pa je zadaj recept, kako se ga naredi. Jem ga pa samo zjutraj. Pa tud sicer špageti in riž niso več kot 3x na teden na jedilniku.
Sem bolj na mesu, zelenjavi in mlečnih izdelkih. Sadja pa zarad dojenja ne upam preveč. Jabolko je ok, ostalega pa še niti nisem probala, ker je imel mali skoz krče, pa nisem hotla še s tem izzivat.


(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 18:28:11   
tejci1981
Majči - maš prav, se tu več dogaja,....nebo dolgčas! user posted image

Jaz pa sem probala zadnjič palačinke ala Monti (pz moka+voda+sol) niso lih božanske, je pa res da sem potešila željo po palačinkah,....bolje išta nego ništa user posted image !

Moram probat čokoladno kremo,...

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 18:32:42   
BabyKitty
Punce je slučajno kakšna s gorenjskega konca, ki bi mi delala družbo na kakšnem fitnesu ali skupinski vadbi? Drugače delam doma in disciplina ni kakšen velik problem, ampak si želim iti za kakšno urco vsaj 1x na teden malo sama od doma in nardit nekaj zase... mali pa nej pr očku uživa pa nej lumpata doma user posted image

Drugače sem pa ravnokar delala pol urce pilates... dokler ni mali bridko zajokal, kaj se mama neki zvija user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 19:00:27   
beachgirl
haha..bejbola:))..jaz pa do zdaj dans nisem še kaj jedla..zdej pa se bom spokala delat kitajski lonec..eno juhco iz konzerve sm si zdej pogrela tajsko..pa da vidimo a me bo pekla kislina al ne..sam dobra je pa bla:).
drgač pa me je ful zamikalo da bi se šla malo smučat..sam bi ziher kdo mislo da je kit odtaval od kje..pa evo green peacovce..spet bi me po nepotrebnem reševali:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 20:40:34   
ječi12
jou

tejči jouuser posted image

majchi hudaaa sladica-i will eat this soooonuser posted image

men tut kg stojijo trenutno.

js jem tut samo dobre ohja,kruha(ta pravga),krompirja ipd sploh nism še jedla letos....jah kaj čmo...

js bom tut probala z temi vajami za mišičeuser posted image  sam izbrat morm še kere....

aja tejči super za post. js sm mela 10dnevnega pred N....je blo lažje kot sm misnla....


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   [Brisano sporočilo]
3.2.2011 20:57:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ječi12)
  Neposredna povezava do sporočila: 1348
   [Brisano sporočilo]
3.2.2011 20:58:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.2.2011 21:06:27   
BabyKitty
UmpaLumpa take večerje so za preizkušanje karakterja ja user posted image potem pa k te še gostitelji spodbujajo in so po možnosti užaljeni če ne ješ user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?