|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 10:48:47   
lija34
Se vam pridružujem s 120-timi trebušnjaki. Najprej sem naredila 10 min. vaje za roke, nato pa še trebušnjakeuser posted image .
Sem si izmerila obseg in primerjala z 3.1.
pas -1 cm
kolčna- 3cm
prsna -2cm
stegna- 1
kg - 3,3kg




(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 11:04:12   
aleksandra123
Bravo ekipa s 120 trebušnjaki! Obljubim, da bom trenirala in se vam nekoč pridružim(no, če ne boste tedaj že LF-700 trebušnjakov).

Sem  šla gledat koledar, na katerega si zapisujem rekreacijo.
Januar 17 krat na hrib(10,5 km, 1,45 min), 3 krat hoja po ravnem(17,5 km, 2,5 ure), 3 krat golf(cca 7 km, 4 ure), vse skupaj sem prehodila cca 250 km. Vesela sem , ker je bil januar tako vremensko prijazen, lahko bi ves čas visela v hiši.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 11:27:30   
2ursae
aleksandra, že dalj časa občudujem obsežnost tvoje rekreacije in sem tudi pošpegala v tabeli, v kakšnem stanju si. Imava podobno štartno težo in ciljno tudi, le ti si temu cilju bližje kot jaz - bravo, da si tako pridna user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 11:28:32   
naomy
se še jaz malo javljam... z zdravjem gre počasi na bolje, še malo pa bomo zdravi. še vedno pa mi nič ne paše jesti, oz. tudi če mi nekaj zapaše, mi je potem tako čudno v želodcu, ko pojem. user posted image saj verjetno se bo to tudi uredilo kmalu. zdaj 5 dni že ne jem normalno. po petkovi virozi z bruhanjem, ko so šli ful kg dol na račun tega, zdaj moja teža stagnira oz. imam še kako deko več kot v ponedeljek. ni mi jasno od kod, če pa na dan pojem npr. krožnik čiste goveje juhe in par prepečencev. user posted image pa res bi rada že kaj normalnega jedla, ampak enostavno ne spravim vase. user posted image saj volje do hujšanja mi tole ni vzelo, sploh ne, ampak čudno se mi pa zdi. pa nisem pridobila mišic, ki so težje od maščobe user posted image user posted image user posted image , ker ne migam nič že cel teden. ker sem cele dneve ležala, nisem mogla biti niti pokonci.

bravo punce za trebušnjake, aerobiko, fitnes, hojo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res ste pridne!!!!

< Sporočilo je popravil naomy -- 2.2.2011 11:30:34 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 11:39:20   
BabyKitty
Punce se vam lahko pridružim, da me malo spodbujate user posted image me ma zdele da bi se zakadila v tablico milke user posted image Skratka sem 2 meseca po porodu, polno dojim, tako, da se hrani ravno ne smem odpovedovati (razen milki user posted image ) teža od nosečnosti je že skoraj šla, vendar sem si tik pred nosečnostjo nabrala nekaj zimske zaloge user posted image

Tako da moj cilj je 6 kil do konca maja nekje... torej malo več kot kilco na mesec... Trenutno imam 63 kil, rada bi prišla nazaj na 57.

Moja vadba je pilates in orbitrek, pa nošenje 6 kilskega korenjaka po hiši user posted image Čeprav z vadbo začenjam zelo počasi in postopoma...

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 11:42:14   
aleksandra123
Ursae, pohvala dobro dene, hvala! Strah me je, da me ne zagrabi "fjaka", če ne bi bilo vsah vas punc na forumu, ki ste ful v vzpodbudo, bi me 100% že.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 11:56:40   
miška17
soncnica3 jaz bom zbrisala iz tabele tiste, ki 3 ponedeljke se nebodo oglasile s podatki. Na tabeli trenutno je še ekipa, ki se niso oglasile in počakala jih bom do danes zvečir. Moje mnenje je, da se da vsakemu možnost, da se vrne. Tudi če se ne javi dolgo časa in ni več na tabeli, je zame vedno dobrodošel.

Glede urejanja tabele: to delam z veseljem in se veselim z vami vseh vaših uspehov.

RR me pa res večkrat vrže ven. Zdaj sem uspešno uporabila nasvet 2ursae. Hvala 2ursae.user posted image
LP

< Sporočilo je popravil miška17 -- 2.2.2011 12:06:04 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 12:52:29   
2ursae
RR me pa res večkrat vrže ven. Zdaj sem uspešno uporabila nasvet 2ursae. Hvala 2ursae.


ni za kaj user posted image . meni je tudi žal, da ne morem prebrati tistega, kar ste napisale, pa potem niste mogle objavit, ker vas je ven vrglo.

Tko, jaz imam novo motivacijo: maja gremo za par dni v Italijo user posted image . Do takrat so še trije meseci in si želim shujšat 2 kg/ na mesec, skupaj torej 6 kg. To je cca pol kile na teden user posted image ... saj bo šlo, ne?Upam, da ni prehuda...


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 13:22:39   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

RR me pa res večkrat vrže ven. Zdaj sem uspešno uporabila nasvet 2ursae. Hvala 2ursae.


ni za kaj user posted image . meni je tudi žal, da ne morem prebrati tistega, kar ste napisale, pa potem niste mogle objavit, ker vas je ven vrglo.

Tko, jaz imam novo motivacijo: maja gremo za par dni v Italijo user posted image . Do takrat so še trije meseci in si želim shujšat 2 kg/ na mesec, skupaj torej 6 kg. To je cca pol kile na teden user posted image ... saj bo šlo, ne?Upam, da ni prehuda...



Pol kg na teden je najbolj zdravi način izgubiti kg.... bo šlo, ker jaz imam isti cilj zase za morje user posted image  0,5kg na teden bo do morje -10kg user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 13:57:24   
aleksandra123
Neža, morje je tudi moj cilj! Z veseljem si bom kupila nove kopalke, čeprav so stare še dobre, samo da se znebim odvečnega špeha!

Zdaj grem hodit, sem pa že malo naveličana tega mraza, ko je temperatura kakšnih 7,8 stopinj, je dosti lažje.

BabyKitty, dobrodošla!

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 14:05:44   
ječi12
moj cilj je v naslednjih 5h tednih dat dol 8kg. kok je pol to na teden,kšn teden tut dve kg,kšn pa samo pol. no skratka upam da uspem. če ne bom pa pač malo kasneje.....no do poletja dam sigurno še dosti dol...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 14:11:58   
pikapolonice
Miška hvala za tabelo dobra si!!!user posted image . Dons sem delala po tem programu http://www.youtube.com/watch?v=Fay0XnGkiIU&feature=fvw in tudi jaz sem začela delati trebušnjake ste me ve kar malo spodbudile k temu, ker skoz berem o vaših podvigih.user posted image .

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 14:19:21   
suzy85
Hej!
Tako, kosilo je že za mano user posted image

Današnji jedilnik:
Z: kosmiči, mleko
M1: jogurt 1,3%
M2: obložen kruhek user posted image
K: kranjska klobasa, dušeno zelje
M: banana
večerja bo bolj pozna, ker nas kolega vabi, da nazdravimo za user posted image !

Lep dan!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 14:43:13   
2ursae
mi bomo pa danes sprobali amarant za kosilo. Je na embalaži en fajn recept, ga bom kar ponucala.

vozičkanje je za mano, sem vsa zadovoljna user posted image .

trebušnjaki - kul, če se bomo navadile prakticirai to vsak dan user posted image . ampak, kaj pa ..... rit pa noge ?!!! še to bi morala bolj resno zagrabit, npr. rit in zadnji del noge en dan pa primikalke in odmikalke drug dan. Bom pogledala za kakšne fajn vaje.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 16:37:44   
aleksandra123
Hoja za mano, mater, še malo, pa bom za v rubriko "brez njih ni športa". Ursae, če boš našla kaj za rit in noge, se priporočam!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 17:00:50   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12


sami enjoy kokidayuser posted image user posted image

Saj ne morem verjet,da bom to napisala...ampak danes jih še nisem jedla...jih imam v shrambi in si jih nisem šla pečtuser posted image .

Ste tak pridne postale vse,da vsakič,ko bi se pregrešila pomislim kako bom potem to na forum napisala....
Prave motivatorke ste-hvala vamuser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 18:03:38   
aleksandra123
Izgleda, da res ni več heca na tem forumu, vse se resno izogibamo The grehov.

Torej, ko vam bom poročala prekrške z žura, kaj naj storim:

1. pošteno napišem vso ogromno količino hrane in pijače
2. napišem dejansko stanje deljeno z 2
3. se vse zlažem in zamolčim grehe?
Točka 4.(večer bom speljala brez grehov) NE OBSTAJA.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 18:24:34   
beachgirl
če se boš zlagala nam..potem boš lagala tudi sama sebi..ti nam kr po pravici povej in to je to..če nevš ti povedva..bo povedla tvoja vaga:))

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 18:25:23   
tinaaja
aleksandra, jaz bi na tvojem mestu gresila z glavo.. saj ne rabis jest vsepovprek in v neomjenih kolicinah.. izbiraj the grehe user posted image in prevsem uzivaj v njih user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 19:34:37   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

če se boš zlagala nam..potem boš lagala tudi sama sebi..ti nam kr po pravici povej in to je to..če nevš ti povedva..bo povedla tvoja vaga:))

jp podpišemuser posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 19:34:58   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12


sami enjoy kokidayuser posted image user posted image

Saj ne morem verjet,da bom to napisala...ampak danes jih še nisem jedla...jih imam v shrambi in si jih nisem šla pečtuser posted image .

Ste tak pridne postale vse,da vsakič,ko bi se pregrešila pomislim kako bom potem to na forum napisala....
Prave motivatorke ste-hvala vamuser posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 20:01:31   
farina
jaz pa po moje rabim eno ornk brco v rit, sem se zdaj tak smokijev nažrla,me kar nekaj zgrabi, pa vse zmečem vase.user posted image grem mal po internetu brskat o zdravi prehrani....

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 20:01:35   
aleksandra123
Takole sem se odločila, upoštevala bom nasvet Beachgirl in Tinaaje, uživala bom v vseh The grehih(če se bo dalo po pameti), ker grem ven s prijatelji, za katere sem res srečna, da jih imam, vam pa naslednji dan podrobno poročam.

Današnje pojačane vaje z utežmi in trebušnjake rahlo čutim v mišicah.
Ste videle vremensko napoved, otoplilo se bo, yes!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.2.2011 20:04:48   
aleksandra123
Farina, kaj pa če malo potelovadiš, boš imela boljši občutek? Saj okrog zdrave prehrane precej vemo, samo držat se tega je tako težko.

A je ok brca?

(odgovor članu farina)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 20:06:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?