|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 14:51:11   
Muca Živc
Nitkica 11, HVALA KER TAKO LEPO SKRBIŠ ZA NAŠ SEZNAM.

Jaz grem tudi rodit v Postojno, obrazce sem že prejela in izpolnila, dinarčki so tudi na stran. Saj kaj drugega razen popadkov  in materinske knjižice ne rabim, ali pač?

Jaz bom tudi v drugo rodila EA. tiste ki ste rodile v Postojni, dajte povedat kakšne so vaše izkušnje.
Glede alkohola, jaz popijem 1 -2dl piva na mesec. Moj se nič ne huduje. Njega bolj skrbijo moje slabosti. SEm pa v prejšnji nosečnosti pila pivo (se vidi da je pasalo, ker so bili poletni dnevi) in v času dojenja.

Portorož, kaj se je zgodilo, da je danes tvoj srečen dan?

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 14:51:40   
Muca Živc
seveda sem pozabila, da jaz bi tudi na našo grupo v FB. Vas bom malo pobrskala. Papa

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 14:55:25   
fluf



IZVIRNO SPOROČILO: pika21

Punce kaj pa otroška oprema? Že imate vse vozičke doma?
Našla sem eno super spletno stran z vozički http://www.lux4kids.si/ , in se z mojim odločama
med dvema in sicer med fenix lux in viper lux.So pa nemške znamke.Pa zelo veliko barv je na voljouser posted image


jest sem tud gledala te, pa vem da smo že neki govorle okrog njih... vem da jih je šla Njeli tud gledat in ga je tud naročila...

men zgledajo SUPEEEER, barve mi majo za dol past lepe...

jest sm se sicer pol odločla drugače, ampak še zmer se mi zdijo super vozeki

(odgovor članu pika21)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 14:57:24   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Muca Živc

Glede alkohola, jaz popijem 1 -2dl piva na mesec. Moj se nič ne huduje. Njega bolj skrbijo moje slabosti. SEm pa v prejšnji nosečnosti pila pivo (se vidi da je pasalo, ker so bili poletni dnevi) in v času dojenja.



glede tega, mislim, da so punce mislile, da imajo bebice veselico v trebuščku, vsaj tako sem jaz razumela. ker pri meni je isto. sploh po kozarčku penine... user posted image

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 15:04:39   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image

kaj vse delajo mehurčki user posted image user posted image user posted image

ja ja, o user posted image  se pogovarjamo in njihovih žurkah user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 15:09:44   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Muca Živc

Glede alkohola, jaz popijem 1 -2dl piva na mesec. Moj se nič ne huduje. Njega bolj skrbijo moje slabosti. SEm pa v prejšnji nosečnosti pila pivo (se vidi da je pasalo, ker so bili poletni dnevi) in v času dojenja.



ooo jeeeee, pivo oz. Radler je bil moja stalna družba v 1.user posted image  user posted image user posted image user posted image  tolk mi je pasal, da sem se kar tresla ko sem zagledala piksno Radlerja user posted image  

saj bo tudi sedaj poletni mesec in kakšen kozarček pivice bo prav sedel...


uuu punce, kaj sem se sedaj spomnila (kaj sem sanjala ponoči-in evo mi je spet slabo user posted image )

OMG, saj ne vem če je za v javnost.... tojk je noro, da sem se zbudila čisto prepotena user posted image

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 15:11:20   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: portorož

ALELUJA! DANES JE MOJ SREČEN DAN OČITNO!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



danes se je ta ''nesreča'' preselila k meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu portorož)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 15:13:59   
RAKICA2007
sanjala sem (pliiiz ne se smejat), da sem dojila mačke, brrrr ja prav ste prebrale
tiste mačke na 4-h nogah in z repom (dve sta bili)... s tem, da ko sem ju podojila mi je iz joške (desne)
začela teči zelena sluz - ma vam povem, grozaaaaa in strah - totalna moraaaa

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 15:24:24   
BeliMedo
Hojla!

Spomin: ful mi je kriza z imeni, v službi pa precej operiram s tem in je res moteče... Ko me kdo sprašuje, če je ta in ta to naredil, se mi sploh ne sanja, da sem obravnavala kako zadevo od tega in tegauser posted image  Katastrofa....

Očetovstvo: midva v času rojstva hčerke nisva bila poročena in sva pred porodom očetovstvo urejala na CSD-ju, po porodu pa se to menda uredi na UE... Bla pa je res fora, prideva tja, jaz trebuh do zob, on pa vpraša, če se je otrok že rodiluser posted image  Mislim, pa ful težko mu je blo vse narediti... Slaba izkušnja v glavnem. Pa tista izjava sploh mi je smešna... Tokrat ne bo teh težavuser posted image

vesna_b, jaz si v tem primeru pomagam z bombažnimi pralnimi blazinicami za dojenje, ki sem si jih tudi vzela pri da-da; je super, se sploh ne opazijo, so fajn tanke... Drugače pa tudi mene antene motijouser posted image  Moj ko me vidi tako takoj pristavi tisto Radio Tokiouser posted image

Sneguljcica, če ti povem po pravici, je kar težko študirati in imeti otroka... Sicer vsekakor drži, da če je volja, vse gre, ampak zelo težko in moraš biti ful discipliniran. Sama sicer nisem študentka, sem pa v času prve nosečnosti bila v 2. letniku mag. študija... Še tri izpite do konca sem imela in izdelavo mag naloge. Ampak ti povem, da sem šele pri hčerini starosti treh let uspela zadevo zaključiti. Prej mi enostavno poleg službe in malega otroka ni zneslo. Zvečer, ko je mala šla spat, sem tudi jaz bila kot izžeta cunja, pa mi mož res ogromno pomaga oz. vse postoriva skupaj... Upam, da bo tebi zneslo oz. ti polagam na srce, da čimveč naredi do poroda in potem ko je otrok res še majhen in bolj kot ne spi, ker potem je vedno manj časa za to...

ovnica7, ojoj, grozauser posted image  Ampak se popolnoma strinjam s  teboj, dokler je otroček živahen in srček bije, moraš verjeti, da je vse ok!!!

RAKICA2007, drži se, teden bo hitro okoli in boste kmalu spet vsi skupaj... Pa jao mene kakšne sanje.... Ma ponoči domišljija dela svoje in meni včasih sploh ni jasno, kakšne sanje uspem skup spravit...

pika21, mislim, da se glede intenzivnosti brcik ne rabiš obremenjavti... Glavno, da otroka čutiš, pa pri teh tednih to niti ni nujno potrebno vsak dan...

Anonimen, za branje so fajn - po moje - MOdrost rojevanja, Povezovalno starševstvo, MAterinstvo in dojenje iz srca (ali nekaj takega)

Alkohol: meni v nosečnosti ama sploh ne gre po grlu, kot da bi imela neko zavoro....

LP

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 15:41:05   
najkica
Madonca ste čveke user posted image user posted image  
dva dni nisem prebrala in me že pričaka več strani user posted image

ovnica: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kot so že vse ostale rekle.... samo optimistično naprej!! Dokler je srček je vedno upanje, asamo nikakor ne smeš obupat!

rakica2007: jao jao...kakšne sanje. Ja,baje so nore sanje značilne za nosečnost! Tudi jst imam zadnje čase zelo žive in čudne sanje...

No, mi smo šli pa v torek na 3D/4D in smo videli našega korenjaka. Ful se dobr vidi obrazek! Ni bil pa nič sramežljiv in je veselo kazal svojega luleka, tako da sploh ni dvoma! Je pa baje za en teden večji, kot imam rok in ima že 1kg! user posted image  Tako da bom jst na koncu kar aprilčica, ampak vseeno se imam za majčico!

Glede imena imava pa midva kar problem. Že pri prvem sva se komaj odločila da bo Val. Zdej imam pa jst v izboru Tim ali Tian, moj pa sploh nima predloga. Bo verjetno odločitev padla kar na porodni...

Alkohol: jst če kaj spijem je to 1dc vina in še to le za vikend. Več mi sploh ne paše...dobim tak čuden občutek, kot bi mi omrtvičilo roke in noge. Pa sem drugače velika ljubiteljica dobrih vin...no, sej bo še čas za to! user posted image

Jutri imam pa pregled pri G in sicer le voda, pritisk in srček. Bom pa zaprosila, če bi me dal na polovični delovni čas (4 ure). Sploh ne morem več sedet v službi....mam po 8 urah grozne bolečine v križu in še otrdeva mi trebuh. Bomo vidli kaj mi bo doktor rekel....

papa




(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 16:06:13   
borovnicica
ojla!
se nisem že dolgo časa javila..vendar vas berem.

ovnica: saj bo...važno da bije srček!!!

že dolgo nismo čvekale o 3D in 4D ultrazvoku... danes sem imela morfologijo. vse poteka ok. vendar mi G ni omenila nič 3D/4D ultrazvoka. vem, da se zanj odloči vsak sam...vendar, če me je opozorila na nuhalno bi me lahko tudi na to. jaz pa v vsem tistem navalu čustev, ko sem videla našega dojenčka na ekranu, sem jo pozabila vprašat. torej, boste šle oz tiste, ki ste že mamice....kaj menite o tem?
najverjetneje se bom kar sama naročila pa bo.
drugače pa ... zdaj sem pa res noseča user posted image  vsaj počutim se tako...vsak dan sem večja user posted image

uživajte drage moje!

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 16:20:08   
maid
jaz grem jutri na 4D,,komaj čakam, bom vidla najino roziko :))
škoda sam da ati ne bo mogel it, ker bo delal in ni mogel dobiti fraj..pa ok, bo pa na cd-ju pogledal..
drugače pa sem ta teden na bolniški, me je mal viroza zgrabla, pa je žebolš user posted image
v kerem tednu kaj greste na 4 D? jas sem šele v 24, pa me je že naročla..

lep dan

(odgovor članu borovnicica)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 17:03:17   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: ovnica7

Ojla punce. Jaz sem se včeraj vrnila z bolnice, kjer sem bila na preiskavah zakaj posteljica dobro ne deluje. Zaenkrat niso še nič ugotovili, vseh rezultatov pa še ni. Meni se sicer zdi, da gre na bolje (trebušček raste), vendar se v 1-2 tednih rast težko opazi. Zdravniki pa so žal drugačnega mnenja. Imela sem UZ pri 3  različnih zdravnikih in vsi pravijo, da mi nič optimističnega ne morejo reči in da nimajo upanja za tega user posted image (ki ima cca 350g)user posted image user posted image user posted image . Vsak pregled me zato sesuje, potem se pa sestavljam. Ampak zanimivo pa je, da je user posted image  živahen, kljub predvidevanjem, da bi moral biti bolj len, ker je po tabelah podhranjen.
Tako sem spet začela hoditi k bioenergetiku pa da vidimo ali se da kaj narediti. Dokler srček bije se obupati pač ne sme. Samo se pa človek vmes vpraša do katere meje vztrajati oz. kdaj nastopi trenutek, ko ugotoviš, da se nekih stvari pač ne da spremeniti, ampak le sprejeti, ker je tako namenjeno. Jaz mislim, da dokler srček bije in dokler ne rečejo, da so kot posledica nastale še druge telesne okvare, mora upanje ostati.

Hijenca - ali si ti tudi bila pri F.L., ker on med terapijo pripoveduje zgodbice in je omenjal tudi eno, ki je šla zaradi dvojčkov na operacijo v London in jo je prek daljave spremljal?



Saj ne vem kaj ti naj rečem, srčno upam, da bo z user posted image vse OK, samo pozitivno glej naprej.

Nisem bila pri nobenem bioenergetiku, ni bilo časa, je šlo vse prehitro. Mi je pa na zadnjem pregledu dr. Pušenjak dejal, da sta ravno dve nosečnici ponovno v Londonu. Po mojem je tega kar veliko zadnje čase.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu ovnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 18:26:17   
fluf
3D/4D ... mene ful vleče... sam mi je super drago... za teh 80eur lahk dobiva že kaj od opreme... jest bi ful rada šla, če ne bi blo tok €€€ user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 18:43:04   
RAKICA2007
Ravno sprobavam recept KOKICE 
da vidim če res pomagajo... sporočim

za uspele preglede...

glede 3D/4D - ma kaj pa vem, 1. predrago, 2. je pa meni G rekla, da če imava toliko da bi šla na 3D/4D, naj greva raje na UZ h kardiologu, saj je veliko napak srčka in ledvičk nevidnih na vseh teh UZjih... kaj več pa mi ni povedala, saj sem ji takoj rekla, da ne greva nikamor... lahko jo pa 01.02. povprašam, kje in kako, ter kdaj...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 18:44:04   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: portorož

ALELUJA! DANES JE MOJ SREČEN DAN OČITNO!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



danes se je ta ''nesreča'' preselila k meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


resnično, tole že ni več smešno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 20:24:16   
rockstar
IZVIRNO SPOROČILO: ovnica7

Ojla punce. Jaz sem se včeraj vrnila z bolnice, kjer sem bila na preiskavah zakaj posteljica dobro ne deluje. Zaenkrat niso še nič ugotovili, vseh rezultatov pa še ni. Meni se sicer zdi, da gre na bolje (trebušček raste), vendar se v 1-2 tednih rast težko opazi. Zdravniki pa so žal drugačnega mnenja. Imela sem UZ pri 3  različnih zdravnikih in vsi pravijo, da mi nič optimističnega ne morejo reči in da nimajo upanja za tega  (ki ima cca 350g) . Vsak pregled me zato sesuje, potem se pa sestavljam. Ampak zanimivo pa je, da je  živahen, kljub predvidevanjem, da bi moral biti bolj len, ker je po tabelah podhranjen.
Tako sem spet začela hoditi k bioenergetiku pa da vidimo ali se da kaj narediti. Dokler srček bije se obupati pač ne sme. Samo se pa človek vmes vpraša do katere meje vztrajati oz. kdaj nastopi trenutek, ko ugotoviš, da se nekih stvari pač ne da spremeniti, ampak le sprejeti, ker je tako namenjeno. Jaz mislim, da dokler srček bije in dokler ne rečejo, da so kot posledica nastale še druge telesne okvare, mora upanje ostati.

ovnica7 resnično upam, da bo vse vredu, vidva se le borita naprej in ne obupajta user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl

ojla babe!
jaz sem dobro... ampak imam probleme... letam okol dohtarjev in po vseh možnih klinikah okol KC. našli so mi neko luknjico v srcu in sedaj ne vem kaj bodo z mano... hočejo delat še naprej teste in ostale metode... jaz sem pa totalno proti. to luknjico naj bi imela ena tretjina ljudi in večinoma so brez problemov, kot jaz do sedaj... ampak če so to ugotovili in sem do sedaj živela povsem normalno življenje, pa še to zelo aktivno, pa mi nič ni bilo... ne vem, zakaj bi sedaj paniko delali in me preiskovali pred majem. dohtarjem se zdi to zelo alarmantno... ne vem kaj naj naredim.

mali brca in se ima skrajno fino. danes sva se božala. jaz sem ga pobožala po hrbtu (je bil ravno tako obrnjen, da sem vedela, kje so nogice, kje je ritka itd) in ko sem ga pobožala je potem brcnil. in spet ga pobožam in potem brcne... kot bi mi hotel rečt: daaaaj šeeee, paaašeee!


Upam, da ni kaj narobe in da bo še naprej potekalo vse brez zapletov, kot da te luknjice sploh ne bi bilo. user posted image

BRAVO PUNCE, MAJA BO GUŽVA V PORODNIŠNICAH user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 21:02:19   
Njeli
Pozdravljene! Po dolgem času se javljam.. V mojem trebuščku je izjemno živahno podnevi in ponoči, se nenehno sprašujem kdaj to detece sploh spi.. user posted image Na 3D nisem šla, ker sem se odločla, da raje porabim denar za kaj druga..
V tem času sem bla tudi v UKCju par dni, so mislili, da imam ledvični pesek in so me obdržali na opazovanju. Po vseh preiskavah so pa le prišli do zaključka, da naj bi se tamičkena obrnila na glavico in mi očitno pretegnila neko mišico ali živec in da od tod neznosne bolečine, ki so potem počasi ponehale. No važno, da je vse vredu in sem vesela, da je že glavična vstava! Končno mi je uspelo tudi spol zvedet, tak da Nitkica11 lahko povečaš število rozih hlačk na seznamu, ker pričakujemo punčko! user posted image user posted image user posted image
Glede opreme, oblačilc in pripomočkov že imamo skoraj vse, razen določenih malenkosti za katere še pa je čas, bomo sproti.user posted image
Z vozičkom od Lux4kids Viperjem sva zaenkrat zelo zadovoljna, bomo videli kako bo potem, ko bo v vsakodnevni uporabi za vozičkanje. user posted image

ovnica7
držim pesti za vaju, da se bo vse dobro izteklo!!! Ne obupat!!!user posted image user posted image user posted image

Lep večer vsem!user posted image


_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 21:23:58   
ninasiki
ojla

a kr 101 ns je ooouuujeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super smo

kar se pa vodstva spolou tiče smo v prvi rundi tud fantki fuuuull vodil na koncu pa smo tko zgubil sicer za 2 al 3 razlike sam glede na vodstvo k je biu sm bla 100% da nas punce ne ujamejo user posted image je pa res da jih 1/3 zih ni sporočila kako pa kaj tko da bomo vidl kako bo kle user posted image

alkohol no way sm ga pila v pou leta samo 2x po 1dcl (refošk sladki) pa še to sm razvlekla čez celooo večerjo user posted image nevem mi glih ne potegne vem pa da ni nč narobe če spiješ deci še dobr je mal kri razrečt user posted image

belimedo kaj mu nisi rekla da ja da se je že sam da maš pouštr not ker pogrešaš trebuščka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislm eni pa res prbijejo u prazno

ovnica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu kengurujček)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 21:32:21   
mikroBB
Vidim da sploh ne utegnem dohajat z branjem user posted image . Da jo kr tk počez uberem...
Vsekakor pa ovnica7 ne obupat! Boš videla, da se bo na koncu dobro izšlo in boš tudi ti maja držala svoje detece v rokah. Pošiljam user posted image
Ostale smrkave pa se pozdravite čimprej! Js se zaenkrat dobro držim. Vsaj gripe ne morem dobit, ker sem se šla cepit, ostalih mikrobov se pa izogibam user posted image .

Sem vidla, da ste neki pisale o vozičkih Lux4kids. Js sem jih na netu najprej vidla in mi je bil tud Viper lux naprej všeč, pol je pa malo zatem prišel ven še Bogus drive pa sem malo kolebala. Sma jih pa šla pred novim letom gledat v Maribor v živo, pa mi je bil Bogus bolj všeč tako in sma ga naročla in bi mogu vsak cajt prit - rečeno je bilo konec januarja in zdaj je konec januarja; tk da nestrpno čakam paket. user posted image

Glede 3D/4D UZ se js posebi ne bom naročala, mi je pa sestra pri gin zadnjič omenla, da ga bomo naredli čez par tednov, ko se bo obrazek boljš vidu...tk da ne vem, očitno ga ima tudi moja gin in mi ga bo naredila. Posebi pa ne mislim plačevat in se naročat za pregled... Bom raje počakala do maja, da vidim našo pužo v živo.user posted image


(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 22:02:30   
hillmagic
uu enega teksta... ja Dober Večer

VOZIČKi: jaz sem šla danes mojega pogledat PEG PeREGO UNO smo ga imeli že pri Karuni. Full sem dobila zašpehanega nazaj , res prav plesniva preobleka Sploh nisem vedela da so mi takega nazaj vrnili. Posodila sem ga kolegici vrnila ga je k mojim staršem in ga do danes nisem preverila pol pa ŠOK !!! Sem danes klicala na sedež firme ki jih uvaža v Slo PegPerego, če bi lahko samo novo sedežno preobleko dobila in so rekli da JA za 99 € kar je bolje kot nov voziček. Tako da sem misijo voziček zaključila.
LUPINICA: nimam pojma komu sem jo posodila. Tako da to me malo bega sedajle
POSTELJICA: to še imam od Karune samo fino bom vse oprala pa jogi zamenjala
PREVIJALNA MIZA: jaz sem kupila zelo ugodno v Mengšu IZI MOBILI za 169 €,  ko sem jo pred 3 leti kupila je bila 129€(pohištvo po meri) in je res hudo lepa in praktična, ko ne rabiš več deske ti ostane predalnik
BANJICO: si bom zopet kar sposodila

ŽELODEC: mene kar boli te dni
BRCE: na polno jih čutim, kakšen dan bolj, kakšen dan manj
PREHLAD. nos imam ravno 14 dni že zabasan Upam, da se kmalu tole spuca

TRGOVIna LA VIE in POPEK: sta me čisto razočarali. Sem dobila darilne bone in res nisem vedela kaj naj sploh vzamem, saj res ni poleg unih majc z napisi in modrčkov nič pametneg

SPOL: ga ne bomo vedeli do konca...ker se skriva pa še lepše bo ker bo presenečenje
3D/4D me ne vleče ker se mi zdi škoda da ti dinarčke zato, če bi bilo kaj narobe bi šla tako pa ni potreba po dodatnih pregledih.

Ovnica HOPE NEVER DIE in te podpiram pri tvoji odločitvi in miselnosti Le tako naprej punca

WAW čez 100 na je JEEEEEEE

Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 23:41:04   
natykaa
Pozdravljene punce.

Jaz sicer ne sodelujem kaj dosti na forumu, vendar vas redno spremljam in je čas da se spet malo javim. Za mano so težki časi, saj sem ostala brez službe, tako da sem pristala na borzi na srečo lahko tudi sedaj koristim bolniško, tako da mi bo nadomestilo mirovalo in vseeno dobim normalno porodniško vendar malenkost manjšo.V pon sem imela morfologijo, ki je trajala rekordnih 5 min ker se je gin zgleda mudilo na malicov tem času seveda ni uspela pregledat vsega, pa je rekla da bo naslednjič-šele 28.2. pikico sem vidla samo mimogrede na hitro pa še slikice nisem dobila Je pa potrdila spol, ki so mi ga povedali že na nuhalni in sicer dobimo ime pa ji bo Alina.
vozički: glede na denarno stisko sma si z  ogledala vozičke nižjega cenovnega razreda kot so babyboom,jaguar car in lux4kids in sma zaenkrat še najbolj zagreta za lux4kids viper lux, saj ima res vse potrebno kar sem iskala pri vozičku.ostalo opremo pa boma kupila kar v avstriji v toysu- res neverejtno kolk je tam vse ceneje kot pri nas.

hmm..se mi zdi da sem imela namen še toliko stvari pokomentirat pa se trenutno več nič ne spomnimse pozna da je že pozna ura

lahko noč vsem pa pazite na svoje pikice

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Majčice 2011
27.1.2011 23:44:19   
natykaa
uff RR zaštekal pa so vsi smeškoti zginli user posted image ma saj ni važno, samo tam ko sem napisala kaj bomo dobili manjkauser posted image  user posted image ostalo pa še je dokaj razumljivo..recimo..user posted image

(odgovor članu natykaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Majčice 2011
28.1.2011 7:54:03   
fluf
natykaa a teb se zdi ful ceneje v toysu? ne vem midva sva tud tam gledala, pa se mi niti ne zdi toliko ceneje... dobro, s tem da tukaj res spremljam akcije... men se pa zdijo cene kar tam-tam z našimi... nisem pa gledala še oblačil

(odgovor članu natykaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Majčice 2011
28.1.2011 8:43:17   
bučkabb
pozdravljene souser posted image

Ovnica7 drži se in kot si sama in so ti že ostale rekle upanje umre zadnjeuser posted image user posted image user posted image

pregledi 3D/4D tudi mene ne zanimajo, ker so enostavno predragi, bomo kr počakali na maj, saj nekaj pa mora biti presenečenje, ker že tako veliko zvemo na rednih pregledih. ko smo mi bili v bušijih naših mamic nas sploh niso imele možnosti niti enkrat videti pred porodom, ker še ni bilo UZ pa je glih tak blo, mi se pa zdaj kr bunimo, da bi jih mogle kr naprej gledatuser posted image

sanje so tudi pri men dokaj intenzivno prisotne, se mi nonstop neki blodi in se potem kr prebujam in posledično zelo slabo spim

alkohol pa pri men potegne da "ukradem" mojmu kakšen požirek piva, ko ga pije al pa si med radensko ali donat (ki mi zelo paše) dodam malo vinčekauser posted image , sicer pa nisem noben alkohol fan, ampak v tej nosečnosti pa mi grenko in kislo ful paše.

brcike pa tudi jaz lepo čutim čez cel danuser posted image user posted image , enkrat malj bolj intenzivno enkrat pa manj, glede na moj položaj. tak da če jih katera ne čuti tak intenzivno,  nič bat vse še pride.


(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?