|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 16:58:43   
PapuaNG
Se strinjam s predhodnicami-treba je seštet vse pluse in minuse. Ampak se mi zdi, da če se vsak vikend al pa vsak drug vikend domov vrača in če je to samo za določeno obdobje, pa da je zarad tega recimo družinski budžet precej na boljšem, bi še nekako potrpela. In seveda-če imaš nek safety net s strani družine.
Pri mojih sorodnikih s hrvaške praktično vse družine tako funkcionirajo (gastrbajterji...), ampak so tam družinske skupnosti precej večje kot pri nas v mestu. Moja sestrična ima npr. na voljo še sestro, pa mamo (ki je doma), pa babico, dedka...bratranc recimo tako že cel čas dela v tujini in pride domov samo čez vikend ali pa še to ne. In ****ncionira. Sama pa ne bi šla v to-meni je samo za vikend premalo. Se človek odtuji, če to traja dlje kot leto, dve...Pa še babi-dedi servis je pri nas omejen, ker so še vsi zaposleni in imajo poleg službe še svoje obveznosti/hobije.

Nič, ura je pet, grem domov. Se mi že blede...

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 18:07:23   
nikolet
čer....

nimam pojma kaj naj napišemuser posted image user posted image user posted image user posted image

aja jutr sem frejuser posted image user posted image

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 21:12:10   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Ja, strinjam se z vsem napisanim ledenka.


isto, prav tako z ivano.
Ko so otroci večji-šolarji je lažje biti samohranilka. In odvisno kakšni bodo vikendi ja.

jaz nisem koalki nič fouš za starbucks kofe. Jaz pijem automatic servis kafe...je skoraj isto.


mhm, me zanima user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 21:17:22   
majana79
punce, meni je žal, nimate pojma kolk, ampak mene jutri najbrž ne bo, razen če moj dec ne ozdravi čudežno

prej je zakuhal na polno, tako da se mi misli strgat, resnično... samo čakam, da še J. spet zboli user posted image user posted image user posted image

res mi ni jasno od kje je dobil karkoli že ima, ker je skoz doma, samo J. je peljal zjutrej v vrtec ta teden 2x... to je za ubit se, dejansko

ful sem slabe volje user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 8:11:17   
PapuaNG
jutro,


sem prva? Niste nič kaj klepetave...spali tako tako, je malega celo noč nekaj premetavalo. Pol sem mela pa še sama neke čudne sanje user posted image Sem sanjala, da sem S spet dojila user posted image Da so ble joške tok napete, da je kr teklo ven user posted image Človeku se res blest začne, ko se zbudi x-krat na noč.

So nama pa včeraj končno v kleti postavili police, tako da je zdaj klet prav lepo urejena (je moj za vse poskrbel user posted image ). Še klučavnico zamenjava (so nam že dvakrat vlomili), pol lahko pa še malo vrednejše stvari odnesem dol (no, sicer ne vem, kdo bi odnesel npr. košaro od vozička pa avtosedež, ampak ok...). Pa samo še dva dneva do vikenda, jeiiiii....

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 9:14:56   
nikolet
jutro

jz pa druga... danes imam frej, preveč nadur... imam namen mal pospravt... sam ne vem kdajuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 9:30:05   
majana79
Evo še tretja user posted image

nikolet, dej noge v luft, boš že pospravljala user posted image

spali še kar, moj je kuhal celo noč, res ne vem kaj je to...

upam da J. ne zboli, držte pesti

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 9:35:33   
koala.cek
dobro jutro,

kej zdej majana ? spet šepaš ? limonce dej staremuuser posted image

a nas dones čaka zasnežena slovenija ? iii bodo mulci veseliuser posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 9:52:45   
majana79
če jih noče pit?! prou beden je user posted image

sneg? ma ja, ne bo ga, mogoče pr vas v hribih user posted image

a ti si še away, koalka?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 9:54:44   
ledenka
majana, konjak s toplo vodo mu naredi, jaz sem že skor dobra user posted image

zunaj je pa temaaaaaa.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:02:06   
Tanja_
Uf, kera noč!Heksenšus se mi je razvil do popolnosti, sem mogla mojga zbudit, ko sem šla na wc, da me je dvignu in mi pomagal se uležt. Posledično nismo šli k mojim, da bi jaz v miru delala za službo, H bi pa mami čuvala in zdej sem doma, nardit pa ne morm nič, ker H skoz po meni pleza. Eh...Vrat pa, kot da nikol ni nič bilo.

Kaj ste zdej vsi neki bolani?A še velja zvečer al zdej odpade?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:06:44   
koala.cek
user posted image  ledenka to !

ja majana, jest sem sicer skoz po malo awayuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:07:48   
majana79
itak da večerja velja!

če bo moj malo boljši, pridem vsaj na en koktejl

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:11:46   
ledenka
seveda velja, to je svetla točka tega tedna user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:17:42   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

user posted image  ledenka to !

ja majana, jest sem sicer skoz po malo awayuser posted image


misla sem na tujino user posted image

a nam boš kej prnesla? user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:22:42   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

seveda velja, to je svetla točka tega tedna user posted image

user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:48:56   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

user posted image  ledenka to !

ja majana, jest sem sicer skoz po malo awayuser posted image


misla sem na tujino user posted image

a nam boš kej prnesla? user posted image user posted image

starbucks kavo v termovkiiiii user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:56:21   
ivanamdb
jutrcek!
frojlajn uspesno odpravljena v vrtec, moz v sluzbo, jaz sm sla mal v (obvezen) shopping, oz. hrano.
danes ne bom prevajala, kao mislila sm mal pospravit, ampak NE BOM! bom mal kavcala! user posted image

aaaaah pa se to, vceraj smo vidli da je na dugem koncu ulice ena hrvaska trgovinca (imajo se restoran dalmatia in tudi hotel dalmatia user posted image ) in notr sm vidla da imajo argeta pastete user posted image user posted image user posted image in coctouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj sm pa res happy! ni mi treba vec "svercat" pastete hiiihihihiuser posted image v soboto grem v inspekcijo!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 10:56:41   
eelyy
Še jst se vam oglasim,me kr neki časa ni bilouser posted image pospravila sem in pojedla zajterk...zdej bova pa z Lino uživale se igrale,potem gremo z T. k mami in po mojega v službo in potem bo
Snega pri nas ni,sem ga ričakovala,mogoče pa še bo.že itak noč.

Tanja:Nevem no vse ima svoje pozitivne in negativne stvari,če je to za kratek čas je ok. Sam se vseno nebi temu prilagodila,če veš,da bosta zmogla zakaj pa ne?

nč gremm lina se je zbudila

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 11:14:45   
majana79
ivana, pa sej smo v EU, kaj ti je treba švercat user posted image  user posted image

če boš rabila kakšno stvar iz SLO pa le povej, bomo dale v paket in dobiš! tako kot po vojni, kaj so bli uni, URNA paketi al kako že? user posted image user posted image ti pa nam kaj iz Nemaćke pa bo user posted image

eelyy, wb, te ni bilo nekaj časa. A si bila pri G?

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 11:52:46   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ivana, pa sej smo v EU, kaj ti je treba švercat user posted image  user posted image

če boš rabila kakšno stvar iz SLO pa le povej, bomo dale v paket in dobiš! tako kot po vojni, kaj so bli uni, URNA paketi al kako že? user posted image user posted image ti pa nam kaj iz Nemaćke pa bo user posted image

eelyy, wb, te ni bilo nekaj časa. A si bila pri G?



ma ja vem of course user posted image ampak lepo je ko v trgovini vidis znane znamke, se posebaj "mojo" pasteto njammmmmmmm
imajo seveda tudi gavrilovic ampak ta mi je v zadnje case mal brezveze, mislim da so nekaj v receptu spremenili.
a ja pa se v "navadni" trgovini sm vidla oblatne od tene (mislim da je hrvaska znamka a ne)...neki gledam, in si recem, ma dej a se oblatne rece isto na nemskem...pa mal bolj pogledam...in vidim da vse pise na HR user posted image user posted image

ja seveda, ce kaj rabite od tuki sam povejte!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 11:54:58   
majana79
sej vem da je, mi je že všeč, ko gremo v A, pa vidiš tam cele police 'naše' hrane za gastarbajterje user posted image user posted image

pa dražje najbrž tut ni kej preveč?

za gavrilovičevo se pa strinjam, ni več ista user posted image mi smo zdej na argeti junior, jo še J. mara user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 11:55:20   
koala.cek
o ivana te čist zastopim. take stvari ti polepšajo dan.

se spomnim, kako smo sred manhatna hodili v restavracijo Đorđan na burek in čevapčiče. notri je bila bosanska muzika, govorili so po naše, za pit so imeli cocto, ...

pa ravno tako smo sredi bronxa našli neko eu trgovino - notri pa same balkanske stvari, od barcofeta, do cocte, radenske, milke, kranjske klobase, vegete, še tiste piškote, donat, fructalove sokove, čokolešnik, intd...to je bilo celo doživetje. pa k enemu mesarju smo hodili po hrenovke, klobase, sir - ementaler, mmm takega kle ne dobiš, dober za ubit. skratka so ja to kar doživetja. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 12:00:49   
ledenka
jep, v tujini je "naše" bistveno bolj cenjeno kot doma user posted image  doma nikol ne kupujem npr. Mlinotestovih testenin, v tujini pa sem samo njihove user posted image  

punce, men se takoooooo spi....... user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 12:11:22   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jep, v tujini je "naše" bistveno bolj cenjeno kot doma user posted image  doma nikol ne kupujem npr. Mlinotestovih testenin, v tujini pa sem samo njihove user posted image  

punce, men se takoooooo spi....... user posted image


hvala enako, komi gledam user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?