|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 11:12:03   
ledenka
bom rezervirala user posted image

za 7.30?

user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 11:12:31   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

bom rezervirala user posted image

za 7.30?

user posted image


yes!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 12:36:22   
PapuaNG
Ledenka, pregled imam ravno na valentinovo user posted image malce pozno se mi zdi, ampak drugače težko uskladim s službo, ker imamo čist beden sistem koriščenja ur. Zaenkrat pa res nič kaj ne čutim, da bi blo kaj drugače. Apetit držim pod kontrolo, kile tut, edin joške so zrasle. Škoda, ker zdaj že iz izkušenj vem, da kaj več ne bojo zrasle user posted image Sem mislila, da bom vsaj med nosečnostjo pa pol med dojenjem mela big bubis, pa nič s tem user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 12:58:19   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

Ledenka, pregled imam ravno na valentinovo user posted image malce pozno se mi zdi, ampak drugače težko uskladim s službo, ker imamo čist beden sistem koriščenja ur. Zaenkrat pa res nič kaj ne čutim, da bi blo kaj drugače. Apetit držim pod kontrolo, kile tut, edin joške so zrasle. Škoda, ker zdaj že iz izkušenj vem, da kaj več ne bojo zrasle user posted image Sem mislila, da bom vsaj med nosečnostjo pa pol med dojenjem mela big bubis, pa nič s tem user posted image


To še ni tok grozno, če niso velike. Ampak da so, ko prenehaš dojit kot uporabljene čajne vrečke, to je pa čist adijo.


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 13:10:19   
PapuaNG
haha, se strinjam tanja. Moje so bile po prvi nosečn. še kar ok, kako bo pa zdaj, bomo pa videli. Bo treba vaje za joške delat user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 13:21:22   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

haha, se strinjam tanja. Moje so bile po prvi nosečn. še kar ok, kako bo pa zdaj, bomo pa videli. Bo treba vaje za joške delat user posted image


A une od Saše Lenderouser posted image Al pa Planinškovga Francija obiskatuser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 13:22:19   
majana79
Tanja, jutri, 19.30 (ali kasneje, odvisno od možnosti user posted image ), Joe Penas

za joške se pa strinjam... visijo!!! user posted image pogrešam moje perky B, ki niso rabile modrca user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 13:35:52   
koala.cek
hahah pri joškah ste. mah, jest tud dolge puščam ...so whatuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 13:38:00   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Tanja, jutri, 19.30 (ali kasneje, odvisno od možnosti user posted image ), Joe Penas

za joške se pa strinjam... visijo!!! user posted image pogrešam moje perky B, ki niso rabile modrca user posted image user posted image



Morš bit hitr spet noseča pa bojo perkyuser posted image Jutri, deal. Najbrž bom mal kasneje.Komi čakam, vas že sto let nisem vidla. A vas bom sploh prepoznala?user posted image
Aja majana, kako ti pa to zobe pobeli?Jaz bi tud kej tazga rabila.Mam zgleda že apriori bolj rumenkast odtenek, pol pa še kofe doda svoje. A hodiš k čist privat zobarci?Jaz mam zdej eno novo in je čist čudna, ne privat. Moram si enga druzga poiskat.
Pišuka heksenšus me hoče zagrabit. Ne smem tok članke brat, pa za službo delatuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 13:39:55   
Tanja_
Kveščn, samo hipotetično:a če bi šel možek delat v tujino, pa bi se za vikende vračal domov, mislite, da se to obnese?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:06:39   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Kveščn, samo hipotetično:a če bi šel možek delat v tujino, pa bi se za vikende vračal domov, mislite, da se to obnese?

odvisno, poznam družine, kjer ni bilo problema, take kjer so probleme prebrodili in tudi take, kjer je sledila ločitev.

predvsem odvisno od vaju, medsebojnega zaupanja in sposobnosti samostojnega življenja. pa seveda razčiščenih odnosov.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:08:17   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Kveščn, samo hipotetično:a če bi šel možek delat v tujino, pa bi se za vikende vračal domov, mislite, da se to obnese?


ne

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:09:47   
majana79
Tanja, z ultrazvokom, potem ma pa še peskanje, sam tisto je pa že skor tko k beljenje, je rekla da samo enkrat na leto, pa da še ni potrebe
sem kr zadovoljna, je razlika

za tujino pa ne vem, men to ne bi potegnilo, ker bi bla preveč sama

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:13:10   
Tanja_
Uf, ste kar proti vidim.
Najbrž res ni enostavno, ampak se ledenka kar strinjam s tabo. Kako si si pa ti zamislila, če bi šla v tujino?S tvojim?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:23:30   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Uf, ste kar proti vidim.
Najbrž res ni enostavno, ampak se ledenka kar strinjam s tabo. Kako si si pa ti zamislila, če bi šla v tujino?S tvojim?


hja, doma ostat z otrokom sam je lažje kot it sam v tujino. domačo infrastrukturo imaš narejeno, v tujini pa si moraš vse ustvarit. sama z M ne bi šla v tujino, če bi bila situacija obratna in bi bilo govora o enem krajšem obdobju (npr. leto ali dve), pa mi načeloma ne bi bilo težko ostati sami doma.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:28:39   
Tanja_
Ja, absolutno se pogovarjamo o krajšem času, je pa to bližnja država, ne neka hudo oddaljena destinacija.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:29:59   
ledenka
pas še nekaj je - njemu se bo v tujini dogajalo, dosti dela, druženja itd., ti pa pač maš traso dom-služba-dom. in 99% skrb za H. če si to pripravljena prevzet in ne bit fauš, da njemu pa dogaja, se da. ampak zavedat se je treba, da se on vrne v stanje "samski moški" - dela, kar hoče, kadar hoče. ne govorim zdaj o tem, da bi seksal okoli, nikakor. ampak navadi se (spet), da nima obveznosti, doma ga nihče ne čaka, če gre na 1 pir po šihtu in pride domov ob 2h zjutraj, mu noben ne teži user posted image  potem se je kar problem vrnit nazaj v ustaljene tirnice, kjer se prilagajaš družini.

pa tud ti se pol razvadiš. vse je po tvoje, samo tvoja vzgoja je, vse narediš tako, kot ti paše. noben ne teži, če npr. v kopalnici ni placa za njegove stvari itd.

po vrnitvi trpi vsaka veza in se je težko spet nazaj navadit, da živiš skupaj.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:36:11   
Tanja_
Ja, strinjam se z vsem napisanim ledenka.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:39:17   
ivanamdb
ku kucuser posted image
spet prevajam kot nora user posted image tko da bo prvi denar na s.p. racun sel! yupiiiii
vrnili se v DE v nedeljo, HB je bil lep dan, nc snega!
gospodicna lepo hodi v vrtec, in zdi se da ze zastopa, ker vidim da uboga tete v vrtcu, in ko jo je nono nekaj na nemskem vprasal, mu je potem vse prineslauser posted image jaz se itak "slepam" na angleski, ali sa mojo "gastarbajter nemscino" hihihii
a je ze sreda! do vikenda se dolgo....upam da ne bo gdo zbolel...tko da lahk kam gremo....fingers crossed

uuuuu kaj greste na coctaile??? fooouuuuuussss!!!!

papua- koncno sm skuzila da si "expecting" KONGRETULEJSHON!!!!!!!!
Tanja - hm... bi ti rekla na italijanscini: "sni", oz. "d-ne"... odvisno kolik bi bili dalec, kolk bi to cajta trajalo, ker ce je za daljsi cajt jaz bi tud rekla da ne gre. odvisno ce lahko sama zdrzis pa ce mas "safety net" okrog sebe (druzino ki ti lahk pomaga), in ce bi se res vsak vikend videli. potem pa se - kolk bi moz bil utrujen prek vikenda, ce bi imeli "quality time", ali ce bi mu likala srajce cel vikend in ce bi on samo spal. pa se odvisno je kaksni ste vi, ce vi lahk to zdrzite. in koliko cajta seveda. mi smo zdrzali, ampak jst sm ze bla "on a short fuse", moram rect da je pred D. to lahk slo, zdaj ne gre vec tko enostavno.


< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 26.1.2011 14:40:03 >

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 14:45:03   
ivanamdb
hb za ctrl c+v!
jp tud to si dobro rekla ledenka!
midva ko sva bla mlajsa to je vse slo fajn, zdaj me pa vsak detajl izp@ - recimo, tuki v DE ko sve prisle zdaj v wcju skoraj ni bilo prostora za moje in D stvari....grrr....3 leta nazaj to ne bi sploh vidla, zdaj mi je slo na user posted image


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 15:18:04   
ledenka
rezervirano user posted image  

ivana, podpis pod tebe user posted image

tanja, odločitev je itak vajina, sam vedno je fajn poznat pluse in minuse. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 15:18:23   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Ja, strinjam se z vsem napisanim ledenka.


isto, prav tako z ivano.
Ko so otroci večji-šolarji je lažje biti samohranilka. In odvisno kakšni bodo vikendi ja.

jaz nisem koalki nič fouš za starbucks kofe. Jaz pijem automatic servis kafe...je skoraj isto.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 15:35:55   
ivanamdb
hvala ledenka user posted image jap, ma ko gremo starejsi se postane cimvec netolerantni za vse ....hehehe bomo postali "grumpy old farts" user posted image user posted image

leela - jp, to je res, ce je otrok starejsi je lazje bit samohranilka, si prav rekla, mislim, to sem vidla po moji mami.
uuuuuuuh jaz bi rit prodala za en dober illy, ali en marocchino gor v Milanu (ne tapraveg marokanca user posted image user posted image ) vse druzgo je kot bi moj prijatl reku "ne hvala sm ze noge opral" user posted image user posted image

zdaj pa brisem, grem po bestijico potem pa se po ocija.

aaaaah pa sam prebrala sivlija o tem "elementu", nc fous, zarad takih sm jst nehala delat. takih je povsod, v bivsi firmi so sami taki elementi sli na boljse pozicije.... kdo ve morda bo tud ta tvoj...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 15:56:11   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

bomo postali "grumpy old farts" user posted image user posted image


user posted image  komaj čakam user posted image user posted image user posted image  

grem dam, ma M telovadbo. eh...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
26.1.2011 16:23:28   
šivilja
Upam, da ste mene tudi štele za jutri - bom probala priti (samo še dec se mora strinjat user posted image )

Tanja -  Planinškovemu Francitu pa jaz tudi blizu ne bi šla. Madona, baje spoh ne ve več s kom se pogovarja

Drugače pa glede odhoda v tujino - jaz se s tem ne bi strinjala (sploh pri treh otrocih). Je Ledenka zelo dobro izpostavila vse vidike in možne probleme. Je bilo pa pri nas tako, da je šel očim za nekaj časa v tujino, ko smo bile me najstnice in je bilo zelo nenavadno potem, ka se je vrnil. Ko smo bile sam, je bilo vse veliko bolj enostavno, ni bilo problemov, navadila smo se biti same... Ko se je vrnil je bilo pa zelo težko. Sva se enkrat zalotile z mami, da komaj čakamo kdaj bo spet kam šel, da bo spet mir.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?