|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 19:20:15   
beachgirl
hejla..hvala, bejba..tudi ti..pa saj sama veš:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 19:25:21   
aleksandra123
Sadje jem predelano v sadno solato(jabolka, pomaranče, ananas, banane, včasih še jagode in kivi) namesto sladice. Tole zimsko sadje me ne mika preveč, no, kakšna jabolka v štrudlu, to bi še šlo, samo je zaenkrat na listi "prepovedano"

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   [Brisano sporočilo]
26.1.2011 19:34:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 20:10:48   
neika
sem še kar napihnjena, dan je minil brez grehov, pila sem manj, ker sem bila terenska in mi ni fajn hodit po drugih wc-jih. Jutri imam celo dopoldne eno dolgočasno usposabljanje in mi kar ni. Tam bolj finočo špilajo in ne morem si nesti kaj konkretnega zraven za jest. Verjetno par mandarin in kake hrskije, ki jih bom mlela, ko bodo ostali na kosilu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 20:41:40   
miška17
kai1 samo namig: poglej knjigo Zdrav hrbet: Za dobro počutje brez bolečin od Stella Weller morda ti bo prišla prav.

< Sporočilo je popravil miška17 -- 26.1.2011 20:44:49 >

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 21:28:49   
kai1
Miška, hvala za namig, si bom sposodila knjigo. Sicer imam kar pogosto te težave. Pred 17leti sem si v srednji šoli pri telovadbi poškodvala vratno hrbtenico. Od takrat imam take težave, da pogosto ne morem iz postelje vstat in glave pokonci držat. Kiropraktitki so me sicer kar dobro sestavili, ampak očitno jih bo treba spet malo obiskat, saj po 2. nosečnosti se vse skupaj precej pogosteje ponavlja. Tamalo komaj dvignem, pa ima komaj 6500g.

Sicer sem pa zadnje čase zelo pridna s prehranouser posted image  in vaga zelo dobro kaže -kg.
Čestitke novi nosečkiuser posted image

Sem pa našla en dober zajterk. 40g ovsenih kosmičev in 20g rozin(lahko tudi kako drugo suho sadje) zvečer namočim v vodi, zjutraj dodam malo cimeta in pogrejem(obvezno mešanje  med segrevanjem). Odlično je, pa še nasiti.

lepo se imejte, nočka

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 21:57:00   
2ursae
nosečka, čestitke user posted image user posted image

danes sem bila pa ful pridna - sem šla na sprehod, kljub temu, da sva imeli s tamalo en pregled na katerega se mi je že mudilo user posted image . šli sva v najin slavni klanec in podrli vse časovne rekorde, podvig uspel brez ustavljanja. Sem prišla na pregled čisto rdečelična user posted image .

tako, ju3 pa novim zmagam naproti. Zdaj delam vaje z utežmi po knjigi "8 minut je dovolj" in imam ju3 končno na vrsti trebušnjake. Danes sem delala za roke in so mi od bolečine skoraj odpadle user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 22:21:35   
miška17
becky27 čestitka za nosečnost. user posted image

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 6:32:43   
naomy
Dobro jutro!

jaz sem bolj med zgodnjimi, zjutraj sploh ne morem spati, čeprav bi lahko. zvečer po aerobiki pa imam komaj še toliko energije, da grem pod tuš in potem na kavču takoj zaspim. ta utrujenost se mi dogaja ta teden, ne vem kaj je to.... ima še katera takšne težave?? saj čez dan ni problema, itak nimam časa misliti na lenobo, ker imamo tako živahnega otroka, da ni časa. zvečer sem pa čisto uničena. ne vem, a je to zaradi rekreacije, zaradi manjšega vnosa kalorij, ali imam pač tako obdobje.
tudi jaz sem med tistimi, ki se tehtamo vsak dan. user posted image ta teden gre nekam zelooooo počasi dol, saj minimalno je šlo, ampak manj kot v prejšnjih tednih. pa nič kaj posebej ne grešim pri hrani in tudi telovadim normalno. saj se ne sekiram, važno da gre.

drage "sotrpinke" v užitek mi je brati vaše komentarje, veliko lažje je, če veš da nisi sam. verjamem v nas in skupaj nam bo uspelo! manji grehi pa tudi morajo bit user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 6:49:14   
aleksandra123
Jutro,

Naomy, lepo, da si se oglasila, rana ura....., no, jaz tudi zvečer ne grem zgodaj spat. Čisto možno je, da si zvečer utrujena zaradi aerobike, obiskuješ jo precej pogosto, če sem si prav zapomnila.
Lepo da si omenila tehtanje, sem že dve uri slabe volje, ker mi od ponedeljka ni šlo nič dol, jaz pa brez prekrškov. Mogoče če  treba zaostrit hujšarski režim, sicer se pa tudi odvečne kile niso nabrale v enem mesecu, ampak sem kar eno dolgo obdobje preveč jedla.



(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 7:00:52   
naomy
aleksandra123 - meni je šlo od ponedlejka dol samo 0,2 kg user posted image . pa se res držim pri hrani vsega kar sem si zadala, ob ponedeljkih imam tudi sadni dan, pijem veliko vode, zvečer ne jem... skratka enako kot prejšnje tedne. tudi aerobika ostaja 4x na teden. ampak pravijo, da pri hujšanju pride kakšno obdobje, ko kile kar ne grejo in ne grejo dol. vendar treba je vztrajati in potem gre nekako. potrebna je samo volja! se pa vsekakor strinjam s tabo, tudi jaz sem jedla kar dolgo časa veliko preveč. in če bi takrat kg šli tako hitro gor kot bi zdaj rada, da grejo dol, bi imela že vsaj 150 kg. 

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 7:13:30   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: naomy

se pa vsekakor strinjam s tabo, tudi jaz sem jedla kar dolgo časa veliko preveč. in če bi takrat kg šli tako hitro gor kot bi zdaj rada, da grejo dol, bi imela že vsaj 150 kg. 


Tole si pa dobro napisala, zame je pravzaprav čudno, da jih nimam 200. V torek sem se prav zabavala v Mercatorju, ko sem "kritično" opazovala, kaj vse ima jo ljudje v nakupovalnih vozičkih(čipse, smokije, sladkarije, pobarvane redilne pijače, pivo...), jaz pa samo hujšarsko robo. Kako se psiha spremeni v vsega treh tednih odrekanja, sama sebi sem se zdela blazna faca z vsemi tistimi jogurti, krispiji, sadjem...., zapravi se za hrano pa tudi pol manj. Te prihranke na račun sladkarij in ostalega bo treba pametno investirati v kakšne motivacijske cunje, saj zato se borimo, mar ne.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 8:13:49   
lija34
Dobro jutro!

terrap sem prebrala link, se trenutno najdem v postavi gospe pred hujšanjem po kg. in po višini, sam tud če izgubim 20 kg (trenutno ni moj cilj izgubiti 20 kg), dvomim da izgubiš celulit in odvečno kožo. Nemogoče.

beachgirl čestitam za izgubljene kg.,

sadje: napaka, ki jo delam je da namesto po sadju raje posežem po čem drugem, razmišljam da bi imela od danes do nedelje sadne popoldneve, sem stopila na tehtnico in imam več kot v ponedeljekuser posted image , delam pa isto kot prejšnje tedne.

aleksandra123, jaz tudi zdaj bolj pazim, kaj dam v nakupovalni voziček, pa v trgovino hodim brez otrok, včasih pa tudi mal poškilim v sosedni voziček, kaj si bodo oni privoščili. Ne vem, men se zdi da zdaj zapravim še več, nekaj živil sem zamenjala za bolj zdrave, nekaj malega sladkarij pa tudi še kupim, zaradi otrok.

 


















(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 8:23:22   
aleksandra123
Lija, jaz pa zapravim res blazno manj, Odpadla je vsa delikatesa-pršut, salame, tatarec, siri, pivo, sladkarije, da ne gledam tega, da sva šla včasih, ko se nama ni dalo kuhat na pizzo ali kaj drugega.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 8:50:15   
sami0804

Dobro jutro!

Kavico sem že popila,za zajtrk je bilo danes kislo mleko in kos rženega kruha,rekreacije pa danes dopoldan ne bo,ker grem kofetkat-ok,danes imam telovadbo jezika na sporeduuser posted image

Kar se hrane tiče,meni se tudi zdi,da nekaj prihranim,že pri kruhu se konkretno pozna-prej sem res veliko kruha pojedla,čez celi dan.Sedaj ga jem samo zjutraj,pa mogoče še potem pri kosilu en kos.
Tudi sladkarij kupim manj,za otroka pač,čeprav oba skup ne pojesta toliko packarij,kot sem jih znala jazuser posted image

Pri sadju sem bolj omejena-obožujem klementine in pomaranče,vendar jih ne smem jest-dobim mozolje po njihuser posted image .Tak da trenutno glodam jabolka,drugače pa večinoma sezonsko sadje...

aleksandra,naomy in lija-mogoče so se vam kile res ustavile,samo ne vem,če je smiselno zmanjšat vnose hrane-bo verjetno res,da bo kak teden kriza,potem pa začne spet padat-kar pogumnouser posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 8:51:34   
**Tinkara78**
Sem napisala roman pa mi je vse zbrisalo.

V glavnem glede hrane- ne zapravimo kaj dosti, ker noben ne hodi rad po trgovinah. Če mene srečate v trgovini je to že praznik. Zato tudi čez vikend dostikrat kuhamo kar je pač doma. Glede sladkarij je pri nas vedno na zalogi črna čokolada, čips (no to čedalje manj), drugače pa dajem v to kategorijo suhe slive, fige, oreščke, ... sladkih pijač ne pijemo. Midve z malo pijeve mineralno vodo, moj pa vodo iz pipe. Moramo nabaviti filter za vodo, pa bom presedlala na navadno vodo. Od sladkanih stvari spijem vsak dan kapučino oz. dva, pa še kako energijsko pijačo.

Moram se navadit na bolj zdravo hrano. Ni mi problem skuhati zdravih kosil in pripraviti zdravih zajtrkov in večerij za moja dva. Jaz enostavno ne vem kaj zdravega naj jem za zajtrk in večerjo, ker nič od tega ne jem- da bi to lahko bil obrok.

Drugače pa hodim na hojo/tek. Sicer se težje spravim ven, ko pa sem zunaj pa že gre. Imam pa dosti več kondicije kot pred enim letom ko sem imela 7 ali 8 kg več. Zdaj lahko grem z mojim na kolesarske ture, ker bom lahko držala tempouser posted image .

Pozdrav vsem.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 27.1.2011 8:52:59 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 8:52:26   
aleksandra123
Verjetno je pri nakupih tudi odvisno, koliko si se že prej obvladal in nisi nakupoval vseh neumnosti. Jaz sem bila kraljica impulzivnih nakupov, stvari, ki jih sploh ni bilo na seznamu. Šla sem mimo police, videla jagodni sok in ga vrgla v voziček, videla Gorenjko v novi embalaži in ponovila vajo...pred blagajno kupovala razne Snickerse, Rumploščice za po poti...tega se je pri meni nabralo za kar nekaj€, da kalorij ne omenjam.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 8:53:11   
naomy
terrap sem prebrala link, se trenutno najdem v postavi gospe pred hujšanjem po kg. in po višini, sam tud če izgubim 20 kg (trenutno ni moj cilj izgubiti 20 kg), dvomim da izgubiš celulit in odvečno kožo. Nemogoče.


tudi jaz sem ga prebrala, pa se mi zdi tale preobrazba mal neverjetna. jaz imam tud ene 20 kg za zgubit, pa redno telovadim, pa vem, da ne bom taka kot naj bi bila ona zdaj. celulit ne bo kar izpuhtel, ga imam pa kar dosti na zalogi user posted image user posted image user posted image


kar pa se tiče stroškov za prehrano, meni se tudi ne zdi, da bi kaj blazno prišparali zdaj. tile jogurtki, sadje, zelenjava in ostala zdrava hrana ni ravno poceni. tako da mislim, da smo mi kar tam-tam s stroški.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 9:18:17   
aleksandra123
Sami, saj VEM, da so se kile samo trenutno ustavile in da je to normalno, ampak nestrpnost po rezultatih je pač prevelika...

Tinkara, pijem vodo iz pipe, tudi prej sem jo, le da sem poleg kupovala še razne Fante, Coca-cole, Cockte in jih pila kar tako, za okus, iz dolgčasa...Tovrstne pijače sem kupovala tudi na pumpah, da ne omenim kakšnih nepoznanih sladkarij, ki sem jih iz radovednosti kuoila in seveda potem požrla.
Na tek še ne hodim, ker mi je zjutraj premrzlo in je še tema. Kasneje bom popoldansko hojo zamenjala za jutranji tek.

Naomy, seveda jogurti in sadje ter zelenjava niso poceni, samo to sem jaz kupovala že prej, ostale prej naštete neumnosti pa še dodatno. Kakorkoli, viška kil si nisem nakopala z discipliniranim prehranjevanjem z zdravo hrano.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 9:27:43   
becky27
Punce hvala za čestitke, pa navijam za vas da bote čimprej na željenih kg.Mene pa zgaga peče tko, da zaenkrat še ne jem zlo velik.Se vam še kaj javim pa lep dan želimuser posted image

_____________________________

Moj sonček Taj 27.12.2009

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 9:55:40   
soncnica 3
Helo, ko me je včeraj tako vrglo ven, se bom danes "klonirala" - kopirala!!!user posted image

Becky27user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image .
valči, za nazaj ne moreš narediti nič, glej naprej!!!
Azzura, praviš, da imate težave s spanjem - ne vem sicer kdaj ti hodiš spat, mogoče bi bilo lažje, če bi šla prej, ne vem, če hodiš spat ob 23-ih, pojdi ob 21-ih, pa boš mogoče ujela nekaj več spanja (predvidevam, da se ti otročka zbujata po polnoči), pa mogoče zjutraj kaj postoriš - samo dobronameren nasvet.

aleksandra, UmpaLumpa, Sami..., hvala vam motivatorke...
No, mi smo imeli ta teden nekaj praznovanj, smo malo več pojedli, tako d ata teden ne pričakujem velikega -, pa tudi če bo +, grem naprej!!!!!

Me je včeraj zelo motiviralo, ko sem oblekla prednosečniške hlače in jih spravim gor!!!, sam dihat ne smem v njihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .No, glede na to, da sem od 1.1. izgubila 3,5 kg, sem namreč v 7-ih mesecih od poroda le spravila dol skupno 6 kg, kar je tudi ok. Še 6 kg pa sem v "mejah", kar upam do poletja, potem pa še 3-4.

Hvala, ker ste brale mojo klobaso (sem se morala malo razpisat). Lep dan

Pa še nekaj - ne pozabimo:

"Tisoč milj dolga pot se začne z enim samim korakom..."



< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 27.1.2011 9:56:40 >

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 10:31:46   
aleksandra123
Sončnica, ti si pa pridna s hujšanjem, 6 kg ni kar tako! Še kak teden, dva,  tri, pa boš zadihala tudi v prednosečniških hlačah.

Jaz sem opravila vaje z utežmi in trebušnjake in z navdušenjem opazila, da trebušnjake že lažje delam.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 10:41:31   
beachgirl
jutro...dober danuser posted image ..te lahko vprašam kako delaš trebušnjake..včeraj sem se tudi sama nekaj lomila..ampak na tleh in kr tko mi ne grejo..tk da sem res privlekla ven uno čudo od hoferja, ki sem ga lani blaznooo rabla in tudi kuplauser posted image ..drgač sem pa jaz, ravno tako kot ti bila totaln impulzivni nakupovalec...mislim, se je zgodilo, da sem šla včasih samoo po kruh in mleko, ven pa privlekla cel voziček vsega i svašta:)

praviš tudi, da ti stoji teža od ponedeljka..lej, ne sekiraj se, meni je stala cel teden vmes že..pa sm bila čist preč..ampak potem pa puf kilo in pol oz dve..tko da telo verjetno sporoča kako in kaj...mogoče je pa bila kriva polna luna..tista ma pa tak en teden prej in en teden pol vpliv na naše telouser posted image ..hehe..recimo da se jaz s tem tolažim.
zdej grem pa kuhat si kosilo:)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 10:51:39   
aleksandra123
Trebušnjake delam tako, da prekrižam roke na prsih(leva roka na desno ramo in obratno), potem se pa dvigujem in se z levim komolcem dotikam desnega kolena in kontra). Tale opis je upam, razumljiv, imam blazne težave z ločevanjem leve in desne, opisanih vaj ne razumem, meni mora vaje vedno nekdo pokazat.
Sem pa našla novo funkcijo "orbitreka obešalnika", na prostoru za stopala sedaj hranim uteži.

Za moje kosilo bo danes in jutri poskrbela moja mama, sem sama doma in bom malo tu, malo pa pri mojih.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.1.2011 11:16:28   
beachgirl
čisto razumljivo napisano..bom probala še tko..:)..eh moj orbitrek..js sploh e vem kaj naj rečem..imam ga doma že 4 leta..pa mislim da ima skupno pregonjenih 5 ur..mislim da ga bom prodala al pa podarila ker brezveze mi jemlje samo plac v stanovanju..stokrat raje sem na steperju.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?