|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 18:25:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 18:28:47   
vila
Čestitam umpaLumpa.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 18:38:25   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa


Ps. jaz sem pa danes zvedela eno prekrasno novico. To, da se bo moja nova knjiga objavljala kot dnevnik na portalu bibaleze.si sem že vedela, danes pa so mi sporočili še, da se bo za ta dnevnik na pop tv vrtela reklama user posted image user posted image user posted image



Jeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image in jaz jo bom bralauser posted image

Aja,pa user posted image za lepo frizurouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 18:39:14   
neika
čestitam, četudi ne poznam tvojega delauser posted image .

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 19:09:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neika)
  Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 19:50:56   
becky27
Evo punce jst se poslavljam iz teme, ker sem včeraj zagledalauser posted image , tko da bom pa vseeno zdravo jedla in se gibala.Smešno mi je, da sem tudi prvič zanosila, ko sem hujšala.Vsem vam pa bravo za izgubljene kguser posted image user posted image in upam, da bote čimprej na željeni teži.Lep pozdravček

_____________________________

Moj sonček Taj 27.12.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 20:26:39   
majcica12
Hojla, da se še jaz javim. Včeraj ni bilo časa. Tehtnica je včeraj pokazala enako kg kot prejšnji teden, torej 74.
Sem bila vesela, samo da ni šlo gor. No, pa se danes zjutraj spet tehtam in  imam 1 kg več kot  včeraj. user posted image user posted image user posted image
Sem bila na fitnesu včeraj in moj pravi, da je ta kila na račun vode, ki se je vezala v mišičeuser posted image . No, meni je čisto pobralo motivacijo. Ampak vztrajam naprej, sem potem še preverila obsege in sem skupaj v pasu, bokih, stegnih izgubila 7 cm. user posted image user posted image  Tako da te številke so pri meni čist relativne, bomo videli kaj bo jutri tehtnica rekla.
Bravo vsem, ki tako lepo izgubljate na kilogramih, ste mi res za vzor!
lp

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 20:59:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majcica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 21:15:29   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa
Ps. jaz sem pa danes zvedela eno prekrasno novico. To, da se bo moja nova knjiga objavljala kot dnevnik na portalu bibaleze.si sem že vedela, danes pa so mi sporočili še, da se bo za ta dnevnik na pop tv vrtela reklama user posted image user posted image user posted image

To je pa res ena lepa nagrada za ves trud na pisateljskem področju. user posted image


user posted image user posted image user posted image To pa je res čudovita novica!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 21:31:35   
neika
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Čestitke becky user posted image user posted image user posted image user posted image
Srečno in zdravo do konca, pa javi se še kaj za vzpodbudo user posted image

Jaz sem pa imela sedaj močno krizo... Sem si že skuhala špagete, na mizo postavila vloženo (mastno) solato od tašče, pripravila kislo smetano in konzervo s prelivom, ki jo imamo za hude čase v hladilniku. user posted image user posted image

No, pa sem si premislila (sploh ne vem kako mi je to uspelo) in sedaj bodo špageti za jutri, s tuno, jaz pa hvalabogu ne bom imela večernega žretja.

Ajmeuser posted image



kak si me nasmejala, lumpa, jaz sem prejle dokončala kosilo za jutri - sem na terenu - pz špagete s tuno in radičem...kak sem si vse lepo pripravila - posodico, pa folijo, pa vilico, in kak me je mikalo vse skup v usta nabasat, pa si nisem....ker sem pol ure prej jedla sladoled...user posted image

naj mi bo oproščeno, ker imam M in napade lakote. No, sladoleda ni bilo veliko, kolj za filing, pa bi raje špagete...nikakor mi ne paše več sladko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 21:33:29   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: becky27

Evo punce jst se poslavljam iz teme, ker sem včeraj zagledala , tko da bom pa vseeno zdravo jedla in se gibala.Smešno mi je, da sem tudi prvič zanosila, ko sem hujšala.Vsem vam pa bravo za izgubljene kg in upam, da bote čimprej na željeni teži.Lep pozdravček

user posted image za user posted image ! Mirno nosečnost!

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 25.1.2011 21:34:43 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 21:34:20   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa
Jaz sem pa imela sedaj močno krizo... Sem si že skuhala špagete, na mizo postavila vloženo (mastno) solato od tašče, pripravila kislo smetano in konzervo s prelivom, ki jo imamo za hude čase v hladilniku.

No, pa sem si premislila (sploh ne vem kako mi je to uspelo) in sedaj bodo špageti za jutri, s tuno, jaz pa hvalabogu ne bom imela večernega žretja.

Ajme


Uh, to pa je močna volja! Da imaš že vse skuhano in pripravljeno, pa rečeš ne... user posted image

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 25.1.2011 21:35:04 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 22:03:47   
ječi12
aaaaaaaaaa napisala pa vn vrgl-jezna!

Lumpa bravo za špagete in NE greško!

js sm na porodniški....

zdele grem ob Dr. Hausu telovadit pol pa spat.

ne da se mi več usega nakladat kar sm napisala :)

Sami moja mami prav da je ful kokic prejedla za večerje in se ji ni nikol poznal :) sm ti že dvakrat pozabla napisat.
no pa Lumpa jih tut mljacka :)

noćko

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 22:05:12   
kai1
Čer,

mene pa zanima, če ima katera kake vaje za hrbtne mišice. Si moram najprej te ojačat,saj se mi konstantno pojvljajo težave z zgornjim delom hrbta. Danes ko sem delala sklece me je učipnilo med lopaticama in boli kouser posted image . Sedaj sem dobra za en teden, brez telovadbe. Glavo komaj obrnem v desno.

lahko noč

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 22:06:14   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12
aaaaaaaaaa napisala pa vn vrgl-jezna!

predenj objaviš post, pritisni CTRL+A in nato CTRL+C (označiš vse in kopiraš). tudi če te ven vrže, imaš skopirano in samo prilepiš v nov post user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
25.1.2011 22:25:54   
jakopino
Še moj dolg ta teden 85,4kg , torej -0,2 kg  in skupno -2,9 kg

Sem v časovni stiski tako,da nimam časa še za branje ne kaj šele za pisanje.

lp

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 0:20:03   
aleksandra123
Čer!

Vidim, da ste mi že vse ušle spat, jaz odpravljem nastale delovne zamude. Z mojo popoldansko rekreacijo ni bilo nič, ker je v Lipici padal sneg-nenapovedan, grrr! In ker sem že šla od doma in zafrčkala pol popoldneva, sem potem podaljšala na šoping. Kupila sem si čevlje in ene ful hude "motivacijske" kavbojke(jenii, "motivacijske cunje" je fenomenalen izraz). Kavbojke komaj zapnem, sedeti v njih ne morem, takoj bi počila zadrga. Imam že nekaj hlač iste firme, ki jih sedaj za silo spravim nase in v trgovini sem mislila, da so št. 36 in  tako sem tudi te premajhne kavbojke vzela 36. Doma se je izkazalo, da so vse stare hlače št 38, 36 sem pa nosila, ko sem imela 60 kg in manj. Posledica tega nakupa je, da si bom morala pač postaviti še cilj št.2-60 kg, ker te kavbojke so mi res všeč!!!!! S prehrano sem speljala ok, edino malo pozno je že bilo.

Miška, hvala da tako pridno administriraš tabelo. Za včerajšnje grehe se nima smisla sekirati, sicer si jih pa itak že s hitro hojo začela odpravljati.

Ječi, bravo zmagovalka, vodilna po treh tednih v izgubljenih kilogramih, kakšne dobre nove kopalke boš morala kupiti za plažo 2011!

Azzura, dobrodošla!

Vila, 150 trebušnjakov, dobra si bila. Koliko časa traja, da prideš na tako številko, jaz jih komaj 20 s težavo spravim skupaj.

Sami, novi čevlji  šibajo kar sami od sebe, da si šla trikrat na sprehod? Kakšne si  kupila? Danes sem bila spet v knjižnici, vzela sem nekaj avtorjev, ki si jih priporočila. Jih bom sproti pisala, ko jih bom brala.

Birdy, kakšna je ta zadeva za delanje trebušnjakov, prosim, napiši ime in kje se kupi.

UmpaLumpa, TO S KNJIGO pa je novica!!!!! Ne vprašaj, kako me firbec matra, kakšna je. Daj prosim link na objavo, boš? Ob katerih urah bo na popu reklama? In če prav razumem, to sploh ni prva knjiga! Kje najdem prejšnje tekste?
Bravo za frizuro! Tvoje krize(sploh pa njihovi opisi) so itak legendarne, brez njih bi bil ta forum pol manj zabaven.

Becky,čestitke, prijetno nosečnost in zdravega otročka!

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 8:56:04   
sami0804

Jutro!

Otroci na "delovnih mestih",sem kar podaljšala in  sem na sprehod šlauser posted image -spet.
Za zajtrk domač rženi kruh s tanko plastjo margarine in lahki tekoči jogurt...njammmiuser posted image

Sedaj pa kavica in računalnik...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 9:10:58   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


Sami, novi čevlji  šibajo kar sami od sebe, da si šla trikrat na sprehod? Kakšne si  kupila? Danes sem bila spet v knjižnici, vzela sem nekaj avtorjev, ki si jih priporočila. Jih bom sproti pisala, ko jih bom brala.



Je moj rekel,da sem hujša kot mali froc,kot,da mam nevemkajuser posted image
Firma so Jeton(verjetno nič kaj priznanega),kupila pa sem jih v Sparu,so bili znižani iz 30€ na 15€...
Smo da ti prišepnem:Alenka Zupanc:Popolna gospodičnauser posted image ...baje je UmpiLumpi tudi všeč...user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 9:13:08   
vila
150 trebušnjakov mi je ratalo v ca. 2 mesecih, sedaj pa ne gre in gre. Pa saj bo z voljo bo vse.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 9:25:05   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: becky27

Evo punce jst se poslavljam iz teme, ker sem včeraj zagledalauser posted image , tko da bom pa vseeno zdravo jedla in se gibala.Smešno mi je, da sem tudi prvič zanosila, ko sem hujšala.Vsem vam pa bravo za izgubljene kguser posted image user posted image in upam, da bote čimprej na željeni teži.Lep pozdravček

čestitam za user posted image in zdravo,lepo nosečnost in zdravega otročkauser posted image

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 9:34:00   
aleksandra123
Sami, hvala za namig za Popolno Gospodično, je že na seznamu za naslednji obisk knjižnice. Od pravkar izposojenih se bom najprej lotila Cene za nebesa, Sandre Brown. Šarado iste avtorice sem požrla v enem večeru, no, tudi precejšen del noči je šel.

Vila, jaz jih komaj, komaj naredim 20. Pred leti sem imela zlom medenice in sem potem čisto zanemarila trebušne mišice.

In ko si me ravno spomnila, najbolje da se lotim vaj z utežmi in trebušnjakov.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 9:35:25   
Julija08
Živjo,

a se vam lahko še jaz pridružim?
Sem se odločila, da se končno začnem več gibati in bolj zdravo prehranjevati.
Sedaj 2,5 leti po porodu imam še vedno 8 kg več kot pred nosečnostjo, dol ne gre nikakor (niti se ne trudim), pa že prej sem imela kar nekaj kil preveč. Prej se nisem lotila neke hude diete, ker še dojim ampak sedaj je pa resnično dovolj tega, ker imam občutek da bom vsak čas počilauser posted image user posted image user posted image

Tako, da sedaj sem se odločila:

- pijem vsaj 2l vode (sedaj jo tudi 2dcl ne)
- več se gibam (začela bom tudi na kakšno vodeno vadbo) Drugače se gibam precej (sprehodi s psom, sinom...)
- jem več sadja, jem zajtrk, obroki 5x na dan, hodim na malico (toplo), gledam da vsaj približno ločujem, ne jem preveč kruha, OH, sladkarij.... - do sedaj do 12h nisem jedla nič, potem sem kak sendvič, potem pa zvečer spet kar je bilo...

Stanje kg je pa tako:

trenutno: okoli 82,5 kg (pred parimi dnevi)user posted image
željena:  cca 62 kg

Ko pridem do 70kg bom pa že zelo zadovoljnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 9:52:44   
valči
Takole...
Prišla sem tu gor na spoved,jaz,gospa požeruhuser posted image
Že včeraj zvečer sem bila nekako fejst lačna,pa pijem vodo,pa nič.Pa pojem za večerjo kranjsko klobaso in gorčicio in sir.
Vse lepo in prav.Pa pusti sine kruh z pašteto,jaz,kanta ga požrem.Pa še kos kruha,pa še kompot od tamale...Pa to ni bilo dovolj,pol še grem na čokoladne banane,ne vem,koliko jih je bilo.

Ok.grem likat,si rečem,pač zaneslo me je.

Zjutraj žejna...Pojem normalni zajtrk,kruh,med in kava.
A user posted image user posted image ,jaz odprem Milko z celimi lešniki in jo pol pojem.Pa to ni res,sedaj pa mi je slabo,kouser posted image ,pa še vest me peče.

Eh,ne vem,kaj mi je bilo,včeraj in še danes,fejt me je neslo.

Sedaj se lažje počutim,ko sem pisala,bravo vsem za voljo,vglavnem,grem naprej,ne dam se.Po pameti dalje.

Dajte mi kako brco v rit,če ne,bom v ponedeljek pisala tu gor + in ne -.
Ne vem,kaj je to sedaj??


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.1.2011 10:23:28   
birdy
aleksandra, naprava za delanje trebušnjakov... Sej ni glih naprava, če se spomniš je bilo že par let nazaj v prodaji v top shopu. Moj je pa kupu v Hoferju za 12eurov. Praktično so to štiri cevi skup našraufane, pa tak vzglavnik ima. Je enako težko kot da bi sama delala trebušnjake, sam vrat ne boli ker je podprt. Men je super, pol so pa še v knjižici napisani različni načini delanja trebušnjakov. Za ime firme pa ne vem, piše pa na škatli bauchmuskeltrainer al neki podobnega. Men je super priznam.
Danes sem se šla vagat in je številka na tehtnici bila zelo lepa. Sem se pa odločila da se ne bom več vsak teden vagala (ker je tehtnica tud mal fuč in ne pokaže čist realno) ampak vsake dva tedna. Se bom zdej ta ponedeljek zvagala, pol pa na dva tedna. Ampak tisti teden ko se ne bom vagala bom pa napisala isto težo kot prejšni teden, da me ne boste iz seznama vrgleuser posted image
Prvič odkar hujšam in sem na kaki temi pa javljam tud plus na vagi. Sem v ponedeljek najprej že mislila da sploh ne bi nič pisala pa povedala da je šla kilca gor. Pol sem pa rekla, ma kaj ga serješ, priznej, grešila si in pojdi dalje. Bravo jstuser posted image
Lepo hujšajte, jst grem pa trebušnjake delat...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?