|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
19.1.2011 9:24:18   
**M**
Hvala, še 6 ur in pol hehe
Ja jst upam, da nebo snega, sovražim zimo in ta drek, ki ga prinese sneg, komi čakam pomlad in sonček

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Julijke 2011
19.1.2011 9:34:11   
Suziiika
user posted image  Mal še pa bo ;) joj pa ja sej vem, js tud upam da ga ne bo, čeprav najbrž bo ne user posted image  samo je tečno, pa blat, pa ceste, pa kidanje, bom jutri mogla 2 uri prej vstat da vidim kako bo stanje, da lahko grem še pol veselo kidat predn odpeketam od doma.. bom tak mela pol pritiska pri ginekologinji 200/100user posted image  mnde ja ne bo treba no user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Julijke 2011
19.1.2011 9:48:58   
**M**
Jutranja rekreacija je najbolša pravjo, sam ne taka aneuser posted image  Nebo ga nebo, boš vidla, sm naročilo poslala tja goruser posted image  če me bojo upoštevaluser posted image

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Julijke 2011
19.1.2011 9:51:43   
Suziiika
Hehehe točno tako, sam ne taka.. Čeprav drugač rada kidam, sam ne ob 5 zjutri user posted image  grrr,  user posted image
Super, hvala user posted image  zdej pa lahka sam čakama pa gledama čez okn če bo kej s tem naročilom user posted image  zaenkrat super kaže user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Julijke 2011
19.1.2011 9:53:19   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.2. ., MF: ?
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
pinky_fairy1, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 1.2., AC: 20.1., MF: ?
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
7.7.
botticelli, 28, okolica MB, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., AC: 24.1., MF: ?
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 26.1., MF: ?
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
majuscka, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P:?. , MF: ?
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1.., MF: ?
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.2., UZ 9.3., MF: ?
Suziiika, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., AC: 28.1.
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01., MF: ? 
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? 
 
13.7.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1.,  MF: ?
 
14.7.
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?.,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ?, user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 28.2.
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 1.2.., MF: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., OGGT: 25.1.
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ? user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.1., MF:  user posted image
sunny24, ?, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?.
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1.., MF:
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 11.3.
mamyp3, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: 2.2., MF:
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., MF:
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 27.1.., MF:
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF:  user posted image
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 25.1., MF:
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., MF:
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: 20.1., MF:.
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?., MF:.   user posted image
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1., NS: 19.1.
 
26.7.
NEA_TEJA, Cerknica, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 2.2.., MF: user posted image
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., MF:
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: 11.2.  MF: 15.3.       user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., MF:
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.2., NS:  17.1.
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.2., MF:  ?
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ?
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 19.1.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
Tamcika, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
 
 
Julijk 2011 nas je: 63
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Suziiika)
  • Neposredna povezava do sporočila: 955
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 9:55:27   
    mismis
    Suziiika, Majuscka, botticelli, ssevin in freyja, dobrodošle med nami user posted image user posted image , več nas bo, bolj bo veselo user posted image
    Suziika, jaz uporabljam za strije olje za nosečnice od Welede (dobiš v Mullerju in DM-ju), je pa akr drago, cca 15 €, ampak ga pa res pohvalijo

    freyja, lepo  da si se mi pridružila na PDP, ampak težko da bova skupaj v P. Namreč jaz nosim dva user posted image , tako da bomo mi šli sigurno prej v živo user posted image

    juhica, sorči za bolj pozen odgovor, zadnje čase se izogibam računalniku in se posvečam buklam. Uglavnom, mene nič ne bolijo pljuča, jaz samo kreham kt star kadilec, res pa je, da je možno da se mi čistijo pljuča, glede na to, da sem nehala kaditi

    Meti.Lu, meni je tudi Matija ime noro všeč, samo kaj ko je moj user posted image  Matija, nekako ne morem dati otroku enako ime, kot ga ima oče. Pa škoda za konec bolniške, ma zakaj ti G malo naložila, da imaš izcedke.

    spetko, upam da sta sedaj oba z malim v redu. Je pa res tole obdobje viroz in bolezni user posted image

    fiška33, kam se pa selite?

    Magic, tole je pa res svinjarija na kvadrat, priznam da mi je kar hudo, ko berem kakšne štorije imate s svojimi delodajalci

    anci banci, ali je sedaj vse v redu s tabo? upam, da so se izcedki umirili, pa probaj se sporostiti in ne misliti na šiht, sedaj sta pomembna ti in tvoja pikica

    šnofla, super za dobre rezultate NS. user posted image user posted image user posted image

    aloje, sem tiu kar fovš za dobro lokacijo hiše, sploh sonček ti zavidam. No saj ga je pri nas tudi kar nekaj. Joj, pa pikico že čutiš user posted image user posted image user posted image  to sem ti sploh fovš.

    škrpijonka, ti tudi že čutiš svojo pikico?  kakšen pa je občutek? me prav zanima, ali bom prepoznala gibe



    Glede imen, midva imava že dolgo izbrana, izdala pa jih bova, ko bo jasno, kaj imamo user posted image , torej ali je user posted image  user posted image  ali  user posted image  user posted image  ali pa user posted image  user posted image  (kar bi bilo še najboljše) user posted image . Morje, uf mi tudi kampiramo, ampak za avtodomom. Mislim pa, da letos ne bomo šli nikamor, si kar ne predstavljam z dvema majhinima dojenčkoma iti v kamp, pa še naš kužon gre vedno z nami, tako da imamo že tako ali tako polne roke dela.
    Voziček smo tudi že nabavili, sva lovila ta hudo akcijo za EW za dvojčke v Pikapolonici, tako sva prihranila vsaj na globokih košarah user posted image , upam samo da se nisva zaletela in ne bova česa za jinksala

    Nosečniške obleke tudi že nosimo user posted image , ampak to bolj kot ne zaradi udobja in počutja. Sicer se še vedno stlačim v svoje kavbojke, ampak če sedim mi gumb pritiska na buškota in to ni prijetno, zato se kar spravim v nosečniške hlače
    Hrana, jemo vse in paše vse user posted image , no resno nimam nobenih pretiranih želj po čokoladi, niti ne po kislem. Jem pač, kar imamo skuhano user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 956
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:15:23   
    **M**
    Men to ni treba, smo v bloku, ampak včas komi pridem iz garaže,če nam ne splužjo ob cajtu, ker je tak klanc.

    mismis...si pridna z  učenjem

    Spet sem lačna, pa sem jedla ob 7. Grem mal ananasa pojest, sej bi prpopala slikco, da vam mal sline pocedimuser posted image , pa ne znamuser posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 957
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:21:16   
    anci banci
    ojla...

    ja izcedki se počasi umirjajo, tako da sem bolj pomirjena...
    sem bila pa včeraj na diabetološki in sem dobila insulin zaradi sladkorne, tako da se bomo veselo špikali...po eni strani sem kr vesela da sem ga dobila, mi vsaj na toliko strogi dieti ne bo treba bit...diabetologinja je napisala mnenje za bolniško do poroda, ker imam hudo sadkorno in ne sme biti pod stresom, pa sprehajt se moram veliko in pazit da mi cukr ne narašča...upam da bo tole zaleglo za podaljšanje bolniške...

    sem videla da ste se pogovarjale o morju..pred porodom bomo hodili le na izlete na morje kam blizu v Istro, septembra pa ko bo mulček star vsaj 2 meseca pa sigurno spet v Dalmacijo in to na šolto al pa na Brač...sem bila tudi s Svitom na morju na Šolti, ko je imel 2 meseca in je malemu dobro delo, večinoma je bil na svežem zraku v senčki in je užival, tudi spat j začel 7 ur v kosu ponoči tako da je bilo sploh super....sedaj pa moramo tako al pa tko velik hodit na morje zaradi njega ker ima alergije in atopijski dermatitis in mu le morje pomaga....
    sem pa vprašala pediatrinjo če gremo lahko pa je rekla da brez problema...na poti smo se sicer vstavljali na uro in pol, da svitko ni bil skoz priklenjen v tisto lupinco in moram reč, da je zdržal pot brez joka in problemov....

    drugače pa imam že konkreten balon in lahko samo sanjam da bi imela svoje hlače(mimogrede jih že od septembra 2008 ne oblečem), je pač ostalo od poroda mal več šlaufkov...najraje sem v trenerki al pa pajkicah...sicer sme pa itak bolj ko ne doma in najraje v pižami...

    imena....midva imava že od prej zbrano, tako da ni dileme...ime mu bo VID....(po knjigi kdo je Vidu sešil srajčico..al nekako tako)
    ...
    mišmiš....jaz tud kreham kot star dec, ker sme tud nehala kadit in sigurno bo to odtega ker se čistijo pljuča..sem nehala tud ko sem Svita nosila, pol me je pa po kncu dojenja spet povleklo nazaj....sicer pa nisem bila nikoli neka strasna kadilka in ni bilo težko nehat
    glede gibov boš pa sigurno vedela, da je to to, ko se bo začelo..občutek je kot da bi čutila mehurčke v bušiju in je ful prijetno

    glede mazanja pa iz lastnih izkušenj povem, da sem probala vse živo od dragih krem pa do cenejših pa od afrodite za strije in preprečavnje strij, mazal sme se od vsega začetka, ampak je v 35 tednu začelo vse pokati, najbolj ob straneh trebuha, tako da imam tatoo čist uničen..pa vseda po prsih tud...pač ima tako neelastično kožo da ni nič pomagalo

    < Sporočilo je popravil anci banci -- 19.1.2011 10:30:27 >

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 958
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:25:32   
    Tamcika
    Ojla user posted image !
    Ste se pa razpisale, sem rabla eno uro, da sm vse prebrala . No v ponedeljek sem končno tudi jaz dočakala NS. Z otročkom je vse v redu, rezultati so super, sem pa dala tut kri, tko da čakam še na te izvide..user posted image Z mojim sva se odločila da bova vprašala za spol, glede na to da je to najin prvi, mogoče se bom potem pri drugem user posted image hotla presenetit, čeprou dvomim, ker sem prevelik firbec... No uglavnem, kaže na user posted image , čeprou ni še 100%. Moj je ves srečen, ker si je malo bolj želel fantka, meni pa je čist vseen, sam da bo zrdav. Tko da rok mi ostane enak, 29.7., tok mimogrede, stara sem 24 let, marca bom 25. Naslednji pregled pa imam 14.2.2011.

    Kar se tiče stalne zaposlitve je danes res prava loterija, sploh že sama služba... Sama sem na srečo še absolventka, imam še kar nekaj izpitov do konca, ker nisem bila dovolj pridna da bi jih naredila kaj več, za kar mi je sedaj seveda žal, saj se jih zelim čimprej znebit, samo bo tezka... Mimogrede, ker sem že omenila...a ve mogoče katera kako je s podalšanjem absolventa user posted image Povsod sem samo zasledila, da ti, če rodiš kot študentka pripada podaljšanje študija za 1 leto, ne vem pa, ali isto velja za absolvente? Upam da mi podaljšajo, ker ne mislim plačvat izpitov, letos pa slabo kaze, zdaj ko so izpitni roki mi je skos slabo in se sploh ne morem spravit za knjige, poleti veste kako bo..ogromen trebuh, vroče..., septembra se pa tut ne mislim učit z mesec starim otročkom Najbolš da se pozanimam na faksu, sam če slučajno katera ve, bi mi pa tut prav prišlo... Ok. mal me je zaneslo, hotla sem sam povedat, da si sama pač še ne morem poiskat redne službe, občasno delam preko študentske napotnice, tok da si naberem mal za sprot, imam pa vsaj to srečo, da ima moj redno zaposlitev in kar u redu službo, tak da bo nekak za preživet ko pride otroček...

    Tudi sama se mažem s kremo proti strijam in upam da bo kej pomagalo, sicer jih nimam nikjer, razen po bokih, katere imam že par let, ko sem se nahitr zredila... Mami jih ima pa polno po trebuhu, samo se pa ni sploh nič mazalauser posted image ...

    Sice pa sem poleg nadležne slabosti, ki traja že od 6. tedna zadnje 14 dni tok čudna tudi sama, nič se mi ne da, slabo spim, ker je tudi meni enkrat vroče, pol mi je slabo, pol moram na wc in ko komaj zaspim moram spet na wc...pol vstanem in me še grozno boli glava Prou tečna sem in mi gredo vsi na živce, nikamor se mi ne da...pol sem pa še pod stresom zarad izpitov! Tut jaz komaj čakam sonček in tople dni, ker zimo nasploh sovrazim, takrat bom tudi boljše volje

    A ma katera kaksno ideja za hitro kosilo? Tok nimam idej, kaj kuhat?

    Uživajte, pa se tipkamo...


    (odgovor članu Suziiika)
    Neposredna povezava do sporočila: 959
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:31:25   
    Tamcika
    Na morje pa pozabim.... Medva bova šla po vsej verjetnosti za prvomajske praznike za en tedn mal na obalo,pa mogoče še kak vikend v juniju.  V juliju si ne upam hodit kje daleč, pa tudi če bo počutje v redu, bomo šli rajši potem še v septembru za kakšen dan s tamalim user posted image

    (odgovor članu Tamcika)
    Neposredna povezava do sporočila: 960
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:35:12   
    anci banci
    tamcika...če pri nas delamo neki na hitro za jest so to špageti bolognese, al pa na bilo kateri način..

    glede spola pa...midva pri prvem nisva hotela vedet, pa sva pri morfologiji videla sama da mu nekaj binglja med nogami, tako da ni bilo za zgrešit...pri tem pa naju firbec matra, ker sva stavila..jaz pravim da bo fant, moj da bo punčka, za enkrat sem stavo dobila jaz...ni pa še 100% sigurno bova zvedla na morfologiji

    (odgovor članu Tamcika)
    Neposredna povezava do sporočila: 961
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:43:25   
    kustravka
    Glede materinstva in podaljšanja absolventa ni nobene panike.
    Vlogi za podaljšanje absolventa priložiš rojstni list otroka pa je stvar rešena.
    Pozorna pa bodi, da ti podaljšajo za celo leto, ker pri meni so se zmotili in mi
    hoteli podalšat samo za en semester. Podaljšanje ti pripada tudi če si že prej
    podaljšala zaradi drugih razlogov. Če pa ti pol me bo ratal zadosti hitro diplomirat
    pa lepo hitro še enga user posted image pa maš še eno leto user posted image .

    (odgovor članu Tamcika)
    Neposredna povezava do sporočila: 962
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:43:30   
    Zima1976
    Pozdravljene julijke:)
    Spet se malo oglašam. Novega nič, razen, da sem si kupila "taprave" nosečniške hlače. Se počutim čisto osvobojena. Dobila sem jih v Leclerku. Ker tiste v HMju in CAju niso zame. Sam korenček kroj, popete po stegnih. "Na žalost" sem nosečnost štartala s št.44 in mi taki kroji ne pristojijo. A ima katera še kak nasvet kje dobiti raztegljive, kavbojke na zvonec? Pa da ni prehuda cena? Te v Leclerku so bile se mi zdi 50 evrov. Je bodoči očka skeširal:):)
    Drugače pa sem ok. Razen prehlada. HB brez vročine in bolečin. Samo prehlajena. Limone in čaj pa zvečer lekadol c.  
    V petek sva šla malo za vozičke pogledat. DA bo praktičen (on) in lep (jaz). Zaenkrat oba navijava za Peg perego GT3. Bomo videli.
    4. 2. 2011 imam pregled, potem pa najbrž konec februarja tudi morfologijo.
    Držim pesti za tiste, ki imate karšnekoli težave v službi. Upam, da se zadeve uredijo. Sama nisem mogla verjet, ko mi je gin. na nuhalni rekel, da sem ena redkih, ki ni v skrbeh zaradi službe. Pri nas so vsi veseli, direktorica me ves čas sprašuje, če sem ok, kar sili me na dopust oz. bolniško (če bi bilo potrebno). Se pozna, da delam v JU in da smo majhen kolektiv.


    Lepo se imejte.

    (odgovor članu Tamcika)
    Neposredna povezava do sporočila: 963
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:44:22   
    Zima1976
    ah ja...pa dajte mi še povedat, kako odpret novo temo. Zdi se mi ,da vedno eni odgovarjam. Pa če se nanaša nanjo ali pa ne:):):):):):)

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 964
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:47:49   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: Zima1976

    ah ja...pa dajte mi še povedat, kako odpret novo temo. Zdi se mi ,da vedno eni odgovarjam. Pa če se nanaša nanjo ali pa ne:):):):):):)


    Zima, ali res misliš novo temo, ali samo odgovor določeni osebi?

    ker če je to zadnje, greš na zadnji post, ki ga je napisala in klikneš odgovor. Drugače se pa ne sekiraj, itak vse beremo vse user posted image . Lahko pa tudi napišeš v post kateri osebi je namenjen (npr. kot pri mojih postih).

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 965
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:49:06   
    kustravka
    Nosečniške hlače dobiš tudi v trgovini Popek v BTC-ju v Diamantu.
    Tam imajo celo nekaj modelov, ki jih šivajo sami -oz. v SLO.

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 966
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:51:13   
    Zima1976
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    IZVIRNO SPOROČILO: Zima1976

    ah ja...pa dajte mi še povedat, kako odpret novo temo. Zdi se mi ,da vedno eni odgovarjam. Pa če se nanaša nanjo ali pa ne:):):):):):)


    Zima, ali res misliš novo temo, ali samo odgovor določeni osebi?

    ker če je to zadnje, greš na zadnji post, ki ga je napisala in klikneš odgovor. Drugače se pa ne sekiraj, itak vse beremo vse user posted image . Lahko pa tudi napišeš v post kateri osebi je namenjen (npr. kot pri mojih postih).



    aha.... razumem....mislim da:):):):):)... ker konec koncev vse odgovarjamo tisti, ki je prva odprla to temo a ne?

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 967
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:51:45   
    Suziiika
    Zima1976 sej vse tak odgovarjamo user posted image  je vredu tak user posted image
    **M** pri nas je pa kr treba kidat zausak ko zapade, pa se na klancu smo, je še to en tak problem. Ampak upa na najboljše za jutri zjutri. Ananans joooj,  to ne morem verjet, karkol kdo omeni se mi zlušta, pa ponavadi nič od tega nimam doma user posted image
    Midva sma tud firbca, boma tud vprašala za spol, čeprav kar se pa imen tiče, se mi pa zdi da je za fantke taaaak problem..vsaj nama.. mal zahtevna sma, še posebej ker se oba nekako nagibama k tem da bi rajši fantka, čeprav konc koncev je tak vsejen kaj bo.. sam da bouser posted image  zdrav user posted image

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 968
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:52:20   
    Zima1976
    IZVIRNO SPOROČILO: kustravka

    Nosečniške hlače dobiš tudi v trgovini Popek v BTC-ju v Diamantu.
    Tam imajo celo nekaj modelov, ki jih šivajo sami -oz. v SLO.



    Pa so tudi večjih številk? recimo 44? ker džabe...če so do št. 40.... kaj pa cene?

    (odgovor članu kustravka)
    Neposredna povezava do sporočila: 969
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 10:59:18   
    kustravka
    Mislim, da jih majo, nisem pa 100% prepričana.
    Cene so od 50e naprej, prejšnji teden sem jih dobila za 30e, ker so ble znižane.

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 970
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 11:00:27   
    Zivez
    Hej

    da se pridružim še jaz. PDP je 2.7., moja starost 26, druga nosečnost, doma imam skoraj 10 mesecev staro punčko. Tako, da sem še slab mesec na porodniški, potem pa za nekaj mesecev nazaj v službo.

    Počutim se ok in se že veselim novega cukrčka. Za spol ne bomo vedeli, tudi v prvo nismo in je ful lepo imeti presenečenje na kraju dogajanja :)

    Na morje bomo šli 13. avgusta, ko ne bo več tako vroče... smo bili tudi s prvo, ko je bila stara 4 tedne in ni bilo nobenih problemov. Prej pa se kaj maja in junija.

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 971
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 11:01:10   
    **M**
    Zima1976...kaj pa hlače po naročilu? Jaz tut nisem štartala z male cifre tko, da mam tut problem. Sam se mi pa res neda skos po trgovinah letat, pa itak majo sam to max 40, halo. Tko, da sm rekla, da se ne grem več in od zdej naprej grem sam še k šifilji. Sej cena je tm tm za našo velikost al pa če jemal draži, važn, da mi živci ne grejouser posted image

    Suziiika...u  pol pa maš res orng telovadbo zjutri, sam nimaš kej morš skidat, če hočš kam jt.  To je pa tut pri meni standard, paše tisto česar ni domauser posted image
    Kar se pa imen tiče, se pa men zdi lažje za fantka, sva se mal pogovarjala pa za punčko nisva nič kaj pametnega našla, za fantka pa kr ene par, tko, da bomo vidl.

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 972
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 11:02:40   
    **M**
    Zivez dobrodošlauser posted image  se nas je kar nabralo, super

    (odgovor članu Zivez)
    Neposredna povezava do sporočila: 973
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 11:11:59   
    NEA_TEJA
    Punce jest sem čist fertik.So me klicaali iz porodnišnice glede razultatov odvzema krvi in da je tveganje 1/120user posted image da ko dobim izvide domov se nej naročim na genetski posvet pol pa naprej.Sploh ne morem verjeti a na nuhalni je pokazalo vse ok.A je imela še kera tako tveganje in je šla na amniocintezo. Mene je tok strah ,da ko samo pomislim na amnio se začnem cela tresti solze mi kr lijejo ,moj me sprašuje jest mu pa sploh ne morem nič odgovarjati.user posted image

    (odgovor članu **M**)
    Neposredna povezava do sporočila: 974
       RE: Julijke 2011
    19.1.2011 11:13:15   
    juhica
    Tamcika, kako nekaj na hitro pripraviti za kosilo - solata, testenine, pa zraven odpreš kupljeno omakco in jo pogreješ user posted image user posted image  - tut tko je blo pr nas zadnje čase, k mi je blo slabo za znoret. Tudi jaz sem drugačne volje, in to pripisujem hormonom, bolj sem utrujena, hitro se zadiham, hiteje ratam tečna, tamaladva me prej razjezita in ne da se mi početi stvari, ki jih drugače z veseljem počnem, celo družabna nisem toliko kot ponavadi.... Ampak potem se v drugem tromesečju to baje spremeni (no pri mesni se je) - polna energije, gnezditveni nagon,....user posted image

    mismis hvala za odgovor, mene so precej bolela pluča in tudi hrbet zadaj, nasrečo se je prenehalo, če ne bi spet romala k zdravniku. Nisem pa nikoli kadila, sam po tejle virozi, sem imela pa res čist zapacana pljuča, verjetno se je tudi čistilo... Zdele me neki roke bolijo ponoči, v pregibu komolca in to žile. Ah kr neki...

    suziiika se čist strinjam s tabo, tut meni se zdi veliko težje izbrati ime za fantka. Za punčko takoj najdem tri ki bi mi bil ful všeč, za fantka bova pa verjetno spet izbirala do zadnjega...

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 975
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?