|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 13:22:37   
9janja
IZVIRNO SPOROČILO: absolventka2

ovnica7 meni se zdi tvoja zgodba še vedno optimistična, ker kot si že sama napisala so 4 G gledali in nobeden ni bil prepričan, da je kaj narobe, po mojem če bi bilo res kaj hudo narobe bi bili G bolj prepričani in bi te zadržali v P...Lepo da razmišljaš pozitivno in da si obiskala bioenergetika...Držim pesti zate in za tvojo user posted image

se podpišem pod tole ovnica in držim pesti

Zvezdica1980 - super voziček

Dada 2 - zakaj pa so ti dali aspirin? Zaradi prve nosečnosti in poroda? Tudi meni jih je predpisal moj G., vendar nekako ne jemljem, do sedaj pa je bila dokazana čisto normalna rast ploda.

Hijenica - verjetno nisem zasledila - zakaj pa tebi pripisujejo predčasno sprožitev?

No jaz imam pa jutri test sladkorne, pa probala bom malo UZ iztržit, če se bo dalo.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 13:35:31   
Dada2
V prvi nosečnosti sem imela preklampsijo in da se nebi ponovilo moram od 17 tedna jemati aspirin 100.

(odgovor članu 9janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 13:53:59   
vesna_b
mojcha - ma po eni strani... se splača. mi smo mel 4*. mal ti pove o samem porodu, porodne dobe, pa to, enkrat smo imeli ogled porodne sobe, pa še par zadev. ni blo nekega predavanja o previjanju, ker je rekla babica, da itak previjat lutko je čisto drugo kot previjat dojenčka. ma meni ni žal, da sva šla. sploh pa tole ustno izročilo - se stvari zelo hitro spreminjajo, ha ha ha. ma jaz bom šla. sem se odločila. bom šla sama - pa pol še na kak kofetek s še kako nosečko...

coris - čestitkeeeeeee user posted image user posted image user posted image  
se kar topim ob tvojih besedah user posted image

(odgovor članu Mojcha)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 14:16:42   
coris
hvala Vesna user posted image

(odgovor članu 9janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 14:19:57   
bučkabb
pozdravljene souser posted image

najprej user posted image user posted image za vse ki se spopadate s težavami in upam da se bo za vse srečno končalo v maju

glede materinske šole, jaz sem jo obiskovala pred 2,5 leti v CE in mi ni bilo žal, da sem šla, seveda pa sedaj ne razmišljam več da bi šla še enkrat, ker mi je vse kar tam povejo že dobro znano saj sem enkrat dala skozuser posted image

se mi zdi da to ni slaba zadeva za prvorodke, čeprav jih zelo veliko poznam ki jo niso obiskovale in so potem vseeno otroka zrihtale, mogoče z malo več začetnih težav.
v Ce je sestra Pavlina zelo pozitivna oseba in to področje res dobro obvlada, tak da jo je bilo zanimivo poslušati, njena predavanja pa so skoz temeljila na praktičnih primerih, tako da smo morali te njene dojenčke( lutke seveda) previjati, kopati, oblačiti, široko povijati, skratka vse te prijeme nam je lepo pokazala in kako se česa lotiti pri teh drobnih bitjih, lepo smo predelali porod in vadili predihavanje popadkov, pa nego prvih zobkov smo predelali, tak da ti res poda kr nekaj koristnih informacij, kako se vsega lotiti, pa zanimivo mi je bilo ker nam je podala napotke kaj res potrebujemo kupiti od pripomočkov in kaj ne, oz. kaj naj kopujemo poznej epo potrebi, skratka realna  je glede tega zelo. na koncu smo si vedno vzeli čas za splošni pogovor, kjer smo lahko vprašali karkoli in z odgovri je skušala res vsakomur ostreči 
se pa zelo dobro spolnim oz. mi bo ostalo v spomino, da smo na predavanjih imeli dve mamici, ki so se strašansko bale poroda in so jo skoz zasipavale s vprašanji kako si oblažit porod, tako da je bila Epiduralna in ulitva na dnevnem redu takratuser posted image

no takšno šolo ki jo izvaja ses. Pavlina bi jaz priporočala vsem prvorodkam


(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 14:24:34   
Mojcha
user posted image  hvala punce!
Ja - jst sm s CE, tak da se mi dopade tole glede sestre Pavline.... se bom potrudla. Vem da ne more škodovat in da ni nikoli dovolj info.
Bravo corris user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 14:26:35   
bučkabb
tolk sem naklofala pozabla pa sem napisat, da se mi ne zdi potreba da bi partner bil skoz na vseh predavanjih zraven, ker to nego dojenčka sigurno potem v prvi vrsti izvajamo mamice in potem doma postopoma navajamo oz. učimo očke v miru, moj je šel zraven v šolo samo takrat  ko je bilo na urniku porod, ker je bilo priporočljivo, da mal zvejo kako to poteka in jih poučijo kakšna je njihova vloga v porodniče želijo bit prisotni, da se potem ko prideta v porodno ne začnejo najprej z njim ukvarjat in šele nato z vamiuser posted image user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 14:55:19   
vesna_b
he he he
ja, pri nas v porodničnici ni tako podrobno, ker imaš za nego in handling posebna predavanja, tako da je bil na vseh štirih predavanjih moj z mano oz smo hodili vsi v paru, razen ene punce. smo pa tudi bile vse prvorodke, razen ene. user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 16:20:06   
fluf
jest sm rekla, da če morm jest v MŠ, more tud moj... nima kej... pol je njegovega, ma da še on kej izve user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 16:43:24   
mikroBB
Pozdravljene! Še ena majčiča 2011 user posted image . Končno sem se le odločla, da se še js pridružim enemu forumu, da bom klepetala s "sebi podobnimi" user posted image

Vidim, da ste kr aktivne tako, da nisem uspela cele teme prebrat, ampak bolj zadnje strani...
Za začetek na kratko naj povem, da sem stara 28 let in je to moja prva nosečnost, morfologija konec decembra nam je pokazala user posted image , čeprav so bili vsi v moževi družini prepričani, da bo user posted image , ker so pri njih deklice "ogrožena" vrsta. user posted image Tako, da nama ni preostalo drugega, da sma izbrala še ime za punčko. Tako, da glede tega sva uredila in imava ime tako za punčko kot tudi za fantka. Zdaj pa počakajmo do poroda, da vidimo ali je imela G prav al ne.

"Gnezdim " trenutno še ne preveč, imam bolj navdih za metanje stvari stran oz. podarjanje odvečne robe naokoli - metanje stare šare stran in praznenje omare vsega kar nisem oblekla že več kot eno leto. Imam pa naročen voziček lux4kids, ker so mi všeč velika kolesa in in še posebej mi je ugodna cena za cel komplet. Na previjalno komodo in posteljico pa tudi še čakam, da ju dostavijo. Sem rekla, da voziček in pohištvo hočem imeti novo in svoje, ker bomo čez par let naročili še kakega kobacaja/ko.user posted image Cotke pa bom dobila od tet in prijateljic, ker je okoli mene veliko malčkov... pravi baby boom user posted image . Ostale zadeve bom pa potem, ko dobim pohištvo začela nabavlat, da bom imela kam stvari pospravit.

Materinsko šolo boma obiskovala februarja v Ljubljani. So mi bivše nosečke svetovale, da je bolje malo prej it, ker pol proti koncu težko sediš... Tako naj bo to zaenkrat vse. Še na kratko povzetek za tabelo tista, ki jo ureja:

mikroBB, PDP 16.5.2011, 28 let, 1 nosečnost, punčka; naslednji pregled imam pa 1.2.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 17:43:00   
ninasiki
ojla bejbike

evo se javljam po 3 dneh smo prišli donou iz bolnice namreč včeraj so nas poslali pod nujno (bronhiolitis, pljučnica) ampak so 4 doze antibiotikou prjele takoj in so naju poslali domou ker je brezveze da sva tm pa se mučva ker doma je le drugo ozračje in bolj udobno ker sva spala oba na eni pojstli ker ni bilo placa in ubistvu bi mogla jst spat na stolu ampak je moj mal popizdu da nosečnca glih ne more spat na stolu in je pršla pet minut kasnej z to idejo da skupi spiva mene pa itak to ni motil tko da sm bla takoj sam da ne bom na stolu no in zdej sva na eni veliiiiiiiiki pojsli seveda SPET na antibiotikih user posted image in ventolinu

MORFOLOGIJA ja vse je ok rastemo tko kot moramo tehtamo pa približno 400g sej če vm po pravici povem se ne spomnm kok je biu aleksej težk k sva mela morfologijo ampak bo pa sigurno tko nekako kot on na koncu tko da je še ena velika izkušnja pred nami ja glavno a ne spol je paaaaaaa................ fantek ja še enega bomo imeli sm kr mal žalostna ampak po eni strani pa potešena ker bom prišparala na oblekcah user posted image tko da nitkica pri meni fantka z modrimi hlačkami user posted image

nč šibam vs pol preberm če bom mela dost moči sm mal utrujena od tega vikenda

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 18:16:55   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: 9janja

IZVIRNO SPOROČILO: absolventka2

ovnica7 meni se zdi tvoja zgodba še vedno optimistična, ker kot si že sama napisala so 4 G gledali in nobeden ni bil prepričan, da je kaj narobe, po mojem če bi bilo res kaj hudo narobe bi bili G bolj prepričani in bi te zadržali v P...Lepo da razmišljaš pozitivno in da si obiskala bioenergetika...Držim pesti zate in za tvojo user posted image

se podpišem pod tole ovnica in držim pesti

Zvezdica1980 - super voziček

Dada 2 - zakaj pa so ti dali aspirin? Zaradi prve nosečnosti in poroda? Tudi meni jih je predpisal moj G., vendar nekako ne jemljem, do sedaj pa je bila dokazana čisto normalna rast ploda.

Hijenica - verjetno nisem zasledila - zakaj pa tebi pripisujejo predčasno sprožitev?

No jaz imam pa jutri test sladkorne, pa probala bom malo UZ iztržit, če se bo dalo.



Čisto točno ne vem, ampak nekaj je G govoril, da glede na to, da sta dvojčka, enojajčna, da se ne pusti do konca. Bom pa še sigurno povprašala, kako, kaj in zakaj. Jaz bi bila vesela, če bi vsaj blizu 35 tedna prišli.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu 9janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 18:29:39   
fluf



IZVIRNO SPOROČILO: mikroBB


Imam pa naročen voziček lux4kids, ker so mi všeč velika kolesa in in še posebej mi je ugodna cena za cel komplet. Na previjalno komodo in posteljico pa tudi še čakam, da ju dostavijo.


a si šla gledat vozičke? Ker men se tud zdi ful ugodno... in kolebam med temi in mutsy (glede na to da lupinico dobim posojeno)... bova šla še v MB pogledat te v živo upam...

(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 18:37:10   
mojatvoja
Hej, hej!

Tudi jaz sem danes bila na morfologiji. Z dojenčkom je vse dobro, pridno raste. Trenutno je še v medenični legi, mislim pa,da se bo slej ko prej obrnil. Mora se, ker z  obrazkom gleda navznoter in je trenutno 3D UZ brez pomena, tako da upam, da v dveh tednih (ko sem naročena za 3D) pokaže svoj obrazek. Sem pa vesela, da sem se do sedaj zredila le za slaba 2 kilograma.

Glede materinske: v 1. nos. sem bila in mi je bilo fajn: 2 dni predavanj, 2 dni telovadbe in vaje za dihanje, zadnji dan pa ogled porodnišnice. Najbolj koristne so sigurno vaje za dihanje in Keglove vaje. Sploh dihanje se mi zdi, da ti ogromno pomaga pri samem porodu. Sedaj premišljujem o privat materinski, da vse skupaj malo obnovim, sigurno pa začnem z jogo ali tibetantskimi vajami naslednji teden. No pa Keglove bi treba začet delat. Sploh v mojih letih.

Glede imena. Za deklice mi jih je ogromno vššeč, za fantka pa mi je tako težko. Hecno je bilo, ko je naš dojenček za božič dobil kompletek na katerem piše BORN 2011 (iz H&M), in je tašča mislila, da sva se odločila za ime BORNO (ne!). No, saj še je nekaj časa, da pravilno izbereva.

Naslednji pregled: 9.2.11

Lep večer in pobožajte svoje bušije.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 18:41:41   
happymummy
Živijo!

Po dolgem času se javljam. user posted image Najprej user posted image user posted image za vse lep novice in user posted image za tiste malo manj lepe.

Kot sem na hitro prebrala oz. preletela vidim,da vas že večina kar dobro in močno čuti brce. Jaz pa še nič. user posted image Sem v 20 t. Ampak kakor se jaz spomnim iz prejšnje nosečnosti, sem v tem času brce že čutila. konec koncev sem v 5 mesecu in še druga nosečnost je. pa pravijo,da vdrugi nosečnosti prej čutiš. user posted image Včasih,ko preveč razmišljam, se sprašujem,če tole dete sploh živi. Ampak do zdaj je bilo na pregledih vedno vse super. Komaj čakam naslednji pregled, das e prepričam,da je res vse ok. No ja, saj potem se pa tolažim, da je punčka, čeprav spola ne vemo in ga tudi nočemo vedet- in da je pač bolj mirna,zaspanka.user posted image bomo videli.
Vidim,da se tudi pogovarjate o MŠ. No jaz sem v prvi nosečnosti šla le na 2 predavanji. Pa se mi je zdelo brezveze. Ker itak sem že vse prebrala v knjigah in revijah. Tudi potem,ko se je sinko rodil nisem imela nobenih težav glede vzgoje, previjanja.... Ne vem no,se mi zdi,da je to postala neka moda. Izguba časa,če mene vprašate. Ampak menda nekatere porodnišnice zahtevajo potrdilo o MŠ. Malo mimo. Konec koncev,če te karkoli zanima najdeš na internetu, polno je že tudi knjig na to temo,neneazdnje pa lahko vprašaš tudi ginekologa ali pa celo svojo mamo... Ne vemče je ta MŠ res toliko potrebna. Na koncu itak vse zlaufa,kljub  strahovom. In še nekaj- teorija je eno,praksa drugo. kakorkoli, vsaka se sama odloči. Jaz vem,da ne bom hodila.
Glede dud in flašk. Jaz sem imela aventove in jih imam še vedno. Malo jih bom prekuhala pa bo. Dude sicer sinko ni hotel, tako da bomo vidli kaj bo sedaj.
Cunice pa tko- kar sem imela sem dala naprej. hvalabogu sošolki in še eni kolegici ter sestri. tako,da bom dibla vsaj polovico vrnjenega nazaj. Kar pa bo tudi zadosti. Saj mislim,da ne potrebuješ preveč oblačil- za sinka sem imela polno omaro in od tistega je nosil samo par stvari. Tako in tako vse sproti opereš in je. Pa tudi otročički naši bojo rojeni ravno na lepo vrem- upam. in bo toplo in jih ne bo treba dosti oblačit.

BELLA-ISABELLA(upam,da je prav napisano)- Vidim,da si iz Postojne. Prav iz centra ali okolice? Jaz sem iz okolice- Hruševje. Lahko bi se kdaj dobili na pijački? Kaj misliš?

Tako, to bi bilo to. En lep pozdrav prav vsem!

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 19:16:04   
rockstar
Ovnica, držim pesti zate in tvojo pupo user posted image

Čestitke vsem za user posted image in user posted image in seveda za uspešne morfologije.

Jaz sem danes noseča 21t 4d in občutim le tu in tam kakšne nežne premike, sicer sem v času nuhalne imela nizko in proti križu obrnjeno posteljico in je verjetno zato temu tako. Se pa že zelo veselim četrtka, ko imam tudi jaz M. Bom pa šla sama, ker moj dela v tujini in ga zdaj ni doma že 4 tedne in en dan user posted image .  Še sreča da imama Skype in se vidiva in slišiva vsak dan...


Danes zjutraj sem se zbudila ob 5h in nisem več zatisnila oči. Sem najprej nekaj pospravljala po kuhinji, nato pa šla brat knjigo. Zdaj berem Očkov kotiček od Damijana Šinigoja in moram reči, da mi je zlo všeč, se veliko presmejim user posted image

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 19:29:32   
absolventka2

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

mojcha - ma po eni strani... se splača. mi smo mel 4*. mal ti pove o samem porodu, porodne dobe, pa to, enkrat smo imeli ogled porodne sobe, pa še par zadev. ni blo nekega predavanja o previjanju, ker je rekla babica, da itak previjat lutko je čisto drugo kot previjat dojenčka. ma meni ni žal, da sva šla. sploh pa tole ustno izročilo - se stvari zelo hitro spreminjajo, ha ha ha. ma jaz bom šla. sem se odločila. bom šla sama - pa pol še na kak kofetek s še kako nosečko...



Kdaj maš pa ti namen it v MŠ ker jst sem rekla da grem letos v NM in bi lohk šle skupej isti čas če si za seveda....Ker pri nas ne seznaš nič novega res totalna zguba časa...

user posted image user posted image user posted image Za lepe novice iz pregledov in user posted image za novo majčico....

ninasiki sam da ste doma ziher vam bo velik lažje....Res mi je žal da moraš to prestajat ker vem da ti je resnično hudo...Držim pesti za tvojega pikeca da se čim prej pozdravi user posted image ...Drgač smo pa tudi mi imeli probleme z zdravjem ta vikend ko nam je tamali full kašlal, pa smo šli kupit električni inhalator in morem priznat da je to najboljša investicija do sedaj, ker je tamalemu res pomagalo in full rad inhalira ker mu najberš paše ker lažje diha...Mogoče bi tudi vi razmisnili o tej zadevi če ma tamali bronhitise, res da košta 80 eur ampak pomaga....

happymummy ne sekirej se preveč ker najberš nosiš bolj v križu zraven je pa še user posted image bolj lene sorte....Ti bo že vrnu ko bo na svetu user posted image ..

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 20:34:36   
bambika
Dober večer majčice!
Danes sem imela morfologijo, zuser posted image  vse ok, je vse na svojem mestu in je menda kar konkreten za svoje tedene,glede na to,da je mami bolj drobna,tako je reku ginekolog. Sem se pa načakala,no sem si pa zato privoščila kebab,ker mi je že pošteno krulilo pol pa so vsi mene gledal,mi je blo kr nerodno.
Imamo pa mendauser posted image ,sem dobla slikico,kjer se jajčka vidijo,da moj ne bo v dvomih.user posted image
Tako,da bomo imeli par,bo pa treba veliko stvari novih kupit,ker naša ima skoraj vse roza.
Naslednji pregled 1.2.2011
 
Lep večer še naprej

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 20:45:13   
kokapoka
ojla punce!!!

čestitke vsem uspešnim pregledomuser posted image user posted image user posted image user posted image za vse tiste ki pa imate kšne težave držim pesti da bo vse ok in se bo vse spravlo na prave tirniceuser posted image user posted image user posted image

js dons kr čutm malo pikico(ki ni več tok malauser posted image )še pa čakam na bol močne premike.
zdj zmer bol me mika tale 3D pregled...sam a ni tko da bi mi ga mogla zdj po M že predlagat oz. oment??user posted image mal sem že pozabla kako je blo v 1user posted image .a kera ve kok zdj stane ta pregled??js mam nasledn pregled 4.2.2011 a bo pol že prepozn za 3D glede na to da bom v petek 22tednov noseča??
k ne vem če bom sploh še mela kakšn uz če si ga ne bom plačala...bi pa še rada vidla našo user posted image .

morm razmislt...ko sem mela za Žana vem da sem mogla okrog 100eurov plačatuser posted image user posted image user posted image

no tko...upam da bomo dons ponoč kaj bol spali ker včerajšnja je bla bl za en user posted image user posted image user posted image
božite bušije...js ga skos...pa pogovarjam se tud z user posted image user posted image user posted image user posted image
čawuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 21:22:47   
mami411
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: mami411

Uf imam samo še 111 dni do konca  user posted image


Jaz pa 146 dni. user posted image Če bo vse posreči, so mi že napovedali sproženje poroda po 36-37 tednu.


No jest bom šla pa itak čez rok pa me boš še prehitela user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 21:36:42   
mami411
Kokapoka od 25-30T se dela 3D, jaz ga imam v 27T, v Dravljah pri Pušenjaku, je pa 100€ s cd.

Pri nas imamo ločeno materinsko šolo in dihalne vaje s telovadbo. Jaz bom šla na to drugo, ker dihanje pa res pozabim, pa še babica in fizoterapevtka to vodita, pa je babica ful fajn.

Ninasiki hitro se pozdravite. Mi imamo tudi el. inhalator, je res super. Sicer ga malo rabimo (že trkam) samo kadar ga je pa superca.

Zvezdica hvala za vse info v zvezi z vozičkom. Sicer je men viper še vedno bolj pri srcu, samo bomo šli pa te v LJ pogledat v živo. Meni je pa trenutno všeč samo črno ogrodje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 22:32:19   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Njeli


Jaz se bom danes naročila za 3D.. user posted image Upam, da ne bova predolgo čakala, no odvisno kak termin bodo dali.. user posted image Bova šla kar sem http://www.ginekologija-lukman.si, je baje fajn doktor, pa še tričetrt ure nekje traja pregled.. Wuhuuu, že kooomaaaj čaaakaaam! user posted image

 


In kdaj greš na 3D? Pri Lukmanu si res hitro na vrsti, oz. ti sestra preračuna in sporoči kdaj bi lahko prišel. Jaz sem klicala prejšnjo sredo in gremo jutri popoldne že tja, komaj čakamo, da spet vidimo n se nagledamo našega živahnega jenčija.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Majčice 2011
11.1.2011 22:45:12   
Anitka
Ovnica verjamem, da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 8:43:18   
Mojcha
kokapoka: ni prepozno, niti prehitro. Priporočljivo je 25-30t, ker se tam baje najbolje vidi, ker še plava pa ni stišan, pa hkrati dovolj velik, da se lepo vidi. Jst grem k Strahovi 31.1. pa je 120 eur. user posted image  Strašna cena! Res, ampak sem prvorodka, pa moram!! Raje ne jem par dni da pršparam, ker se mi zdi nora izkušnja. Že na nuhalni ko sem ga/jo vidla mi je tak sekal, da grem. Aja - no pa moj lubek je reku da plača (to sicer niti ni pomembno, kr imama skupni denar,user posted image , pa vseen ser lepše sliši) ker jst mam svoje stroške z nosečniškimi hlačami pa kremami za strije, pa bi rad sodeloval....

Dobrodošla mikroBB! user posted image  

Kak se bomo trgale za mesta v vrtcu - ne vem al je zato ker sem 'v tem' al je dejansko naslednje leto v aprilu, maju in juniju mali milijon bebic napovedan?! user posted image
ninasiki: pozdravite se čimprej! Moj mali bratec je mel same pljučnice in bronhitise ko je bil mičken, tam od 1-3 leta, pa še rahlo astmo fasu revček. Zdravil pojedu na tone pa skos kronična obolenja na dihalih.. Pol se je pa mami raz*** , vzela 2 mesečno bolniško in ga peljala na Lošinj. Tam se je vsako jutro od 4-6h in zvečer sprehajala z njim pod borovci na plaži (JOD). Ej - dejansko je pomagalo. Mali od takrat do danes - teh 22 let niti ekrat problemov več, o astmi pani bilo sledu. Jod v zraku je baje najbolj čudežni zdravilec. Razumem, da tega ne moremo narediti vse in tudi ni čudežno sigurno zdravilo, sam kot predlog, če utegneš to poletje, ko imaš slučajno porodniško user posted image  pa še bebiki bo koristl. user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 8:49:54   
lili8
kokapoka jaz sem G spraševala za 3D pregled in je rekla, da je najbolje, če se opravi nekje v 25. tednu, vsekakor pa pred 30. tednom, koliko pa stane, pa ne vem. Midva se še nisva odločila, če bi šla. Ja, je pa M zadnji pregled z UZ, tako da, če si ne bomo samoplačniško še kakšnega privoščile, naših v trebuhu ne bomo več videle.
 
ninasiki, upam de se tvoj user posted image  čimprej pozdraviuser posted image user posted image .
 
mikroBB, lepo da si se nam pridružilauser posted image .

(odgovor članu Mojcha)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?