|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 13:23:20   
Anonimen
ahahahahahahaha pa dol padeš no. otrok fuuuuuull živahen... ampak res full. dam kuhat korenček, sem optimistično rekla, da mu ga bom dala maaaaaalooooo za poskusiti. noooo in kaj...? ko ga pasiram tamali zaspi in to tako trdno, da ga sploh ne moreva zbuditi. pogleda že ja... ampak takoj "pade" nazaj. ko da bi vedel, da bo moral nekaj na novo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 14:19:24   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ahahahahahahaha pa dol padeš no. otrok fuuuuuull živahen... ampak res full. dam kuhat korenček, sem optimistično rekla, da mu ga bom dala maaaaaalooooo za poskusiti. noooo in kaj...? ko ga pasiram tamali zaspi in to tako trdno, da ga sploh ne moreva zbuditi. pogleda že ja... ampak takoj "pade" nazaj. ko da bi vedel, da bo moral nekaj na novo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to pa pravo uvajanje hraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 14:36:32   
Anonimen
ja ja nadka ampak se je že zbudil in pojedel svojo današnjo mero! brez problema, je prav pocmokal no!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 14:47:47   
kpmk
tz - iz one slikce vidim samo 2 fajna avta brez voznikov user posted image
kašica - superca,.... naša ima tud irada, ampak jabolko ji bolj diši user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 15:28:47   
Anonimen
ja normalno, da ji sadje na splošno bolj diši, ker vsebuje več sladkorja. zato sem pa jaz z zelenjavo začela, da se mi preveč sladkastega okusa ne navadi...

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 19:31:32   
kpmk
tz - moj mali še danes obožuje in sadje in zelenjavo ... če bi imel na krožniku torto, paradižnik in jabolko ..... bi izbiral med paradižnikom in jabolko user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 19:55:01   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

tz - moj mali še danes obožuje in sadje in zelenjavo ... če bi imel na krožniku torto, paradižnik in jabolko ..... bi izbiral med paradižnikom in jabolko user posted image


paradižnik je tudi sadje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 20:56:53   
kpmk
men je paradižnik čista zelenjava user posted image  no potem pa drugi primer, da ima zelo rad vso sadnje in zelenjavo, raje kot cukre user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 21:14:07   
brezcopatka
Hvala za dobrodošlico:)

No, malo ven iz Šentjurja sem. V ponedeljek pa pičim v Graz. Malega bo pa moja mami pazila. Mislim, da bom imela tako jaz večjo krizo kot pa onuser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 21:24:04   
Anonimen
kpmk: woow eden redkih!!! kako si to dosegla? nujno rabim recept pa prosim, če deluje tudi pri 27-letnicah user posted image user posted image user posted image  ampak nisem mislila, da bi ga tako na sladkarije navadila ampak na bolj sladek okus hrane.

brezcopatka: sigurno! jaz ko sem ga prvič pustila "samega" za 5ur (bil je z atijem seveda) sem bila čisto "paf" ko sem prišla domov in je bil mali poštiman (beri: skopan, v pižami, nahranjen in je spal). totalna kriza! no po tistem nisem več ponavljala "izletov", sem se počutila preveč nepomembno user posted image  sem šla od doma samo še za čas od dojenja do dojenja user posted image

jaz sem pa prejle mojega skoraj v rit sunla user posted image

(odgovor članu brezcopatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 23:31:50   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: brezcopatka

Hvala za dobrodošlico:)

No, malo ven iz Šentjurja sem. V ponedeljek pa pičim v Graz. Malega bo pa moja mami pazila. Mislim, da bom imela tako jaz večjo krizo kot pa onuser posted image



brezcopatka...lahko vprašam, kam pa greš konkretneje? Midva sva namreč bila gor konec novembra, ko sva nabavljala stvari za ta malo in je bilo vse dražje. Še enaka stvar, npr. flaška od MAM je bila 30% dražja. Pa tudi ostale trgovine otroške...tsite drage imajo ful izbiro, te ta normalne pa čisto enako kot pri nas. Tak da če imaš kak nasvet kam it, se priporočam user posted image

(odgovor članu brezcopatka)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.1.2011 10:10:17   
nadka30
dan

kako smo???????????? vreme je super samo kaj ko tako zoperno piha verjetno bomo popoldan šli na kretek sprehod okoli hiše ampak ne za dolgo ker se nekaj napoveduje da bomo imeli nek obisk ampak ni rečeno tako da je še vse v luftuuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ta teden bomo pa spet na polno na terenu; moram iti nekja melanie kupit za krst da bo taka prava madam( to rabim bolj za potem ko bomo šli na kosili verjetno bom kupila kak lep kompletek), pa torto moram še naročit oz. moram samo povedat za katero sma se odločila ( t-z- bo kar lunca v rozi ali vijolični varijanti), v petek gremo v velenje po nagrado pa še nekaj malenkosti bom kupila v mullerju, potem bo pa že vikend, o naslednji tedn pa nas čaka že drugo cepljenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pa da se pohvalimo mi smo danes stari polne 4 meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pa svoje šlavke moram spravit z trebuščka bom morala počasi fejst vozičkat in telovadit da se znebim šlavkov, ki so ostali in ja punce po drugi nosečnosti jih še težje dol spraviš kot po prviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa saj bouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.1.2011 16:53:38   
nadka30
ja kje ste pa vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.1.2011 18:25:51   
Anonimen
nadka: zunaaaaaaaaaaaaj!!!

okoli šmartinskega, kjer sva se srečali z Arwenko (hehehehe je moj rekel, da dobro da kaj zve, ko sva rekli "jutri pa itak velja" hahahahah), potem pa na kavo in tortico z bratrancem v park. vmes sem prvič podojila na "prostem" (vedno sem ali doma ali v pisarni ali... nekje tako no), v avtomobilu user posted image
ko smo šli domov (okoli 17h je bila ura) je bilo zunaj še vedno 12°C in je bilo super še za en sprehod ampak ga pa potem nismo "izvršili". zdaj pa čakam, da se nama skuhajo cmoki, potem pa kopanje, večerja za malega in upam, da bo kmalu zaspal. bi imela danes "večer zase", da okupiram kopalnico in zrelaxiram...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.1.2011 18:59:48   
obcinarka
oooooooooooo mačkice, vidim da ste aktiven.. mi bli dans na obisku pri babici in dedku, stric je pa odletel v francijo na smučanje >( oj kako bi jaz tud šla)user posted image user posted image .. in vam povem da je ta mala frača bla takoooooooooooo pridna in oh in sploh, da je prav fino diplomatska... drgač smo kar fajn... krčkov malce manj.. zaenkrat, dojimo se .. a je možno da imam mama malce krize kar se tiče proizvodnje mleka???user posted image čeprav se mala naje, zaspi, pa ponovi vajo... no smo pa bolj budni zdej ćez dan že... se vam bom pridružila pri vozičkanju, počakte da se še enmal navadimo, še tri tedne nimamo!!!!!!!!! smo se kopali z P, je blo mega carsko, pol je pa spala ko polh.. je pa še vednoooooooooooooo zelooooooooooo lena kar se hranjenja tiče, jo je treba skoz drezat, drgač komirra po 15. minutah..user posted image kaj pravte?? in kak naj izvedem podiranje kupčka??? redko ji rata..user posted image
no jaz imam zgolj še en mali trebušček, nosim pa stare kavbojke že, ampak so za kakšen provent manj udobne kot so ble... bom šla v akcijo po nove, pa nove čevlje bi mela... a ste kej uletele na razprodaje??user posted image
no, mejte se... grem enmal počivat, ker... ne vemo kaj nam prinese nočkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.1.2011 19:40:51   
Anonimen
obcinarka: saj "idealno hranjenje" traja 15min. povej patronažni, da 15min je potem pa zaspi na zizi pa boš vidla kak ti bo ploskala. če se pa spomniš poskokov v rasti in mojim problemov, ki sem jih takrat imela potem ti bo pa jasno, da si verjetno zdaj ti v tistem obdobju in da se mala zaradi tega pogosteje doji (pri 3 in 6 tednov ter 3 in 6 mesecev). podiranje kupčka je pa umetnost, ki je mi še zdaj ne obvladamo in še zdaj zelo zelo redko rigne. pa kaj naj, pač je finoča ta moj sine user posted image
razprodaje pa na-a. mam še kr neki dol za spravit in bom sam slabe volje. bom prvo "zumbirala", potem pa kupovala nove cunje. kolikor kg sem dobila gor so šli vsi v trebuh in mi je prav grd šlauf ostal.... tako da prvo to dol.

eto, mi se gremo pa kopat, še enkrat nahranit pol pa upam, da spat user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.1.2011 20:51:31   
Arwenko
Evo še nas...mi smo pa danes po sprehodu šibali domov delat kosilo...smo imeli krvavice, mnjami user posted image user posted image user posted image

Popoldne sem pa delala krofe, pa mi niso najbolj briljantno uspeli no, malo preveč so se mi zapekli, drugače so bili pa dobri.
smo pa imeli obisk, najprej tast in pol še moj brat s svojo drago, tak da guzva, pa sli o krofi papa user posted image

Imamo pa zdaj ful krče ne, je čist boga reva, kapljice ne pomagajo najbolj. Zdaj sem jo dala sesat na prsa in mi tule na 3/4 spi zraven, jedla bo itak pol po flaški user posted image

Aja smo pa dobili od mojih dveh tale vlažilec zraka iz Spara,že testiramo, upam, da se njeno kasljanje in smrkanje umiri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.1.2011 21:23:10   
Anonimen
potek večera: 19:30 sprazni joško, po kopanju ob 20:30 pa poje 100ml AM ter sprazni tadrugo joško, po 15min spanja spet na prvo joško... no zdaj pa spi. bomo videli, če se mu je uspelo najesti.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.1.2011 14:43:58   
Arwenko
ojla

kako ste kaj? mi imamo fulll krče danes, čisto je boga naša tamala, pa še tako gnilo vreme, da niti za sprehod ni user posted image

zraven tega mi router ne dela doma in bom popenla, očitno je crknil, sploh se ne da povezat gor in ni omrežja, pa javlja neke da ni internetne povezave, preko kabla pa mi normalno dela...eh, pa tehnikauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.1.2011 14:57:34   
Anonimen
arwenko joj krče? user posted image
filip je tudi "super" volje danes, še najbolj srečen je bil ko je jedel korenček (ma ga je 1/4 zmazal ko keks) ampak sem imela pa potem 15min joka ker on bi pa še. super, res...

pa kje so pa danes vse????????

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.1.2011 15:20:24   
Arwenko
Nimam pojma kje so vse danes. Evo, naša je 2x fuuul kakala in zdaj končno zaspala s toplim povštrčkom na trebuhu.

Jaz se pa še vedno nad internetom jezim, dušo bom spustila...zdaj grem vse izklopit, pa pustit za 2 uri, mogoče se zgodi kak čudež, če ne bo pa treba po novega zgleda. Še dobro, da sem našla tale kabel doma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.1.2011 15:35:20   
janca27
dan punce
ja danes pa so res vse mrknile.
Dan je res dolgočasen, še dobro da sva z žanom bila zjutraj zunaj, mi pa danes otrok neverjetno veliko spi. user posted image  Menda ga ja ne bo kaj skuhalo.

Tz super, da je korenček tvojemu všeč, jaz pa sem mu do zdaj dala samo frutek sokce za poskusit ma se moram zraven malo bolj spravit pa se kar ne morem.user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.1.2011 22:59:24   
Anonimen
obupen dan, res. če bo jutri vreme obvezno šetnja in kava, drugače se mi bo odpeljalo a velja arwenko?

janca27: jaz pa nobenih sokcov čeprav sem razmišljala tudi o tem ampak sem se odločila, da ga še ne bom s kemijo šopala. lepo doma skuham tist korenček, ga pretlačim pa je to to...

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 7:38:15   
nadka30
jutro

vidim da na veliko se sprehajate, super, no mi smo pa od tavelike staknili nahod in imamo že dva dni grozne noči in to res grozne nočiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem že čist paf od izmučenosti pa še moj ta teden dela v nočni tako da veste da se imam več kot perfektno, ma jo moram pozdravit do drugega tedna ko nas čaka ceplenje.
Imamo pa kar dober zabit nos tako da ga veliko časa čistimo pa če se ne motim nam še zobeki oz. dlesni nekaj nagajajo ma vse nakupu.Za piko na i pa še palec vlečeuser posted image user posted image user posted image kot da je top zadnja možnost, ki jo ima. Ma sem mogla malo se zjamrat se javim ko bom imels spet kaj časauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:24:58   
Anonimen
nadka: ojoj user posted image  pošiljam user posted image user posted image user posted image  za čimprejšnje okrevanje!
no sem včeraj nekaj gledala dlesni od tamalega pa ima že spodaj nekaj bele... tečen je ko user posted image , dojiti se noče (a mi lahko nadka proooosim napišeš kako je bilo ko je nadja zavrnila zizo, ker mislim, da se mi ravno to dogaja),... tako da imam tudi super dni. ampak se ne damo, bo že.
eto F. trenutno spi nazaj, sicer bi meni tudi še pasala kakšna urca ampak sem se odločila, da mi kavica v miru bolj paše. potem pa likanje, imam goro cunj (madona noooo, kje se jemljejo?!), potem pa upam, da šetnja. aja, še prej pa korenček user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!