|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 12:41:45   
Anonimen
brezcopatka: ajde v avto pa se vidimo ob 13:30!!!

kpmk: gsm številki še čakam!!!! da potrdim prijavo z vsemi podatki k jih hočejo...

(odgovor članu brezcopatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 14:36:31   
brezcopatka
Za danes sem zamudila, drugič pa se vam z veseljem pridružim:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 14:55:27   
nadka30
t.z. sem videla da si me klicala na žalost sem telefon pozabila doma tako da sem šele sedaj videla klic.
V glavnem razvojna je bila kar super malo se baje nazaj suče ampak ni nič takega bo baje samo od sebe izginilo boma pa nekje pri 6 mesecih šle še enkarta na pregled da bo videla kakšno bo potem stanje, drugače pa je lepo razvita punca, refleksi ji super delujejo, pa tudi v ogladalu se je na veliko ogledovala- user posted image user posted image user posted image ona že sedaj ve kje se mora gledat uhhhhhhh kaj šele bo ko bo malo zrasla bo prava mala damica.
Drugače pa punce upam da na veliko vozičkate glejte da vaš dež ne bo dobil user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brezcopatka)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 15:10:50   
nadka30
ja pa da ne pozabim naših mer, težo si nisem čist zapomnila nekaj več kot 6500g, višina 62,5cm obseg glavem imamo pa skoraj 43cm to je kar dosti za punco baje- torej bomo imeli veliko pametiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 15:22:33   
nadka30
a lahko zdajle znorimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma pa da mu majke sunce mi lijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma avto imam dobrih 14 dni in da ni hu...ič je danes ko je veter ta čas ko me ni bilo padel po špeglu en cigel  na moj avtouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in mi naredil par praskuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma tako sem razkajfana da se reče pa kaj res ne morem imeti enkrat avta da se ne bi na hiter način nekja naredilo.Se moram sedaj pozanimat če je to všteto v zavarovanje čene bom tiho in bom to zraven zavarovala in čez kak mesec šla in rekla kaj se mi je naredilo. ahhhhhhhhhhhhhhuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 16:00:55   
Arwenko
brezcopatka...dobrodošla na vozičkanju, mislim da bo to kr stalnica postala...tako presneto paše bit na zraku. Vreme je pa zdržalo danes, tako da user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 16:59:43   
Anonimen
nadka: škoda no, bi se lahko na kavi dobile... saj si bila v celju ane? in srauser posted image nje za avto, res user posted image

brezcopatka: v ponedeljek nadaljujemo če bo le vreme, verjetno tudi neko tako uro, morda malce prej... odvisno do bejbijev kakšne volje bodo...

arwenko: na tremerskem ovinku me je "škropenje" ulovilo, v laškem je bilo čisto temno.... user posted image  če bi se po "našem" vremenu ravnala me danes 100% ne bi bilo user posted image

športni del je zakon!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 17:20:37   
nadka30
ja t.z. bila v celju pa sem jaz butara telefon doma pozabilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sem pa potem še na kratko bila v intersparu gužva da te obrne in smo jo na hitro popihali.
ma glede avta bo pa že bomo popravili in bo kot nov jeze sem se že zgubila v glavnem tvoja snaha raste da se reče poredila se je tudi malo več kot prejšen mesec ampak smo še pod magično 7kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image takao da še ne bo preteška za filipauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

super da ste se šetale ma enkrat jo boma midve z janco tudi morala v celje smuknit na zabavo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ne jancauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 17:22:07   
nadka30
pa da ne pozabim so klicali iz mullerja in drug teden naju v petek čaka nagrada v velenju pa sem pozabila vprašat kaj tako da bo presenečenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 17:45:48   
Anonimen
brez zamere sam si res smotana no... user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 17:46:23   
Anonimen
iiiiiii komičakamkomičakam slikce slikce user posted image  arweeeenkooooo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 17:51:08   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

brez zamere sam si res smotana no... user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kaj čmo sem bila prikupno zmedenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me že spomladanska ljubezen dajeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 17:54:29   
nadka30
brezcopatka dobrodošla še tukaj, očitno nas je kar nekaj septembrkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , se vidi da je predlanski  december bil plodenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , povej iz katerega celjskega območja pa siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 20:37:39   
brezcopatka
Sem iz okolice Šentjurja, tako da smo vse tu nekje blizu, a ne?

V ponedeljek grem v Avstrijouser posted image user posted image user posted image , malo cotke nabavljat, ker smo že vse prerasli, pa saj še bo kakšna prilika, da se spoznamo, a ne?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 20:53:48   
Arwenko
Evo...Arwenko je že tu....slikice so na FB od včeraj in danes user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 22:44:32   
Anonimen
a včeraj si tudi slikala?! btw: hvala za fotke!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 22:47:52   
Anonimen
brezcopatka: jaz sem povečini kar za akcijo, če je le vreme kolikor toliko primerno... tako da valda, bodo še prilike.

drugače pa celjanke niste ravno zagrete za takšna srečanja... če primerjam s temo septembrke in ljubljančanke/gorenjke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 23:10:02   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

a včeraj si tudi slikala?! btw: hvala za fotke!


Na sprehodu ne, sem pa mojo doma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 9:20:24   
nadka30
arwenko kako naj te najdem na fb da bom tudi jaz končno moderna in da vidim slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

t.z. celjanske so na polno zasedene pa nam ne zlavfa tako kot ljubljančankamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma saj bo saj sem rekla če prej ne ko bo spomlaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 9:21:29   
nadka30
a šentjurčanka si no ta kraj kar dober poznam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja čas za šetnjo pa še bo, kam v avstrijo pa greš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 10:30:18   
Arwenko
nadka...saj pa me že imaš dodano med prijatelji na FB user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 10:35:03   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

nadka...saj pa me že imaš dodano med prijatelji na FB user posted image


a res sedaj moram iti pa gledatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 10:52:55   
nadka30
pa res, sem še čist nova gor pa se še mal lovim, sem pa isto slikico gor dala tako da če je še katera gor naj me pocuka za rokav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 11:28:07   
kpmk
jst bi tud slikce vidla :)

sem pa spet tako hepiii ker je moja mala miška začela jest na polno!!!!! bravo pika....

celjanke - jaz bi tud se šla z vami vozičkat, samo v pon ne morem ker imam malega še doma

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.1.2011 13:05:38   
Anonimen
kpmk: tisto ko sta oba lahko tako pri meni vidiš...

nadka: daj ti tudi kakšne slikice gor no, ne samo ta avatar :)

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Preglas v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (49%)

Martin z poudarkom na I (51%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!