|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:28:10   
kpmk
jst sem pa tolk napisala, pa me je ven vrgl.... ma sem user posted image

tak pa vas samo pozdravim heeeej ma sem jezna ko user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:30:14   
Anonimen
VEEEDNOOOO daj ctrl+c user posted image

ajmo, piši skrajšano obnovo prosim ;)

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:36:45   
kpmk
user posted image user posted image ma sej sem pa neuspešn :(


evo bom: na kratko:

kg - pr prvem sem jih 30 dol hitr spravla, zej sem ko bombaa, komi čakam telovadbo, da bom fit
filip - user posted image user posted image  bravo za korenček, moj mali ga je mel full rad, zej ma pa rad goge (žoge -grah user posted image )
izvid od alergije - ga ni ker je dr neki na bolniški
varstvo - moj mali je po doooolgem času šel v varstvo in je jokal user posted image
imam te dni v mesecu in me trebuh boli ko user posted image , bom morala nazaj na tabletke it, vsaj za nekaj časa user posted image
aja mala mi sedaj je nazaj ono mleko in je ok user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:41:31   
Anonimen
jop, telovadbo komaaaj čakam, sem menda dobila vseh +9kg v trebuh in sem ko v 5.mesecu nosečnosti. slabe volje, ja, ampak doma se ne spravim migat tako da.... 24.je čiiiisto predaleč!

ajoj, saj mali se bo potolažil, boš videla. kdaj ga pa iz varstva vzameš? prideš zraven na vozičkanje?

super, da nazaj je mleko user posted image  a gh ji boš vseeno dajala ali boš zdaj nehala?

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:47:01   
kpmk
telovadba - men je hb da je 24, ker sem čist hin od teh denh user posted image  ko sem jo imela, nisem nikoli vedela, zdej pa ka si ja nor... no sej pr prvem po porodu sem mela pa fulll glavobole

varstvo - upam, da se bo, je dolga zgodba user posted image  dooolg ga ni bilo, odkar imam malo hmmm kaka 2-3 tedne mogoče... ma ne vem no

hrana moja pikica - ja ja jeva že korenček, jabolko, in rižek z mlekom user posted image  ja ker odkar sva na dodajanju, mi mala sploh mleko vsaj mal je.. in je taka ptička, da ko ji pokažem žličko se začne full smejat pa tak sramežljivo zvijat... ma full sem hepi kr je user posted image

vozičkanje danes - če je dež, pa še ker nisem prej vedela nimam prevoza user posted image user posted image  aja pa pazi to... imam 2 pregrinjala za dež in oba v avtu (avto ma pa možekuser posted image user posted image )

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:49:44   
nadka30
kpmk- super za mlekecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

T,Z- ti beli znakeci so prihajajoči zobkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in čist možno je da zato zavrača zizo, verjetno ga boli dlesen pa posreči na veliko grize oz. ga srbi dlesen, zato ti je tudi sitko tako kot naša, le da imamo mi še nos zabasan.no mi smo pa zaradi dežja obsojeni da ostanemo doma, pa saj mi paše da jo pozdravim .
za palec se pa tudi ne sekiram saj ga je že nadja vlekla tako da če smo njo odvadili bomo pa melanie tudi saj imamo že delovne izkušnjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:51:53   
nadka30
ja vi ste pa pridni z gosto hranouser posted image user posted image user posted image user posted image , no naša še nima interesa tako da sedaj bomo kak teden počakali potem pa ponovno poskusimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 8:58:13   
kpmk
če ni interesa, je brezveze silit, bo pol  boljše user posted image  
nadka - čimprej se pozdravita user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 9:00:33   
nadka30
no pa da vam povem kako noč smo danes imeli, zaspala nekje ob pol desetih spala dobri dve uri nekje do 11.30 sma jedli jo dam v posteljo čez 15 minut jok in stok jo vzamem k sebi, potem jok drenje zavračanje zize v glaVNEM trajalo cca 1 uro no mogoče malo več, končno omagana zaspi v mojem naročju, dam v njeno posteljo spi cca1,5 do2 uiri ne vem točno okoli treh jok stok, ji dam zizo m,alo poziza in spet drenje da se reče jo nosim cartljam, tišim zizo, pucam nos v glavnem nema da nema na koncu jaz omagam dam dekle na svoj trebušćek in končno omagani po cca 1 uri in pol zaspima obe vse do 6 ure kjer se zgodbica ponovi, v glavnem sem malo izmučena včeraj pa je biloa podobn a nočuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 9:05:49   
kpmk
nadka - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  držim pesti da bo ta noč boljša!!! a jo tako nosek nosem moti, ima tk polnega user posted image user posted image user posted image  joj ti noski, nam je na koncu pomagal sam tobrex user posted image  ko je bila bolana user posted image   držita se !!!

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 9:07:23   
Anonimen
nadka: takšno dretje mamo mi že.... cel teden kakor vidi zizo. mora biti HUDIČEVO lačen, da poje brez tega, res.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 9:13:10   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: takšno dretje mamo mi že.... cel teden kakor vidi zizo. mora biti HUDIČEVO lačen, da poje brez tega, res.


zobki dober danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 9:22:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: takšno dretje mamo mi že.... cel teden kakor vidi zizo. mora biti HUDIČEVO lačen, da poje brez tega, res.


zobki dober danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa a ne pride to ven v dnevu, dveh?! mislim... če se tole ne neha se mi bo zrolal, res. enga obroka ni, da ne bi blo histerije?! pa a ni to maaalo zgodaj za zobke? joj user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 9:25:00   
kpmk
jao, a zobki že???? ka si ja nor, vama nisem nič fouš
pr našmu je trajalo povprečno 2t da je pokukal in je bilooo vedno pestro user posted image  no še sedaj je, ko mu rineta trojki user posted image  če mi je kej zoprn, so pa zobki in blagor tistim, ki so kr btw opazli zopke, mi smo jih vedn nestrpno pričakali user posted image user posted image  ja kriza
upam, da še par m jih ne bouser posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 9:27:43   
nadka30
t.z. ni rečenouser posted image user posted image user posted image lahko traja več časa čist odvisno kako močne dlesni ima in kako hitro bodo zobki prebili dlesenuser posted image user posted image user posted image user posted image , sma midve kar na istem. za zobke pa ni prehitro nekateri jih dobijo pri 3 mesecih je čist odvisno, nadja je prve dobila pri 8 mesecih ampoak takrat v enem mesecu kar 4user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
ko sem jaz nadjo rodila je bila z mano ena s katero se večkrat slišima in njen poba je imel pri 3 mesecih 3 zobe pri enem letu pa že vse, naprimer moja kolegica od nje sin pa je prvi zob dopbil pri 15 mesecih tako da eni prej eni kasnejeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Samo molimo lahko da bo tega hitro konecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 10:27:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
Samo molimo lahko da bo tega hitro konecuser posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 10:31:04   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
Samo molimo lahko da bo tega hitro konecuser posted image user posted image user posted image


user posted image


se strinjamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 10:33:00   
nadka30
ima katera kaj ideje kaj skuhat za kosilo???????????????

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 11:55:30   
Arwenko
t.z. dan, meni se bo odpeljalo od tega dežja ne, če ne bi bilo toliko virusov, bi se direktno v shoping center spravila, samo da pridem ven it bajte. user posted image

Mogoče pa neha deževat no, pa gremo malo kasneje vsaj tu pri nas po naselju ven.

Drugače pa noč je bila mirna, zdaj pa imamo spet krče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 11:56:11   
janca27
dan punce
ja nadka to je pa res smola, moj žan se je zbudil ponoči ob pol dvanajstih in 4, pa sem mal neprespana. Čimprej se pozdravite.
No jaz sem danes bla pri g, dobla kontracepcijo, da nas kaj ne preseneti prehitro. Na pošto sem oddala zadnja vabila za krst, ta teden pa počasi ostale stvari rihtat naprej. Ja pa frizerju sem se naročla jupi.user posted image  
Drugače pa super za vašo telovadbo, jaz moram tolk shujšat, da se miuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 11:59:13   
nadka30
jaz se moram tudi k frizerju naročit bom gledala tako da se bom tisti teden pred krstom pobarvala da ne dobim prehitro narastkauser posted image user posted image user posted image user posted image da bom vsaj za silo na slikah zgledalauser posted image user posted image user posted image .Janca v bistvu ne vem več kaj se dogaja sedajle pa spi ma saj bo enkrat nekoč boljšuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 12:16:09   
Arwenko
Nimam ideje za kosilo nadka user posted image

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 12:23:32   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Nimam ideje za kosilo nadka user posted image


bo kar krompirjev golaž z klobasicouser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 12:29:23   
Arwenko
Sva zdaj dorekla z mojim po gmailu...bodo kr testenine z bolonjsko omako. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 12:33:43   
Anonimen
mah zjutraj pri nas ni nič deževalo, prejle se je pa ulilo. F. je malce boljše volje, vsaj to - ok no, zdajle itak spi. sem si pa zlikala ene 5 strojev cunj in imam zdaj vse polikano kar je bilo oprano user posted image

za kosilo imam zelenjavno juho mmmmmm, F. pa že ima pripravljen korenček, samo zbuditi se mora. upam, da "milina netečnobe" danes traja!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!