|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
7.1.2011 21:57:16   
Anitka
Ku ku, spet jaz, kar ne morem verjeti, da lahko z vami klepetam dva dni zaporedoma - bravo jazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovnica in Hijenca tudi jaz sem z vama in vama želim le vse dobro. Verjamem, da bo vse ok z vajinimi navihančki. Moja sestra je imea 5 dni pred porodom UZ, pa je izmerila G, da je ena noga ne vem koliko krajša, čez 5 dni pa je privekal na dan en lep, zdrav fantiček.

Brcike, brcike, brcike - tudi v tej nosečnosti kar ni miru pred njimiuser posted image user posted image . Brcamo cele dneve in cele nočiuser posted image

Anonimna :) nisi edina brez energije. Tudi jaz sem utrujena sto na uro.

Portorož user posted image user posted image za lepo poročanje in nov bodi za bebico.

Coris kot sem že napisala, mi smo bili z banjico zelo zadovoljni in jo bomo tudi za prihahajočega otročička. Višina je super, pa zraven sem kupila še tisti ležalnik za v banjico. Pa zdrži kar nekaj kg in nekaj otrok. V banjici se trenutno kopa že 3 otrok, kmalu pa bo čofotal še 4.user posted image

V MŠ midva tokrat ne bova šla.

Luskica čimpej se pozdravi.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 8:45:18   
absolventka2
Dobro jutro user posted image

čeprav ni kaj preveč dobro...Naš sonček je včerej spet dobil vročino user posted image in kašla kot user posted image , pa samo 4 dni je bil v vrtcu...Kar ni in ni konca teh virusov user posted image ....

ovnica7 zelo mi je hudo zate, sploh si ne morem predstavljati kaj prestajate.....pošiljam ti en velik user posted image in držim pesti da v ponedeljek napišeš kakšno lepo novico....

hijenca čestitke za dobro opravljen poseg in tudi tebi pošiljam en velik user posted image ter držim pesti da se bosta vaša dva sončka lepo razvijala še naprej....



(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 9:34:24   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: coris

Anitka in Vesna_b hvala za mnenje....jo bomo kar kupili potem jo bom pa kar v tuš kabino dala ko bo mala prretežka user posted image


banjico, al sam tamalo? jaz sem potem sam tamalo prestavila user posted image
in full uživa notri. vode je ravno prav, nekje do popka maksimum ji pride, če sedi, notri tono igrač, pa še mal je zaprta, da voda ne leti okoli in okoli ven. vratc pa nikoli ne zaprem... pač mi smo bili nekje do enega leta v banjici, potem pa sva jo probala prestavit v tuš kabino in je tamala full uživala. zraven imam pručko, katero drugače tamala uporablja, da zleze na wc in da si lahko roke umije, takrat pa se jaz ali moj usedeva na njo, da smo zraven, ko se tamala kopa. same je nikoli ne pustim.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 9:37:00   
vesna_b
absolventka - upam, da se tvoj pikec čimprej pozdravi. bogi... a ga boš vzela s sabo v četrtek na M?

no, utrujenost - ne bi o tem, sem koma, še vedno, in zvečer takoj zaspim, prej pa sem bila prava nočna ptica in če sem slučajno zaspala pred 11. zvečer, je bil že praznik... sedaj pa brez problema (če ima moj tamalo čez) tudi ob osmih zvečer. imam pa vsaj čez dan mal več energije, kot kak mesec nazaj.

punce, držite se in lep vikend vsem. lepo pobožajte svoje trebuščke in uživajte v user posted image . in verjemite, VSE BO LEPO IN PRAV!!!! mora biti!

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 11:11:53   
Njeli
Na hitro se javljam, se mi rahlo mudi danes..
Srečka nosečka sem končno včeraj dočakala svojo obljubljeno morfologijo in je vse v najlepšem redu z najinim sončkom!!! user posted image user posted image user posted image Glede spola ni bila prepričana in smo pristali na 60% roza.. user posted image Sva odločena, da bova šla kar na 3D, kr naju preveč firbec matra.. user posted image

vesna_b
jaz upam, da ti jih čimprej rata dobit, nevem kaj se grejo.. user posted image

absolventka2
prav si imela, očitno na pljučnem pojma nimajo, pa še sami mi je bilo čudno, kr že drugače zelo nizko nosim.. Moja G pravi, da je možno, da mi je na kak živec pritiskal, za natolčena rebra še je pa res malo prehitro.. user posted image Upam, da se tvoj mali sonček čimprej pozdravi!! 

ovnica7 tudi jaz držim pesti in vrjamem, da bo vse vredu!!! Mora bit!! user posted image

Želim vam kar se da lep vikend majčice!!! user posted image


_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 12:24:09   
lump5
Pozdravljene Majčice.....kako ste in kako vaši mali user posted image ? Moj user posted image brca oz. se bolj preteguje user posted image ...ampak le po jutrih...sem pa v 22. tednu.... Kako pa pri vas? Lp vsem Majčicam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 12:47:28   
anchika
Pozdravlejne
sem prehlajena in poleg tega mi je šel prehlad v oči (ponovno). Včeraj sem imela eno  oko gnojno in vneto. Zdravnica mi je dala neke kapljice tobrex(antibiotik), danes pa imam že obe oči. Grozno se počutim.
V prvi nosečnosti nisem imela nobenih  problemov, v  drugi sem imela 4x virozo bruhanje pa  preživljanje veliko časa na wc-ju, zdaj tretjič pa vse napade moje oči. Kako čudno je vse to.
Včeraj sem bila na pregledu, imela sem morfologijo, otročička sta super, doma me vsi napadajo zakaj  nisem vprašala za spol, so vsi zelo radovedni, saj sem tudi jaz vendar sem se odločila da bom to  izdvedala v porodno sobi. En dojenček je glavično drugi pa medenično, če se ne bo še drugi obrnil bom najbrš imela carski. Jaz sem enkrat imela naravni  porod , drugič pa carski tako da vem kako je oboje in zelo si želim naravnega poroda, vendar dvomim  da mi bo to uspelo. Zelo lepo je če je mož zraven ter da lahko takoj primeš svoje otročičke. To je nekaj čudovitega, pri carskem tega ni!!
Imam tudi slabo kri in zdaj moram piti neke tablete upam da se bo kri popravila čimprej.
sodelovka mi je dala še eno zibelko tako da imam zdaj dve za vsakega svojo. Postelke imam  itak od prej, pa tudi voziček sem že nabavila. Cunje imam tudi od prej, če pa bom kaj rabila bom kupila sproti saj ne dobiš skoraj nič nevtralne barve, vse je roza ali modro.

(odgovor članu lump5)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 15:04:46   
hanna80
Ovnica- ne obupat, misli pozitivno kolikor se da, vem da ni prijetno, ni nujno da je kaj hudo narobe. Veš na organih če kaj vidijo, bodo mogoče samo malo bolj pozorno spremljali do rojstva in mogoče naprej otročička. To so svari ki se lahko tudi same še popravijo ali pa niso usodne za otroka. Glej, če teh pregledov ne bi bilo bi nam bila marsikatera neupravičena skrb prihranjena, sam po srugi strani je boljš da stvari prej opazijo in spremljajo.

Tudi sama sem dala čez horionsko biopsijo, pa morfologijo, sicer je pokazalo da je vse OK. Verjemi da toliko živcev kolikor mi je požrlo to čakanje, in tudi sedaj do poroda in naprej ne bom glih mirna. Noben ne more jamčit da bo otrok 100% zdrav. Ko ti pa še take stvari napovedujejo je samo še slabše. Jst se še sedaj ne veselim pregledov pri ginekologu, ker mam vedno občutek da bo kaj našla. :)

Upaj na najboljše, pa čimveč sprašuj strokovnjake, ker včasih nekaj rečejo, pa na koncu sploh ni tako hudo, mi pač tega ne vemo in se brezveze sekiramo. Mene je Pušenjak  (med.over.net) precej pomiril, je realen in ti pove vn riziko.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 21:04:36   
coris
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: coris

Anitka in Vesna_b hvala za mnenje....jo bomo kar kupili potem jo bom pa kar v tuš kabino dala ko bo mala prretežka user posted image


banjico, al sam tamalo? jaz sem potem sam tamalo prestavila user posted image
in full uživa notri. vode je ravno prav, nekje do popka maksimum ji pride, če sedi, notri tono igrač, pa še mal je zaprta, da voda ne leti okoli in okoli ven. vratc pa nikoli ne zaprem... pač mi smo bili nekje do enega leta v banjici, potem pa sva jo probala prestavit v tuš kabino in je tamala full uživala. zraven imam pručko, katero drugače tamala uporablja, da zleze na wc in da si lahko roke umije, takrat pa se jaz ali moj usedeva na njo, da smo zraven, ko se tamala kopa. same je nikoli ne pustim.



ja po moje kar obe skupaj prestavim v tuš kabino, ker imava midva tako nizko da ne vem če ji bo voda sploh nogice pokrila. sej bova videla user posted image  mi je pa ta banjica res všeč user posted image


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 21:23:14   
absolventka2

Pa res ni najboljši vikenduser posted image , moj je službeno v Zagrebu jaz pa sem doma z bolanim otrokom, za povrh se je pa še stanje tako poslabšalo da je naš bogi pikec eno uro neprestano kašlal in se od kašlja davil in bruhal, jaz pa sem za njim hodila in brisala user posted image ...Ko se je situacija malo pomirila smo šli k zdravniku kjer je dobil inhalacije in antibijotik in sedaj je nasrečo malo bolje....Upam da bova kaj spala danes...

Bila bi vesela vsakega nasveta glede domače lekarne za kašelj če katera pozna kaj....

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

absolventka - upam, da se tvoj pikec čimprej pozdravi. bogi... a ga boš vzela s sabo v četrtek na M?



Nismo meli namena ga s sabo vzeti sam glede na to da je na antibijotikih in ne gre v vrtec bo šel pa z nami ker varstva pa ne morem dobit...Saj je bil že na nuhalni pa je bil kar priden upam da bo tudi sedaj...Kaj pa vi boste tamalo vzeli s sabo?

Njeli se mi je zdelo mal čudno da bi bil pol-kilski user posted image že tako močan, razen če maste kakšnega bodybilderjauser posted image .... Ni kaj to so pa dohtarji še sami ne vedo kaj počnejouser posted image ..

Danes že cel dan tamalega držim na rokah ker je bolan in se skozi stiska z mojim bušijem, naš pikec v bušiju ga pa vedno brcauser posted image kot da bi ga želel stran odgnatiuser posted image ...Že zdej si nagajata kaj šele bouser posted image ....Takole mamouser posted image



(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 22:18:25   
Klaraklara30
Upam, da mi rata do konca napisat. Sem namreč že dopoldne nekaj začela, pa sem mogla nehat, ker me je nekaj zmotilo.

V zadnjem času opažam, do me boli v spodnjem delu trebuha, kadar sem med hojo malo sklonjena ali pa kaj delam v sklonjemem položaju. Zaboli me vedno, kadar naredim korak in je zelo neprijetno. Res je, da kar veliko dvigujem malega in ga moram še nositi. Kadar pa hodi, moram bit v takem položajo, ker ga držim za roko. Mislite, da bi me moralo skrbeti ali je to običajno?

banjica Jaz sem tudi navdušena nad navadno banjico, se nam je res dobro obnesla. Na začetku sem jo dala na stol v dnevni sobi, ampak me je kar precej bolel križ pri kopanju, potem pa smo vse skupaj prestavili v kopalnico in sem sedela na robu banje. Super je bilo, pa še mali je lahko šprical po mili volji. user posted image Potem smo ga pa (ko je stabilno sedel) prestavili v našo banjo in tako ga kopamo še sedaj. Ful uživa in še vedno škropi po celi kopalnici. user posted image

materinska šola Vse povsod je različno, tako da se je treba pozanimat v svojem okolišu. Po moje je boljše it malo  prej, ker potem ful težko sediš s tistim trebuhom. Pri nas se začne v torek. user posted image Kar komaj čakam, čeprav ni ravno dolgo, od kar sem obiskovala prejšnjo. Bova pa šla oba. Sem bila prvič na enem srečanju sama, ker moj ni mogu it in sem se ful bad počutila, ker so bili vsi poparčkani.

Lepo se imejte, mirno noč brez nespečnosti vam želim.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Majčice 2011
8.1.2011 22:40:42   
ninasiki
ojla

evo mene po malo dalšem času ampak res malo user posted image smo začeli leto speeeet doma user posted image

BANJICA ALI ČEBRIČEK jst mam oboje definitivno je bol praktično banjica tko da tud na tem ostajam

MATERINSKA ŠOLA midva sva šla julija rok sm mela pa 17.10. tko da kdaj greš je tvoja odločitev noben te ne upraša zakaj si pa ti že zdej kle je pa res da če bote šle prej bote veliiiiik laži sedele k pa na koncu k unimi velikimi bušiji no to je moje mnenje jst jo tokrat preskočm ker jo mava že in vela baje 5 let user posted image se pa prjaute v porodnišnici no vsaj tko je v lj

ja punce mi smo spet bronhiolitični grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jezna k ris sploh nevem kaj naj še nardim a ga morm res v vato ovit to ni več normalno zdej sva še dobila ene tablete proti asmatičnim bolnikom kot zaščito da si telo ustvar sam res mam pa že to pošteno čez glavo sam matra se pa nč druzga diha pa k en 20 letni kadilec za v bolnco pa spet nisva ker kisika ma pa dost v krvi tko da ni rizično uglaunem groza

vsem ki ste slabi en veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in samo pozitivno

šibam zdej spat nočko

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 11:55:29   
portorož

Hej babnce user posted image !
Dans je pa taaaaak lep dan..., upam, da imate vse v planu kakšen sprehod, jaz pridem le do balkona, da se malo pomartinčkam... Tak si želim, da bi se lahko sprehajala, delala in brez bolečin pripravljala vse potrebno za našo bebico...
Žalostna sem danes user posted image ..., že ne vem kolikič nenaspana, boli me ko hudič..., in sem že začela razmišljati, da bi res šla v bolnišnico..., čeprav mi kaj extra verjetno ne bodo mogli pomagati..., doma me vsaj moj zmasira takoj, ko mi nastane velika kriza...
Ne bi vas rada zamorila, a se tak težko komu potožim..., večinoma kažem nasmeh na obrazu, v resnici pa sem user posted image ... Ne da se tega opisati...., vem da bi vsaka, ki ne more zanositi, takoj zamenjala t menoj... ne me narobe razumeti, še za 1user posted image bi dala to čez..., a mi na vsake toliko zmanjka moči in sita sem teh bolečin..., hkrati se sprašujem kako vse to vpliva na našo malo bebo..., v gibanju nisem kaj dosti, če že-me boli, da sem vsa mokra po hrbtu..., no, še dobrih 127 dni...

Absilventka2 : koliko je tvoj malček star? Lahko narediš takole:
1,5dl vode popariš, dodaš 6-8lističov žajblja (suhega), ko se to ohladi, dodaš žličko medu, žličko limoninega soka in malo domačega jabolčnega kisa-tega dodajaj res po kapljicah, da ne bo preveč močno, ker bo potem malčku ogabno. No, potem pa naj pikec tole grgra, pa tudi jezik mu s tem sčisti, kar z vatirano palčko. To obvezno naredi pred spanjem, da mo noč mirna.
Lahko pa tudi tole: črna redkvica: odrežeš kapico, z žlico izdolbeš luknjo, vanjo nasuješ sladkor ali med do vrha, pokruješ z odrezano kapico in nato vse to daš nekam na toplo, pustiš čez noč in potem daješ po žličkah, 2-3x dnevno.
In pa seveda žajbljev čaj.
To so naši preizkušeni recepti, boljše kot vsaka kemija.

Preživite lepo nedeljo!
user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 12:41:46   
bambika
Pozdravljene!
Upam,da vse uzivate nekje na soncku,mi se se bolj skrivamo v hisi,ker smo vsi skupi bolani cel mesec ze ,pa nikakor se ne mormo znebit tega prehlada.Vceraj sma se zuser posted image  potepala po avstriji in kupla za tamalo otrosko sobo pa za naju omaro,sma kar ugodno dobila, samo pocakat moramo do konec februarja da jo pripeljejo.
Absolvetka2 jaz nasi za kaselj nardim prazen cuker s timijanom, 2zlici sladkorja preprazim,ko se stopi dolijem vodo in dodam timijan,pa se malo pokuham da se vse stopi in precedim.Mazem jo tudi z maslom,ne vem sicer ce je vredu kupljeno mi imamo domacega.Maslo stopim in ga ne prevrocega dam na krpico,ki jo veckrat prelozim cez pa se ogreto plenicko in dam na prsi. To pri nas vedno pomaga, je pa res da pac po maslu ima cuden vonj, jo pas veckrat samo s toplo krpo umijem.

(odgovor članu portorož)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 14:08:49   
absolventka2
portorož se mi prav smiliš, vejamem da je težko a verjemi če boš šla v bolnico ti bo še težje ker boš na istem kot doma le le družbe in crkljanja ne bo...Jaz bi na tvojem mestu ostala doma čim dlje..Želim ti da bi okrevala in uživala v nosečnostiuser posted image ...

Punci hvala za recepte, ampak ne vem če bo kaj prišlo prav, ker je tamali star 1,5 leta in ne zna grgrat, ne pusti gledat ali tipat ust, noče imeti obhladkov in če mu ni dobro noče piti...Poiskusili smo z žajblom pa ni šlo tudi ta sirup iz redkvice sem že poiskusila pa nič...Se mi zdi da je še premajhen ker se mu še ne da dopovedati da je to za njega dobro...Sicer se pa stanje izboljšuje od včerajšnjih inhalacij v ZD je veliko bolje sploh več nima napadov kašlja samo še vsake toliko pokašlaj..Razmišljam da bi kupila tisti domači inhalator sam ne vem kako se to kaj odnese....

ninasiki te popolnoma razumem kako ti je, tudi pri nas od kar je tamali v vrtcu je neverjetno veliko bolan...Pa kaj čmo kolikor nam naši sončki prinesejo veselja nam tudi skrbi....

Vse tiste ki lahko uživate v spomladanskem vremenu izkoristite, ostale se pa malo doma pocrkljajte....user posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 15:11:03   
mami 27
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

Drage moje ŽE mamice.... vprašanje... TummyTub al banca?

Men se zdi sicer banca bolj uporabna, sam to sm jest. mene ja mama kopala v banci, ne vem kaj bi blo narobe z njo. Oz. kakšne so prednosti in slabosti tummytub



Meni je tummy tub zakon! In sem ga obdržala tut za drugega. Imela pa sem sposojeno banjico, da mi kaka patronažna ne bi težila da ona ne bo v tem kopala user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 15:22:51   
mami 27
Skratka ja, dolgo se nisem oglasila user posted image

Najprej 1 teden dopusta, zdej pa štala v službi! Sej bo... Če ne bo pa B padla, ker že skor ne morem več, delam delo ki so ga delala prej 3 babe. Zdej pa sem sama z novo na uvajanju. Brilliant user posted image

ČESTITKE user posted image user posted image user posted image vsem za uspešne preglede, parčke, skratka vse!

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 17:01:37   
Angel miss
Pozdravljene majčice. oglašam se vam po zeloooo dolgem času. Z branjem sem ostala tam okrog 80. strani, nimam časa, pa tudi energije ne. Videla sem, da je Nitkica popravila seznamček (en popravek pri meni - 1user posted image , imam dva user posted image ). En pregled je za mano, morfologijo imam jutri. Zaenkrat vse v redu, razen tipičnih nosečniških težav: nespečnost, utrujenost, boleče dimeljske vezi. Tudi pri nas kašljamo, smrkamo in nasploh tečnarimo v teh zoprnih dnevih. Premišljujem o nakupu vlažilca zraka, ker luftanje stanovanja in zapiranje radiatorev ne pomaga kaj dosti. Če ima katera kakšno drugo varianto ali predlog, bi vam bila zelo hvaležna.

(odgovor članu mami 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 19:16:05   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: Angel miss

Pozdravljene majčice. oglašam se vam po zeloooo dolgem času. Z branjem sem ostala tam okrog 80. strani, nimam časa, pa tudi energije ne. Videla sem, da je Nitkica popravila seznamček (en popravek pri meni - 1user posted image , imam dva user posted image ). En pregled je za mano, morfologijo imam jutri. Zaenkrat vse v redu, razen tipičnih nosečniških težav: nespečnost, utrujenost, boleče dimeljske vezi. Tudi pri nas kašljamo, smrkamo in nasploh tečnarimo v teh zoprnih dnevih. Premišljujem o nakupu vlažilca zraka, ker luftanje stanovanja in zapiranje radiatorev ne pomaga kaj dosti. Če ima katera kakšno drugo varianto ali predlog, bi vam bila zelo hvaležna.


Jaz dam kozarec vode (velik kozarec-tisti za vlaganje) na radiatorje in kar pomaga. Seveda pa ves čas skrbim, da ne zmanjka vode, jo ves čas dolivam. Občasno pa posušim tudi kako perilo na radiatorjih, takrat je pa sploh boljše. Čez dan pa skrbim, da redno zračim, da se potem odvečna vlaga ne nabira na robovih oken, včasih jo je toliko, da moram s krpo pobrisat.

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 19:39:06   
Njeli
portorož bogica, sploh si ne predstavljam kak ti je.. user posted image Drži se, saj počasi že gremo h koncu, upam da ti bo kljub vsemu čim lažje minilo še teh 127 dni.. user posted image

absolventka2 tvojemu pikecu pa tud želim čimprejšnje okrevanje!! Bošček mali.. user posted image

mami 27
čuvajta se s sončkom, ne preveč delat! user posted image

Angel miss vse dobro jutri na morfologiji!! user posted image

Malo sem brskala po netu, pa me zanima katere firme kaj boste vzele dudice in flaške?
Moram en dan sprintat seznamček z maila, pa počasi začet kljukat kaj že mamo in preverit kaj še nam manjka.. user posted image
Ugotavljam, da so posteljnino na Recinkotu podražli..grrr to ni fer!! user posted image

Prijeten preostanek večera vsem! user posted image

_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 21:03:59   
fluf
Njeli... jest sm se zdej začela spraševat kolk tega sploh rabiš na začetku... mogoče eno al pa dve za vodo/čaj, pa še to niti ne... dudike pa... a ja rabiš koj na začetku?

Pa se opravičujem za bebasta vprašanja, amapak jest sm totaln amater v teh stvareh user posted image

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 21:19:34   
Njeli
Ej fluf jaz nisem kaj na boljšem zato tud jaz take sprašujem.. user posted image user posted image Jaz si bom vsaj eno flaško kupla za začetek pa kakšni dve dudici za lušte (od MAM se mi zdijo tak fajne pa lepe, čeprav mi je kvaliteta na prvem mestu), zato me pa zanima mnenje še ostalih, ki že majo izkušnje, za pol naprej pa bomo dragega poslali, če bi blo še kaj nujno, kaka črpalka pa take stvari a ne.. user posted image


_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 22:21:14   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Njeli



Malo sem brskala po netu, pa me zanima katere firme kaj boste vzele dudice in flaške?
Moram en dan sprintat seznamček z maila, pa počasi začet kljukat kaj že mamo in preverit kaj še nam manjka.. user posted image
Ugotavljam, da so posteljnino na Recinkotu podražli..grrr to ni fer!! user posted image

Prijeten preostanek večera vsem! user posted image


Mi bomo imeli pset Aventove dudice, če bodo potrebne ali pa Mam se mi tudi zdijo fine (oblika, funkcionalnost - pri obeh), flaške pa Tommee Tippee - meni so zakon.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Majčice 2011
9.1.2011 22:31:53   
anchika
Jaz bom imala flaške od Aventa tako kot pri prvih in dude od Nuka.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Majčice 2011
10.1.2011 6:33:11   
RAKICA2007
Jutro čveke čvekaste mojeuser posted image  

sem doma ujela me je neka čudna trebušna viroza, pa še vročno sem fasala user posted image ... mah saj ni čudno glede na vreme...
no vročina ni visoka, ampak je pa - in to ravno tista najbolj smotana 37,5-37,8 ko se počutiš čisto zanič. Kr neki. user posted image
Tamala nekaj začela kašljat, tako da sem jo obdržala kar doma... naj se tudi ona pozdravi konkretno - bova pa uživali in lenarili user posted image
moj gre jutri na službeno pot user posted image user posted image in ga predvideno do četrtka ne bo... sem žalostna - tako, da bova čisto sami.
Glede na to, da bova čisto sami, bova šli do mojih (je mami tudi na bolniški - poškodba kolena) in če mi bo res sila, grem lahko ''mirne'' vesti do zdravnika - imam kje tamalo pustiti, na varnem... ja ja, delam paniko-ampak bolje imeti načrt, kot pa da se kaj zakomplicira user posted image user posted image

iiii vidim, da se že pogovarjate glede ''''majhnih'''' pripomočkov

uuupssssss

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?