|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 20:40:20   
kpmk
pa za kartice / razglednice delat, če kateri prav pride   http://imikimi.com/main/categories/101?kimi_bag_page=&browse_mode=RecentlyCreated 

nadka30- že imaš izvide?? jaz še kar ne user posted image  kako je s tamalo, glede alergije?

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 20:44:55   
kpmk
pa še poročilo - danes je bil en 1a dan... dopoldan babi dedi obisk, popoldan sprehod po pravljični deželi in pozdrav Božičku.... Ian se je skoz k atiju stiskal, Nia je pa Božičkov prihod kr prespala user posted image user posted image  full je blo fajn, ker se je obema dogajalo in sta bila pridna user posted image   očitno je/bo Nia po bratcu, ko bo morala skoz lutat, da bo spala in bila pridna user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 22:43:41   
Anonimen
Eto, ja, nastavek bo pri nas prišel v poštev kasneje, imava pa zdaj banico od OK BABY - ONDA. Imajo še Onda Evolution ampak je čisto predraga. Je pa super, res. Zdaj je za ležat, potem je za sedet...

koledarje sem pa naročila kar pri Pošti, imajo super aplikacijo, samo vstaviš slikce pa je. Poznam Publisherja ampak se mi ni dalo zafrkavati, če sem iskrena. Sem šla res po liniji najmanjšega odpora. user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 7:34:18   
nadka30
jutro

glede alergije mi nimamo nikjer nič kod da bi vse čudežno izginilo tako da jaz mislilm da alergija to ni bilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , izvidov nimamo še jih niti ne pričakujem prej kot po novem letu. Glede stanja naše kože full se je popravila mažem pa z bepantenom mazilom?????? v bistvu sploh ne vem kaj se dogaja pa tudi začela sem jesti mlečne izdelke pa jajca  vse je ok nikjer nič da bi bilo kaj narobe je pa res da ima občasno bolj suho kožo drugače pa ni nič posebnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Lička imamo občasno rdeča samo jaz mislim da je to tudi zaradi tega ker naše se full slini pol pa na veliko krili z rokami in se mimogrede čohne po ličku oz se žuli ker ji gre slina po živčkahuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 8:29:31   
kpmk
nadka 30 - ja to pa res super!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 8:37:14   
nadka30
ja to je več kot super upam le da ni kako zatišje pred neurjemuser posted image user posted image user posted image user posted image , drugače je pa to res zanimivo no upam da tako tudi ostane, lilka imajo pa tudi tako lepo rdečičo ampak ne skoz občasno zato pa mislim da je to od njenega kriljena z rokami in če se dere ker potem je pa cela rdeča v obraz.

in kakšno je stanje pri vas, sedaj boste pa počasi mogli dobiti že rezultate če se ne motimuser posted image user posted image user posted image

t.z. kakšno je stanje pri tebiuser posted image

kaj pa občinarka je še domauser posted image no upam da ne in da že cartlja ali pa saj diha

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:05:55   
nadka30


user posted image





(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:30:43   
obcinarka
nadka....... jaaaaaaaaa sm domauser posted image user posted image user posted image .. dans morm še na kosilce letet, pol pa...user posted image user posted image user posted image
sicer pa spet dokaj neprespana noč za mano-nič novga, mala bolj umirjena-to je novo, kej več špikanja, kaj pa vem..
recepte prosim, da gremo proti Puser posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:31:44   
nadka30
recept za v P, čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam če pa pomaga pa ne vemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:34:52   
Anonimen
Pri nas je bila pa menda luna kriva za super noč in če je bila res luna naj bo kar nonstop. Filip je jedel ob 22h nazadnje, zaspal ob 22:30. Je začel nekaj jamrati okoli 3 zjutraj ampak sem mu dala dudo. Se je namreč večkrat zgodilo, da sploh ni bil lačen in je samo 1x potegnil in potem spal naprej, tako da zdaj vedno najprej z dudo poskusim - če jo pljune ven in jamra naprej ga itak dam še v spanju k zizi in je problem rešen. Tokrat pa je bil z dudo takooooo zadovoljen, da jo je parkrat pocucal (isto kot bi z zizo naredil) in potem spal do 7:15 user posted image

Zdajle se pa takoooo lepo z igračkami pogovarja, da se mu prav smejim. user posted image

nadka zize malce manj bolijo, krvavijo ne več - po moje je krivo to, da so se ponoči pa reeees spočile!!!
imamo pa mi tudi suho kožo (sem menda zadnjič pozabila napisati po pregledu) in je rekla, da naj ga po kopanju namažem s kakšno negovalno kremo za dojenčke. no pa sem probala mleko od Bubchen-a, ki sem ga imela v tisti mali testni verziji in je suuuuupeeeeer!!!!!! ima že super kožo, res.
je pa poudarila da ne zaščitne kreme (npr. zdaj mu namažem lička z ono za veter in mraz od Bubchen-a ko gre ven, da mu ne izsuši kože preveč) ampak prav negovalno. nadka po moje z Bepanthenom ni ravno dobro pogosto mazati... user posted image  ličke ima pa Filip tudi kdaj rdeče ampak to je takrat če kaj polije ali pa bruhne (ponavadi preden kaka ko se napenja gre tudi čez usta kaj) in če ne vidim takoj, da bi ga obrisala... ali pa ko je imel nuk-ovo dudo, ki je veliko bolj zaprta od mam-ove (te so reeees zračne!) in jo je cucljal, spodaj pa slina,.... je imel bradico rdečo.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:34:57   
nadka30
jaz pa mislim da ti hočeš po vsej sili za božič rodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zato pa noge skupaj držišuser posted image user posted image user posted image user posted image , hočeš dobiti najlepše božično darilo kar priznaj da je res takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:36:21   
nadka30
t.z. katero mleko od bubchen pa imaš pa mažeš po obrazu tudi

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:46:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

t.z. katero mleko od bubchen pa imaš pa mažeš po obrazu tudi


joj kt da delam reklamo ampak sem zaenkrat reees zadovoljna no!

mleko: http://www.bubchen.si/modules/store/uploads/bubchen-mleko-za-obcutljivo-kozo.jpg namažem tudi po obrazu, valda, zakaj pa ne... pa lasišče tudi, ker smo imeli temenca in so se zdaj reeeeees zmanjšala.
krema za ven: http://www.bubchen.si/modules/store/uploads/bubchen-zascitna-krema2.jpg
poskusila sem njihov šampon (2x do zdaj in je super, ker se ne peni, drugače sva namreč uporabila kar trdo milo): http://www.bubchen.si/modules/store/uploads/bubchen-sampon-za-dojencke.jpg
v bano dam pa jaz med vodo malce olja, zdaj imam mandljevega, ko mi ga bo pa zmanjkalo bom začela pa tega uporabljati: http://www.bubchen.si/modules/store/uploads/bubchen-otrosko-olje-za-cisicenje-ognjič.jpg sem poskusila (ker imam pač testne izdelke doma - tak mali paketek sem dobila) in je fini.
je pa rekla pediatrinja, da je narobe to, kar sem delala do takrat, da sem ga po kopanju kar z mandljevim oljem namazala, da olje je super za nego in za par kapljic za v vodo ne pa za po kopanju za mazanje, ker naredi filter na koži in potem ne dobi koža dovolj vlage. da naj ga mažem s kremo (jaz sem se pa odločila za olje, ker je lažje kot krema). edino po gubicah ga pa še vedno mažem z oljem (je rekla, da to pa ja) - torej vrat, pod pazduhami, pregibi nogic, za kolenom.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 9:57:16   
nadka30
t.z. poznam to kozmetiko ampak mleka pa res nisem nikoli uporabljala.Pri nadji sem uporabljala to kremo za ven, pa kremo za ritko, šampon tudi ta jaz imam, imam doma tudi njihovo olje ja je super kozmetika no mleko si moram pa nabavit in bomo videli kako bo stanje potem

no jaz delam tako da najprej v vodo ne dam nič jo malo kopam samo v vodi potem pa dodam pra kapljic olja in je koža kar fajn mehkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 10:03:21   
nadka30
t.z katere plenice sedaj uporabljate????

no mi smo sedaj ostali kar na dm, pol pa večkrat kaj tam kupim in ko se mi nabere 50točk vzamem tisti njihov zvezek kuponov in uporabim 25% popust za katerikoli njihov izdelek za plenice , ki so v škatli sta dva paketa skupaj tako da se mi splača nekaj pa prišparamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 10:29:19   
Anonimen
mi smo tudi na dm-ovih. itak. so mi fajne, Filip jih super prenaša in bomo kar ostali na teh.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 10:33:07   
nadka30
ja nam so tudi super pol pa še ta popust uveljamim in dam malo majn kot 11e za 100 plenic nekaj je boljš kot ničuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 10:40:14   
Anonimen
Ja itak da je user posted image

nadka daj mi povej... ti kapljice daješ po žlički zmešane z mlekom/čajem? Kako ti jih vzame? Ker Filip že par dni prav odpre usta ko vidi žličko in potem tudi lepo pogoltne dozo. Pravijo, da ko otrok začne to delati, da potem ponavadi ni težav z uvajanjem GH ane? Torej lahko čez kakšen mesec pričakujem, da ne bo večjih težav??

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 10:45:57   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Ja itak da je user posted image

nadka daj mi povej... ti kapljice daješ po žlički zmešane z mlekom/čajem? Kako ti jih vzame? Ker Filip že par dni prav odpre usta ko vidi žličko in potem tudi lepo pogoltne dozo. Pravijo, da ko otrok začne to delati, da potem ponavadi ni težav z uvajanjem GH ane? Torej lahko čez kakšen mesec pričakujem, da ne bo večjih težav??

jaz že od vsega začetka dajem po žlički z ničemer zmešano kar samo dam ni nobenga problema.kako bo pa z gosto hrano je pa čist odvisno če je otrok že pripravljen , lahko da ti bo parkrat lepo pojedel potem pa bo štrajkal to je pa vse v božjih rokah. no pri nadji je šlo vse gladko sma začeli pri 4 mesecih sam takrat sem jaz začela z fruh cwergom kar pravijo da ni dober pa ok, sedaj bom šla najprej z zelenjavo potem pa sadje tako malo izmenično, bo pa najprej na vrsti verjetno krompir pa korenje


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 11:07:21   
nadka30
.z. na meilu te čaka darilceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 11:18:44   
Anonimen
hvala ti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 11:20:22   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

hvala ti user posted image user posted image user posted image


ni zakaj sam ne se tega čist strogo držat boš videla kaj bo filipu odgovarjalo, še sama ne vem kje sem ta cd dobila vem da mi je prav prišel pri nadjiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 11:38:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

hvala ti user posted image user posted image user posted image


ni zakaj sam ne se tega čist strogo držat boš videla kaj bo filipu odgovarjalo, še sama ne vem kje sem ta cd dobila vem da mi je prav prišel pri nadjiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma itak, sej js se ničesar čist strogo ne držim, ampak neke smernice sem pa dobla. super, res!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 15:31:58   
nadka30
Punce če mi bo te zadnje dni pred božičem zmanjkalo časa da se vam oglasim je tole moje voščilo za vas;

Naj iskrivost pisanih decembrskih luči
polepša drobne trenutke v mozaiku časa,
naj čarobnost zimskega ivja na drevju
zasenči črne misli, naj toplina in iskrenost
besed osrečujeta vse leto.
Naj pozitivne misli svetlijo jutro kot zarja
iz zasneženih gora.
Naj sreča šepeta neizpeto melodijo
o prijateljstvu.



user posted image user posted image naj dobri možje ne pozabijo na vasuser posted image user posted image prinesejo naj kup user posted image user posted image in predvsem zdravja za naše malčke.

Punce želim vam VESEL, SREČEN ter ZDRAV BOŽIČ.


user posted image naredite si ga čim bolj lepega ter veselega.

Občinarka tebi želi predvsem hiter ter lep porod ter da kmalu prejmeš svoj zdravi zaklad v roke
T.Z. mislim da najkasnej drugo leto se moramo dobiti na kavici oz. vroči čokoladi da se naša ta mlada dva spet srečata, z atijem pridno uživajta s svojo malo srečo
Lidik, urskaf vam želim predvsem zdravja in vse potrebne gramčke.
Arwenko tudi vam želim zdravja z malo Alex ter seveda da bodo gramčki en dva tri leteli gor.
Janca uživaj z Žanom ter lepe Božične praznike
Enček se nekje skriva verjetno na veliko uživa z Zalo pa da ne pozabim na vse ostale celjske nosečke uživajte ker drugi Božič boste praznovale v večjem družinskem številu, no določenim se je to že letost izpolnilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image pa čim več prekrasnih daril- no mogoče pa nastane še kak nov septemberčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
21.12.2010 16:47:16   
janca27
 
evo mene, danes sem šla malo v celje, sem mogla še neki oblačil kupit za Žana, pa v službo sem jo mahnala še mal.
o nadka hvala za želje, ti si res čist v božičnem vzdušju. Bravo, kar naj tako ostane. Pa menda se še boš oglasla kaj do božiča? Al boš začela na veliko kuhat in pečt?
t.z. nisem razumela a ti Filipa skoz mažeš po obrazu s kremo al kako? Ker naš Žan ma suho kožo na obrveh in malo po nosu, pa ne vem s čim bi ga bilo primerno mazat.
Kaj pa mozoljčkov še majo kaj vaši otroci po obrazu?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Numerologija imena
mel79

Pri izbiri imena za novega družinskega člana smo upoštevali tudi numerološko analizo imena in priimka v kombinaciji z rojstnim datumom.

Da (17%)

Ne (83%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!