|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 15:54:16   
janca27
oj
če se vam lahko pridružim. Z nadko 30 si že mal dopisujema, ker sva iz istih koncev. Tut sama sem rodila 8.9. v celju, s CR, prvega otroka. Sama niman neke slabe izkušnje, ker sem čez noč bila na opazovanju, zjutraj pa šla na CR ker nisem mela ne popadkov niti nisem bla odprta, plodovnica pa je odtekala že zelena, čeprav je to tut nevarno. V glavnem mela sem cimro, ki je 16 ur  rojevala, šele na to so jo dali na Cr, je rekla, da jih je že rotila naj ji naredijo carskega. Maribor pa ni nič boljše, mojo sosedo so mučli od 10 do 7 zvečer, ji šopali umetne popadke, nič ni blo. Nato le pride ena babica, ki reče takoj na carskega. In sej ne vem točno kaj je blo z malim, v glavnem 3 dni je bil v kisikovi komori, ker je kr nehal dihati, glavo je imel čisto stožčasto, ker se je tut zagozdil. Domov sta šla po 14 dneh. Zdaj zgleda da je z njim vse ok. Tole je res katastofa od katastrof.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 15:57:20   
nadka30
haj janca lepo da sma končno tudi tukaj skupaj in kot sem že pisala na koncu ugotoviš da bo počasi skoraj boljš da rodiš domauser posted image user posted image .

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:04:48   
Anonimen
eh,.... ne bom komentirala. itak so šlampasti še pri porodu, ki traja pol ure.

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 20.12.2010 16:11:18 >

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:04:58   
janca27
ja nadka boma še tuki kaj počvekaleuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:10:58   
nadka30
komot janca lahko tukaj čvekama, kot sem že napisla upam da bodo čez čas le kake dobre novičke ampka ker gre tukaj za poškodbo možgančkov vemo da ni veliko upanja in se lahko zgodi da bo otroko pač celo življenje ostal na ravni otročka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma  ne bom več pisala o tem ker imam solzne oči in v dnu srca me boli ko pomislim da bi se to lahko zgodilo tudi meni saj je moj porod tudi tako dolgo trajaluser posted image user posted image user posted image user posted image .

t.z. kakšno je sedajs tanje je že kaj bolj, še krvaviš??????????????

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:12:53   
janca27
danes si samo številka, zdravnikom je to rutina in sploh ne razumejo čustvene vpletenosti in skrbi nas staršev. Konec koncev imamo pol mi celo življenje otroka takega in drugačnega. Sem se zadnjič v službi pogovarjala, da downovega sindroma skoraj ni več, ker so ti testi, je pa ogromno cerebralcev, kot posledica poroda in pomanjkanja kisika

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:16:35   
Anonimen
nadka hvala za vprašanje, kri mi sicer ne teče več (ali pa vsaj ne toliko) ampak boli pa dojenje ko user posted image . mali je pa danes že 3x kakal pa vedno je imel ostanke moje krvi vmes. se jo je moral tisto rundo napiti bolj kot mleka, ker mi je res TEKLA in ne kapljala....

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:25:59   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: janca27

danes si samo številka, zdravnikom je to rutina in sploh ne razumejo čustvene vpletenosti in skrbi nas staršev. Konec koncev imamo pol mi celo življenje otroka takega in drugačnega. Sem se zadnjič v službi pogovarjala, da downovega sindroma skoraj ni več, ker so ti testi, je pa ogromno cerebralcev, kot posledica poroda in pomanjkanja kisika


točno tako samo številka ta in tauser posted image user posted image user posted image user posted image to je žalostno ampak resnično

t.z. vsak dan bo boljš, te je mogel pa kar dober se žulituser posted image

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:49:31   
Anonimen
ma ja upam, da bo vsak dan bolš; me je mogel pa res kar dobro ja... ampak saj bo. glavno, da lahko dojim, da ne izgubim mleka. še kak mesec pa počaaaaasi začnem razmišljati o uvajanju - bova menda tako nekje istočasno začeli user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:51:02   
nadka30
točno tako, pol boma pa jamrali kako packajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 16:57:44   
janca27
ja tut mi gremo proti 4. mesecu, in bomo papcali še kaj drugega  naš je sicer na AM, ki mu zaenkrat zadostuje, čeprav je velik fantuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 17:11:19   
Anonimen
nadka: ej a veš da komi čakam po eni strani po drugi se pa prav bojim tega obdobja. se mi zdi, da ko bo enkrat "jedel hrano" in ne samo mleko potem bo pa res že "velik fant". pa naj packa, naj uživa! včeraj mi je taaaakoooo naredil med kopanjem, da je bilo vse mokro naokoli ampak je tako užival, da sva tudi počistila vse tisto z nasmehom. ma, ta naš mali lump ej user posted image

janca27: vprašanje glede priprave AM. zadnjič sem brala eno debato na enem drugem forumu o pripravi AM in si ga kar nekaj oseb pripravi vnaprej, ga da v hladilnik in potem samo pogrejejo ko potrebujejo... pa piše, da se tako ne dela; ampak je pa res, da verjetno tudi v P ne pripravljajo vsakega obroka svežega ampak naredijo AM in potem po potrebi pogrejejo in dajo...

smo pa prerasli banico, ki je v previjalni mizi in rabimo novo. pa ali bo banica ali pa kar tisti ležalnik za v taveliko kad...
ah, zabluzila, vprašanje torej: a ti pripravljaš vsak obrok svež ali si kdaj narediš vnaprej?

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 17:16:24   
nadka30
no nam je banjica tudi premala pa mi nič ne kompliciramo in kopamo kar v veliki bani prostora je dovolj pa še najbolj enostavno jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

glede gosta hrane ma mene nis tarh ker enkrat sem že šla skozi to tako da približno vem kaj me čaka v bistvu tudi ne mislim komplicirat in pametovat zraven, bomo skuhali krompir ga pretlačili dodali malo mojga mlekca pa bo pa potem korenček pretlačili pa probali pa oboje pretlačili in kombinirali skupaj pa potem malo polento, pa kusk kus, pa gris pa malo pretlačenega sadja, v glavnem še in še kombinacij pa pol malo testenine pa kurjo župco, pa kak jogurt,... tako da bomo uživali in ja hočemo ali nočemo otročki naši rastejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 17:35:59   
janca27
t.z jaz si samo vodo zavrejem prej in jo potem pogrevam in sproti delam hrano mi je tak bolj simpl, če kam grem, pa toplo vlaško dam v termo torbico itak ne gremo več kot za tri štiri ure in ni panike. Vodo pa si tut trikrat na dan na novo zavrejem. V porodnišnici delajo pa vnaprej ja.
Nadka ti boš kmalu delila nasvete glede priprave gh, ker maš že izkušnje, kr drugač bo naš sam korenček in krompir jedeluser posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 17:38:46   
nadka30
a kje pa jedel bo marsikaj,.....
tako sedaj grem pa frčefelo kopatuser posted image

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 17:49:17   
Anonimen
janca27: hvala za odgovor, se mi zdi to najbolj logičen način ja...

nadka: uuuu men tud nasvete, drugač bo skos na bananah, grahu, krompirju pa korenju in cvetači user posted image
pa a ti tko zgodaj kopaš malo? ker pri nas se kopanje začne nekje med 20 in 20:30h. potem pa dojenje in spanje....

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 18:28:36   
nadka30
ja vedno ker mi po kopanju ne zaspimo ampak dobimo šele energijo in potem če bi jo dala kopat ob 20 ali ap eš aksneje ne bi potem zaspala pred 23 urouser posted image , tako da ja mi smo bolj zgodnji potem ap skopam ta manjšo potem še tavečo da smo vsi bolj kot ne spravljeni ob 20, ker nadja gre takrat spat melanie pa tudi počasi navajam na to urouser posted image .

A nasvete bom pa delila brez skrbi, drugače pa se kupi super revija od mame (dobiš va vsaki malo bolj veči trgovini ali kiosku) PAPARICA, pa KUHARICA- notri je veliko receptov jaz imam obe in sta mi bile v veliko pomoč pri nadjiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 18:31:33   
nadka30
moram rečt da se splača imeti obe v eni ej evč receptov v drugi pa bolj kako uvajat s čim začet v glavnem ni mi škoda denarja za nobeno, pa še cena ni ne vem kako huda takrat sta v vsaka posamezna prišla 890sit, tako da predvidevam da sedaj obedve skupaj prideta cca 10e, nasveti so pa notri pametni, ampak to ni sedaj reklama da ne bo katera mislilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 18:39:15   
Arwenko
t.z. v porodnišnici imajo AM točno tako kot si napisala, vnaprej narejen za cel dan in v hladilniku, potem ti ga pa sveže pogrejejo, info iz prve roke, ker smo v prvih dneh bili precej na AM-ju v porodnišnici, tako da s tem že ne bo nič narobe pomoje.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 19:33:56   
Anonimen
v bistvu je potem ta varjanta za ponoči pa sprejemljiva - narediš flaško in jo daš v hladilnik, nato pa samo pogreješ...
no upam, da tega ne bom potrebovala, me zanima kdo je bolj trmast: jaz ali boleče zize; zaenkrat zmagujem jaz in se še vedno polno dojimo user posted image  user posted image  user posted image


nadka: za te naslove te bom 100% še vprašala!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 19:54:18   
obcinarka
ooooooooo, ka ste dans načvekale)tistih prejšnjih sploh ne bom BRALA, sem jih površno, pa nočem zdej razmišljat o tem, ker me še čaka TISTO.... in se bom pač prepričala v glavi da bo vse dobro.. bla sm na akupunkturi, drugače pa cel dan bolj kot ne res na poležavanje,off, nekak utrujena ( menda se mi včerajšnji turbo pogon pozna)).. jutri grem še na eno službeno kosilce ob 12, drgač pa... povejte mi, a je normalno da mam tak povečan apetit??????????????user posted image user posted image  resno mislim ker se mi zdi da ni več nič varno pred mano..user posted image user posted image  mala je dans bolj lena, tko da...ahaaaaaaaaa, lunca kje si????????user posted image user posted image user posted image  res bi ta teden jaz RODILA , NOOOO, POMAGAJTE.. kar pa se kuhanja-mislim uvajanja GH tiče, sem pa prepričana da bom pa tu " zmagovalka" ker pa skoz pacam, kuham, pa takšne variante-nadkine... pa ne zdej mislit kk se hvalim, ampak mi je tol ful fajn in počnem z užitkom...
no ko ste ble tud že pr darilih, božičku?? kaj boste svojim user posted image  podarile??user posted image  no je božič, pa user posted image  ima 25. rd, pa jaz bom rodila, ne..?? to je že itak največje darilo, pa vseenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 20:14:50   
Anonimen
midva si ne bova nič podarjala, sva se tako dogovorila. itak nič posebnega ne potrebujeva, kar si pa kdo želi si pa sproti nabavima. sem pa naročila koledarje za leto '11, vsak mesec ima 4 Filipove slike, sem pa naredila tako, da januar ima slike prvega tedna, februar slike drugega tedna... in tako naprej. dobili jih bodo stari starši, stric in teta ter enega midva.
tako, Filip je dobil pa novo bano za kopanje, tako extra fajno (lol) in je to to za njegovo božično darilo. no, morda le še kakšno gricko, te so zdaj extra aktualne.
zdaj pa A. samo še razkuži bano, potem pa kopanje, dojenje, uspavanje, midva bova delala pa okraske za smrekco pa ene zadeve, ki jih bova dala za darilo poleg koledarjev. je pa vse zaznamovano s Filipom, itak.

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 20:29:52   
kpmk
CE porodnišnica in CR - prvi porod user posted image , drugi - kljub napotnici za cr, mi ga niso želeleli narest, šele po parih urah mučenja in rezultat - ovita popkovina, okužena plodovnica, vakum, oživljanje user posted image  

ampak HB imam oba otročka ZDRAVA in hb DA JU IMAMuser posted image user posted image user posted image  drgač pa nikad više v CE

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 20:33:12   
kpmk
t.z. - za kopat.... men je 1A varianta bila Fliper za kad (mora pa biti user posted image  malo večji) mi smo ga pri prvem uporabljali nekje pri 6m,ker prej niti ni mel glavice stabilne.... je pa zadeva 1A

GH - joj mene je tokrat groza uvajat (zarad alergije) je pa tko fajn večjega gledat, ko je ko velik, prime žlico ko "šeflo"   ... ma ja full gre vse prehitr, kr naenkrat pol že sami sedijo, pol že laufajo, jao jao... kaj pa cartanje user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.12.2010 20:38:11   
kpmk
za koledarje delat je full simpl Microsoft Office Publisher in narediš kok sam želiš, od barv, vsega in svašta, pa res simpl

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




zanositev
Lelly28 RR

kako hitro vam je uspelo zanostiti?

v prvem mesecu (52%)

v pol leta (24%)

v enem letu (10%)

po več letih (14%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!