|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.12.2010 10:20:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 11:07:26   
majčica1508
jona klara......................čestitke za fantka
dšpela............en velik objem
Delfinka............srečno

dajte mi mal povedat kako je v Celjski P.....ker malo sem rodila v SG in res ful zadovoljna...zdaj se pa nagibam k tudi k Celjski,sam zarad tega da se moja dva nebi vsak dan tok vozila....bi pa imela EA vem,pa da je v Celju bolj tko,tko se zmeniš pol jo pa ne dobiš,pa glede nato da je kar plačljiva 180€..............

pridobljenih imam pa že +12kg sem  rekorderka.............če je pa tok fajn jest

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 12:17:16   
nadka30
jaz sem imela obakrat na koncu carski rez tako da ti ne morem pomagatuser posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 12:34:49   
Anonimen
pri meni je šlo prehitro tako da mi niso dali ničesar.... user posted image

kaj je pa naš mali princ naglumil? bradavice imam zaradi res pogostega dojenja zadnje par dni popolnoma razpokane in sem mu že predvčerajšnjim dala zvečer AM pa si potem stisnila mleko, včeraj sem si ga pa prej stisnila (sem dobila samo 80ml) in potem ponudila AM. no, že predvčerajšnjim se je kremžil ampak je le zagrabil flašo (zgleda da je bil dovolj lačen), ampak je čez eno uro zahteval še zizo, sem domnevala da zaradi crtljanja ampak zgleda, da je pojedel samo toliko AM, da ni bil več sestradan... včeraj pa sem mu prvo dala svoje mleko po flaški potem pa sem mu ponudila še AM (sem prav videla, da bi še jedel). ampak F. je zagnal taaaaaakšno histerijo, da dol padeš! se je odločil, da on pa tega nagnusnega mleka že ne bo pil... potem ga je še šraufalo in okoli 23:00 se je končno pokakal, ga previjema, ga itak podojim in mali je prvič po dolgem času zaspal šele ob 23:30. pa ko vedno spi najkasneje ob 22:00, ponavadi med 21:00 in 21:30.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 12:40:16   
nadka30
t.z. pa imaš sedaj doma mleko številka 2, ker če imaš doma št. 1 je lahko da mu je premalo nasitnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Drugače pa bom takole rekla saj bo v novem letu boljš.

Kaj pa kaj arwenko in njena punčka, sta še v P ali sta že na poti domov oz. se že doma cartljata.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 12:43:41   
Anonimen
ne nadka, 1 imam.... mislim, da ni problem v tem, da bi mu bilo premalo nasitno ampak pljune ven takoj ko ga okusi.... npr. je pa potem pil čaj, prej dobesedno požrl flašo mojega mleka,... ni mi jasno, zgleda, da mu ne paše/ga noče. razvajenec mali!

arwenko bo pa še v bolnici, mala ima še 12h lučke pred sabo user posted image

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 14.12.2010 12:45:04 >

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 12:46:03   
nadka30
pa kaj je tako močno zlatenična, ma se mi kar smili, jo bo morala pa potem ko bo šla domov čim bolj na svetlobi met, ne direkt na sončku ampak na svetlobi.

Mogoče mu pa res mleko ni všeč je čist možno verjetno filip že ve kaj je boljš.
In kako sta kdaj dobita pikico, pa le nabavi si nekja za proti vročini, ni rečeno da jo bo dobil ampak je pa dober imeti doma da potem ne lavfaš okoli.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 12:54:48   
Anonimen
ja tako hudo je zlatenična user posted image

drugače sva pa ok, nekaj ga "svira" s spanjem pa si mi dala prej misliti, da mu je morda hladno...
pikico dobiva jutri, imava pregled. kaj pa svetuješ proti vročini za takšne male? da vem za kaj naj rečem pediatrinji... kar naj lepo recept piše! nazadnje je moj želel daktarin, ker mislim, da imam gljivice na bradavicah, da bi si jih lahko mazala. pa mu ga v lekarni niso hoteli dati, ker kao nismo bili pri zdravniku, tako da moram tudi za to zatežiti. pa malce me skrbi, ker ima suho kožo in domnevam, da nas bo poslala na testiranja isto kot je vaju nadka!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 13:02:02   
nadka30
noda ti povem mi nismo nič dobili na receptuser posted image user posted image user posted image user posted image , ni šans da zdravstvo še kaj šenka tako da sem kar sama šla v lekarno kupila CAlpol sirup in ji ga potem ko sma prišli domov tudi čisto malo preventivno dala pa nismo nič vročince dobili samo sitna je bila fullllll in to res full pa še ponoči mi ga je sračkala ene dve noči .to da sem preventivno dala sem enako delala že pri nadji mi je to zdravnica v bolnici rekla da naj tako naredim.
Sma se pa ta mesec midve zelo malo zredile ampak ni panike ker imama baje več kot dovolj zaloge iz prejšnih dveh mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image , kako nama je to ratalo nimam pojma če se mi zdi da jo imam skoz na prsih očitno bo bolj šlank varjanta tako kot nadja.
a veš midve sma šle na testiranje bolj zaradi sluzi v blatu, za suho kožo sem pa jaz sedaj kupil kremo EXOMEGA od aderma in se mi zdi da je kar boljš, pa tudi rdečih ličk nima več tako tako da mislim da bo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 13:03:45   
nadka30
ja čist možno je da mu je hladno, še posebej če je migast in se razbrca, ma moram rečt da sem par dni rabila da sem pogruntala kaj jo muči ampak važno je da sem pogruntalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da sedaj jo vsak večer dam v spalno vrečo in potem spi kot angelček 5-6 ur mami pa tudiuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 14:03:59   
Anonimen
ne, saj nisem mislila, da bi mi lahko dala zelen recept, naj mi da belega, da ne bom imela v lekarni težav, saj pravim da mi niso hoteli dati Daktarina... user posted image

pa hvala za nasvet glede preventive. ja, spalno vrečo bom pa jaz tudi kupila!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 14:09:30   
nadka30
a tako no meni niti belega recepta ni dal samo rekel mi je naj kupim CALPOL ali pa mislim da se mu reče DALERON SIRUP, ti kar reči da rabiš sirup za tri mesece starega otroka proti vročini ob ceplenju ti bodo znali kaj dat je pa res da meni se zdi da je naboljš calpol sirup.
To o preventivi je dobra stvar zakaj bi čakala na vročino in potem bi melanie jokala in sitnarla če ji pa lahko dam prej sam sem re sdala čist malo sploh ne toliko kot piše , glih tolk da je dobila.
Spalna vreča je pa zakon sem jo že imela pri nadji, sam priznam da sem že pozabila da je možno da melanie zebe še dober da sem si počasi gor prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image .

A veš nič več kot je treba ne dobiš več, tak pač imamo v tej prelepi Slovenijiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 14:12:00   
nadka30
pa da ne pozabim za zobke ko bodo začeli prodirat dlesen ti priporočam da si v lekarni kupiš CALGEL MAZILO, je super je pa res da ga občasno v lekarni nimajo ker je veliko povpraševanjeuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 15:19:04   
Anonimen
punce, kaj imata skupnega tašča pa pečenka? obe sta najboljši hladni! (men je danes dopeezdilo do konca, ker je prestopla čist vse meje dobrega in slabega okusa in sva lih z mojim predebatirala in js doooolgoooooo ne grem več k njej na obisk.)

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 614
   [Brisano sporočilo]
14.12.2010 17:18:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 18:14:42   
nadka30
Delfinka sporoča:
Sreča je zdravje, družina, svoboda, prijateljstvo, ljubezen. In iz ljubezni se največja sreča tega sveta... Naju je doeltel kar dvojni odmerek in takos ta najini največji sreči na svet prijokali danes, 14.12.2010. Prva naju je ob 9:50 osrečila Neža (1880g, 43cm), 4 minute za njo pa še Eva (2180g, 43,5cm). Pozdravčki od najsrečnejših štirih, N, E, S, N.


iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 18:26:23   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg








DECEMBER
10.  enček(29      )    (1user posted image , 0user posted image )     ?           Celje         user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3
19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )    13.12.    Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ


JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,1user posted image )     3.1.            Celje         user posted image       








user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 18:26:58   
Anonimen
Iskrene čestitke d3lfink4!!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.12.2010 9:34:20   
majčica1508
Iskrene čestitke za dvojno srečo,kako lep sms..............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.12.2010 10:37:35   
Anonimen
Eto, mi smo od pediatrinje, vse je ok, smo bili pohvaljeni!!! Dobil je prvo pikico, ki jo je prenesel bolj herojsko kot jaz. Malce je sicer zagodel ampak ni bilo sile, je bilo mene bolj strah ko sem ga držala.

Uradno je velik 64cm, težek 6080g, obseg glavice ima 40,5cm, obseg mišic prsnega koša pa 41cm user posted image

(odgovor članu majčica1508)
  Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.12.2010 10:42:16   
enček
Pozdravček od enček in Zale,

midve sva že domaaaaaa, včeraj sva prišle, en dan dlje sma ostale, ker sva bile pod lučko.

Ja naša Zala je hotela točno na 10.12.10 na svet, točna kot urca user posted image
Bili sva 50cm in 3030g težki, prijokali sva ob 4.30

Sedaj pa že hitiva k novim zmagam nasproti user posted image





(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   [Brisano sporočilo]
15.12.2010 10:53:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu enček)
  Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.12.2010 10:54:27   
nadka30
bravo enček saj sem vedela da si rodila si mi bila sumljiva, bravo za zalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.12.2010 10:56:25   
nadka30
filip ima pa isto težo kot miuser posted image user posted image user posted image user posted image , samo večji pa je.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ima dobre gene moj zetuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mi pa še malo in gremo na pot v celje da se malo poslikamo da malo pogledamo naše nogice.Sem pa danes dobila narejena vabila za krst so full lepa pa še same sem jih delalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.12.2010 10:59:03   
Anonimen
Enček bravoooo!!!! user posted image  user posted image  user posted image

nadka: dobri geni ja user posted image  noge ma ta otrok dolge k ponedeljek!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Mož pri rojstvu otroka
Janjikaaaa

Bo Vaš mož prisoten pri porodu?

Da, skupaj to želiva (83%)

Ne, on ne želi (7%)

Ne, jaz ne želim (4%)

Ne, po dogovru ne bo prisoten (6%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!