|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 20:03:11   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

punce samo je pa na pediatriji kar hudo toliko otrok je notri da so po nekod v tistih malih sobicah kar trije starši spijo na stolih ker ni placauser posted image user posted image user posted image user posted image , misli res je polno bolnih otrok.



to norijo na pediatriji smo mi dali skozi :( Groza, groza , groza, tako da čuvajte svoje zakladke

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.12.2010 18:36:05   
Anonimen
Bejbe, mi bomo pa jutri stari točno 3 mesece oz. 13tednov user posted image

No, me zanima če bo katera 12.12. zapolnila; namreč: 12.09. sem jaz, 12.10. je urskaf, 12.11. je Eruvande,.... user posted image

smo bili pa danes ogromno zunaj, je bil mali totalno priden. domov smo pa prišli malce čez 17h, smo se še s taščo na kavi dobili.
me pa zanima kdaj nam bo uspelo uloviti Filipovo taščo user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 8:27:31   
nadka30
Jona sporoča, da je s CR rodila fantka Gabra. Iskrene čestitke in veliko cartanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rodila je včeraj 11.12.2010

bravo puncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 8:34:00   
obcinarka
jutroooooooooooo)) kako lepe novičke.. bravo jona!!!!!!!!!! pa imamo spet novega!!! ja, kaj zdaj... a ostajam še jaz?????????? enček??? zdej bo šlo pa zares, ha???user posted image user posted image user posted image
jaz ok, včeraj mal bolj aktivna noooo.. pekla kekse, menda jih bomo še dans pop.... drgač greva pa z mojim k našim na kosilo, pa mal na sprehod s psom... je mrzlo ampak sončno.
kako lepo.... december se bo zapomnil.... upam, da napa bejbica ne bo čakala do 2011, kaj pravte??

uživajte lep dan, pa se vam javim....mogoč pa se bo kaj dogajalo, ne??user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 9:47:29   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Bejbe, mi bomo pa jutri stari točno 3 mesece oz. 13tednov user posted image

No, me zanima če bo katera 12.12. zapolnila; namreč: 12.09. sem jaz, 12.10. je urskaf, 12.11. je Eruvande,.... user posted image

smo bili pa danes ogromno zunaj, je bil mali totalno priden. domov smo pa prišli malce čez 17h, smo se še s taščo na kavi dobili.
me pa zanima kdaj nam bo uspelo uloviti Filipovo taščo user posted image


mogoče pa enček sumljiva mi je. t.z. če prej ne pa sigurno na spomlad, ko se bomo dobile vse celjske nosečke ter seveda že mamice z svojimi bejbijami, a neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

želim vam prekrasno tretjo adventno nedeljouser posted image user posted image user posted image user posted image , samo še ena potem je pa božič, mi gremo pa v sredo na slikanje kolkov vem da bo vse ok.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 11:17:57   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg




DECEMBER
10.  enček(29      )    (1user posted image , 0user posted image )     ?           Celje         user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )    13.12.    Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,1user posted image )     3.1.            Celje         user posted image      















user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 11:37:25   
Anonimen
čestitke jona klara!

a mi lahko prosim katera pove kam se je skrilo tisto napovedano sonce danes? mislim... ko sem odprla oči in pogledala ven me je od samega razočaranja začela boleti glava user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 12:20:52   
dspela
Pozdravljene!

a ve katera kje je v celje dežurni ginekolog? a porodnišnici ali v zd?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 13:58:15   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: dspela

Pozdravljene!

a ve katera kje je v celje dežurni ginekolog? a porodnišnici ali v zd?


mislim da v porodnišnici

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.12.2010 15:19:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: dspela

Pozdravljene!

a ve katera kje je v celje dežurni ginekolog? a porodnišnici ali v zd?


mislim da v porodnišnici



v porodnišnici kolikor vem...
je vse okuser posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 585
   [Brisano sporočilo]
13.12.2010 8:16:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 9:19:11   
obcinarka
jutro čveke, zaspano do kraja......... jaz sm bolj na off.. bom bolj gospodinjila čez dan, hahah na obroke....user posted image user posted image  jaz bi rekla, čez 13 dni , pol pa... jah seveda))))))))))9 se mi zdi da se še nč ne dogaja... ampak sej je boljš da kar uleti ne... pa gremo, kot pa da....
skratka, tud kam hodit se mi res preveč ne daaaaaaaa, ker vsi... ja kdaj že, aha, eh sej bo, bo, prej, bo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj kuhate dans?? jaz sm v zgornji kuhinji ker je moj končnooo popravil steno v najini kuhinji in se zdej suši, in jutr menda pa pride končno šipa na steno in bom lahkoooo pacala...
peka keksov včeri pa uspela... mogoče ta teden še ena runda-kej drugačnega, oz. lušta se mi kifeljčkov... bomo vidli
mejte se in javite se kaj.........
enček?? a si mi še ti ušla v PPPPPPPPPPPPP???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 11:44:10   
Anonimen
jutro! no, dober daaaaan!!!!

pijem kavico, mali razturava po igralnem centru, prav smejat se mu moram kak krili okol tistih igračk user posted image
sem upala, da bo še nekaj časa zdržalo lepo vreme (se je potem tudi pri nas včeraj naredil sonček), da bova lahko še šla ven ampak... bemtiš sneg no, zdaj ga imam pa vrh glave.

F. je včeraj dopolnil 3 mesece user posted image  sonček mali!
sem mu pa zvečer dala najprej adaptirano mleko, ker se mi že par večerov zdi, da se težko naje zvečer. in je spil 120ml tistega, potem se je pokakal, potem sem ga dala pa na zizo ene 3x (je jedel pa zadremal pa sem ga dala v zibelko pa se je zbudil in "prosil" pa "ponovi vajo") in je potem zaspal takooooo trdno kot že dolgo ne. ampak spal pa ni nič dlje user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 11:58:27   
nadka30
dan

delfinka med februarke sporoča da bo v torek postala mamica- sedaj ne vem ali jutri ali naslednji torek ampak mislim da jutri.
torej dobimo kmalu dve pupikiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Delfinka želim ti čimkrajše ter hitro okrevanje po cr, ki te čaka ter veliko cartlanja z tvojima pupama, ki bosta postali letnik 2010user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   [Brisano sporočilo]
13.12.2010 12:05:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 12:07:41   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Delfinka ima za jutri napovedan CR.
Držim tudi jaz pesti!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




bravo mami in dobili bomo prvo mamico dvojčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , držimo pesti za mali punčkiuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 12:09:15   
nadka30
midve sma bili pa zunaj cca 10 minut pol sem pa jaz omagala saj je zunaj fejst ušššššššššššššššššš uuušššššššššššššš.

enček je pa verjetno rodila, ker je ni nikjeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj pa arwenkooooooooooo, kje se skriva, verjetno uživa z alexuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 13:24:18   
Anonimen
oooo super za delfinko!!!!

arwenko pa kolikor vem je še v P... ni nič javila, da gre domov. mala je kar hudo zlatenična, tako da je ogromno pod lučko

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 14:02:26   
lidik
jona klara tole je pa super novička !!!!!!! bravo čestitke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no zdaj bova pa tisto kavico ki sva jo imele v načrtu s trebuščki spremenile
v kavico z vozički. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 20:52:55   
dspela
jaz se poslavljam od vas user posted image

najini pikici srček ne bije več.danes sem šla na pregled zaradi rjavih izcedkov, ki jih imam tri 3 dni, pa šravfa me kot bi dobila M. izcedki so od spolnih odnosov,ker je bila rana, pol pa mi vseeno naredila UZ(oba) in je vidla da srček ne bije več,jutri moram poklicat za čiščenje, pol pa tri mesece čakatuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 23:27:02   
Anonimen
dspela jočem s tabo user posted image   pikepoke za naprej!

punce, pri nas je pa danes živa groza bila user posted image  me je spomnil na to kako je bilo prve tedne in vidim, da se človek dobrega res hitro navadi.
no, mali ni in ni zaspal. potem pa se ob 22:45 pokaka in končno zaspi. no in potem je otroka valda treba previti, ker pokakan pač ne more biti celo noč. sem rekla, da sama sebe zaje...ma, glede na to, sva ga zbudila s previjanjem. no potem se je podojil in zdaj lepo spi, jaz pa imam pred sabo večerjo, ker sem danes jedla samo ob 13h. madona, res je luštno, ker ponavadi ob 21:30 sladko panča!!

(odgovor članu dspela)
  Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.12.2010 23:30:39   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg




DECEMBER
10.  enček(29      )    (1user posted image , 0user posted image )     ?           Celje         user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )    13.12.    Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ


JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,1user posted image )     3.1.            Celje         user posted image       




user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 8:37:36   
obcinarka
jutrooo.. ušušušušuš se mi zdi zunaj)) dspela... vse dobro, glavo pokonci za vnaprej...user posted image user posted image
jaz kar dobro spala-presenetljivo... sem že lačna in bo zajtrk)).. včeraj sm šla na akupunkturo, morm rečt da nas je user posted image blo ogromnooo in tud bolj kot ne december+januar obdobje.... bo gužva... no mene kaj dost ne daje, razen pretegovanje po trebuhu in pritiski, je pa precej bolj umirjena že tri dniuser posted image user posted image .. in trebuh tud otrdeva...
danes je na sporedu bolj kot ne lenarjenje... nekaj administrativnih opravil imamuser posted image user posted image .. drgač pa.... z mojim sva včeri nakupla še nekaj malenkosti za božičkova darila, pa sm bla zvečer ko sva  prišla domov user posted image user posted image ..
a je kakšna novička o enček???
lep dan, uživajte  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 9:06:13   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: dspela

jaz se poslavljam od vas user posted image

najini pikici srček ne bije več.danes sem šla na pregled zaradi rjavih izcedkov, ki jih imam tri 3 dni, pa šravfa me kot bi dobila M. izcedki so od spolnih odnosov,ker je bila rana, pol pa mi vseeno naredila UZ(oba) in je vidla da srček ne bije več,jutri moram poklicat za čiščenje, pol pa tri mesece čakatuser posted image



dspela popolnoma te razumem, vem kaj se dogaja v tvoji glavi sem bila lani na istem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image letos imam pa že štručko doma, tako da bo naslednjič vse ok.Midva takrat nisma čakala tri mesece ampak dveuser posted image ta tretje ni bilo več ker sem imela pozitiven test.
Sploh nas ne rabiš zapuščat ti kar klepetaj z nami te bomo pridno spodbujale in se veselile tvojega plusa. Te pa popolnoma zastopim,vem kako je hudo ko prideš na ultrazvok, tudi jaz sem imela izcedek in sem šla v bolnico na ultrazvok in tam so mi povedali da srček ne bije več in da moram na čiščenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa od enček še nič novic tako da jaz mislim da ona že veselo zibauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Delfinka veliko sreče danes, da bo vse ok z punčkama in ja danes dobimo dve pupi na seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lidik super da ste ok, sedaj je pa res vsega slabega za vas dovolj.

Občinarka kdaj startaš za Puser posted image user posted image user posted image user posted image

In sedaj še malo o nas, kot veste sem pred časom jamrala da mi ponoči ne spi več toliko in ja mami je pogruntala zakaj, ker je naša že pravi migec in je svojo dekico razbrcala dol jo je potem očitno zeblo in tako ji je par dni nazaj mami na njo navlekla spalno vrečo in sedaj spimo ponovno po 6 do 7 ur skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image , bravo mami dolgo si rabla da si pogruntalauser posted image user posted image user posted image user posted image ampak važno je da vemo kaj je bilo krivo.
Je pa danes zunaj  orng mrzlo tako da dvomim da bomo danes kam šli, pa sonce gor ali dol, tako ali tako nas jutri čaka pregled kolkov, pa še v službo grem po darilo.



(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.12.2010 9:21:36   
nadka30
pa da še tole povem, bivša šolšolka iz osnovne šole, ki je riodila v začetku decembra je dala svoji punčki tudi ime melanie, je rekla ko ga je prvič slišala(, so ji učiteljice od moje nadje povedale kako je nadjini sestrici ime) je rekla da ji je bilo všeč da  je mogla dati tako ime svoji pupi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




sladoled
matejavs

Kakšna oblika sladoleda ti je všeč ?

na kepico (63%)

točen na avtomatu (29%)

ne jem sladoleda (8%)


Število vseh glasov: 345

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!