|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 13:04:21   
kpmk
nadka30- ni nujno da ostaneta , misli pozitivno!! meni so po tel rekli da bo morala ostati 3-4 dni not in ravno takrat ko je mali ven prišu in ko je bila norija. in je bila v par h gotova

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 13:08:20   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

nadka30- ni nujno da ostaneta , misli pozitivno!! meni so po tel rekli da bo morala ostati 3-4 dni not in ravno takrat ko je mali ven prišu in ko je bila norija. in je bila v par h gotova


in kako je testiranje potekalo lahko tudi na zs, prosim čim več informacij.
hvalaaaaaaaaaaaaa že vnaprej in kdaj so potem izvidi

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 13:14:18   
kpmk
nadka 30 - imaš zs

drgač je pa pri alergija groza, ko moraš biti pol dr da ugotoviš , ker oni imajo 1001 izgovor in vzrok.... mah mahuser posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 13:16:58   
nadka30
hvala dobila zs jaz tudi upam da gremo domov in da bo vse ok varstvo sem pa že organizirala za ziher še dober da je petek in da ji potem ni potrebno iti v šolo.
kakšne znake ste pa vi imeli, upam da nisem preveč radovedna

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 13:21:40   
kpmk
nadka30 - znaki : temno zeleno blato, čisto redko, smrdeče - kislica, mozolčki, take lisice po trebuščku,  zavračanje hrane, ni mogla jest, ker jo je tko matral, skoz napenjanje, napeti trebušček, neutolažljiv jok - CELI dan, spala po obrokih tudi 7h/dan.... res boga je bila full, nič je nisi mogel pomiriti, sedaj je noč/dan....
med obrokom jo je full matralo, se je kr krčila user posted image user posted image user posted image

kako je pa pri vama?

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 13:27:34   
kpmk
mami 1979 - kje si???  enkrat bi se morale na kavi dobit, pa te ni bilo, tokrat prideš??? nič te ni pri oktobrkah??

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 15:52:30   
jona klara
nadka 30- držim pesti zauser posted image user posted image vaju!!!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 19:08:58   
Anonimen
čeeeeeeeeeer babe!
eto, jaz sem imela cele dneve bolj kot ne obiske, je bila prvo ena kolegica tu, potem sta se pa na vratih še s tadrugo srečali... moj pa počasi prihaja iz službe, je danes malce potegnil.

nadka: sem ti že po telefonu rekla, da držim pesti!!!! javi mi kako bosta!

kavo včeraj sem odpovedala, ker je v laškem popoldne poplavilo en podvoz pa mi ni bilo potem, da bi bila živčna na kavi če bo ali ne bo prestopila savinja. ni bilo zaradi tašče...
enček: a ti še nisi šla rodit? bemtiš, pa kaj čakaš!? (to vprašanje sem imela na koncu jaz najrajši lool) user posted image

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 20:56:00   
kpmk
t.z. tale slikca je full cute

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 21:04:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

t.z. tale slikca je full cute


ah, veš kak je šele model v živo?! user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 8:58:59   
kpmk
t.z.  -  hmmm sodeč po vseh fotkah v top modela ne dvomim, upam, da se kdaj srečamo v parku, da se prepričam da niso slike obdelane user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 9:41:21   
obcinarka
Pozdravljene, sočveke.... mi že doma iz pregleda... ctg je bil lep, dala sem še bris za streptokok, v pondelk izvid... in jaaaaaa,, naš sonček raste.. napreduje... sicer ne bo ravno 4kg....user posted image user posted image hahahahahah, ampak... trebušček je pridobil, glavica tudi, zaenkrat je fajn...
mene pa še tud nč kej zdej ne drži da bi pa že šla... hahahah, no jaaaaaaaa al pa mogoč..
dans se že kaže sončekkkkkkkkk!!  po mojem boste vozičkale... jaz bom pa tud šla mal na sprehod, ne??
držte se, vse skup.... se javimuser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 12:28:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

t.z.  -  hmmm sodeč po vseh fotkah v top modela ne dvomim, upam, da se kdaj srečamo v parku, da se prepričam da niso slike obdelane user posted image


user posted image  user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 12:30:37   
Anonimen
Drugače pa jaz ne vem če bom kaj veliko vozičkala, mali je bolj kot ne prespal celo dopoldne... zaspanko mali!!! Čez kakšne pol urce kosilo, potem bom pa videla, če se mi bo dalo spakirati otroka, da grem en krog čez laški park ali ga bom samo fino oblekla, zadekala in postavila kar na teraso na sonček jaz pa morda ta čas kaj pametnega naredim...

obcinarka: iiii super za pregled!!!

a ve katera kaj je z enček?

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 10.12.2010 12:31:22 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 13:44:09   
nadka30
dan
pravkar prišli domov iz bolnice celje, smo se čakali da se reče ampak so nas vzeli za otroke take male v celju ni čakalnih vrst, so nas orng pregledali mi je že tam zdravnica rekla da ona ne vidi da bi kaj bilo , potem so nas poslali na kožno testiranje kjer je bilo vse ok, vzeli so še kri, na krivi pa naj bi bilo 100% dokazano je kaj ali ni rezultate dobimo okoli novega leta verjetno po novem letu ampak mi je že tam rekla da je verjetno vse ok in da ima pač bolj suho kožo, ma sem si odahnila in to res odahnila.Moram pa priznat da tam ko so ji iz rokice vzeli kri tam zraven pa nisem šla se mi je preveč smilila, v glavnem mi je rekla da lahko jem normalno mleko in jajce.

In ja mami je happpppppppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je pa naša melanie sedajle utrujea od vsega mislim da najbolj zato ker so ji vzeli kri in sedajle počiva ko se pa zbudi se boma pa na veliko cartljali, tako da če me danes ne bo veliko na netu veste da se cartljam..

Kaj je enčke že na poti v Rimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 16:07:57   
Anonimen
nadka bom kar tu napisala: sem si prav oddahnila, ko sem dobila sms ampak sem bila ravno sredi hitre hoje v hrib z vozičkom pa nisem odpisala....

je pa pasal sprehod, potem sva pa skočila še na hitro kavo in domov user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 16:10:21   
obcinarka
eeeeeeeee nadkaaaaaaa to smo čakale.. bravo, oddahnili ste si in jaaaaaaa cartajte se...
enčekkkkkkkkk.. nimam pojma, kaj pa če??user posted image user posted image
t.z.. a maš obiske????user posted image user posted image user posted image  al pečeš muffine??
ostale.... ha bolj kot ne že cartate ne??
no jaz se grem zdej pedenat... a sm vam pozabla povedat da grem na novoletno fešto-službeno??? tralalalalalalal
a lahko en deci spijem-rujnega rdečga, kaj pravte???user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 16:12:42   
Anonimen
ne, nimam obiskov in ne pečem muffinov, zakaj? user posted image

ja, dcl pa po moje komot spiješ user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 17:03:00   
nadka30
punce hvala vsem za dobre želje sedaj pa mora biti samo še krvni rezultat negativen in smo na konju,

t.z. super da sise sprehajala,user posted image user posted image user posted image user posted image
občinarka- kak dcl ne bo nič škodil brez panike tako da le žuraj kar navadi se na nočne žurkeuser posted image user posted image user posted image user posted image , mal se hecam ampak glede vinčka pa ne tako da lepo nazdravi

enček- mi je pa več kot sumljiva upam da ima že v naročju svojo štručko.

punce samo je pa na pediatriji kar hudo toliko otrok je notri da so po nekod v tistih malih sobicah kar trije starši spijo na stolih ker ni placauser posted image user posted image user posted image user posted image , misli res je polno bolnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 17:07:29   
Anonimen
nadka: ma ja, tok je pasalo, da ti ne znam povedati. sva bila zdaj bolj not, ker je ali snežilo, ali deževalo ali pa je bilo megleno. po megli pa nisem imela ideje otroka ven dajati, ker je v delcih megle ujetih največ prašnih delcev in ostalih škodljivih snovi. tako da sva danes naredila en super krog po sončku in upam, da nama uspe jutri ponoviti situacijo...
drugače pa sem že včasih trdila, da so najbolj bogi otroci, ki so bolni, ker ti sploh ne morejo povedati kaj jih boli; zdaj si pa niti nočem v sanjah predstavljati, da bi bila s Filipom v bolnišnici, tako da čeprav ne vejo pošiljam user posted image  vsem na pediatriji user posted image

aja, sem pa ravnokar naročila slike kar preko pošte, da vidimo kdaj bojo in kakšne bojo uspele!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 17:16:56   
nadka30
ja t.z. jaz sem si ko smo čakali tam tudi želela samo da bo vse ok in da gremo domov, ker je res hudo gledat bolne otroke in njihove starše, polno je otrok ki so mlajši od 6 let in potem veliko res takih majhnih, ki niti še ne hodijo in pri otrocih je lahko naenkrat samo eden od staršev ker je full obolenj, tako da se ti kar pridružujem in tudi jaz pošiljam koš pikapok, zdravniki so full prijazni samo dom je pa le dom pa kakršen že koli še posebej sedajle v teh prazničnih dneh so pa glih pediatrijo okraševali z smerečkami in temi vejicamitako da bodo imeli vsaj malo decemberskega vzdušja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 17:28:03   
lidik
hej nadka naj ti še tu napišem: čestitke, da sta že doma in čestitke za super prvi del rezultatov, jaz verjamem, da bo tudi pri krvnih izvidih vse ok. user posted image user posted image user posted image user posted image

hej t.z. a veš da sem razmišljala, da zdaj bi bil pa že čas da se mi kaj vidimo. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 17:46:05   
Anonimen
lidik: ni problema! za nedeljo napovedujejo full sonce, tako da mi bomo takrat 100% zunaj... se dobimo v kakšni šetnji ali pa gremo skupaj na kakšno kosilo? sem pa ravno razmišljala, da ti pošljem mail kako sta... no, ti ga vseeno pošljem user posted image

ČEPRAV!!! mislim... saj sem že enkrat napisala, da sem prav bad karma za nosečke... in včeraj ko je nadka javila, da mora danes na pediatrijo sem rekla, da se z nobeno nosečko in nobenim novorojenčkom nočem več dobiti.
spoznala sem: urskaf, lidik in arwenko pa so vse 3 rodile prehitro. arwenko sicer ne toliko ampak vseeno nekaj časa prehitro, pa saj sva se tudi šele spoznali v bistvu... no nadko sem pa spoznala v porodnišnici, sva bile not isti čas in ravno ko sva se zadnjič z mojim pogovarjala, da ona je edina iz RR, da je vse ok je naslednji dan poslala sms, da morata na preglede. ma dol padeš, res.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 17:59:14   
lidik
ah T.Z. daj nehaj no. Jaz nič ne gledam na to tako, da se z veseljem dobim s tabo na šetnji, samo za nedeljo pa ne vem če bo šlo, ker imamo že plane. Gremo k mojemu domov, tako da malega malo k dediju in babici peljemo na obisk. Če pa se slučajno kaj spremeni ti sporočim. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
10.12.2010 18:03:23   
Anonimen
ok, javi. mi bomo tako jutri in v nedeljo zunaj če bo le vreme kolikor toliko ok. mi full manjka to, res... tako da če najdete čas da se vidimo mi sporoči!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!