|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 2010-2. del
10.12.2010 13:59:52   
mucica2
 
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

No še tukaj povem, ko nismo vse na FB. Sem danes dobila odgovor komisije in so mi podaljšali porodniško do 14.4.2011.Še bova z Enejem skupaj, še bova telovadila, potem pa upam, da bo že kaka novica za kako sestrico al pa bratca user posted image





_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Februarčki 2010-2. del
10.12.2010 14:01:06   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: mucica2

IZVIRNO SPOROČILO: punsha

No še tukaj povem, ko nismo vse na FB. Sem danes dobila odgovor komisije in so mi podaljšali porodniško do 14.4.2011.Še bova z Enejem skupaj, še bova telovadila, potem pa upam, da bo že kaka novica za kako sestrico al pa bratca user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ful šteka tale RR


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Februarčki 2010-2. del
10.12.2010 14:11:54   
katy83
Pozdravljene mamice februarčkov in februarčic. Se opravičujem ker vdiram na vašo temo vendar imam vprašanje za vas. Večkrat vas berem, saj imam doma marčka, ki bi sicer moral biti aprilček, vendar se mu je malo mudilo na ta svet.

No, stvar je taka, da naš fant bruha že od malega, so ga dali na UZ in ni nič pokazal, sedaj pa smo ugotovili, da bruha večinoma po jogurtih, skutah, skratka mlečnih izdelkih in nas je pediatrinja poslala v bolnico na preiskave zaradi suma na alergijo na kravje mleko. Ker se mi zdi, da sem na vaši temi zasledila nekaj takega vas prosim, če mi lahko poveste kako ta preiskava poteka? In ali testirajo samo alergijo na kravje mleko ali tudi na kaj druga? Po partnerjevi strani imajo namreč alergije. Pa še to: če je alergija na kravje mleko ali lahko otrok pije kozje mleko ali bo to tudi delalo težave?

no, vprašanj je več, vseeno vam hvala za kakršnokoli pomoč

lep pozdrav, uživajteuser posted image

Katy

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Februarčki 2010-2. del
11.12.2010 22:19:13   
Smrketa13

IZVIRNO SPOROČILO:  mucica2

IZVIRNO SPOROČILO:  punsha

No še tukaj povem, ko nismo vse na FB. Sem danes dobila odgovor komisije in so mi podaljšali porodniško do 14.4.2011.Še bova z Enejem skupaj, še bova telovadila, potem pa upam, da bo že kaka novica za kako sestrico al pa bratca [=smiley36.gif]  





Punsha super....

Tale RR pa skos neki šteka...pa ven me skos meče....ej ej ej

Pr nas ni nič novga, tle na forumu pa tut vidim, da ne user posted image user posted image user posted image
Sem pa vesela k je vsak sonce gremo lahko vsaj mal ven, čeprav je mraz k ps, ampak za en majhen krog z vozičkom je že.

Upam, da se drug teden vidmo na drinku k Kranju....

_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Februarčki 2010-2. del
12.12.2010 16:14:19   
punsha
katy to ti bo najbolje znala povedati Matejka. Nas tudi čaka testiranje, imamo ga pa 22.12, ampak smo se naročili pri dr Voduškovi. Jo je priporočala pediatrinja, da bomo najhitreje na vrsti. Ampak potem sem malo brala po forumih in mi je bilo takoj žal, da sem šla brskat, ker niso ravno navdušeni nad njo.

Smrketa tudi jaz upam, da se vidimo v Kranju ta teden user posted image . Kar komaj že čakam, včasih pa res pogrešam kako tako družbo user posted image .

Mi smo bili pa na sprehodu, je bilo super. Danes je bil tako lep dan, sonce, pa niti sapice ne. Uživali smo. Sedaj pa mali spi user posted image

Jutri grem pa dopoldne v službo, pri nas še ne vedo, da so mi podaljšali porodniško. Mislim da bo kar šok. Organizacijska vodja komaj čaka da pridem nazaj, da prevzamem njeno delo. No tudi če bi šla že delat, mi ni do tega, da bi bila vodja vrtca. Čisto preveč dela, jaz imam sedaj družino, ne pa čas za to user posted image . Jih bo pa lepo videti.

Ali ste že vse praznično okrasile stanovanje? Jaz še kar čakam. Edino venček imam na mizi in božično zvezdo, ki sem jo preveč zalila in sedaj bo konec z njo user posted image user posted image Smrekico ponavadi postavim kak dan pred božičem. Mogoče bom danes snežinke na okno prilepila. Joj kako čas beži, Enej bo imel kmalu eno leto. Sem že vabila naredila, še napisati jih moram, pa čakam, da mi kaj pametnega prileti na misel.

Sedaj imam pa kar svoje monologe in kar pišem user posted image . Upam da mi ne zbriše, ker res štrika tale RR.



_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Februarčki 2010-2. del
12.12.2010 20:46:25   
punsha
Danes se pa res sama s sabo pogovarjam user posted image . Jah enej spi, user posted image spodaj fitnesira, jaz pa gledam BB in brskam po netu user posted image .
Bom pa še malo našega fanta pohvalila, to je vedno lepo ane user posted image . Ta fantič je tako priden. Sicer mu je najbolj všeč, če je doma, na svoji blazini in on se tam igra. Po celo uro se lahko sam zamoti in igra s kako igračo. Ima super pozornost in dolgo vztraja pri eni stvari. In pa zadnje dni pa res čisto vsak dan nekaj novega naštudira. Sedaj je navdušen nad pihanjem svečke (na venčku jo prižgemo user posted image ), obožuje kapo s šiltom, ki jo daje na glavo in dol, rad se skriva pod odejo in si jo daje čez glavo, danes je začel lupčke dajati na lička. Tudi gibalno so vidni napredki, se postavlja na kolena in je vedno bolj spreten. Res je super opazovati, kako otrok napreduje. user posted image user posted image user posted image . Potrebujemo pa še napredek zunaj doma. Tam mu je pa včasih neprijetno, je nemiren in se pritožuje - odvisno od dneva. Ampak tudi tega se bo navadil. Tudi jaz sem bila zelo zadržana kot otrok do nepoznanih ljudi in se mi zdi čisto normalno user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 7:58:30   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Pozdravljene mamice februarčkov in februarčic. Se opravičujem ker vdiram na vašo temo vendar imam vprašanje za vas. Večkrat vas berem, saj imam doma marčka, ki bi sicer moral biti aprilček, vendar se mu je malo mudilo na ta svet.

No, stvar je taka, da naš fant bruha že od malega, so ga dali na UZ in ni nič pokazal, sedaj pa smo ugotovili, da bruha večinoma po jogurtih, skutah, skratka mlečnih izdelkih in nas je pediatrinja poslala v bolnico na preiskave zaradi suma na alergijo na kravje mleko. Ker se mi zdi, da sem na vaši temi zasledila nekaj takega vas prosim, če mi lahko poveste kako ta preiskava poteka? In ali testirajo samo alergijo na kravje mleko ali tudi na kaj druga? Po partnerjevi strani imajo namreč alergije. Pa še to: če je alergija na kravje mleko ali lahko otrok pije kozje mleko ali bo to tudi delalo težave?

no, vprašanj je več, vseeno vam hvala za kakršnokoli pomoč

lep pozdrav, uživajteuser posted image

Katy



če greš na pregled v bolnico te testirajo na najpogostejše alergene - mleko (različne ml. beljakovine), jajca, pšenica, ... če se sami ne bodo spomnili še prosi za test netol. laktoze. če pa greš k privatnemu na koncesijo, pa te bo testiral samo za to, kar piše na napotnici. prav privat pa tak premastno plačaš za vse, izvidi pa so isti.
za vse alergene testirajo kri in nardijo kožne teste. pri nas je bil kožni test na mleko in jajca, ostalo (kazein, kakav, arašidi in še cvel kup drugih zadev) pa so nardili krvni test.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 8:06:28   
MATEJKA_
midva sva prejšnji teden bila na "pregledu" za vrtec. no, pregleda samo kri in blato in ti da spričevalo. in spet je nastala panika pri hb. imel ga je 114, pri 6m 110. že takrat nama je dala ferrum lek, pa je imel tako zaprtje po tem, da je kričal pri akanju. pa sem mu takrat vso zadevo nehala dajat za 2 tena in spet ponovila in spet ista reakcija. pa sem prebrala v navodilih, da lahko pride do zaprtja in krčev in da če je reakcija hujša, da se mora obvestit dr. in sem ji rekla, pa mi ženska reče, da ferrum lek mehča blato in ne zapira. kdo le ima prav - proizvajalec ali ona???? sem popenla. no, železa mu nisem več dajala. pa mi je zdaj spet zatežila (no , ne ona, ampak sestra, ker do dr sploh nisem prišla) in sem ji rekl,a da mu ne mislim spet tega dajat, ker mi spet ne bo cele noči spal in se bo zvijal od bolečin. pa mi je dala neki racept za podobno zadevo iz avstrije. ko sem prišla domov sem spet šla na net raziskovat - od kar vemo, da je alergik, še tak samo to delam - raziskujem na lastno roko... ker ti noben drug nič ne pove. in sem na medover netu našla tabelo, da je za dojenčke od 6-12m normalno hb 110-120 (in ne 120-180 kot je rekla dr - kar seveda velja za odrasle). za ziher sem še vse opisala oni pediatrinji na med-u in mi je rekla, da je 114 čisto normalno in da naj tabelo sprintam in nesem svoji pediatrinji. bom jo res naslednjič, ko bova šla tja, zraven nesla. kak me to razkuri, sem jaz zdravnik al je ona?!!!! če se sam ne pozanimaš za svojega otroka, ti tud (vsaj nekateri) dr nič kaj drosti ne pomaga. user posted image  zakaj te pol je tam???

pardon, morala sem se malo izpovedat, ker bo me drugače razneslo...
moram neko drugo ped. najt, ampak ta pametni so že vsi zasedeni in ne jemljejo več...

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 8:16:56   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Pozdravljene mamice februarčkov in februarčic. Se opravičujem ker vdiram na vašo temo vendar imam vprašanje za vas. Večkrat vas berem, saj imam doma marčka, ki bi sicer moral biti aprilček, vendar se mu je malo mudilo na ta svet.

No, stvar je taka, da naš fant bruha že od malega, so ga dali na UZ in ni nič pokazal, sedaj pa smo ugotovili, da bruha večinoma po jogurtih, skutah, skratka mlečnih izdelkih in nas je pediatrinja poslala v bolnico na preiskave zaradi suma na alergijo na kravje mleko. Ker se mi zdi, da sem na vaši temi zasledila nekaj takega vas prosim, če mi lahko poveste kako ta preiskava poteka? In ali testirajo samo alergijo na kravje mleko ali tudi na kaj druga? Po partnerjevi strani imajo namreč alergije. Pa še to: če je alergija na kravje mleko ali lahko otrok pije kozje mleko ali bo to tudi delalo težave?

no, vprašanj je več, vseeno vam hvala za kakršnokoli pomoč

lep pozdrav, uživajteuser posted image

Katy



sem še pozabla - večina tistih, ki so alergičnoi na KML, tud kozjega ne prenesejo, ker imata neke odobne beljakovine, prav tako ga ne priporočajo zaradi previsoke vsebnosti mineralov, ki obremenjujejo ledvice. za alergike je aptamil adc in novalac allernova. samo ta dva sta. oboje se žal dobi samo v lekarni. adc je malo boljšega okusa, ampak kot vsak aptamil zapira in po vzorče krče pri tistih, ki so zato dovzetni - naš se je cele noči zvijal po tem adc-ju in tudi po navadnem aptamilu. če pa je alergičen tudi na kazein v mleku, pa pride samo adc v poštev, ker ga nima, allernova pa ga ima. mlečne izdelke moraš ukinit vsaj za 3 tedne, da vidiš dokončen rezultat, tako dolgo namreč potrebujejo, da se izločijo iz telesa. če mleko pije (ali v kašici ali v flaški) še samo 1-2x, lahko za teh nekaj tednov sprobaš riževo ali ovseno mleko z dodanim kalcijem. to v bistvu nista prava mleka in zato kot izklučna prehrana nista primerna, ker imata premalo beljakovin, vitaminov in mineralov. sta pa idelana za tele teste in za mogoče 1 obrok dnevno (večerna kašica npr. je bila pri nas super). priporočam riževo ali ovseno mleko od bio isola (ceneje je sicer dm-ovo, ampak je bolj vodeno) - po mojih informacijah je najceneje v mercatorju (jaz druga tam sicer ne kupujem, to mleko pa je res najceneje tam), ker imajo neko trajno nizko ceno. obstajajo še druge firme, ki so še dražje, cenejše pa so samo brez kalcija.

če pa še imaš kako vprašanje, pa kar na dan z njim. aja, ker bruha, verjetno ni netolar. na laktozo, ampak testirajo pa ti jo naj tudi, kaj veš, izjeme potrjujejo pravila.  

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 8:17:54   
MATEJKA_
vau, sem se danes razpisala. no, iz alergij sem res že celo študijo nardila...
eh, danes pa tud nič ne znam prav napisat.

in kje ste ostale?
joj, še malo, 3.1. začne leon z vrtcem, jaz pa z 11. s službo. user posted image

< Sporočilo je popravil MATEJKA_ -- 13.12.2010 8:19:47 >

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 8:43:49   
MATEJKA_
http://www.paparica.si/recepti.html

MOGOČE BO KATERI PRAV PRIŠLO...

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 11:04:23   
Jada82
Hoj!

Da se še jest mal oglasim po dolgem času user posted image
Evo, mi smo spet doma, smo bli 1 teden na počitnicah v Termah Mb. Moram rečt, da je bla Iza na koncu že kar malo tečna, ko pa smo prišli domov, je bila pa takooooo vesela, da skor ne morem opisat. V trenutku je vse prešibala, pa vriskala, se smejala ... res je bila vesela user posted image user posted image user posted image Heheh, je po atiju user posted image

Sicer je pa tud kar pridna, edino precej jokava punčka je. Takoj če se kam butne joka, če ji kaj ni všeč joka .... vse pač pokaže z jokom. Zdaj pa ne vem, a sva jo tolk razvadila al pač taka je? No ja, ko bo znala govort, bo najbrž bolje. Sicer pa tudi napreduje fajn, se že dviguje sama ob opori, pa par korakcov naredi (to je res zdaj v parih dneh osvojila, samo ni še čist sigurna), pa uči se pomahat pa pa, ploska, daje stvari v škatlice, tud meni že da kakšno igračo, če rečem, skriva se kar sama ... pa take stvari. Prav fajn, res. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer bova pa danes z mojim okrasila stanovanje. Sva hotela že včer, pa nekako ni zneslo .. sem najprej mogla pospravit (da pohvalim mojega ... ful mi je pomagal, je posesal, očistil kamin itd.), pol smo šli pa na obiske in je bil večer ko smo domov prišli, pa se nama ni več dalo.
Zaenkrat imam tudi božično zvezdo v jedilnici in adventni venček v dnevni sobi ... danes pa ostalo. Pa še kosilo moram skuhat ... sem se kar malo odvadila zdaj, v hotelu user posted image

Sicer je pa Iza bolj švoh spala v Mb, zgleda ni navajena - prvo noč pri meni, potem pa v svoji posteljici, ampak se je precej zbujala. V soboto, ko smo prišli domov, je lepo zaspala doma v posteljici, okol 11h pa se je zbudila in histerični jok, tako da sva šle skup spat v dnevno sobo. Dons je blo ok. Zbudila se je ob 4h (najbrž sem jo jaz, k sem šla v wc), pol pa spet ob 5h, ko je jokala, ampak sem rekla, da se mora spet navadit in sem kar zaprla sobo, pa je kmalu nehala in zaspala do 8h user posted image user posted image user posted image Upam, da bo zdaj spet po starem.

Jutri morava h zdravniku ponovno dati urin, bile so neke bakterije, pa moramo preveriti. Upam, da je vse ok!

Nič, grem še kaj naredit, da ne bom samo na rač. visela.
Gorenjke, se vidimo v četrtek! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 11:47:20   
Lenč.i
user posted image  MATEJKA_. Jaz že pridno uporabljam Paparico - trenutno delam Bučkomleto.

Sicer smo pa mi včeraj praznovali 1 leto in pihali svečko na tortici. Baloni bodo ostali napihnjeni, do novega leta še kaj dodamo in bo stanovanje okrašeno.

Zunaj spet sneži - zdaj moram pa res sanke kupitiuser posted image .    

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 11:56:36   
katy83
Matejka, full hvala za tako obširen odgovoruser posted image

Naročeni smo v bolnici v Mb, datum pa komaj 14.03.2011user posted image Bomo probali malo veze vključit, če bo kaj prejuser posted image , ampak to me tak jezi, da brez vez nikam ne prideš. user posted image

Punsha, vi pa fajn porihtajte 22.12. Držim pesti. user posted image

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 12:04:01   
MATEJKA_
mi tud v mb. žal vem ja, čakalna doba je 4 mesece. v eni privatni bi prišli 1 mesec prej, ampak kaj je 1 mesec, ko pa ti pol ne nardijo vseh testov. tu pa tak dolgo testirajo, da ugotovijo vzrok. imamo pa mi 2. testiranje in kontrolo januarja - smo tud 4m čakali...

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 12:04:28   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82


Sicer je pa tud kar pridna, edino precej jokava punčka je. Takoj če se kam butne joka, če ji kaj ni všeč joka .... vse pač pokaže z jokom. Zdaj pa ne vem, a sva jo tolk razvadila al pač taka je? No ja, ko bo znala govort, bo najbrž bolje. Sicer pa tudi napreduje fajn, se že dviguje sama ob opori, pa par korakcov naredi (to je res zdaj v parih dneh osvojila, samo ni še čist sigurna), pa uči se pomahat pa pa, ploska, daje stvari v škatlice, tud meni že da kakšno igračo, če rečem, skriva se kar sama ... pa take stvari. Prav fajn, res. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer bova pa danes z mojim okrasila stanovanje. Sva hotela že včer, pa nekako ni zneslo .. sem najprej mogla pospravit (da pohvalim mojega ... ful mi je pomagal, je posesal, očistil kamin itd.), pol smo šli pa na obiske in je bil večer ko smo domov prišli, pa se nama ni več dalo.
Zaenkrat imam tudi božično zvezdo v jedilnici in adventni venček v dnevni sobi ... danes pa ostalo. Pa še kosilo moram skuhat ... sem se kar malo odvadila zdaj, v hotelu user posted image

Sicer je pa Iza bolj švoh spala v Mb, zgleda ni navajena - prvo noč pri meni, potem pa v svoji posteljici, ampak se je precej zbujala. V soboto, ko smo prišli domov, je lepo zaspala doma v posteljici, okol 11h pa se je zbudila in histerični jok, tako da sva šle skup spat v dnevno sobo. Dons je blo ok. Zbudila se je ob 4h (najbrž sem jo jaz, k sem šla v wc), pol pa spet ob 5h, ko je jokala, ampak sem rekla, da se mora spet navadit in sem kar zaprla sobo, pa je kmalu nehala in zaspala do 8h user posted image user posted image user posted image Upam, da bo zdaj spet po starem.

Jutri morava h zdravniku ponovno dati urin, bile so neke bakterije, pa moramo preveriti. Upam, da je vse ok!




user posted image user posted image , da bo vse v redu z urinom! Kakšne bakterije pa?

Pa user posted image user posted image user posted image za Izo raziskovalko user posted image . Prav luštno jih je gledat, ko tako norijo naokoli. Naša user posted image je samo doma taka. Čez vikend smo bili pri moževih doma in tam je ni nič zanimalo, samo sedela je ali ležala na trebuhu in ni nič pametnega počela. Doma pa kažin od konca user posted image user posted image user posted image .

Jaz si pa skoraj ne upam kaj krasiti letos. Smrekce verjetno ne bo, ker bi morala stati na tleh, to pa ni ravno priporočljivo, ker bi verjetno stala samo kakšne 3 sekunde user posted image . Verjetno bomo kakšne lučke napeljali naokoli, kaj pa vem ... Bomo pa pri mojih doma bolj kreativni user posted image .

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 12:04:54   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Lenč.i

user posted image  MATEJKA_. Jaz že pridno uporabljam Paparico - trenutno delam Bučkomleto.

Sicer smo pa mi včeraj praznovali 1 leto in pihali svečko na tortici. Baloni bodo ostali napihnjeni, do novega leta še kaj dodamo in bo stanovanje okrašeno.

Zunaj spet sneži - zdaj moram pa res sanke kupitiuser posted image .    


Vse najboljše za prvo svečko user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 12:06:19   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: punsha


Bom pa še malo našega fanta pohvalila, to je vedno lepo ane user posted image . Ta fantič je tako priden. Sicer mu je najbolj všeč, če je doma, na svoji blazini in on se tam igra. Po celo uro se lahko sam zamoti in igra s kako igračo. Ima super pozornost in dolgo vztraja pri eni stvari. In pa zadnje dni pa res čisto vsak dan nekaj novega naštudira. Sedaj je navdušen nad pihanjem svečke (na venčku jo prižgemo user posted image ), obožuje kapo s šiltom, ki jo daje na glavo in dol, rad se skriva pod odejo in si jo daje čez glavo, danes je začel lupčke dajati na lička. Tudi gibalno so vidni napredki, se postavlja na kolena in je vedno bolj spreten. Res je super opazovati, kako otrok napreduje. user posted image user posted image user posted image . Potrebujemo pa še napredek zunaj doma. Tam mu je pa včasih neprijetno, je nemiren in se pritožuje - odvisno od dneva. Ampak tudi tega se bo navadil. Tudi jaz sem bila zelo zadržana kot otrok do nepoznanih ljudi in se mi zdi čisto normalno user posted image


user posted image user posted image user posted image za super napredek user posted image .
To, da se boji tujcev, je pa čisto normalno user posted image .

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 12:19:13   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

mi tud v mb. žal vem ja, čakalna doba je 4 mesece. v eni privatni bi prišli 1 mesec prej, ampak kaj je 1 mesec, ko pa ti pol ne nardijo vseh testov. tu pa tak dolgo testirajo, da ugotovijo vzrok. imamo pa mi 2. testiranje in kontrolo januarja - smo tud 4m čakali...


o, celo v Mb se tak potrudijo, da testirajo vseuser posted image   Sem mislila, da za Lj pišeš. user posted image
jah, te čakalne dobe so včasih res za znoretuser posted image
no, fajn uredite na kontroli, držim pesti.user posted image


(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 13:54:20   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: punsha


Bom pa še malo našega fanta pohvalila, to je vedno lepo ane user posted image . Ta fantič je tako priden. Sicer mu je najbolj všeč, če je doma, na svoji blazini in on se tam igra. Po celo uro se lahko sam zamoti in igra s kako igračo. Ima super pozornost in dolgo vztraja pri eni stvari. In pa zadnje dni pa res čisto vsak dan nekaj novega naštudira. Sedaj je navdušen nad pihanjem svečke (na venčku jo prižgemo user posted image ), obožuje kapo s šiltom, ki jo daje na glavo in dol, rad se skriva pod odejo in si jo daje čez glavo, danes je začel lupčke dajati na lička. Tudi gibalno so vidni napredki, se postavlja na kolena in je vedno bolj spreten. Res je super opazovati, kako otrok napreduje. user posted image user posted image user posted image . Potrebujemo pa še napredek zunaj doma. Tam mu je pa včasih neprijetno, je nemiren in se pritožuje - odvisno od dneva. Ampak tudi tega se bo navadil. Tudi jaz sem bila zelo zadržana kot otrok do nepoznanih ljudi in se mi zdi čisto normalno user posted image


user posted image user posted image user posted image za super napredek user posted image .
To, da se boji tujcev, je pa čisto normalno user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se strinjam. user posted image


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Februarčki 2010-2. del
13.12.2010 13:57:46   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Lenč.i

user posted image  MATEJKA_. Jaz že pridno uporabljam Paparico - trenutno delam Bučkomleto.

Sicer smo pa mi včeraj praznovali 1 leto in pihali svečko na tortici. Baloni bodo ostali napihnjeni, do novega leta še kaj dodamo in bo stanovanje okrašeno.

Zunaj spet sneži - zdaj moram pa res sanke kupitiuser posted image .    


Vse najboljše za prvo svečko user posted image user posted image user posted image .



podpis user posted image

user posted image


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Februarčki 2010-2. del
14.12.2010 12:09:21   
MATEJKA_
kje pa ste danes vse?
jaz ravno cel net preiskujem, sem namreč že imela eno igračo za ta malega nagledano za dedka mraza, zdaj pa je ni več na netu, niti v trgovini. bla je taka lesena natikanka različnih oblik. eh, bom očitno si morala nekaj drugega zmislit. bi drugače vzela kako motorično spiralo, pa imamo eno malo in veliko še od starejše... je kar problem s temi igračami - nekaj pametnega najt, da se otrok ne naveliča v 1 tednu in da se zraven dejasnko kaj nauči oz. izboljša svojo motoriko/zaznavanje ipd. ...  

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Februarčki 2010-2. del
14.12.2010 14:24:04   
Smrketa13
Punsha dej mi povej koliko časa si čakala na odgovor za podaljšanje porodniške

< Sporočilo je popravil Smrketa13 -- 14.12.2010 14:30:31 >


_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Februarčki 2010-2. del
14.12.2010 15:13:45   
dskubin

IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

kje pa ste danes vse?
jaz ravno cel net preiskujem, sem namreč že imela eno igračo za ta malega nagledano za dedka mraza, zdaj pa je ni več na netu, niti v trgovini. bla je taka lesena natikanka različnih oblik. eh, bom očitno si morala nekaj drugega zmislit. bi drugače vzela kako motorično spiralo, pa imamo eno malo in veliko še od starejše... je kar problem s temi igračami - nekaj pametnega najt, da se otrok ne naveliča v 1 tednu in da se zraven dejasnko kaj nauči oz. izboljša svojo motoriko/zaznavanje ipd. ...  

kako je šele s tatretjim - res ne rabi nič, pa moram neki kupit, da ne bo ostal praznih rok na DM . Pa sej ne, da bi se on razburjal, tavečjima bi blo čudno user posted image Pojma nimam, kaj naj user posted image


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Februarčki 2010-2. del
14.12.2010 15:14:36   
punsha

IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13

Punsha dej mi povej koliko časa si čakala na odgovor za podaljšanje porodniške


Točno 2 tedna. Kolko časa pa že ti čakaš? Ja na CSD-ju so mi rekli da bo najkasneje v 3 tednih.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?