|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:01:04   
nadka30
no midva z mojim sma bila pa že pridna sma se vse dogovorila za krst imeli ga bomo 29.1.2011 v bistvu na isti dan kot pred šestimi leti ko smo krstili nadjouser posted image user posted image user posted image .
Sedaj morama samo še najti plac kam bomo po krstu šli na kosilo.
Drugače pa imamo jutri pediatra da vidimo naše nove mainkenske mereuser posted image user posted image user posted image pa pikica nas verjetno čaka, pa saj bo, moram še v lekarno po Calpol ali pa Daleron za ziher verjanto eč slučajno dobimo kako vročino oz, reakcijo na pikico.in ja jutri imamo 3 malo svečko, ma hiter čas tečeuser posted image user posted image user posted image

t.z. ti se pa samo potepaš pa saj je prav tako, verjetno paše malo tako sam iti za sebe, samo prsi potem malo bolj trpijo.user posted image

Občinarka kako kaže , kako si si že izbrala datum za v P

Enček si še doma ali že mogoče globoko dihaš?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:09:39   
Anonimen
ma saj se ne potepam toliko user posted image  včeraj sem šla pa danes grem... prej sem šla pa brez tamalga samo še na pregled h G user posted image

ja, paše. paše tud kak "odrasel" čvek, čeprav večina zdaj itak sprašuje kako se imamo pa kak je mali pa če spi pa če dojim pa.... včeraj nas je bilo 12 in čisto vsak me je vprašal ta vprašanja user posted image  je pa pasala večerja v družbi teh ljudi, smo bili full pisana druščina.
danes se pa končno dobim s sošolcem iz faxa na kavi, včasih sva šla kar pogosto na kavo (vsaj enkrat na mesec, sva se na faxu dobro zaštekala), zdaj pa... ja lani decembra sva bila nazadnje. user posted image  tako da komaj čakam, da zvem nove čveke kaj se z njim dogaja pa tako naprej.


malega sem pa položila v ležalnik, se je obrnil na bok in zaspal v 10s! noro!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:15:37   
jona klara
danes dala bris za streptokok b, čakam na izvide....

lidik, jan- vau samo, da gresta domov, je pa pravi dec mali- bravo!!!


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:15:51   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ma saj se ne potepam toliko user posted image  včeraj sem šla pa danes grem... prej sem šla pa brez tamalga samo še na pregled h G user posted image

ja, paše. paše tud kak "odrasel" čvek, čeprav večina zdaj itak sprašuje kako se imamo pa kak je mali pa če spi pa če dojim pa.... včeraj nas je bilo 12 in čisto vsak me je vprašal ta vprašanja user posted image  je pa pasala večerja v družbi teh ljudi, smo bili full pisana druščina.
danes se pa končno dobim s sošolcem iz faxa na kavi, včasih sva šla kar pogosto na kavo (vsaj enkrat na mesec, sva se na faxu dobro zaštekala), zdaj pa... ja lani decembra sva bila nazadnje. user posted image  tako da komaj čakam, da zvem nove čveke kaj se z njim dogaja pa tako naprej.


malega sem pa položila v ležalnik, se je obrnil na bok in zaspal v 10s! noro!!!


saj imaš prav da greš, če si mam še ne pomeni da sedaj pa moraš biti samo za štedilnikomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , in ja te čist zastopim je pa pol že mal zoperno, ker te vsi sprašujejo ena in ista vprašanja.
pol si pa tako lahko srečna če ti ej za čas posla zaspal naša pa je že včeraj imela tak čuden dan, danes je še bolj čuden dan tako da bog ve kaj me čaka jutri in mislim da smo mi spet v času v presakoku rasti, ker ona bi kar naprej jedla, pa kam to našo bitje vse to spraviuser posted image user posted image user posted image , ponoči smo spet na vsake 4 ure, zjutraj se vedno zbudi med 6.30 uro in sedmo tako da za nadjo sploh ne rabim budilke ker je naša melanie živa budilkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:17:23   
nadka30
pa rabim ideje za kosssssssiiiiiiiiilo

je že kaj novic od arwenko kaj gre mogoče že danes oz. jutri domov?????

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:23:53   
nadka30
pa saj sem vedela da bom nekaj pozabila punce da vas spomnim ; do konc januarja morate na davčno oddat vlogo(dobite jo na netu ali pa na davčni) vlogo kdo bo uveljavljal vaše bejbije, šteje se tudi tisti mesec ko se otrok rodi( naprimer naša je rojena septembra in se september že zraven šteje),
NE POZABIT VLOGE ODDAT, to velja za tiste, ki otroke ne uveljavljalo skozi celo leto to ste v bistvu vse ki imate prvega otroka no ali pa tako kot midva, ki vsako leto januarja oddama vlogo in si otroka porazdelima vsak pol leta, no letos tega ne boma delala ker boma uveljavljal vsak eno,
Si je pa najboljš preračunat komu se splača vlagat ponavadi tistemu, ki ima večjo plačouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:29:07   
Anonimen
uuuu nadka hvala za opozorilo glede vloge!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 11:34:14   
nadka30
ni problema t.z. je pa res da se to najbolj splača tistemu, ki ima večjo plačo ali pa si porazdelita vsak dva meseca.Midva sva ponavadi tako delala da sma nadjo uveljavljala vsak pol leta sem si prej vedno izračunala in ugotovila da je tako najboljš.Letos pa bo moj uveljavlaj nadjo skozi celo leto jaz pa te štiri mesece melanie ker jaz imam slabšo plačo kot moj in bo tako najboljš si bom pa to še vse prej preračunalauser posted image user posted image user posted image user posted image .

ampak res ne pozabit, ker davčna te na to sploh ne bo opozorila ampak boš lahko potem samo pritožbo pisla seveda tisti, ki to ve, tako da tudi tiste, ki boste rodile decembra lahko uveljavljate za en mesec otroka, boljš en mesec kot nobenuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 18:55:08   
enček
Super novička.......BRAVO JAN in LIDIK!!!!!!!!!!!! user posted image

Ostalim pa pošiljam pozdravčke, še vedno od doma user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 18:56:41   
Ideja
Kaj se lahko še jaz pofočkam, da sem iz Celja?

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 19:47:42   
Anonimen
Arwenko še ne gre jutri iz porodnišnice, ima mala zlatenico....

Ideja seveda lahko!!! Sporoči starost, kdaj imaš rok, če želiš kdaj imaš naslednji pregled, spol ter koliko kg si v +!

Jaz sem imela pa taščo na obisku... user posted image user posted image

(odgovor članu Ideja)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 19:59:05   
Ideja
T.Z. - 32let, rok 06.08.2011, prvi pregled 03.01.2010, spol otroka se še ne ve in mislim, da bo do konca ostalo tako, zaenkrat nisem še nič kg pridobila user posted image , jih pa bom - si ne delam utvaruser posted image ! Je pa sicer 3N, 1O - če se bo še naprej držal, tako kot do sedaj LOL! no ja, mamo pa dva angelčka, ki pazita na nas. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 20:12:13   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg















DECEMBER
10.  enček(29      )    (1user posted image , 0user posted image )     ?           Celje         user posted image      ?
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )    13.12.    Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,1user posted image )     3.1.            Celje         user posted image      











user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 20:40:15   
urskaf
Hejhoj!

Ideja, dobrodošla!!!

Arwenko, čestitam!!! Pa user posted image user posted image user posted image , da bosta z Alex čim prej doma!

T.Z., ful lepa slikica!!! user posted image

Mi smo super, razen krčkov. Še vedno vztrajajo najbolj ponoči. user posted image Tak da bolj malo spim zadnje čase. Pa se mi niti ne pozna toliko, sam mal bolj tečna sem včasih. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
8.12.2010 21:35:23   
Anonimen
hvala urskaf user posted image

joj a vi pa še kar krčke? si mogoče poskusila bio gaia kapljice? ker pri nas ni več krčkov od kar mu jih dajem pa tudi kaka lepo 1x/dan in to brez tistega grooooznega napenjanja... včasih se sicer še malo napenja ampak ni omembe vredno no. dobi jih zjutraj, zvečer pa mu dam po potrebi še sab simplex, če slučajno ne podira lepo kupčkov, da ga ne šraufa zaradi vetrov potem ponoči...

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 8:38:30   
enček
Jutro,

Ideja pozdravček,
urskaf ja mami, kje se skrivaš, zaposlena na polno

lidik, upam da se kaj javita z Janom user posted image

t.z. a pol včeri ni padla kava, si imela s taščo del?

občinarka, ne tak hitet, delo počaka

jona klara kakšni so izvidi?

nadka, a danes še pa spite?

Arwenko, ko prideta domov, se pa le javita kaj, da poročata, kakšen ekspres je to bil

Hm...tak, ostalim ki jih nisem nič omenla pa pošiljam pozdravčke

Evo formalnosti na forumu sem opravila, sedaj bi blo pa fajn, če bi se jst iz prvega seznama prestavila na spodnjega   To pa še ne morem

Naj bo dan lep!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 9:04:34   
obcinarka
o jutrooooooooooo, čokolino za mano... zunaj vsaj pr nas skor temauser posted image .. uhh zoprno..
nadka... nimam še nč datumov naročanih pr dobrih možehuser posted image user posted image
o t.z. jaz mam vsak dan taščouser posted image
arwenko.... še kakšen dan, pa gasa domov..
lidik pa jan... upam da ste doma v topli postlici..
enček..jah dejmo, nooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image
ideja, dobrodošla poletna srečnica..
jona klara, kaj ko bi medve še na en kafe skup udarile??
ursakf se je javla... lepooooooooooooooooooooo,
pogrešam pa mami-tisto z mušketriji in princesko..
kaj bomo dans počele??? jaz bi, da mi dan hitro mine, ker zjutraj imam pa v petek pregled!!!!!!!!!!!!! končnoooo
bi pa jaz tud že počas, nooooo sej veste kaj..user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 9:07:18   
Ideja
Hvala vsem za dobrodošlico. user posted image

Arwenko, držim pesti!  user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 9:20:01   
kpmk
Jutro...

Da se še jaz po dolgem času oglasim.... imeli smo zelooo pestro.... večji bil v bolnici, ki poka po šivih, z malo ugotavljamo alergijo na km user posted image  kr neki, ker nič ne odkrijejo, ker testi kao niso zanesljivi user posted image
Mah bo že samo da gre sedaj na bolje!!!

Komaj čakam praznike... pravljično mesto, kuhančka user posted image

Aja naj se pohvalim, da sem pridna in da sedaj bom (upam) hodila na Zumbo (kao aerobika + ples) in je 1A...

Pa še to vsem mamicam priporočam ogledat predstavo Lada B. Fotr, k je res fajna..... jst sem jo včeraj gledala in pokala od smeha, je pa res, da jo je super gledat ko že imaš otročka user posted image

vsem srečkam nosečkam želim lepo nosečnost user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Ideja)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 9:49:08   
nadka30
DAN

prvo ceplenje za nami, prenesli hrabro vendar jutri odhajamo v bolnico na pediatrijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , lahko bi že kar danes ampak sem rekla da počakam do jutri da je ne bom danes vlačla okoli ko je bila ceplenja da se mi ne nahladi.
Ker naša koža še vedno ni ok pa ša malo sluzi se je pojavilo med blatom gremo na različna testiranja da vidimo če imamo na kaj alergijo in lahko se zgodi da bomo ostali par dni noter.
Drugače smo zrasli veliki smo 60cm, težki 6080g obseg glave imamo sedaj manjši kot pred enim mesecemuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Mami je žalsotan no upam da ugotovijo da le nimamo kakšne alergije se še kaj javim ko se malo ohladim

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 10:04:07   
jona klara
nadka30- upam, da uredite vse to....včasih pa tudi dr. ji prehitro prestrašijo, držim pesti, da bo vse ok.

enček- še malooo, no drugače pa še ne vem rezultate, če ne bo ok danes ali jutri pokličejo, sicer ne.

lidik- upam, da se doma cartate

občinarka- mogoče nama pa še celo znese, čeprav sem jaz na moomente bolj za ležečki, ker kr fejst dol tišči, bova videli, od kod si ti?


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 10:08:05   
Ideja
nadka30 - dobro opravite, pa naj čim manj stvari najdejo!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 10:10:09   
nadka30
hvala punce ampak mami je tako žalostna da mi gre po malem kar na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , upam da bodo testi negativni oz da najdemo čim majn

(odgovor članu Ideja)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 12:31:43   
enček
nadka, upam da ne bo hudega, se pa strinjam, da so zdravniki včasih prehitri, enako je bilo pri mojem malem sestriču, ki ima istega pediatra. Malo za tolažbo. Upam in držim pesti za jutri, ko imate preiskave in vama pošiljam zraven VELIK, ZELO VELIK KOŠ user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
9.12.2010 12:38:25   
nadka30
enček in kaj so potem ugotovili??????????????'

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!





bybyka_1987



(20%)

(80%)


Število vseh glasov: 849

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!