|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 13:53:25   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Tako pa sem iz UZ... lahko malo na frišno poročam user posted image vglavnem težki smo že skoraj 3kg, je zdravnik rekel, da bi mi lahko PDP prestavil, na konec novembra... torej smo kak teden profitirali user posted image skratka sem kar vesela, da vem, da je moj korenjak že velik in v nizkem štartu... samo še kakšen teden naj počaka in se malo še razvije... čeprav pravi zdravnik, da če je dobil injekcijo za pljučka da ni več kakšne velike bojazni... Popadkov baje ni več... imam spet kontrolo čez eno urco CTG... Bomo videli.. zaenkrat sem zelo dobre volje user posted image

Mene na srečanje ne bo user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 13:59:09   
špica84
Babykitty no lepouser posted image user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:00:33   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Tako pa sem iz UZ... lahko malo na frišno poročam user posted image vglavnem težki smo že skoraj 3kg, je zdravnik rekel, da bi mi lahko PDP prestavil, na konec novembra... torej smo kak teden profitirali user posted image skratka sem kar vesela, da vem, da je moj korenjak že velik in v nizkem štartu... samo še kakšen teden naj počaka in se malo še razvije... čeprav pravi zdravnik, da če je dobil injekcijo za pljučka da ni več kakšne velike bojazni... Popadkov baje ni več... imam spet kontrolo čez eno urco CTG... Bomo videli.. zaenkrat sem zelo dobre volje user posted image



user posted image  bravo za mere, štručka je pripravljena, da spozna svoje starše!user posted image  Ampak ji vseeno reci, da naj še mičkeno počaka, da bosta lahko šli hitro domov!user posted image

Mene na srečanje ne bo user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image faca!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:00:47   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Tako pa sem iz UZ... lahko malo na frišno poročam user posted image vglavnem težki smo že skoraj 3kg, je zdravnik rekel, da bi mi lahko PDP prestavil, na konec novembra... torej smo kak teden profitirali user posted image skratka sem kar vesela, da vem, da je moj korenjak že velik in v nizkem štartu... samo še kakšen teden naj počaka in se malo še razvije... čeprav pravi zdravnik, da če je dobil injekcijo za pljučka da ni več kakšne velike bojazni... Popadkov baje ni več... imam spet kontrolo čez eno urco CTG... Bomo videli.. zaenkrat sem zelo dobre volje user posted image

Mene na srečanje ne bo user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
A kar ne boš prišla na srečanje? user posted image  user posted image
Ti si pa dovoliš user posted image  user posted image


Mag3 če prideš do Trebnjega, te lahko jaz pridem v Trebnje pobrat....  čeprav je tudi Trebnje kar daleč od tebe a ne? Če boš se lahko zmenive... user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:01:29   
Slavi83
Hej user posted image ,

no js sm tut iz uz, mala je težka že 3kg, sm pa v 35t6d, pa nč ne prehitevamo prav gin da je to eno povprečje. Odločbo iz csd-ja sm tut že dobila zdj pa sam še dinarčke počakamo. Torba za p je bla že prejšn tedn pripravljena za vsak slučaj nikoli se ne ve.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:02:05   
ababanana
Ojla punce!

Joj, tole otrdevanje in lažni popadki... Ma to me spremlja že uf, skoraj od začetka nosečnosti; povrh pa še skrajšan MV, tako da zaradi tega počivam na bolniški... In nima nobenega vpliva ali počivam ali hodim... Včasih je še huje, če samo ležim na kavčuuser posted image .

Ampak ok, verjamem, da bomo še nekaj časa zdržali 2v1user posted image .

Drugače pa v prvo jaz nisem imela občutka, da se je moj dojenček kaj umiril, še na porodni mizi je brcaluser posted image

BabyKitty, kako sta?? Še vedno 2v1?? Vidim, da sta... Ampak tudi če greš zdaj roditi, ne bo panike, otrok je že tako razvit, da bo vse ok...

Pa drugače? Imate že vse pripravljeno za bebice, glede na to, da se decembrčkom mudi na svet?? Zgleda, da bi radi aktivno opazovali božično dogajanjeuser posted image ...

Se beremo...

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:02:21   
Tulipan12
Tudi jaz sem predaleč za kavico, vssem pa, ki se boste srečale, želim prijetno čvekanje!user posted image

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:08:36   
Tulipan12
Slavi83 ti maš pa tudi že konkretno user posted image , super! user posted image

ababanana ne se hecat, nimam še nič pripravljeno, še veselo delam in poleg 18mesečnice, ki jo imam doma, ne obvladujem službe, nje in priprave na novega člana. Naslednji teden začnem z vsem potrebnim in upam, da vse poštimam do božička!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:09:11   
Arwenko
Lahko bi pa mi v MB tudi eno kavico zoorganizirali, kaj pravite?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:11:59   
Nina Nana 75
Arwenko - čestitam uradna PR-ovka :-)) Sem pa tudi z mojim PDP-jem čisto na koncu decembra (27.12.), tako da, če ne bodo malčki preveč radovedni, bomo lahko čvekale in nazdravljale tudi tam okrog novega leta. Bom pa za vsak slučaj tudi jaz poslal GSM na ZS.
BabyKitty - SUPER za lepe novičke!!! user posted image  user posted image  user posted image  

Četrtkova kavica - super ste se spomnile! Ker pa danes začnem z MŠ (ja vem, nekam pozna sem), vam sporočim naknadno če se mi ne bo prekrivalo z urnikom

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:14:40   
špica84
Jaz imam že vse prištiman,samo še v potovalko zložim in bo.
Je pa oči danes zložil skupaj posteljico.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:27:47   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Lahko bi pa mi v MB tudi eno kavico zoorganizirali, kaj pravite?


Se strinjam!user posted image
Kdaj? Kje?
Jaz bom kar svoj urnik napisala: od 11.11. lahko katerikoli dopoldan, popoldan pa sem ob sredah zasedena, ostalo bi se dalo zorganizirat!
Povejte še druge Štajerke!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 14:44:57   
Arwenko
Jaz sem dopoldne v službi, ampak za kakšno urco se da zoorganizirat pa skočit ven, pač z malico združimo. user posted image
Po svoje bi še bolje bilo tak, da me popoldne po službi moj ne čaka nekje, ker je pol samo živčen user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 15:10:25   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: ababanana

Pa drugače? Imate že vse pripravljeno za bebice, glede na to, da se decembrčkom mudi na svet?? Zgleda, da bi radi aktivno opazovali božično dogajanjeuser posted image ...



Jaz imam že vse pripravljeno, že kar nekaj časa. Sem pač doma in sem to počasi pripravljala. Samo še zložim v torbi, eno za user posted image  in eno za mamiuser posted image . In pol juuuupi, čakamo na veliki dogodek.

Zdaj se je začelo moji hčeri mešat od čakanja. Je rekla, do zdaj sem lahko čakala, zdaj pa več ne morem. user posted image

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 15:31:34   
špica84
Mag malo bo pa ja še počakala na december,saj je še samo en mesec user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 15:57:43   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Lahko bi pa mi v MB tudi eno kavico zoorganizirali, kaj pravite?


Se strinjam!user posted image
Kdaj? Kje?
Jaz bom kar svoj urnik napisala: od 11.11. lahko katerikoli dopoldan, popoldan pa sem ob sredah zasedena, ostalo bi se dalo zorganizirat!
Povejte še druge Štajerke!


Pozdrav, tudi jaz sem za. Lj je malo predaleč. Zaenkrat imam v petek dopoldan zasedeno, drugače pa fraj. Pa dopoldan mi bolj paše, popoldan sem z mojim prvorojencem. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 16:05:43   
saška26
Živjo

V MB bi se pa tudi jaz mogoče zapeljala, ampak nič ne obljubim.

Sem pa ravno z pregleda, pa so me malo prestrašiliuser posted image . Do sedaj sem imela vedno super krvni pritisk, danes pa 139/93, so mi ga kar trikrat merili pa ni bilo nič boljše. user posted image user posted image Če mi zrase čez 145/90 moram takoj v P.

Drugače je user posted image ok, UZ ni bilo, le napotnice za porodnišnico in rešilca sem še dobila.

BabyKitty lepo, da se nam javljaš in poročaš, ker mislim, da nas je vse skrbelo za vaju. Lepo da se stanje izboljšujeuser posted image user posted image user posted image .

pl



(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 16:20:25   
tasika12
Haj,
jaz sem tudi za kavico v Mariboru, mi pa odgovarja kadarkoli, tako da samo povejte kdaj, in se že veselim.

Drugač pa imam tudi jaz te težave z otrdevanjem trebuha, sploh proti večeru; tako da se bolje počutim ko stojim kot pa ko ležim. Me je prav strah da ne bo že tako hitro, saj še nimam nič cunjic opranih in nič spakirano za v porodnišnico.


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 19:41:12   
Mjavmjav
Juhu, srečanja bušijev na obzorju.. user posted image user posted image
najbolje da v MB določite isti termin, da bomo potem druga drugi poročale, kako je bilo user posted image

Mag3 daj pojdi z almo če ti znese... bi bilo super, da se nas zbere čim več in da končno vidimo s kom čvekamo user posted image

BabyKitty hehe... tebi je pa opravičeno.. boš pa naslednjič mogoče že z vozičkom zraven user posted image Ampak super, da se je umirilo.. zdaj se mali spet drži vajinega dogovora ane user posted image

Jaz tudi samo še namečem stvari v torbi, sicer pa mislim da imamo vse in smo ready.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 19:49:10   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Mjavmjav

Mag3 daj pojdi z almo če ti znese... bi bilo super, da se nas zbere čim več in da končno vidimo s kom čvekamo user posted image



Nič ne obljubim, ampak če mi bo zneslo pa mogoče res pridem. Ta varianta z Almo bi mogoče še šla, čeprav mam že do Trebnjega več kot 50 min. Javim pravočasno vsekakor.

Jooooj, se mi zdi, da ne bo novembra nikdar konec. user posted image

Saj pol si bomo še želele, da imamo naše malčke v trebuščkih, ko ne bomo vedele kje se nas glava drži. In si bomo želele vsaj pol ure odklopa. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 20:28:09   
obcinarka
vidim da ste v polnem teku in približevanjem... kaj že??user posted image user posted image user posted image .. no dejmo se zmenit,da prehitrega prehitevanja res ni treba, al??.. midva sva danes kupla še eno kopalno brisačko pa termometer, manjkajo mi še pleničke pa tista kozmetična varianta, sej veste.. me pa preseneča da me moj zdej malo priganja... kaj ko bi ti torbe pripravila??? user posted image user posted image uff, sm kar malo začudena nad tem , ker po njegovo je še čdo nedavnega bilo velikooooooooooooooooo časa...
male tegobice... trebušček otrdeva malo, ampak se potem spočijem in umirim... brce so, gibi, tudi, danes mi je trebuh na polno vibriral... na zadnjem pregledu smo bili že obrnjeni navzdol in sem za, da tako tudi ostane.. zgaga deluje, pazim koliko in kaj pojem, sem pa včeri pretiravala, jaooooooooo.. je pa prava nočna mora moje spanje, ki ga dejansko ni!!!!!!!!!!!,, premetavanje, obračanje.. služba še.... zaključujem počasi, sem pa na poti  proti odločitvam, ki sem jih sprejela... in tud občutek je odličen.. ko bom na dopustu letim na csd.... in vmes še na študijske obveznosti... o kg poročam naslednji petek, ko imam pregled... user posted image user posted image
pozdravčke vsem, tistim službenim, bolniškim, porodniškim, dopustniškim, in tisitim ki ste v porodnišnici žeeeeeeeeeeeeeee... bomo vzdržale,   user posted image user posted image   

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 22:06:47   
zaljubljena23
Arwenko, jaz se strinjam s tem ;)...Pošljem ZS...

UUU Babykitty, vi pa ste že konkretni, no pol je pa čist razumljivo zakaj se malčku mudi tako na svet...

Slavi, čestitke za uspešen pregleduser posted image user posted image

Mariborčanke, tudi name lahko računate, kar se srečanaj tiče...

Glede priprav za dojenčka..Hja še nam kar veliko manjkauser posted image




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.11.2010 23:09:26   
alma82
Mi imamo že kar nekaj časa vse pripravjeno za prihod naše princeske user posted image
Manjkajo nam samo še pamperske in nekaj kozmetike za njo in pa modrček za dojenje za mene.

Imam tudi prištimano kaj bom vzela v P zase in za našo princesko, samo še torbe moram zbrat v katere naj to zložim user posted image  user posted image
Prisotnost pri porodu za moža sva pa tudi že vplačala oktobra, imam narejeno fotokopijo poročnega lista,... vse je že v materinski knjižici user posted image  user posted image

Pomoje mi bo uspelo vse zložiti lepo v torbe šele drug teden... ker še vedno ne vem v čem bi pa jaz zapustila P user posted image  user posted image


Mag3 upam da ti bo zneslo priti user posted image  . Jaz bom še pred odhodom v Lj pogledala sem, če si kaj napisala user posted image

Je pa res tole skoraj zadnja priložnost za kavico, glede na to, kako so tile naši decemberčki pohiteli na svet user posted image  user posted image
Mene je tudi danes tako zabolelo pri sramni kosti, da sem se morala kar ustaviti na enem dvorišču (sem glih vozila) in si malo ''prebožala'' trebuh, še malo počakala, potem pa v rahlih bolečinah nadaljevala pot.
Zdej me samo še občasno ''špikne'' spodaj (kot da bi že bila z rokico v nožnici user posted image  )

Si bom morala kar kmalu izbrati torbo za P user posted image
bo kmalu konec zmišljevanja user posted image  user posted image  , ker če mi bo moj moral pakirat, mi bo pomoje kar v navadno vrečko pometal vse kar sem mu napisala na listek (za vsak slučaj, če se naša princeska odloči za predčasen prihod user posted image  )


BabyKitty .... kako kaže s tvojim Ferdotom user posted image  (sej si ga tako klicala a ne?)
Sta še 2v1?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 7:48:54   
GITA14
moje poročilo iz včerajšnjega pregleda:
smo že obrnjeni na glavico, veliki ravno prav, čeprav je reku da imam mali trebušček in da bo mala pupa, men se nič ne zdi mali buši. Težki smo cca 1700. Vzel mi je tudi bris za streptokok (30 €) Sem še zaprta in pravi da je pupa res zelo nizko. Tako da upam da zdržim še teh 8 tednov.

Babykitty mislim nate in držim pestke da zdržite še kak teden.

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 8:27:11   
Arwenko
gita to pa je zelo hitro za bris za streptokok, jaz sem vsepovsod spraševala in se dela šele po 36. tednu. Zanimivo user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?