|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 13:16:43   
Arwenko
Ja, lidik je rodila v 30 tednu...meni se zdi, da 29T1D, nekaj takšnega. Na koncu v Lj ja, s popadki je pa šla v Celje, kolikor je takrat sama napisala, pol so jo pa peljali v Ljubljano. Saj kaj več bo pa sama povedala pomoje ko pride nazaj, upam, da bo to res kmalu. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 13:17:11   
kpmk
nadka30 - he he user posted image  tak je to če napol berem user posted image  user posted image  he he
važno da oba lepo napredujeta user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 13:52:59   
Anonimen
joj sem spregledala prvo tole: MAMI ISKRENE ČESTITKE!!!user posted image

Super za Lidik in Jana (sem dobila slikco, je pravi cuker) pa wooow za Urskaf in Špelo. Bodo pa res kmalu vsi doma user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 11:23:19   
Arwenko
Kakšno zatišje je tukaj zadnje čase user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 12:09:10   
obcinarka
ojl, jaz sem tu nekje vmes...naspedirana na polno... poizkušam čimprej dokončat zadeve, ker..... zdej sm že mal čarovniška ampak je stanje in odnosi tule pr nas čedalje bolj napeti... in res ne bi mela volje se še kej sekirat user posted image user posted image user posted image .. itak z šefico kao nisva nkol bile ravno najboljše, zdej se še pa sam smejim..
me pa malo žgečka po grlu, to mi pa ni všeč... čaj pa mandarine in limone mam na mizi.. je pa vreme totalno zanič, jaooooo... men se pa sončka!!!!!!!!!!!! predvidevam, da nimaš ravno pretirane delovne vneme v službi, ha??????user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 13:56:33   
Anonimen
hej!

eto, naš tamal je ogromno buden kar naenkrat (včeraj in danes) in nimam časa nič napisati; tako da samo, da vas pozdravim!

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:24:46   
nadka30
user posted image


no pa da vam končno predstavim Filipovo nevesto oz. T.Z. snahouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .To je čisto sveža današnja slika naše Melanie, kjer pridno počiva mami pa po rr šnofauser posted image user posted image user posted image user posted image . Ja tudi naša je bolj kot ne čez dan aktivna zato nam malo zmanjkuje časa ampak vas budno spremljam takrat ko utegnem.Naše mamice iz seznama pridno rojevajo, katera se javi da bo naslednjauser posted image Pa le oglejte si mušter, ki bo kmalu v vašem naročju, ja otročki so naš največji zaklad in za njih se splača malo potrpet še posebej ko vidiš in dobiš v naročje svojega otroka in zanj si pripravljen iti tudi na drug konec svetauser posted image
Punce uživajte z svojimi trebuščki, jaz ga občasno kar malo pogrešamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:29:20   
tanjusi
Nadka prava lepotička je...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:34:15   
Anonimen
Oooo lej jo tamlado!!! Ti, bodoča tašča mojga sina, a bi se mi2 na kakšni kavici dobile?!

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:34:20   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Nadka prava lepotička je...


tanjusi hvala, ja saj ej res že prava babika saj ima že kar nekaj gramčkov čez 5 kguser posted image user posted image user posted image user posted image .
Bo pa tvoja princesa, ki kmalu pride tudi prava mala madam, pa še blažena med fantiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:37:22   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Oooo lej jo tamlado!!! Ti, bodoča tašča mojga sina, a bi se mi2 na kakšni kavici dobile?!


se boma mogle midve dobit samo trenutno sem brez avtauser posted image user posted image tako da boma tole srečanje mogle malo prestavit, ko pa dobim avto- tam nekje v začetku veselega decebra  pa ni problema a veljauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:38:55   
Anonimen
Ti... ja kaj pa če se kar družinsko dobimo? Kar bi blo še s tvojima dvema dedcoma pa z mojim dedcom?

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:41:08   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Ti... ja kaj pa če se kar družinsko dobimo? Kar bi blo še s tvojima dvema dedcoma pa z mojim dedcom?


ta teden bo težko, ker hodimo od furoža do furoža,ampak naslednji vikend pa mislim da bo šlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:43:08   
nadka30
sem se prehitro hvalila da melanie spi, naš alarm že bedi sedaj pa pišem z eno roko, ja in to se zgodi ko dobiš otročka da postaneš vsestranski z eno roko tipkaš, z drugo roko pa otroka, ki se doji držišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 15:57:53   
kpmk
nadka30-joj kako sladko spi user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Celjske srečke nosečke
26.10.2010 16:29:17   
Anonimen
no nadka se bomo zmenili user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Celjske srečke nosečke
27.10.2010 11:02:31   
Arwenko
Punce eno vprašanje...ravno študiramo te papirje za porodniško, plus paket, to je vse jasno, očetovski mojemu ne pripada, ne plačuje prispevkov, tudi jasno, kako je pa z otroškim dodatkom? A to vlogo daš prej ali pol takoj po rojstvu ali kako je s tem? In kaj moraš tukaj vse odnest?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Celjske srečke nosečke
27.10.2010 12:07:14   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce eno vprašanje...ravno študiramo te papirje za porodniško, plus paket, to je vse jasno, očetovski mojemu ne pripada, ne plačuje prispevkov, tudi jasno, kako je pa z otroškim dodatkom? A to vlogo daš prej ali pol takoj po rojstvu ali kako je s tem? In kaj moraš tukaj vse odnest?


Vlogo za otroške oddaš ko se otrok rodi, čas imaš do 90 dni po rojstvu, če odaš v teh 90 dnevih dobiš doklade za nazaj.Vlogo kupiš v papirnici-kupiš jo lahko že prej ter izpolniš tisto kar že lahko, ko se pa otrok rodi pa neseš na socialno, nisem sigurna ali moraš dati zraven tudi kopijo rojstnega lista( nam sedaj ni bilo treba, kako je pa pri prvem otroku se pa po resnic povedano ne spomnim več), ponekod komplicirajo in pravijo da moraš imeti urejeno tudi davčno za otroka(to ti davčna sama pošlje domov). Upam da sem ti pomagala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Celjske srečke nosečke
27.10.2010 13:09:02   
Arwenko
Super nadka, to je še več informacij, kot sem si jih nadejala. Hvala ti user posted image
Zaenkrat mi je dovolj na znanje to, da urejam po rojstvu in bo.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Celjske srečke nosečke
27.10.2010 13:35:33   
obcinarka
sončen pozdravček tud od mene.. kar neki sestankujem čist brezzveze, dela imam pa še v službi ojjjjjjj.. pomagajte.. vem da me bo ktera že kam poslala,ker težim s to službo ampak prosim za mnenje... začutila sem določene pritiske -ki nekako letijo tudi osebno in sicer relacija šefica pa jaz.. problem je v tem da jaz povem svoje mnenje, se tudi kaj ne strinjam, njen problem je da enostavno ne sprejme da ji nekdo " kontrira", čeprav po drugi strani govori, da se je treba pogovoriti.. konkretno...poleg tega si nekaj zamisli in VEDNO misli da bo zadeva narejena takoj.. včeraj sm bla na sestanku pr njej, ki ni bil ravno prijeten.. so zadeve ki bi jih morala ona kadrovsko urediti že zdavnaj, pa jih ni... zdej pritiska na mene z nekimi obvezami in poročili in ne vem ja še .. je itak mislila da ji bom včeraj naredila, pa sem lepoooo povedala da ne, ker dokončujem neko zadevo in bom do konca tedna... zdej je pa na dopustu do torka-ona pa mi uraduje od doma in preko e pošte zahteva da ji pošljem na domač e naslov do petka..( islim meni je to totalno psihiranje)zadevo, ampak sem pod takšnim pritiskom da se mi meša...in tako ne morem delat.. itak pri nas zadeve organizacije dela ne delujejo, mi je prvotni plan kdaj bi prenehala s službo že zdavnaj odletel, razmišljam, da vzamem bolniško in grem, po drugi strani pa imam vest edino do sodelavke, ki bo  prevzela moje delo i s katero imava krasne odnose... sem razdražljiva, nenaspana, živčna in tečna-škodim pa sebi in bejbici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... svetujte kaj naj... drugače imam začetek porodniške 28.11, ampak še vsaj 14 dni dopusta za koristit.user posted image user posted image

(odgovor članu špica84)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   [Brisano sporočilo]
27.10.2010 14:48:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Celjske srečke nosečke
27.10.2010 16:28:52   
ajtak
Punce drage,
took ste napisale da sploh ne sledim...

Včeri sem bila v kinu, priporočam- Jej, moli, ljubi- sam nikakor ne jit lačne v kino, ker se 1/3 filma samo mastijo user posted image

JAZ PA ČUTIM user posted image , sicer sem šele v 15.tednu ampak ni več dvoma, to je to!! Sm pa že sina čutila v 16. tednu pa je bila prva nosečnost... Seveda to še niso prave brce in tud ni vsak dan enako intenzivno ampak vem, da je to, to!

Danes grem pa v shooping za novimi čevlji, držte pesti!



_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 8:53:38   
Arwenko
T.Z. nisem te nič videla na gmailu včeraj, pa ti kr tukaj napišem, sem dobila zadnjič v Jellotu bucke take črne lepe, cena 25 eur, tako da se ti splača it pogledat. 

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:03:03   
nadka30
dan

vidim da se pozna da je zunaj lepo vreme, da ni nikjer nobene.
najprej moram pohvalit D3lfink4, super izgledaš tako prej kot po preobrazbi, bravo bodoča mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image - sem malo špegala pri februrkahuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:04:52   
Anonimen
Dan!

Arwenko super, hvala ti! Letim danes user posted image

Obcinarka še enkrat: sprakiraj se na dopust in nehaj razmišljati kaj je dobro za službo; ali pa delaj in nehaj jamrati kako te majo grdo, itak te ne izuči to, da hodijo po tebi.... (sorry mal na grobo ampak... hudiča no)

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 28.10.2010 13:05:05 >

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?