|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 13:25:47   
mag3

NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE


user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image  , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image  , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image ,
user posted image  
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted imageuser posted image , Lj
user posted image saška26, 26, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image , Prlekija 

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image    
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image ,
user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image  , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image  , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image  , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image  , Kranj
user posted image *mačka*, user posted image  
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image ,
user posted image  , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image  user posted image , user posted image
user posted image  , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image  Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image  , Kr
user posted image  Nincii, 26, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Kp
 
9.12.2010
user posted image   Hannahgogy, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Koper

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra, user posted image
user posted image Rosi*, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
user posted image senchy,
user posted image

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,
user posted image , CE  01.10.2010 - JAN
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , CE, 11.10.2010 - ŠPELA 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Vrhnika
user posted image nincek5,
user posted image  
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image ,user posted image
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , user posted image ,Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image   NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image ,Ptuj
user posted image Brigita78, user posted image user posted image ,
user posted image , user posted image , 22.10.2010 - DAŠA&MAŠA
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  enamimi, 27, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , Lj 
 

user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image ,user posted image
 user posted image
user posted image maca81, 1user posted image , user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Mb
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image  
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image  , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image      
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
user posted image sleepyhead, 33, 
user posted image , Postojna
user posted image primavera, 38, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image , user posted image

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image
user posted image   Nina Nana 75, 2user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Kranj
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image ,user posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb
user posted image  špica84, 25, Lj,user posted image
 
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image  , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 
user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   

 79

user posted image   user posted image   user posted image
user posted image =  48
 user posted image =  17
user posted image  =  16


 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 13:34:46   
obcinarka
sončen pozdravček tud od mene.. kar neki sestankujem čist brezzveze, dela imam pa še v službi ojjjjjjj.. pomagajte.. vem da me bo ktera že kam poslala,ker težim s to službo ampak prosim za mnenje... začutila sem določene pritiske -ki nekako letijo tudi osebno in sicer relacija šefica pa jaz.. problem je v tem da jaz povem svoje mnenje, se tudi kaj ne strinjam, njen problem je da enostavno ne sprejme da ji nekdo " kontrira", čeprav po drugi strani govori, da se je treba pogovoriti.. konkretno...poleg tega si nekaj zamisli in VEDNO misli da bo zadeva narejena takoj.. včeraj sm bla na sestanku pr njej, ki ni bil ravno prijeten.. so zadeve ki bi jih morala ona kadrovsko urediti že zdavnaj, pa jih ni... zdej pritiska na mene z nekimi obvezami in poročili in ne vem ja še .. je itak mislila da ji bom včeraj naredila, pa sem lepoooo povedala da ne, ker dokončujem neko zadevo in bom do konca tedna... zdej je pa na dopustu do torka-ona pa mi uraduje od doma in preko e pošte zahteva da ji pošljem na domač e naslov do petka..( islim meni je to totalno psihiranje)zadevo, ampak sem pod takšnim pritiskom da se mi meša...in tako ne morem delat.. itak pri nas zadeve organizacije dela ne delujejo, mi je prvotni plan kdaj bi prenehala s službo že zdavnaj odletel, razmišljam, da vzamem bolniško in grem, po drugi strani pa imam vest edino do sodelavke, ki bo  prevzela moje delo i s katero imava krasne odnose... sem razdražljiva, nenaspana, živčna in tečna-škodim pa sebi in bejbici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... svetujte kaj naj... drugače imam začetek porodniške 28.11, ampak še vsaj 14 dni dopusta za koristit.user posted image user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 13:47:02   
jona klara
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: dangermouse

Hej punce, prosim za nasvet!

Že dva dni zelo slabo čutim gibe otročka - težko jih naštejem deset konkretnih na dan, sem pa 32. teden. Zdi se mi kot bi bil otroček obrnjen s hrbtom proti trebušni steni in z glavico navzdol - zdi se mi kot da se gibanje dogaja v smeri proti organom in da jih zato bolj slabo čutim, le občasno je kakšno tiščanje pod rebri (z ritko) ali kakšno malo pretegovanje. Zelo me je strah, da sem s prepogibanjem otročku kaj škodovala in da se zdaj ne more premikati.
Drugače pa imam Angelsound in se srček otročka normalno sliši. Pregled imam naslednji četrtek, ginekologinjo pa po telefonu zelo težko dobim. Če bi šla k njej bi mi verjetno naredila samo CTG - kar pa je v bistvu utrip srčka a ne?
A ima še katera podobne izkušnje? Sem pa pridobila veliko kil in mogoče tudi to otežuje čutenje gibov?

Lepo se imejte in uživajte z bušiji na tem prekrasnem sončku!



Nam so povedali, da se gibi ravno zato ne štejejo pred 35. tednom user posted image
Tako da uživaj in brez panike...sem pa jaz na podobnem kot ti, posteljica spredaj, gibi vseskozi redkejši in nežni, nimaš kaj, se bova pol namučile po 35. tednu ko je res treba štet. user posted image user posted image


se vama pridružujem z posteljico spredaj, nežni gibi redki,ni luštn ampak kaj čemo.Samo, da bo vse ok na koncu.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 13:52:24   
jona klara
občinarka-jaz ti kr direkt svetujem-pojdi v bolniško in se ne sekiraj za nič druga, kaj pa če bi bilo res nujno in bi res mogla doma ostati- misli samo nase in otročka, ker nobeden drug ni pomemben, kdo pa misli nate in na tvoje dete v trebuhu, ko te tam psihirajo.Nimaš kaj razmišljati in naj se ti ne smilijo, naj e ti smili tvoj otrok, ki mora to prenašati.razmisli

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:02:34   
Tulipan12
Pozdravljene!
Evo, sem imela včeraj pregled, user posted image  težek 1640g, rekla je, da za par dni zaostaja v rasti in da je to verjetno od tega, ker nič ne počivam in naj grem v bolniško. Pa sem ji rekla, da do konca drugega tedna še opravim v službi vse potrebno, potem pa itak dopust in porodniška. MV se mi je skrajšal na 23mm, otroček ima glavico zelo nizko in tudi to priisuje mojemu tempu (po službi služba z mojo 18mesečnico:)). Drugače pa je vse ok, naslednji pregled 15.11. Bom pa verjetno šla tudi na test za streptokok, ker sem ga imela pri prvem porodu, mi je sicer na veliko označila v MK, ampak če mi časovno znese, bom šla. Ker vas nisem kaj dosti brala, če ne veste, je v MB testiranje na streptokok 13 evrov.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:05:36   
Tulipan12
občinarka jaz te full razumem, sicer imam zelo dobre odnose v službi, ampak tudi jaz hočem delo predat kot se spodobi in potem it. Je pa res, da če si full pod stresom, pojdi v bolniško, v službi redkokdaj cenijo požrtvovalnost in zdaj več nisi samo ti, je tudi tvoj otrok.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2781
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:06:16   
n a n i
Obcinarka jaz se strinjam z nasvetom JoneKlare. Ni sluzba vredna tvojih zivcev in stresa. Tudi ce ne bi bila noseca, si ne zasluzis cesa takega. Ne splaca se unicit za sluzbo. Ker cenit tko vecinoma ne znajo, samo se vec dela nalagajo.

Mi2 sva imena ful hitro izbrala. Oba2 sva se zapicila v isto ime pri vsakem spolu. Sicer sem jaz vmes si nekaj zmisljevala pri puncki, ampak sem spet na prvotnem imenu.

Sedaj, ko smo ze zelo blizu, me zanima kam greste kaj rojevat? Moj izbor porodnisnic se siri, namesto ozi. Mogoce bi na seznam dodale se porodnisnico. Kaj menite? A je katera ze sla na kaksen oseben razgovor v porodnisnico?

Uzivajte v soncku.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:07:05   
Tulipan12
Brigita78 čestitam za tvoji pupici!user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:10:43   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Jaz bom še enkrat povprašala kako ste z imeni? Imate že zbrano, ali ste v temi kot smo eni ...  user posted image  
Aja, tehtnica sem po horoskopu, če to kaj pove. user posted image


Tudi mi smo še v dilemi, za punčko sicer že imamo, za fantka pa nikakor ne prideva skupaj. Je bilo prvič isto!user posted image  Mogoče kaj pove, da sem jaz ribi po horoskopu, kar je tudi dvojnouser posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:12:08   
obcinarka
hvala za mnenja.... kje v mb pa je test za streptokok 13 eur???n imaš kontakt?


user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:15:53   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

hvala za mnenja.... kje v mb pa je test za streptokok 13 eur???n imaš kontakt?


user posted image user posted image


Na Prvomajski v laboratoriju. Mislim pa, da moraš it v 35. tednuuser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:21:29   
betricija
dan
prišla nazaj iz CSD. uredila vse papirje in sedaj čakamo na odločbo. superca. baje bo že naslednji teden.

glede imen. midva imava za fantka izbrano ime že nekaj let in ne odstopiva od tega. za najino pričakovano pupo pa imava že 4 ime izbrano. prvo je bila sara, pa potem eva, in nato ajda, pa lara...upam, da se vrneva nazaj na saro. za ajdo sva mislila, da sva fiksno odločena, pa je toliko družin tukaj naokoli in znancev, ki imajo ajde, da sva rekla, imena gremo menjat.

občinarka, to kar opisuješ je mobing. lahko bi šefico prijavila, samo ponavadi te premestijo ali pa se že zmislijo, da greš drugam. moje mnenje je podobno joni; pojdi na bolniško. izračunaj si kdaj začneš s porodniški, odštej od tega datuma 30 koledarskih dni in pojdi do svojega osebnega zdravnika in naj ti bolniško odpre. v službi pa povej, da ti je ginekologinja predpisala strogo ležanje zaradi stresa in da se ne bi zgodil prezgodnji porod moraš počivat. brez da bi potem doma delala za službo.mal ji daj vedet.domačega emaila pa nikar ne daji.

men pa danes tamala spet razgraja. prej je pa dva dni počivala user posted image . sem bila že tudi jaz počasi panična in tišala roko na trebuh da sem čutila gibe. kdaj načeloma pa se začnejo umirjat?

lep sončen dan še  naprej.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:24:39   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

hvala za mnenja.... kje v mb pa je test za streptokok 13 eur???n imaš kontakt?


user posted image user posted image


To bi mene tudi zanimalo?

obcinarka...s tvojo šefico, pa saj sama veš, da z njo ne prideš do konca, te razumem, jaz niti s svojim lastnim fotrom v vlogi šefa ne pridem do konca, hkrati pa ne morem kr it na bolniško, mi vest ne pusti, ker je pač domača firma. Tako da ne vem, vzami si mogoče tale podaljšan vikend zdaj, pa se vsedi sama s seboj nekje, pa premisli kaj lahko narediš, vse se bo rešlo.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:35:06   
Tulipan12
Zgleda, da sem ena redkih, ki še nisem šla na CSD, jaz čakam na oktobersko plačo, ker je bila lanska oktoberska porodniška in mislim, da se mi bolj splača počakat na tole.

Arwerko sem že občinarki napisala - na Prvomajski. če sta iz MB, bosta vedeli kje je to.

Porodnišnica bom rodila v MB, čeprav sem bila v prvo zelo razočarana.user posted image  Ampak kak naj vem, da bo drugje bolje. Če bom tudi tokrat čez rok, se bom pa malo bolj postavila zase in svojega user posted image , ker te pač ppo hitrem postopku odpravijo.user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:37:16   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: betricija

dan
prišla nazaj iz CSD. uredila vse papirje in sedaj čakamo na odločbo. superca. baje bo že naslednji teden.

glede imen. midva imava za fantka izbrano ime že nekaj let in ne odstopiva od tega. za najino pričakovano pupo pa imava že 4 ime izbrano. prvo je bila sara, pa potem eva, in nato ajda, pa lara...upam, da se vrneva nazaj na saro. za ajdo sva mislila, da sva fiksno odločena, pa je toliko družin tukaj naokoli in znancev, ki imajo ajde, da sva rekla, imena gremo menjat.

občinarka, to kar opisuješ je mobing. lahko bi šefico prijavila, samo ponavadi te premestijo ali pa se že zmislijo, da greš drugam. moje mnenje je podobno joni; pojdi na bolniško. izračunaj si kdaj začneš s porodniški, odštej od tega datuma 30 koledarskih dni in pojdi do svojega osebnega zdravnika in naj ti bolniško odpre. v službi pa povej, da ti je ginekologinja predpisala strogo ležanje zaradi stresa in da se ne bi zgodil prezgodnji porod moraš počivat. brez da bi potem doma delala za službo.mal ji daj vedet.domačega emaila pa nikar ne daji.

men pa danes tamala spet razgraja. prej je pa dva dni počivala user posted image . sem bila že tudi jaz počasi panična in tišala roko na trebuh da sem čutila gibe. kdaj načeloma pa se začnejo umirjat?

lep sončen dan še  naprej.


Ko več nimajo kaj dosti prostora, tik pred porodom pa se skorajda čisto umirijo. Ampak jaz sem prvo tako slabo čutila, da nisem vedela, kdaj se je umirila, tokrat pa imam taki ringišpil v trebuhu, da bom zagotovo vedela!user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:43:27   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Zgleda, da sem ena redkih, ki še nisem šla na CSD, jaz čakam na oktobersko plačo, ker je bila lanska oktoberska porodniška in mislim, da se mi bolj splača počakat na tole.

Arwerko sem že občinarki napisala - na Prvomajski. če sta iz MB, bosta vedeli kje je to.

Porodnišnica bom rodila v MB, čeprav sem bila v prvo zelo razočarana.user posted image  Ampak kak naj vem, da bo drugje bolje. Če bom tudi tokrat čez rok, se bom pa malo bolj postavila zase in svojega user posted image , ker te pač ppo hitrem postopku odpravijo.user posted image


Jaz vem kje je Prvomajska, občinarka pa verjetno ne. A poveš kaj več, kje točno tam? Se je treba naročit?

Tudi jaz bom šla rodit v MB, danes je baje moj možek zrihtal nazaj 24 urno epiduralno, upam, da bo držalo user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:53:36   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Zgleda, da sem ena redkih, ki še nisem šla na CSD, jaz čakam na oktobersko plačo, ker je bila lanska oktoberska porodniška in mislim, da se mi bolj splača počakat na tole.

Arwerko sem že občinarki napisala - na Prvomajski. če sta iz MB, bosta vedeli kje je to.

Porodnišnica bom rodila v MB, čeprav sem bila v prvo zelo razočarana.user posted image  Ampak kak naj vem, da bo drugje bolje. Če bom tudi tokrat čez rok, se bom pa malo bolj postavila zase in svojega user posted image , ker te pač ppo hitrem postopku odpravijo.user posted image


Jaz vem kje je Prvomajska, občinarka pa verjetno ne. A poveš kaj več, kje točno tam? Se je treba naročit?

Tudi jaz bom šla rodit v MB, danes je baje moj možek zrihtal nazaj 24 urno epiduralno, upam, da bo držalo user posted image



user posted image user posted image user posted image  možek! Čeprav... malo sem še vedno skeptična do te EA, ampak mam vsaj papir, kar v prvo nisem imela in mi še vedno ostaja opcija, da jo vzamem.user posted image

Glede testa je meni moja G rekla naslednje: naj bi se delal v 35.tednu (ne vem zakaj), da grem tja po tisto ampulico, grem h G, ona vzame bris z palčko in da v tisto posodico, ti neseš to tja in je. In da je cena 13 evrov. To je vse, kar vem, če bom šla, grem 15.11., ko imam pri G pregled, da opraviva kar vse skupaj. In takrat sem v 35. tednu. Ti si cca 14 dni za mano, vidim.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:55:13   
Tulipan12
Aja, rekla je, da se ni treba naročat, ker ni take gužve, ampak, če se bom odločila, bom prej poklicala, za vsak slučaj.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 14:56:45   
Arwenko
Ja, to vem, da bi se naj po 35. tednu izvajal ja, no, pol pa javi takrat ko boš opravila, da vem še pol zase, kako naprej. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 15:01:10   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ja, to vem, da bi se naj po 35. tednu izvajal ja, no, pol pa javi takrat ko boš opravila, da vem še pol zase, kako naprej. user posted image


Okidoki!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 15:11:54   
Nina Nana 75
Ojla vesele decembrke!

Joj, me en dan ni bilo tukaj gor, ker sem imela ogroooomno dela v službi, pa ste medtem tako zaklepetale, da sem vas komaj uspela prebrat user posted image  

občinarka - ja, mi je znano...ogroooomno dela, prej ni nihče poslušal, da v bistvu kmalu odhajaš - zdaj pa, ko se bliža napovedani datum, počasi šele začenjajo dojemati in te poskušajo izkoristiti in iztisniti do konca. Sodelavci, na katere bodo potem padle tvoje zadeve so pa tudi pri meni super in jim le s težkim srcem nakoplješ delo....Mene direktor zadnji teden prav vsak dan vpraša, če ne bi vseeno še malo potegnila in ne bi šla še na dopust, ker je prav ZDAJ TOOOOLIKO DELA IN ME RES RABIJO user posted image  Ampak jaz sem zatrdno odločena: izkoristila bom dopust, ki mi pripada in šla potem lepo na porodniško. Midva sva se zelo namatrala, da sva prišla do tegale trebuščka in to je trenutno prioriteta. Poleg tega mi od sedenja v službi že kar ornk otekajo noge, pa tudi popoldan sem potem čisto fertik. Za bebija še zdaleč nimam vsega pripravljenega, ampak po službi imam premalo energije za skakanje po trgovinah. Če mi ne bi pustili izkoristiti dopusta, bi šla pa lepo na dopust (in vse lepo razložila mojemu osebnemu zdravniku, ki je glede tega res razumevajoč - pa saj vidi po kartonu, da ne izkoriščam bolniške kar tako v tri krasne). Zato občinarka: bodi močna in poskrbi zase in za svojega otročka! Se zmeniva in postaviva mejo v službi? Pa to ne mislim na kakšen grd način, sploh ni potrebno. Čisto diplomatsko in prijazno. Bodo morali sprejeti.

izbira imena: hmm, izbrano imava samo za punčko, tako da...naj se na UZ ne premislijo. Sicer pa pravijo, da če imaš izbranih več imen in ne veš katero bi bilo pravo...ko vidiš v porodni otročka, baje takoj veš, katera izbira je zanj/zanjo tista najbolj prava (hmm, Mag3 - tudi jaz sem tehtnica...no, potem pa čestitke za rojstni dan, ki si ga verjetno imela v zadnjem mesecuuser posted image )

pesjanarka - dobrodošla! Po nick-u sodeč imaš tudi ti doma kakšno kosmato štirinožno mrcinicouser posted image  Midva imava mladega  madžarskega ptičarja (VIŽLO) in pravkar hodimo z njim v šolo. Otroke ima izredno rad, me pa edino malo skrbi, ker pes res poka po šivih od energije. Ampak sva odločena, da bova veliko vložila v ustvarjanje ''prijaznega sožitja'' med kosmatincem in bebico, pa bo že nekako šlo. Sem bila tudi jaz že od rojstva dalje ves čas v družini s psi (in to v stanovanju), pa smo se imeli lepo tako jaz kot tudi psi user posted image
 
materinska šola - vidim, da ste že kar zaključile s tem. Jaz imam rok konec decembra in sem prijavljena na novembersko šolo v Ljubljani (Leonišče). Še katera?

plenice - joj, tele plenice so cela znanost. Meni je všeč ideja plenic za enkratno uporabo. Ampak po drugi strani pa nisem navdušena nad vso to plastiko, beljenjem s klorom in ostalo umetno packarijo na nežni ritki dojenčkov. Sem si ogledovala tudi bombažne pralne (racmanke, štorklja in BumGenius), ampak še nisem čisto prepričana glede moje navdušenosti nad pranjem in sušenjem tega. Potem sem gledala še eko varianto plenic za enkratno uporabo (Moltex od Mullerja, Alana od DM-a), pa ene stokajo, da so jim te plenice premočile pri zelo majhnih bebicah. Po moje bom za začetek poleg tetra plenic imela še 1 paket Mullerjevih ali DM-ovih, pa za test kakšen kompletek tistih pralnih za sprobat. Se bom kasneje odločala in dokupovala.

betricija in ostale, ki ste mi prijazno odgovorile na prošnjo za nakup v IKEI: najlepša hvala za dobro voljo in pripravljenost pomagati, ampak po moje bova z mojim kar sama še 1x skočila gor. Sem vmes ugotovila, da bom še rabila kakšno stvarčico, tako da bova naredila še en izlet user posted image

Nincii - upam, da so se bolečine v želodcu po obrokih malo umirile oziroma, da se jih čimprej navadiš krotiti. Drugače pa vseeno o tem poročaj zdravniku, čeprav ti bo po moje povedal enako kot je meni: da so pogoste in da je to posledica visokega nošenja bejbija, ki potem pritiska na želodček. So pa res zoprne, moram priznati.

Punce, bodite lepo in izkoristite tale sonček!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 15:17:25   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

sončen pozdravček tud od mene.. kar neki sestankujem čist brezzveze, dela imam pa še v službi ojjjjjjj.. pomagajte.. vem da me bo ktera že kam poslala,ker težim s to službo ampak prosim za mnenje... začutila sem določene pritiske -ki nekako letijo tudi osebno in sicer relacija šefica pa jaz.. problem je v tem da jaz povem svoje mnenje, se tudi kaj ne strinjam, njen problem je da enostavno ne sprejme da ji nekdo " kontrira", čeprav po drugi strani govori, da se je treba pogovoriti.. konkretno...poleg tega si nekaj zamisli in VEDNO misli da bo zadeva narejena takoj.. včeraj sm bla na sestanku pr njej, ki ni bil ravno prijeten.. so zadeve ki bi jih morala ona kadrovsko urediti že zdavnaj, pa jih ni... zdej pritiska na mene z nekimi obvezami in poročili in ne vem ja še .. je itak mislila da ji bom včeraj naredila, pa sem lepoooo povedala da ne, ker dokončujem neko zadevo in bom do konca tedna... zdej je pa na dopustu do torka-ona pa mi uraduje od doma in preko e pošte zahteva da ji pošljem na domač e naslov do petka..( islim meni je to totalno psihiranje)zadevo, ampak sem pod takšnim pritiskom da se mi meša...in tako ne morem delat.. itak pri nas zadeve organizacije dela ne delujejo, mi je prvotni plan kdaj bi prenehala s službo že zdavnaj odletel, razmišljam, da vzamem bolniško in grem, po drugi strani pa imam vest edino do sodelavke, ki bo  prevzela moje delo i s katero imava krasne odnose... sem razdražljiva, nenaspana, živčna in tečna-škodim pa sebi in bejbici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... svetujte kaj naj... drugače imam začetek porodniške 28.11, ampak še vsaj 14 dni dopusta za koristit.user posted image user posted image


JAZ BI SPOKALA ŠILA IN KOPITA. ČE NI DO TEBE FER ODNOSA, SE TUD TI NE RABIŠ SEKIRAT ZA NJIH. VEM, DA JE LAŽJE REČT K NAREDIT, AMPAK POJDI NA BOLNIŠKO IN POL NA ZASLUŽENI DOPUST!!!!!!

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 15:20:31   
zaljubljena23
Imena..Imava izbrana..Sploh se ne pogovarjamo več o temuser posted image ..Naj pa ostane skrivnost do poroda ;)...

Ababanana, saj sem dejala odvisno od zdrastvenega stanja...Frutiq, glede odtekanja vode pa je tako...Babica v MŠ je dejala, da ko se bebica že spusti v medenico, potem je hoja dovoljena...Če pa ti voda odteče in se bebica še ni tako daleč spustila pa naj bi se ležalo...Torej pri nas je praksa, da spodbujajo hojo, kot je ena omenila, zaradi gravitacije, porod poteka hitreje, ampak če zdrastveno stanje ne dopušča tega, pač moraš ležati...

Tulipan, potem sva približno na istem...Manj kot teden dni nazaj je naš imel točno toliko g in je tudi dejal G da malo zaostaja...

Aja, pa previjalno mizico sem danes dobilauser posted image user posted image Zdaj pa še posledično ugotovila, da bo potrebno nabavit še posteljico, ker je ta v bolj slabem stanju (od mojega)user posted image

Glede brcik...pri nas je tudi danes bolj mirno..Sicer brca, ampak ne tako kot prejšnje dni...Sem se že navadila, pač pride dan, ko so naše pikice bolj lene...Glede štetja pa kot sem dejala, zadnji mesec pred PDP-jem se naj bi začelo štetje brcik


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.10.2010 18:11:29   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: Nina Nana 75

Mag3 - tudi jaz sem tehtnica...no, potem pa čestitke za rojstni dan, ki si ga verjetno imela v zadnjem mesecuuser posted image



Nina Nana 75 res je, pred dnevi sem praznovala roj.dan. Hvala za čestitke in enako želim tudi tebi. user posted image  



< Sporočilo je popravil mag3 -- 27.10.2010 18:13:02 >

(odgovor članu Nina Nana 75)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 7:57:59   
betricija
jutro
punce, danes je predavanje o predihavanju v MŠ v ljubljanski porodnišnici, a mrbit katera ve kje točno so te predavanja...baje da niso v predavalnici, kjer so bila ostala predavanja...hvala

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?