|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 10:03:41   
ababanana
Ojla punce!

Evo kavica za vse

user posted image

Javljam se po kar nekaj časa; moj mali je namreč bil bolanuser posted image , tako da smo se nosntop cartali. Zdaj mu HB gre na bolje... Ampak HB brez vnetja ušes - zahvaljujoč Baby vacu, samo vročina, žnodri, kašelj...

Bom poskusila vse za nazaj prebrati in malo komentirati...

Dianatal gel: ma ne vem, po moje si ga ne bom omislila. RAje epiduralnauser posted image ....

Bodyji iz L'eclerka: kaj pa vem, ko sem jaz rodila, jih niso imeli na preklop, ki so za moje pojme ful bolj praktični. Sp pa res miceni v primerjavi s tistimi iz HM. JAz sem prve tri mesece, če ne še dlje, uporabljala izključno tiste na preklop, kasneje pa sem večino bodijev kupila v c&a - kvaliteta se mui zdi super, stanejo pa menda 2,80 eur...

Libido: mi se moramo vzdržati user posted image . Ma ni man hudo, ker nam je najpomembnejše zdravje dojenčka, se pa tudi znajdemo na druge načineuser posted image .

ManUr: uporabljala bom Pamperske, kot prvič. So se super obnesle, nič premočile, nismo imeli rdeče ritke... Smo vmes poskusili tiste od Mullerja, pa so bile ful široke za tisto malo ritko, pa ne pol toliko mehke. Potem pa nismo več eksperimentirali... Za ritko: Bebival iz lekarne (od Mariborskih lekarn) ali pa Sudocrem (se dobi tudi v DM-u), ki je tudi 1A. Za mazanje pregibov lekarniško mandljevo olje, za kopanje pa trdo milo od Mustele (pa še to samo mogoče 1x tedensko, za ritko). Pa fiziološka in alkoholč za popek. Drugega pa nič za dojenčka... Za mene: krema za bradavice lanolin multi mam, modrček za dojenje in pralne blazinice za dojenje (oboje kupljeno pri http://www.da-da.si/ po priporočilih na forumu), to pa je tudi vse od nakupov. Bom pa imela dve torbi pripravljeni, eno za mene, eno za dojenčka (z oblačili, ker kozmetike itak ne rabiš v porodnišnici).

Temperatura v stanovanju: mi imamo nekje 24-25, bom pa po kopanju sobo še dodatno segrela z ventilatorčkom....

Ninča77, čestitke Brigiti. Pa držim pesti, da bosta dvojčici kmalu v varnem maminem naročju...

zaljubljena23, zelo lep buši; dobro si se pofotkalauser posted image

Se beremo...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 10:20:04   
pinkalonca
zaljubljena23 bom poskusla nadoknadit samo kr mal dvomim da mi bo uspelo user posted image user posted image user posted image iiiiiii lepi bušiiiiii ♥♥♥
Nina Nana 75 tut midva na žalost ne planirava it v Ikeo, če pa bova se bom pa spomnla nate user posted image
betricija user posted image sej ste se znajdle tut brez mene a ne user posted image jst sm rekla da bom šla na CSD v sredo, oziroma morm preračunat kdaj je 60 dni user posted image
nincii si poskusla z rupurutom? mogoče te kislina daje... jst zaenkrat še nimam problemov, bomo vidli kaj bo ko še zraste buši user posted image
BabyKitty ja še malo pa boš cartala user posted image tedni pa letijo ja... hvala za kompliment user posted image za slikco je pa kriv moj možek user posted image razmišljava tudi o profi slikah kjer bi bla oba z možekom na sliki, ker doma je to težko sam narest user posted image imava pa svojga fotografa (poročnegauser posted image )
obcinarka dej še nase mal misli, drugi ne bodo, mene je izučilo user posted image
jst o streptokoku še nisem razmišljala....
Rosi* čestitam za zadnji dan user posted image user posted image user posted image evo Frutiq vse napisala o streptokoku user posted image user posted image user posted image
ababanana hvala za kavico user posted image ti modrčki (da-da) izgledajo super samo meni ne pridejo v upoštev, ker sem alergična na sintetiko user posted image moje spodnje perilo mora biti obvezno bombažno user posted image

danes sem pomojem po 15 letih spet jedla mlečni riž user posted image mi je zapasal... pa domača jabolka mmmmmmmmmmmmmmmmm je blo dobro...
ko odprem okno že zavoham sneg, malo višje nad hišo ga že vidim user posted image

se še tipkamo user posted image


(odgovor članu Nina Nana 75)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 10:36:29   
Frutiq
Jaz sem nesla prejšnji teden v torek papirje na CSD, v četrtek sem pa že dobila odločbo o porodniškem in o enkratni denarni pomočiuser posted image . Full so hitri.
V službi sem še dobra dva tedna, potem imam en teden dopusta, z 22.11. pa začnem porodniško. Jupi, komaj čakam, ker se mi ne da več v službi se preganjat, čeprav imam še ful stvari za naredit, pa še mojo namestnico za vpeljat. Uf, kot da niso vedeli že pred pol leta, kdaj grem na porodniško. Obcinarka, zgleda da so povsod istiuser posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 10:55:39   
n a n i
Zivjo cvekice,

spet se vam oglasam po dolgem casu. Sem danes zacela z dopustom. So mi za popotnico dali sluzben racunalnik domov, da bom lahko od doma delala :(

Dobrodosle vse nove. Upam, da se se kaksna decembrka opogumi in se nam pridruzi, da pridemo do 100 :)

Cestitke Brigiti78. Zelim vam cimvec crkljanja in da bi vse 3 sle cimprej domov.

Na CSD sem jaz nesla papirje 11. in 14. sem dobila ze obe odlocbi. Sem pa se ful veselila kako mi bodo upostevali lansko oktobrsko placo namesto letosnje, ki je nizja zaradi bolniske, pa je iz CSDja sama klicala v kadrovsko in pridobila se podatke za letosnjo oktobrsko placo, tko da mi lanske okt ne bodo upostevali in bo porodniska malo nizja. Tiste, ki ste na bolniski, a imate tudi taksne izkusnje?

Mi2 bova uporabljala pralne plenice. Sem narocila par takih, ki rastejo z otrokom in ne rabijo prekrivnih hlac, pa bomo potem videli kako se bo obneslo. Ce nam ne bo vsec, bomo pa na navadnih za enkratno uporabo.

Bozite svoje busije in pridno gnezdite user posted image



(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 10:59:45   
zaljubljena23
testiranje streptokok..Ja..Na naslednjem pregledu moram omeniti...Izvaja se brezplačno (pri nas)

Hvala za pohvale glede bušijauser posted image

Zgaga...Mene je tudi začela spet kar konkretno jezituser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:03:47   
*Star*
Sem se kar nasmejala, ko sem prebrala tisto o službenem računalnikuuser posted image user posted image user posted image Očitno nisem edina. Jaz res ne vem kaj jim hodi po glavi. Mam pa jaz to srečo da se nikakor ne morem povezat tko da očitno ne bo nič od mojega dela od doma...user posted image user posted image

Čestitke našim novopečenim mamicam pa da bodo čimprej uživale s svojimi štručkamiuser posted image user posted image

Punce a je katera bila na predavanju dojenje in prehrana dojenčka v Lj.P. jaz namreč nisem mogla it pa me zanima če sem res ful zamudila??user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:04:04   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: n a n i


Na CSD sem jaz nesla papirje 11. in 14. sem dobila ze obe odlocbi. Sem pa se ful veselila kako mi bodo upostevali lansko oktobrsko placo namesto letosnje, ki je nizja zaradi bolniske, pa je iz CSDja sama klicala v kadrovsko in pridobila se podatke za letosnjo oktobrsko placo, tko da mi lanske okt ne bodo upostevali in bo porodniska malo nizja. Tiste, ki ste na bolniski, a imate tudi taksne izkusnje?



Jaz sem hotela isto narediti, ker imamo sedaj pač nižje plače. Pa je blo na CSD kao ok, potem pa čez dva dni kličejo na firmo, da rabijo še sept. plačo. user posted image  Kao mora biti zadnjih 12 plač. user posted image  Na žalost pač ne gre skozi, da bi malo skombinirale.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:16:30   
n a n i
Punce imam eno vprasanje in upam, da mi boste lahko pomagale. ena je omenila (pa se zal ne spomnim katera), da je narocila bombazne blazinice na da da. A mi lahko prosim poveste koliko kom jih je v paketu za 15 eur?

Hvala.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:19:31   
betricija
nani kako so klicali iz CSD v tvojo službo in zahtevali podatke za oktobrsko plačo? saj še ni konec oktobra, da  bi to obračunali? če pa so klicali in zahtevali septembrsko plačo izplačano v oktobru so pa pravilno ravnali. jaz grem tudi jutri na socialo v Kamnik (kam si šla ti) in bom odnesla papirje. meni pa v službi niso hoteli napisati sept. plače, so hotli počakat še oktobrsko, pa sem jim rekla, da naj ne težijo, ker je letošnja oktobrska bolniška, na koncu sem ugotovila, da mi za lansko oktobrsko plačo pripada še 13. plača in tako bo porodniška za cca 70€ višja. ej barabe v naši službi, kaj čmo. če se sam ne pobrigaš....

star jaz sem bila na teh predavanjih, a je tko bezlala da si nisem uspela napisati vsega kar je bilo na projektorju predvajan. lahko pa mi daš tvoj mail, pa ti zapiske, kar sem jih naredila pošljem.niso pa popolni. a včeraj si bila na predavanjih o varni vožnji? zanimivo ni kaj.

samo meni je pa neki čudno, včeraj sem bila na CSD v šiški, pa mi je tip rekel, da mi vloge itak ne bodo sprejeli pred petkom...ve ste pa že vse uredile. da me ni hotel zavesti, da če ne oddam do petka, da bom morala počakati do novembra? je rekel, da itak vlog ne sprejemajo in jih ne obdelujejo pred 28 v mesecu...čudn no. bom šla kar jutri na socialo. boljš 2x it kot pa 1x zamudit

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:19:58   
lili82
Pozdravljene!

Se opravičujem, ker takole vdiram na vašo temo, ampak cilj opravičuje sredstva, ne?

Prosim vas, da glasujete za sobico moje prijateljice, ki trenutno vodi v Alplesovi nagradni igri! Tudi za glasovalce so obljubljene nagrade (celo Alplesovo pohištvo!)

http://www.ringaraja.net/planet/glasovanje?imageID=68#imageG

Hvala vam - in prijetno nosečnost, čimlažji porod in velikoooo veselja z vašimi malimi zakladi vam želim!

Lep dan!

Lidija

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:29:20   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: n a n i

Punce imam eno vprasanje in upam, da mi boste lahko pomagale. ena je omenila (pa se zal ne spomnim katera), da je narocila bombazne blazinice na da da. A mi lahko prosim poveste koliko kom jih je v paketu za 15 eur?

Hvala.



Če se prav spomnim, ker so se punce že pogovarjale o tem, se mi zdi, da je rekla tista, ki jih je kupila, da jih je 10 v paketu. Upam, da si nisem narobe zapomnila.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:33:55   
n a n i
Betricija imas prav. Gre za septembrsko placo, ki je bila izplacana oktobra. Ker jo oni imenujejo oktobrska placa, sem jo se kar jaz ;) Ce je se nimas vpisane, bodo oni sami poklicali v sluzbo in jo dodali, lanske pa ne bodo upostevali. Tako je bilo vsaj pri meni. Jaz sem urejala na CSD Ptuj, ker imam tam stalno prebivalisce. 

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:41:53   
Arwenko
Punce, mislim da bo tole kr držalo...ker meni je tudi rekla, da glede na to, da je zadnji rok oddaje moje vloge 8.12. (9.12. nastopim porodniško), da mi mora še obvezno upoštevat oktobrsko plačo, tisto ki se izplača novembra, da mi prej sploh ne sme izdat odločbe, tudi če jaz prinesem papirje prej. Tako da bom pač odnesla po 15. novembru, ko dobim še tole plačo in rešeno, itak je meni rekla, da v 24 urah naredijo odločbo. 

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 11:57:17   
*Star*
Jaz sem ravnokar prejela odločbo. Sem se na hitro preveč razveselila ko sem vidla cifro, potem pa vidim, da je to bruto. Kar misli si, jauser posted image

Betricija, midva sva bila prijavljena za predavanje o varni vožnji ampak so pri mojemu dragemu v službi tok super, da so mu najprej dovolili da gre, potem pa je moral nekoga nadomeščat. Tok o pravičnosti... Ne bom komentirala. Je pa res da mava sedežek že kupljen, tko da ne vem, kaj nama bi pomagalo. Ti pošljem ZS za zapiske. Super siuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 12:10:01   
Nincii
Ojla punce...
Jaz sem že teden dni na dopustu, vlogo na CSD v KP sem nesla že 10 dni nazaj, pa še nisem dobila odločbe, tko da ne vem kaj tolko kvačkajo...
Upam, da do 10.11. ko začnem porodniško dobim tudi odločbo, da se ne bi potem spomnili, da začnem 11.11. in da moram za še en dan v službo.. se bi mi čisto zmešalo! user posted image user posted image

Pinkalonca, probala sem že rupurut in rutacid... enkrat malo pomaga, drugič popolnoma nič, tko da serm že mal obupana... Danes zgleda da mi paše domača marmelada, ker po zajtrku nisem mela težav. Obvezno pa ne smem nobenih sokov, sam kompot ali čaj mi pašeta in ne delata težav... Upam, da se mi trebušček premakne malo navzdol, ker če ne bom bolj na dieti do konca...

Aja, kje ste že rekle, da se kupi pralne blazinice za prsi?

punce, čimprej na dopust in porodniško, prav zakon je bit doma in pripravljat za prihajajočega novega člana!



(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 12:14:22   
ababanana
pinkalonca, ja v tem primeru pa ne pridejo v poštev...ja, pa tudi meni že vse diši po snegu. Naj pride tudi v dolino, dosti raje ga imam kot tale dež.

n a n i, kaj sama želiš delati od doma ali delodajalec ne more brez tebe?? ni fajn tole... Pridna s pralnimi pleničkami, jaz nisemuser posted image . Imam pa tiste pralne blazinice za dojenje od da-da; meni se zdijo super. Pa niso zdaj neke debele, sem si jih probala naštimati v tisti njihov modrček, ki je res 1A, in zgleda ok. Jih pa je v kompletu 6; mislim, da je povsod tako, pri teh pralnih... V glavnem, jaz imam zaenkrat dva paketa, pa bom vidla sproti kako in kaj, če bo treba še kaj dokupiti.

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 12:29:28   
pinkalonca
punce sem nekaj pozabla vam ponudit - če slučajno katera želi user posted image

prjatlca prodaja sterilizator za stekleničke od Aventa za v mikrovalovko, uporabljen cca 10x in notr pridejo tut stekleničke od MAM. Za 20€ - če bi katera želela kupit.

Nincii joj to pa je šit da ne veš kaj narest da bi pomagalo user posted image upam, da se ti čimprej umiri user posted image

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 12:30:00   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce, mislim da bo tole kr držalo...ker meni je tudi rekla, da glede na to, da je zadnji rok oddaje moje vloge 8.12. (9.12. nastopim porodniško), da mi mora še obvezno upoštevat oktobrsko plačo, tisto ki se izplača novembra, da mi prej sploh ne sme izdat odločbe, tudi če jaz prinesem papirje prej. Tako da bom pač odnesla po 15. novembru, ko dobim še tole plačo in rešeno, itak je meni rekla, da v 24 urah naredijo odločbo. 


Saj punce če logično pogledamo, ti vedno rečejo, da se upošteva zadnjih 12 plač. Nekega reda se morajo držati, če ne bi si začeli še zmišljevati, pa dali 12 najboljših plač, ne glede na to kdaj so bile izplačane. user posted image  Čeprav sem tudi sama upala, da mi vsaj septemberske ne bojo upoštevale, pač ni šlo skozi. Pa kaj čemo. Škoda, da bi se sekirale za to, saj ne bomo bankrotirale.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 13:31:01   
jona klara
evo še mene iz pregleda, ki ni bil kaj extra.
mojga gineka še vedno ni, tako, da nisem nič zvedela.
Kri, voda, pritisk ok.UZ me je naročil v petek 29.10.Glede mojih bolečin med rebri, ki so full hude, ponoči se komaj obrnem iz re full boli, je rekel da je norme+alno, nič druga, skozi me štiha, sploh ne vem kako bo na porodni s popadfki, ko moraš ležati na l boku, ker je čedalj slabše.

zaljubljena 23- nič se ne opravičuj, nič me nisi zamešala, pa tudi če bi me ne bi bilo nič hudega.Včeraj soo klicali, da so dobili voziček, do ponedeljka ga morava dvigniti, nisva ga še, komaj pa čakam, res ppgt3- rdeč.

a katera ve kje lahko dol potegnem papirje, ki so za na socialno?


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 13:38:59   
Rosi*
jona klara izvoli:

obrazec S1 - en del ti na firmi izpolnijo: http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/obr_s1_1_mati_pravice_rojstvo_otroka08.pdf

obrazec s1 za očeta: http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/obr_s1_2_oce_pravice_rojstvo_otroka08.pdf

enkratna denarna pomoč ob rojstvu otroka (ali paket): http://www.csd-lj-siska.si/pdf/obrazec-DP-2.pdf

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 14:20:46   
jona klara
Rosi*- najlepša ti hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zlata si

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 15:08:17   
zaljubljena23
jona.klara, pol me še ni čist spomin zapustiluser posted image user posted image user posted image Ni mi pa jasno, zakaj bi morala v porodni s popadki ležati na levem bokuuser posted image Pri nas, če stanje zdrastveno dopušča, full spodbujajo hojo, ker tako porod poteka hitreje

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 15:25:20   
jona klara
zaljubljena 23- v celju to prakticirajo, vsaj ena je full trpela, ker ji ni to pasalo, verjetno odvisno koga imaš v porodni

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 16:21:01   
mag3
 

NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE


user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image  , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image  , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image ,
user posted image  
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted imageuser posted image , Lj
user posted image saška26, 26, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image , Prlekija 

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image    
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image ,
user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image  , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image  , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image  , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image  , Kranj
user posted image *mačka*, user posted image  
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image ,
user posted image  , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image  user posted image , user posted image
user posted image  , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image  Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image  , Kr
user posted image  Nincii, 26, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Kp
 
9.12.2010
user posted image   Hannahgogy, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Koper

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra, user posted image
user posted image Rosi*, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
user posted image senchy,
user posted image

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,
user posted image , CE  01.10.2010 - JAN
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , CE, 11.10.2010 - ŠPELA 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Vrhnika
user posted image nincek5,
user posted image  
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image ,user posted image
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , user posted image ,Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image   NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image ,Ptuj
user posted image Brigita78, user posted image user posted image ,
user posted image , user posted image , 22.10.2010 - DAŠA&MAŠA
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  enamimi, 27, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
 

user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image ,user posted image
 user posted image
user posted image maca81, 1user posted image , user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Mb
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image  
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image  , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image      
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
user posted image sleepyhead, 33, 
user posted image , Postojna
user posted image primavera, 38, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image , user posted image

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image
user posted image   Nina Nana 75, 2user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Kranj
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image ,user posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb
user posted image  špica84, 25, Lj,user posted image
 
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image  , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 
user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   

 79

user posted image   user posted image   user posted image
user posted image =  48
 user posted image =  17
user posted image  =  16


 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.10.2010 16:22:07   
mag3
Evo Nincii, samo zate, urejeno. user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?