|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 9:09:34   
tasika12
Arwenko, user posted image user posted image user posted image , res superca, da je tvoj možek zrihtal epiduralno, res sem bila žalostna zaradi tega, kar so dejali v materinski šoli. Saj res ne veš ob kateri uri bomo rodile. Upam da je tudi tisti list z podpisi v materinski šoli kaj pomagal.

Meene pa tako boli hrbtenica zadnje dneve, pa hoče me grlo bolet pa se ne dam.

Lep sončen dan.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 9:13:52   
Arwenko
tasika12, mislim da je cel Maribor slišal včeraj po radiju izjavo direktorja, da bo vsaka, ki bo želela epiduralno to tudi dobila user posted image Jaz sem bila ful happy včeraj ne, samo zdi se mi pa butasto, da mora samo en novinar poklicat, pa malo "štale" naredit, pa se vse da naenkrat nouser posted image

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 9:33:38   
Mjavmjav
betricija misliš morda tisto "telovadbo", ki jo je zadnjič omenjala fizioterapevtka? mislim, da je ta vadba vsak četrtek in vključuje predihavanje, vendar se je treba prej z njo zmeniti po telefonu... cifre pa žal nisem vzela user posted image ampak sej je na tistem letaku za šolo za starše tudi...
ali pa morda tale z interneta 01 522 31 55 (čeprav piše da so dosegljivi le od 14.00 do 15.00 ure)
poskusi in poročaj če boš šla, tudi mene zanima kako izgleda...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 9:54:30   
ula77
ojla,pozdravljene!

Dangerous, ne se sekirat zaradi gibov, kakšen dan se jih pač slabše čuti, važno je,da jih tudi slišiš. Jaz sem prejšnji teden cel halo tle  naredila zaradi tega, potem pa je bil naslednji dan otročiček kar  neznosno aktiven,  kot da mi  je hotel vrnit. So pa eni otročki res aktivni bolj ponoči.  Sem se sekirala, kaj dete dela,potem pa moj nespečni možek povedal,da ga je celo noč suval v ledvice, he he user posted image user posted image user posted image user posted image

Včeraj smo bli na pregledu...otrok ima veliko glavo in doolge noge, le želodček je manjši, zato je rekel, da  je bolj suh, da moram veliiiiiiko počivat.......kaj se še pri kateri razlikujejo  organi (predvideno po tednih), ko jih  meri?

Smo pa že na glavi, juhu!!!!

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 10:17:54   
zaljubljena23
ula, pri nas imamo želodček suh..za cca 14 dni zaostaja..Torej počivanje in ležanje na levem boku

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 10:21:32   
ula77
isto pri meni....ampak kako naj počivam, če me nič ne matra, boli,ko bi lahko gore premikala?????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 10:30:40   
enamimi
betricija  upsss sem že prepozna z odgovorom
ja danes je predavanje o predihavanju ob 10h v stari babiški šoli, to je zraven vrtca, taka lesena nizka hiška, pa še neki je ob 12h
al pa so vaje o predihavanju ob 10h, predavanje pa ob 12h.... jaz sem itak v službi pa nisem mogla it, tako da si nisem točno zapomnila user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 11:07:15   
ababanana
Ojla decembrske čvekice!

Draga obcinarka, tebi toplo polagam na srce, misli zgolj nase in na dojenčka! Sama sem bila v prvi nosečnosti takšna, delala nonstop, niti enega dneva nisem manjkala, si delo nosila domov... Ma ni da ni, še delo od drugih opravljala... Moja šefica pa podobna tvoji, sama brez otrok in dokler delaš kot živina, je vse ok. Za nosečnost sem povedala pravočasno, da bi ja poiskali nadomestilo, potem pa tri tedne pred mojim odhodom pa panika, da ni nadomestila in je bila velika zamera, ker sem pred porodniško še dopust koristila.... Po porodniški me je čakalo novo delovno mesto; ampak za mene HB bolje, sama pa misli, da me je kaznovalauser posted image . Tokrat sem brez slabe vesti na bolniški....
Arwenko, en velik user posted image  za tvojega moža... Tako je edin pravilno!

Lep dan vsem...


(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 11:57:38   
jona klara
mene pa zanima ali boste imele grelec flašk in v katerem primeru ga boste uporabljale? ali se to uporablja, da naprimer najprej prekuhaš vodo, jo daš v termo in potem pripravljaš mleko in daš v grelec ali kako? ker vodo moraš prekuhati, v primeru, če ne dojiš??

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 12:24:33   
somic
pozdravljene!!!

po ugodnih cenah prodam oblačilca od sina. vse številke so primerne za fantka rojenega v zimskem času

http://www.mojalbum.com/somic

srečno!!!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 14:57:09   
jona klara
ja kje ste pa danesuser posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 16:38:27   
zaljubljena23
ula, ti čist verjamem, ampak glej, zaenkrat še jaz ne bi panike zagnala, malo se bi res umirila, pa malo več časa namenila počitku, ampak ne zdaj tako, da bi skozi ležala...Itak sama veš, da pride lahko do odstopanj, da te meritve lahko tudi lažejo...A boš še imela kakšno kontrolo rasti ploda?
Bom ti dala samo eno primer... Sem imela prejšnji teden eno v MŠ, ki je imela rok okrog 20.12, ker so ji naredili cerklažo, je večina N preležala/počivala in otroček tako hitro napreduje, da so ji rok prestavili že na začetek decembra, mislim da 4.12.

jona.klara, jaz ga vnaprej ne bom kupovala, grelca mislim...Glede njegove funkcije pa nisem nikoli razmišljala, da bi lahko tam prekuhal vodo, po moje tako močen tudi ni...Mislim, da je bolj namenjen gretju (pazi nisem ziher, ampak iz imena sklepam)... Sicer pa glede prekuhavanja vode, itak si je že nekaj pripraviš vnaprej, drugače pa dobiš tudi v trgovinah od hippa ustekleničeno vodo...Malo neumno vprašanje, mogoče za vas, ampak po moje, če kupiš ustekleničeno navadno vodo, potem ne rabiš jemat vode iz pipe in jo prekuhavat ali se motim?


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 17:59:24   
obcinarka
pozdravček vsem skupaj... bom rekla hvala za mnenja, ki zame niso tolažilna ker se ne smilim sama sebi, pač pa sem želela slišati vaša stališča ker enostavno nisem vedela več a sem totalno neumna že in nora... definitivno mi je nekaj olajšalo stanje in trdno sem odločena da bom stala za odločitvijo ter stališčem ki sem ga sprejela...
danes bil dan na offff, smo bili na izletu, polnem dobre volje, smeha, sproščenosti in jaaaaaaaaaa dobre kulinarike... sem kar malo pazila koliko sem pojedla in predvsem kaj... skratka dobrote...
brcike.... po pravici povedano pripisujem stanju nekaj več neaktivnosti naše bejbike, vendar se umirjam in kuliram, zato vem, da bo tudi bejbica začutila to...
jutri je nov delovni dan, par jih še bo... zato gremo novim zmagam naprot... takšnim in drugačnim... kaj pravte?? user posted image
božajte trebuščke in cenim vaša mnenja-takšna in drugačna ki ste jih izrazile..
se tipkamouser posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.10.2010 19:43:42   
zaljubljena23
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

jutri je nov delovni dan, par jih še bo... zato gremo novim zmagam naprot... takšnim in drugačnim... kaj pravte?? user posted image



user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 9:11:25   
BabyKitty
Jutro punce...

Kaj je zdej to? Nč ne klepetate user posted image

Jaz uživam v svojem prvem prostem dnevuuser posted image konec z službo za nekaj časa, na drugi strani imam pa doma še toliko dela... ampak bomo že user posted image včeraj sem zavila v BC in nabavila še nekaj zadevic, da sem pokurila tiste bone, ki smo jih dobili od avtosedeža user posted image Sem pa včeraj dobila iz Anglije za darilo tako luštnega božičnega pajaca... za pojest user posted image komaj čakam da oblečem svojga jelenčka v njega user posted image

Joj dnevi se odštevajo, čas tako mineva... tako hitro je šel mesec naokoli, sploh ne dojemam user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 10:16:03   
pinkalonca
jutro punce user posted image

jst sem grelec flašk dobila... kako in za kdaj se pa uporablja se pa še nisem poglabljala user posted image jst si predstavljam, da je to za izčrpano materino mleko iz hladilnika naprimer - ga pogreješ na primerno temperaturo user posted image kaj mislite user posted image

BabyKitty a si to naročila preko nexta? joj sm gledala take luštne stvari ♥♥♥ bi kr vse naročila user posted image user posted image user posted image pa kaj ko ne vem kdaj bomo rodili user posted image

joj men kr ni jasno, da ''prve'' decemberke loči od Rima le še en mesec user posted image user posted image user posted image user posted image noro!!!!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 10:20:40   
BabyKitty
pinkalonca ni od next-a user posted image ga je pa prinesel moj oče iz anglije user posted image je pa od mothercare-ja

ewo sm našla na netu slikico user posted image

http://www.mothercare.com/Mothercare-Reindeer-Dress-Up/dp/B003XEGZZE/sr=1-54/qid=1288340408/ref=sr_1_54/277-3449012-1786949?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 11:20:06   
pinkalonca
oooooo hudooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

no na nextu je pa takale ponudba:
http://www.nextdirect.com/si/en/shopping/girls/newborn/7/
http://www.nextdirect.com/si/en/shopping/girls/newborn/8/

user posted image user posted image user posted image ja če bi lahko bi kr vse nakupila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 11:26:19   
BabyKitty
pinkalonca vem kaj je pri nextu ja... sej sm se brzdala pa nism nč naročila user posted image tko da sm zdej po drugi poti dobila svoje user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 11:42:12   
mag3
O kakšne luškane stvari. user posted image  Te kr prsti zasrbijo ..... Ta Next bo ziher še laufal, sam trenutno pa res nč več ne rabimo .... user posted image  

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 11:47:58   
BabyKitty
Ah ja... mene pa že malo matra to, ker sama sebi nisem že tako dolgo nič privoščila... bi prav rabila eno rundo razvajanja zase... ampak na oblekce in čeveljčke lahko pozabim še za ene pol leta user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 12:08:11   
mag3
Ja BabyKitty iz izkušenj ti lahko povem, da če boš šla v shoping zase ali za bejbija, boš na koncu zapravila večino samo za user posted image . Tako to je, ko imaš user posted image . Ker enostavno ne moreš, da ne bi. In zato so naši user posted image  oblečeni kot manekeni, mamice in očiji pa ....

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 12:11:13   
BabyKitty
mag3 saj se mi že zdaj dozdeva da bo tako ja user posted image sem bila včeraj v city parku in tudi pomislila nisem, da bi za dušo pokukala malo v kakšno trgovino za "odrasle ženske" user posted image sem pa oblajala vse otroške... pa čeprav nisem imela namena nič kupit, ker imam že več kot preveč robe user posted image na koncu sem se celo spomnila, da sem šla v btc prav z namenom, da si kupim še kakšen nosečniški modrček in sem čisto v vsaki trgovini pozabla to pogledat user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 12:33:27   
Slavi83
Punce, a je kera že dobila nakazane dinarčke za pomoč ob rojstvu otroka???

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.10.2010 13:16:23   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Slavi83

Punce, a je kera že dobila nakazane dinarčke za pomoč ob rojstvu otroka???


Neeeee

(odgovor članu Slavi83)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?