|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 19:48:34   
zaljubljena23
Punce, hvala za obrazlago glede teh brcik...

jona.klara, midva ga bova nabavila v BC-ju (ni razlike v ceni)...torej bodo čez 14 dni, spremljam skozi njihovo stran in čakam, kdaj spremenijo rok dobaveuser posted image user posted image user posted image se pa odločava med zeleno in bež barvo


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 21:19:50   
obcinarka
ojla, ste pri vozičkih... men sta všeč obadva ker mam rada zeleno, pa še moj avto bo-držte fige s pestmi jutri najbrž prodan-pa je čisti zelenko in mi bo kar zlooooo težko za njim, ampak kaj čmo... brcike... ja enako.. čće sm precej aktivna-menda imam mravlje nekje, pol se sploh ne zavedam kej.. no zdej le pijem kakav vmes ko tole tipkam in mamo žur to spodajuser posted image user posted image .. mi je pa G ravno zadnjič rekel, da se je treba uležit, pa dat mir, pa se bo dete zmigalo.. drugač pač je treba mal na obisk k zdravniku.. jaz za to nism panična, pa vem da bi raje šla zastonj kot pa prepozno.. vikend precej delaven... dans sm še kuhala za celo familijo od mojga... povabla jih je pa tašča... vmes sem počivala, ker kar stat in hodit tud ne morem več kar naprej, ampak bp.. se ne pritožujem , ker je res luštno... sitnoba me tu pa tam še daje...tako pravi moj, in ja res je, da bom en mesec pred PDP hotla met vse prpravljeno.. to pa da..user posted image user posted image
povejte mi, a ste že nabavle te podloge nepremočljive za posteljico??? so zlo različne cene na tržišču in a ma ktera izkušnje??user posted image
jutr služba do 11, pol doma spučem šipe v enem prostoru ( ne vem če verjamete al pa ne mi še kar belimo)... pop. pa v MŠ.. jupiiiiiiiiii
aha, pa zlikala sm dans vseeeeeeeeeeeeeeeeeee, tolko cunjic kot jih ma naše dete-po mnenju mojga neverjetno preveč, mam vse oprano+zlikano.. sm važna, ne??
nočko, stiskajte se in božajte, pa se tipkamo..user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 22:47:07   
zaljubljena23
obcinarka, jaz sem bom stiskala bolj sama, ker moj že četrti teden vleče nočnouser posted image user posted image

Nepremočljive podloge..Hmm nekje sem brala, da se na začetku ne priporočajo, točno ne vem zakaj, pa povezave te trenutno nimam...Moram še malo raziskat glede tega...

Jutri pa začneva z MŠuser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 7:42:09   
kar_ena
Dobro jutro user posted image !

Jaz bi pa prosla, če mi lahko katera, ki ima več izkušenj pove kakšno in kako veliko odejico naj nabavim za v posteljico 120x60? Ker opažam, da ima vsaka firma svojo velikost user posted image in pol sploh ne vem več kaj naj vzamem ... katere prevleke je najlažje dobiti?

Ok če je vprašanje trapasto naj v svoj zagovor povem, da sem blont user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 8:47:12   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: kar_ena

Jaz bi pa prosla, če mi lahko katera, ki ima več izkušenj pove kakšno in kako veliko odejico naj nabavim za v posteljico 120x60? Ker opažam, da ima vsaka firma svojo velikost user posted image in pol sploh ne vem več kaj naj vzamem ... katere prevleke je najlažje dobiti?



Jaz sem vzela v Ikei tako odejico in potem prevleke, njihove sigurno pašejo skupaj, pa še najbolj ugodne so, mi je škoda za posteljnino, ki bo 100x pobruhana, polulana in preprana dajat preveč denarja. Tako da njihove pač pašejo skupaj, kakšne pa imajo drugi dimenzije pa ne vem.

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 9:03:40   
jona klara
jutro
zaljubljena 23- v Trzinu je cenejši, ker ti dajo 5 % na to da se pri njih v članiš in še 5% na gotovino, mi pa še bomo malo švercali ga bo šel kupiti en kolega s hrvaškim pasošom in še ddobiš 20% ddv nazaj kar pomeni da nas bo voziček namesto 838 prišel prbl 600 eurov, za tisto pa še imamo ležalnik in iso fix...ja kaj je treba zakaj ne, če se da.

občinarka- jaz sem kupila v bc podlogo za na posteljico prbl 20 eurov, ne vem če so kje cene razen mogoče v austriji.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 9:08:35   
Nina Nana 75
Jutro, čvekice!

Med vikendom si malo oddahnem od buljenja v računalnik, pa vas je potem v ponedeljek zjutraj toliko bolj fino brat (namesto kakšnega dolgočasnega časopisa user posted image )!

ManUR - jaz bi se verjetno odločila za prvega. Torej bi obdržala kar svojega. Je lep, pa še veš točno, kaj se je z njim dogajalo. Ne bi nič menjala.

Kar_Ena - ja, tudi jaz sem bila malo zmedena glede tehle velikosti posteljnin.

Kot prvo, se mi zdi, da so proizvajalci prav poskrbeli za svoje ri... in tako izumili eno svojo prav posebno dimenzijo odeje, na katero gre samo in izključno njihova dimenzija prevlek. Tako da ko kupiš zadevo, kupiš vse pri istem proizvajalcu - v nasprotnem primeru pa vse kapne ''štrlijo'' čez odejo ali so pa premajhne.
AGGGRGGGH  user posted image  

Kot drugo, imam pa jaz posteljico 140 x 70, pa se mi zdi,  da pride garnitura, ki je namenjena za na tako posteljo tako ogroooomna (npr 140 x 100). V trgovinah me sicer prepričujejo, da mora biti odeja itak večja od same dimenzije postelje in da jo potem v začetku pač spodvijem...Ampak meni še vedno nekako to ne potegne za tako malo pikico, kot bo ležala v postelji. Tako bom imela posteljo 140 x 70, posteljnino pa tako kot je predvidena za posteljico 120 x 60. Kasneje pa mislim, da bomo šli kar v spalno vrečo in čez eno lahko odejico - se mi zdi bolj priročno, ko se dete prične samo obračati in odkrivati. Glede kvalitete odej: meni se zdijo fine zimske odejice, ki jih imajo v Odeja Škofja Loka (bombažno polnilo). So pa malo dražje.

Na temo brcik - med tednom, ko pridno čičam za računalnikom v službi imamo v trebuščku nogometno igrišče. Med vikendom pa očitno bolj aktivno skačem naokrog in velikokrat res čutim veliko manj, včasih skoraj nič. Sem tudi jaz že zagnala paniko, pa je potem spet prišel ponedeljek in bum, bum bum user posted image . Pa sem bila pomirjena. Če bi me pa zelo skrbelo, bi se pa zagotovo brez oklevanja šla pokazat k zdravniku.

Bodite lepo in čimveč brcik!!!!

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 9:41:30   
kar_ena

IZVIRNO SPOROČILO: Nina Nana 75

... ja, tudi jaz sem bila malo zmedena glede tehle velikosti posteljnin.

Kot prvo, se mi zdi, da so proizvajalci prav poskrbeli za svoje ri...


Evo! točno to moti tudi mene! user posted image
Ampak vse kaže, da se bom pač mogla odločiti kateri firmi bom delala promet.

@Arwenko - čist možno, da se tudi jaz odločim kar za Ikeo. Grem pogledat čez kakšen teden user posted image .

(odgovor članu Nina Nana 75)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 9:55:26   
Arwenko
kar_ena, pri Ikei dobiš posteljnine že od 5 eur dalje, midva sva kupila dve, eno za 5 eur, eno pa za 7 eur, tam je še rjuhica zraven, pa tam do maksimalno 15 eur. Jaz se tako hitro naveličam teh posteljnin še zraven vsega in bom raje novo kupla večkrat, otroku je pa itak vseeno kakšna je posteljnina user posted image

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 10:23:53   
ababanana
Pozdravljene decembrke!

Se po par dneh spet oglašam.... Bila sem ta ko lena, da se mi še za računalnik ni dalo vsesti. Upam, da bo ta teden kaj bolje z mojo energijo...
Me pa je kar pogrela novica, da je urška rodilauser posted image user posted image user posted image . Samo da je s punčko vse ok... Se sploh nisem zavedala, da se dan D bliža s svetlobno hitrostjo...

Nina Nana 75, jaz sicer imam dežno prevleko, ampak kaj dosti je res nisem uporabljala. Parkrat, ko naju je na sphehodu ujel dež oziroma sneg, in to je to. Ker po dežju in hudem sneženju nisem hodila na sprehode... Sem izkoristila, ko ni bilo takšnih vremenskih razmer... Tako da po mojem mnenju ni nujno potrebna zadeva.

sleepyhead, a si mogoče razmišljala o nakupu pasa za trebuh, ki razbremeni križ in podpira trebuh?? Mislim, da je že bil omenjen, nisem pa ziher?? Mogoče nekaj takega http://www.da-da.si/node/23.

Mjavmjav, o dekompresiji nisem razmišljala... V bistvu kaj to sploh je???

ManUr, jaz bi imela kar prvegauser posted image

zaljubljena23, mislim, da se štetje brcik začne po 34. tednu... Šteje pa se 10 sklopov brcik...

obcinarka, po mojih izkušnjah ta nepremočljiva podloga niti ni potrebna. JAz sem sicer eno čist navadno iz dm-a, ampak premočilo nam ni nikoli. Saj ima pleničke, nam dejansko niso nikoli tako premočile, da bi bila cela postelja mokra. Po moje to bolj pride prav, ko se odvaja od pleničk...

kar_ena, jaz imam še od sina odejo od Odeja Škofja Loka, njihovo otroško; niti ne vem dimenzijuser posted image  Sem pa z njo zelo zadovoljna. Je dvojna, lahko jo daš narazen, na dva dela in tako imaš poletno varianto...

Lep dan vsem...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 13:20:13   
mag3
Pozdravljene.

Jaz pa bi imela eno prošnjo. Če ste se katere včlanile v DM trgovini v dm babybonus in ste dobile knjižico bonov za nosečnice - jaz namreč uporabljem te zobne ščetke za katero je noter bon - CUREPROX CS 5460, če ima katera ta bon viška, če riskira 0,29€ za znamko in mi ga odstopi-pošlje. user posted image

Če je katera za, mi naj napiše in pošljem naslov na ZS. Hvala že vnaprej user posted image

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 13:33:21   
jona klara
mene pa zanima, če še katero kaj špika pod rebrami?mene tako boli, oz. štiha da je za znoret, ne v križu ampak prav ena točka pod prsmi, med rebrami? ne vem ali mali kaj tam pritiska, ali teža, tećnoooo

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 13:52:21   
hannahgogy
Pozdravljene :-)
jaz sem v 33 tednu (pdp 9.12.2010) user posted image  sem nova na forumu in moram povedati da vas je res lepo brati.

Jana Klara - mene samo občasno špikne med rebrami, ampak mislim da je to normalno. ene punce več ene manj. Je pa res, da me včasih tok špika, da ne morem puhlasto sedet ker ne morem dihati, tako da se zravnam ali uležem v pol-ležeči položaj in je takoj lažje- ni ne vem kakšen nasvet, ampak sigurno ve kakšna več o tem kot jaz.

bliža se rok poroda, ampak imam občutek, da bom celo prej rodila, ker mi pritiska dol, kot da bo zdaj ven padel user posted image  malo me je že strah in bi vas rada vprašala če je normalno, da sem vedno bolj čustvena... npr zjokam se za brezveze, vse me pre-hitro prizadane, nimam več potrpljenja za neumna vprašanja in znam tudi malo užalit user posted image  vem da si vedno bolj čustven, ampak tako bolj? hmmmm..... mogoče morm čimprej na porodniško hahaha....

vsem želim lep začetek tedna :-)

_____________________________

<center><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="160" height="200">
<param name="movie" value="http://www.preg

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 13:57:32   
ula77
pozdravljene nosečke!

Jona klara,  mene boli pod rebri, tam kjer naj bi bila prepona ali vranica  ali kaj vem kaj že 2 meseca. Včasih je prav  grozno, ker ne morem sedet, če stojim, pomaga. Boli me pa le na levi strani. Ko sem omenila  os. zdr. je rekla, da je to normalno, da pritiska dete gor, da organi pritiskajo in to je to.....tako da sem se  z bolečinami sprijaznila....user posted image user posted image user posted image

kako ste ve, na ta turobni ponedeljek?

Eno vpr.: od sorodnikov sem dobila lupinico,ki je skoraj nova, nima pa strehice za čez potegnit....je nujno potrebna?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 14:02:52   
maca81
Ula77, katero lupinico pa imaš? Če imaš mc cabriofix je strehica zraven ampak je skrita.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 14:09:47   
ula77
lupnica je babynest, to gor piše, pa ni  skrita, ker sem že vso podlogo oprala...user posted image user posted image
In sedaj smo v dilemi a vseeno novo kupit....????

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 14:15:32   
BabyKitty
Elow punce!

hannahgogy dobrodošla... me veseli, da se še pridruži kakšna nova... še posebej mi je všeč, da imaš PDP blizu mojemu... bolj razumeš mojo bolečino user posted image , ker se mi zdi da velika večina ostalih ima PDP-je proti koncu meseca, male božičke user posted image

mag3 bonus za ščetko sem na žalost že iskoristila... če rabiš kaj drugega pa povej user posted image

Glede bolečine v rebrih... mene pridno mali žoka v rebra, pa preživimo user posted image bolj težko mi je ko mi pritiska na pljuča in komaj diham, mi zmanjkuje zraka... ampak to je menda vse normalno...

Glede posteljnine pa sem sama kupila kovtrček v velikosti 60x80 kar pomeni, da ga lahko oblečem v čisto vsak navaden povšter user posted image majhen bo zaradi zibke, oz moje mini posteljice... imam pa kupljen tudi kovter v večji velikosti ampak, tak da ga ni treba preoblačiti... da kar cel kovter vržeš v stroj...


(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 14:19:18   
betricija
ve vse se obremenjujete s posteljnino, jaz imam tolk večji problem ker imam posteljo od stokke, kjer paše samo original posteljnina in je peklensko draga. za najmanjšo dimenzijo je samo rjuha 20€, potem je baldehin, obroba,  dekca in vse kar paše zraven, vsaka zase 80€ in potem naj bi imela 3 komplete. jaz sem kar za navadne posteljice kupila. eno posteljnino pa za zibke. sedaj je v pikapolonci akcija in sem kupila od Disney kpl posteljnino. (60€ skupaj z rjuho, baldehinom, obrobo, dekco in vzglavnik z prevlekami). dekco daš lepo na pol in je lepo za zibko. pa ker bo zimska, jo bo to dodatno grelo. sem pa jaz kupila tudi deko od Bavarie voltex in je 100x140 cm, pa jo bom tudi uporabila če bo fajn mrzlo. bom pač dala en del deke pod otroka, drugi del pa pokrila.

sicer pa sem bila danes že v MŠ na predavanjih, ker sem jih izpustila v četrtek, zvečer pa nazaj na predavanja ob 6h, da mi jutri ne bo treba še enkrat v ljubljano.

jaz dobila že papirje iz službe za CSD. in ugotovila, da je dobro, da sem tečnarila da mi že sedaj napišejo plače, ker se je upoštevala lanska oktobrska, ki je višja kot bi jo dobila sedaj, saj bi imela sedaj bolniško. in sem ugotovila, da je zraven te plače bila izplačana še 13. plača in to pomeni, da bo zihr večja porodniška. samo ne vem kako računajo potem na sociali, upoštevajo povprečje vseh trinajst plač ali skupen znesek delijo z 12 plačami. ma saj je vseeno. glavno da se dogaja in da kmalu pridemo do magične številke 60 dni do PDP. saj pol bom pa odštevala tako kot mojškra in Urshy

mene so pa danes v MŠ malo prestrašili glede poroda. glede pritiskanja. pa kako naj 25s pritiskam? in kaj če bom pritisk usmerila v glavo in ne v maternico. samo to me je strah.se sploh ne morm pomirit.

ok, grem počasi vodoravno. me hrbet še kar boli. sam to je normalno a ne. se mi zdi, da je ta vikend trebuh narastel za 2x.

pa še ščipa me v spodnjem delu, sploh ko dalj časa ležim na desnem boku. sam naj bi bilo to normalno.user posted image si sploh več ne upam zaspati na tej strani, pa spim kot pupika, samo ko se zbudim je pa groza....očitno se počasi pripravljamo na bolečine...hehe

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 14:38:10   
mag3
 

NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE


user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image  , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image  , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image ,
user posted image  
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted imageuser posted image , Lj
user posted image saška26, 26, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image , Prlekija 

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image    
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image ,
user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image  , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image  , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image  , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image  , Kranj
user posted image *mačka*, user posted image  
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image ,
user posted image  , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image  user posted image , user posted image
user posted image  , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image  , Kr
 
9.12.2010
user posted image   Hannahgogy, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Koper

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image  , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra, user posted image
user posted image Rosi*, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
user posted image senchy,
user posted image

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,
user posted image , CE  01.10.2010 - JAN
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Ce 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Vrhnika
user posted image nincek5,
user posted image  
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image ,user posted image
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , user posted image ,Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image   NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , user posted image ,Ptuj
user posted image Brigita78, user posted image user posted image ,
user posted image user posted image
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  enamimi, 27, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image
 

user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image ,user posted image
 user posted image
user posted image maca81, 1user posted image , user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Mb
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image   
24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image  
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image  , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,user posted image      
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
user posted image sleepyhead, 33, 
user posted image , Postojna
user posted image primavera, 38, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image ,
user posted image
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image , user posted image

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image
user posted image   Nina Nana 75, 2user posted image , 0user posted image , user posted imageuser posted image , Kranj
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image ,user posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb
user posted image  špica84, 25, Lj,user posted image
 
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image  , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 
user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   

78

user posted image   user posted image   user posted image
user posted image =  47
 user posted image =  17
user posted image  =  16


 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 14:42:26   
mag3
In še moje poročilo z današnjega pregleda pri 33t.

Klasika: kri, voda, pritisk in tehtanje, ginekolog me je povprašal kako smo, kako kaj malček brca, poslušali srček, potipal kje se nahaja maternica in to je to.

Nič UZ. user posted image

Naslednjič naročena 8.11., ko bo polnih 36t, takrat je omenil, da bom imela CTG in pol preglede na en teden.

O UZ ne duha ne sluha, ampak ga bom naslednjič vprašala, če ne bomo nič pogledali kako smo obrnjeni in veliki ...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 14:50:28   
hannahgogy
Mag3 jaz imam tudi ta teden pregled (33 teden) upam pa da bo UZ saj imam zelo malo slikic in bi ga res res rada vidla user posted image Mu bom kar zatežila za UZ če mi rata hahahahaha ... aha pol so pregledi na en teden.... wowwww.... no kakorkoli samo, da je vse vredu in da naši otročički brcajo in so zdravi user posted image Ker sve isti teden me zanima ali ti že greš v MŠ? Jaz sem mislila v 35 tednu, ko bom šla na porodniško.....

_____________________________

<center><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="160" height="200">
<param name="movie" value="http://www.preg

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 15:13:37   
Mjavmjav
ababanana dekompresija naj bi ugodno vplivala na počutje mamice in dojenčka, zmanjševala otekline v nogah, pa tudi na razvoj malčka naj bi ugodno vplivala... čeprav so mnenja deljena
tule je nekaj komentarjev na to temo: http://www.ringaraja.net/forum/m_1565266/tm.htm
sicer je pa to kot neka limfna drenaža kao.. malo te stisnejo v nogah, pol urce ležiš v tem, fora pa naj bi bila v tem, da ti požene kri navzgor, tako da se ta skoncentrira v območju trebuščka in to naj bi ugodno vplivalo na oba...
koristiš jo lahko od 32. tedna dalje (vsaj v Lj. porodnišnici), krije pa jo zavarovalnica (lahko greš 10x)
ne vem pa, če ima res kak smisel?

obcinarka jaz sem bila tudi danes zjutraj, ker sem v četrtek manjkala user posted image me je presenetilo, ker tisti filmček o katerem vsi tako govorijo sploh ni tako grozen... dve slikci sta bili malo bolj fuj-asti, vse ostalo pa nič takšnega...

na splošno se mi zdi da nas skušajo v MŠ pošteno prestrašiti, tako da se nam bo potem sam porod zdel veliko lažji in neproblematičen... pomoje je tako kot je babca rekla na koncu: "mati narava je poskrbela, da ženske znamo rojevati", tako da bomo verjetno znale tudi pritiskati... ampak pomoje je bolje ne vnaprej se bati tega, ker se potem lahko tako naštimaš da res kaj narobe delaš.. ne vem no, malo preveč nas res strašijo... včasih so ženske doma rojevale, pa je vsem šlo...
tako da nič bat, tisti 2 minuti iztisa bomo že nekako zmogle user posted image

(odgovor članu hannahgogy)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 15:15:46   
Mjavmjav
dobrodošla hannahgogy!! jaz sem tudi isti teden user posted image user posted image
zdaj že odštevamo od 6 navzdol user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 15:19:21   
hannahgogy
Pozdravljena Mijavmijav.... hvala za dobrodošlico... ja jaz tudi kar odštevam in komaj čakam ta srečni dan :-)))))))

_____________________________

<center><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="160" height="200">
<param name="movie" value="http://www.preg

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.10.2010 15:50:15   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: hannahgogy

Mag3 jaz imam tudi ta teden pregled (33 teden) upam pa da bo UZ saj imam zelo malo slikic in bi ga res res rada vidla user posted image Mu bom kar zatežila za UZ če mi rata hahahahaha ... aha pol so pregledi na en teden.... wowwww.... no kakorkoli samo, da je vse vredu in da naši otročički brcajo in so zdravi user posted image Ker sve isti teden me zanima ali ti že greš v MŠ? Jaz sem mislila v 35 tednu, ko bom šla na porodniško.....


Hannahgogy jaz sem začela v oktobru z MŠ, ker se vozim v MŠ v Novo mesto iz Bele krajine, kar je 35 km in nisem želela preveč odlašat, dokler sem še čimbolj mobilna, okretna in se mi da. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu hannahgogy)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?