|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.10.2010 14:52:36   
jona klara
danuser posted image user posted image

mene pa zanima kdaj ste začele urejati na centru za socialno; z apaket in očetovstvo? okoli 60 dni pred pdp, pa ste šle samo z materinsko tja?user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.10.2010 17:20:04   
BabyKitty
jona klara jaz sem šla na CSD 60 dni pred PDP... torej PDP imam 5.12. šla sem 5.10... prej je moj poklical in se zmenil za uro... teta je poslala obrazec v katerega sva vnesla podatke (najini podatki, kako se bo otrok pisal ipd.) potem sva po mailu poslala nazaj, ona je spisala tako "pogodbo", ki sva jo potem prišla samo podpisat... za porodniško in pomoč ob rojstvu, sva pa nenajavljena zrihtala pri drugo gospe...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.10.2010 18:35:30   
jona klara
BabyKitty- hvala tiuser posted image user posted image user posted image , torej lahko začnem ta teden.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.10.2010 19:27:47   
Slavi83
Js sm glih včeraj urejala zadeve na sociali, sploh ni zahtevala materinske je rekla da mi vrjame user posted image , sm pa zrihtala mislim da v roku petih minut. Drugače pa samo z materinsko urejaš ne rabiš nobenga potrdila o roku poroda.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.10.2010 19:29:53   
Slavi83
BabyKitty a to za očetovstvo urejaš v primeru da nisi poročen???

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.10.2010 21:24:34   
BabyKitty
Očetovstvo samo če nisi poročen ja...

Drugače pa mene tudi vprašali niso po nobenem dokumentu, niti materinski user posted image

Pa še malo, da se spet pohvalim user posted image danes sem mojemu malemu zrihtala sobico... jeiiiii user posted image sem nalepla tapete, pa vse pospravila, pa dala tepih na tla ipd. user posted image je k iz kataloga user posted image

(odgovor članu Slavi83)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 10:03:33   
Mjavmjav
Mene tudi niso nič vprašali... samo 2 poli sem oddala in to je blo to.. pa še knjigo potem dobila user posted image
Partner oz. v mojem primeru mož mora pa v svoji firmi izpolniti eno polo in jo potem nesti na CSD kak dan pred nastopom očetovskega dopusta... Tok simpl, da bolj ne more bit se mi zdi.. hvalabogu!!

Babykitty, maš kakšne slikce? user posted image


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 10:23:18   
ManUr
Lep pozdrav souser posted image .

Prosim vas za pomoc, ker sem ze cisto zmesana user posted image .
Če bi bila vasa zelja imeti PP GT3 v zeleni barvi, za katerega bi se odlocile:

http://www.nakupovanje.net/images/600x/Peg-Perego-GT3-Modularni-sistem-Kiwi-Otroski-vozicek--.jpg
ALI
http://www.pegperego.si/si/page/detail/gitm/7935/mode/window/cmd/bigimage/

Hvala za pomoč. Prvega imam sicer že doma, kajti bil je zadnji v Sloveniji in ker mi noben ni znal povedati ali bo prisel novi model tudi v zeleni barvi sva ga kupila z vso mozno dodatno opremo. Sedaj pa imam možnost zamenjave z eno gospodicno, pa nevem ali ja ali ne. Bolj kot gledam obe barvi, manj mi je jasno :).

hvala za pomoc.



(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 10:25:06   
mag3
Dobro jutro.

Danes je pa dežek.

Sem razmišljala, samo še mesec in pol, al pa še 6 tednov, al pa 50 dni je danes točno do Miklavža - mojega PDP. To bo pa res kmalu. Jutr imam pregled pri G. Štartam že 34 teden. Sicer se ne nadejam kakšnega UZ, čeprav bi bilo lepo. Baje moj G ni glih kaj preveč hiter glede uz. Ampak, ali ne mislite, da enkrat pred PDP bi pa lahko še malo pogledal kako kaj stvari stojijo tam notri, al smo obrnjeni gor al dol in koliko smo veliki pa težki.user posted image

Heeeeeej, tudi jaz sem bila včeraj v BC, si nisem mogla kaj da ne bi izkoristila te akcije.

Kupila komplet posteljnine z obrobo, ... , pa brisačo, pa take male zimske cute roza rokavičke, pa še hčeri dežnik in je blo 100€ na hitro, tako da sem dobila še bon za 20€. user posted image user posted image user posted image
 
Drugač pa jaz sem tudi že uredila vse na CSD. Sem dala tam samo tisto potrdilo o PDP od G. Za starševski dopust je pa rekla naj prinesem po rojstvu, ko se bo vedel točen datum kdaj ga bo ati nastopil, ker itak pred prihodom domov iz P ga ne more, to pa tud ne veš do zadnjega kdaj točno bo.

Lepo nedeljo in se tipkamo.  user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 10:27:42   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: ManUr

Lep pozdrav souser posted image .

Prosim vas za pomoc, ker sem ze cisto zmesana user posted image .
Če bi bila vasa zelja imeti PP GT3 v zeleni barvi, za katerega bi se odlocile:

http://www.nakupovanje.net/images/600_x_/Peg-Perego-GT3-Modularni-sistem-Kiwi-Otroski-vozicek--.jpg
ALI
http://www.pegperego.si/si/page/detail/gitm/7935/mode/window/cmd/bigimage/

Hvala za pomoč. Prvega imam sicer že doma, kajti bil je zadnji v Sloveniji in ker mi noben ni znal povedati ali bo prisel novi model tudi v zeleni barvi sva ga kupila z vso mozno dodatno opremo. Sedaj pa imam možnost zamenjave z eno gospodicno, pa nevem ali ja ali ne. Bolj kot gledam obe barvi, manj mi je jasno :).

hvala za pomoc.





Meni se zdi ta prvi, oz. ta stari lepši. Ta ki ga imaš že doma. user posted image

< Sporočilo je popravil mag3 -- 17.10.2010 10:29:34 >

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 10:31:46   
BabyKitty
ManUr meni je bolj všeč prvi user posted image

Mjavmjav mam slikce user posted image bom dala v album :)... ampak še ni čisto končano... pa zgleda še malo prazno user posted image

Mag3 sva na istem user posted image samo za en dan te prehitevam... kok bi hitro to naokoli... madonca user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 10:33:55   
špica84
Meni je novi lepši :)

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 10:57:52   
Mjavmjav
babykitty weeiiii... luškano! ferdo bo pravi medo kralj user posted image

mag3 jaz tudi samo še 6 tednov!!! Imam pa šele čez 2 tedna pregled, ko je nekaj obljubljal UZ in upam, da bo res... se kar strinjam da bi bilo fajn pogledati položaj, velikost, tudi MV koneckoncev...
Aja, a je katera kaj komentirala dekompresijo - boste kaj šle?

ManUr jaz sem tudi za prvega user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 11:15:56   
zaljubljena23
ManUR, hmmm težko vprašanje...Bi bila sama v isti dilemiuser posted image user posted image

Papirje, bom jaz začela urejt malo kasneje...Drugače pa 60 dni pred PDP-jem, prej sploh ne vzamejo...

Midva sva se samo pogovarjala, da bova šla izkoristit BC-jevo akcijo ampak nisva prišla do tjauser posted image user posted image

Drugače pa je bila pri nas včeraj panika, imamo malo bolj mirno v trebuščku


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 11:22:07   
Mjavmjav
zaljubljena23 manj brcanja?
mogoče si bila ti bolj aktivna in je user posted image bolj počival?
kakorkoli, upam da te danes dobro natepe user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 11:24:28   
mag3
Zaljubljena tudi meni se včasih zdi, da je moj mali manj aktiven kot drugič, ampak pol pa spet drug dan brca, tako, da mislim, da smo me mamice malo bolj s čim okupirane in ne opazimo brcanja, al pa naš mali spančka malo več. user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 11:29:19   
čebelica11
ManUr, jaz sem tud želela tega gt3-ja, točno to barvo, sam na žalost ni šel v moj avto pa sem pol vzela isto barvo Skate sistem. Ker sem to nabavla že pred kakšnima dvema mesecema, me je skrbelo, da bodo nove barvne kombinacije lepše in mi bo žal, ker sem tako hitro kupila voziček. Ampak mi je še vedno stara kombinacija bolj všeč. :) Jaz glasujem za staro barvo. ;) 

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 11:34:48   
aischa1
Zaljubljena tudi mi smo sedaj ene tri dni malo manj brcali učeraj je pa bilo kar živahno podnevi in tudi ponoči.Tako,da zgleda da so te naše pikice včasih manj aktivne.Jaz pa štejem dneve do petka ko imam pregled saj mi je je ginekolog obljubu uz.user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 13:28:38   
jona klara
ManUr- jaz sem skozi bila za tastaro zeleno barvo, ampak sva reskirala kaj bo novega, ker sva si želela rdečega, torej stari mi je lepši, ampak midva bova rdečega, čeprav bo user posted image , se vam zdi to čudno? je pa lepa rdeča, ni preveč živa- komaj čakam, da ga dobimo.user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 14:42:44   
ManUr
Jona Klara. Meni ni cudno, da bos imela rdecega. Mi je vsec na slikicah tudi rdeci, ampak mi2 sma oba zaljubljena v zeleno, ampak se zdaj nevem kaj nardit:). Si vidla novo kolekcijo PP GT3 ze kje v zivo? Jih imajo ze kje drugje kot le v Trzinu? Preko spleta sta narocila vozicek?

LP

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 15:46:29   
jona klara
ManUr- novo zeleno barvo imaš razstavljeno v Trzinu, pojdi pogledat, meni je stara bolj všeč, ker je manj živa, ta je rk zelo, ampak stvar okusa.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 16:41:12   
zaljubljena23
Punce, kdaj se začne tisto štetje brcik 10x na dan? Kako pa se šteje, vsaka brcika ali se kot eno šteje po intervalih (npr par brcik v sek in potem neha za nekaj časa, potem pa spet)?

jona.klara rdeča barva je zame osebno nevtralna barva in me ne moti, če je za fantka...

Aja, finta je v tem, da je bilo včeraj res porazno, dopoldne jih nisem opazila, brcike mislim (sem bila bolj aktivna), ampak tudi popoldan, ko sem se umirila in dala pažnjo na tole, je bilo bogo (2x po par brcik), po vrh vsega pa še danes zjutraj ni bilo nobenega razgrajanja..Zato še malo panika...Ampak se je naš pikec potem zbudil in je kar aktiven, ampak v bolj blagi obliki...Tako, da spet lažje diham

A te nove modele imajo že razstavljene od GT3-ja, res zanimivo, da pa jih še ni za dobiti...




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 17:00:42   
Mjavmjav
jona klara jaz imam tudi rdeč voziček.. in lupinico.. pa prav tako čakamo fantka. Meni se ne zdi prav nič čudno, pa kdo ve, morda bo naslednja punčka in bo rdeča potem prav tako v redu user posted image

zaljubljena23 šteje se intervale ja.. torej serije brcik, ne vsake brcike posebej. Ampak, če si ti bolj aktivna potem jih skoraj sigurno ne čutiš, tudi če so... pa mogoče je moral po tvoji aktivnosti mali pač malo več počivati user posted image če jih zdaj dobro čutiš, potem bo verjetno vse v redu

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 17:16:22   
jona klara
zaljubljena 23- gt3 lahko dobiš v Trzinu, midva sva ga naročila v roku 14 dni jih dobijo in nas pokličejo!
glede brcik je moj skozi tak zaspane, ne štejem več, ker bi se preveč sekirala, upam, da bo vse ok, ginekolog me vedno čudno gleda ko mu to povem.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.10.2010 19:13:23   
Arwenko
Brcike se štejejo šele po 34. tednu, tak so nam rekli, štejejo se pa intervali med katerimi je presledka najmanj pol ure!!! Se pravi če ti ležiš 15 minut, pa te recimo malo brcne, pa 5 minut nič, pa spet mal brcne, je to še vedno samo ena, se pravi šele čez pol ure je potem 2. Treba je pa res baje malo bolj počivatuser posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?