|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:17:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik
Kako vama je uspelo takšnega lepega otroka narediti. No to pa res ni težko, ok atija sicer ne poznam, ampak če se je že po mamici vrgel pol imaš itak odgovor na dlani.


zdle pa na polno farbam!!!user posted image

aja glede izcedka: v nosečnosti je tudi normalno, da je več izcedka kot drugače. če ne smrdi in nima čudne barve ponavadi ni panike, res pa je, da je fino to omeniti na pregledu.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:17:59   
Arwenko
Itak da je to samo preusmerjanje pozornosti, je pa dejstvo, da preusmerjanje pozornosti in pozitivne misli delajo čudeže in to se včasih niti ne zavedamo kakšne. Tako da mislim, da je to kr fajn dobro poslušat. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:21:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Itak da je to samo preusmerjanje pozornosti, je pa dejstvo, da preusmerjanje pozornosti in pozitivne misli delajo čudeže in to se včasih niti ne zavedamo kakšne. Tako da mislim, da je to kr fajn dobro poslušat. 


meni se glede na izkušnjo ne zdi samo preusmerjanje pozornosti ampak je popadek dejansko znosnejši (pa verjemi, da nisem imela "samo" preusmerjene pozornosti - sploh če ti povem, da sem jim malce pred samim iztistom odgovarjala na vprašanja kot: "kdaj ste delala test za streptokok, datum prosim?"). meni se zdi, da dejansko malce sprosti mišice, ki se avtomatsko "zakrčijo" med popadkom in je zato res lažje pretrpeti. pa še skupaj ne padeš, ker jaz vem, da bi držala sapo cel popadek, tako so na koncu boleli....

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:26:42   
Arwenko
Saj to ravno pravim, naše misli in pozornost delajo čudeže in pač samo treba je najt tehniko, ki posamezniku ustreza, da to doseže user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:32:06   
lidik
jaz nimam zaenkrat še nobene primopredaje dela, pa me prav zanima kdaj se bo kdo spomnil. Imela sem 10 dni eno tu, ki bi se naj naučila oz. bi jo jaz uvajala, ampak baje zaradi gužve in ker naj bi itak vse znala je šla zdaj nazaj tam kjer je bila (seveda je ona skoraj znorela, jaz pa tudi - ampak tako so odločili ta višiji) in zdaj ne vem - zgleda da jaz grem ona pride, al pa mogoče se naju bodo usmilili in naju bodo moj zadnji dan dali spet skupaj, da ji vsaj malo še pokažem.

T.Z. ja ja ti kr farbaj če hočeš, ampak je čisto res !!!! Glede odgovora za izcedek pa hvala. Sej vem da je v nosečnosti tega več, samo mene skrbi, ker je res tak gumjast (sej vem da se hecno sliši, samo ne vem kako naj drugače razložim). Bom pa na pregledu vsekakor omenila. Joj sej res, kdaj bi se naj ta test za streptoskok delal - moram jaz mojega malo vprašati kako je s tem pri njemu. To ne delajo vsi, a ne?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:33:20   
obcinarka
ooooooooooooooooooo ko tole berem se mi zdi znanstvena fantastika vse vkup............. kje zdej gledate tega lepotca malega????????????? na fb tud ne morm, pa če bi hotla, ker... mam blokado v službi.. kaj še ostane???
povejte mi, ktera obvlada statistiko???  sicer še ne gori, ampak.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:36:51   
Eruvande
Lidik...take stvari vse izveš na MŠ. KO bo imel Simoniti, ima sicer pripravljeno projekcijo, ampak ima najraje, da odgovarja na vprašanja, da ga sproti vprašaš on pa govori in razlaga. Našo skupino je kar se tega tiče pohvalil, ker je rekel, da potem predavanje ni tako suhoparno, kot če gre kr po slide-ih in razlaga user posted image Samo kot nasvet...sicer vas bo pa tako še sestra Olga opozorila na to.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:46:53   
mami_1979
Pozdravljene!
Kako imamo danes lep sončekuser posted image !
Sem se ravno spomnila, da je spet torek,..(ogled porodnih sob v Ce) in ker se mi se ni, ravno spet za obračat, vozit v Celje, me zanima, če ste kaj debatirale, kdaj bi šle, če bo nas bilo mogoče več kandidatk za en dan? Bi lahko mal počvekale user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:46:55   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

ooooooooooooooooooo ko tole berem se mi zdi znanstvena fantastika vse vkup............. kje zdej gledate tega lepotca malega????????????? na fb tud ne morm, pa če bi hotla, ker... mam blokado v službi.. kaj še ostane???
povejte mi, ktera obvlada statistiko???  sicer še ne gori, ampak.....user posted image


Jaz načeloma obvladam statistiko, no malo sem že pozabila, ampak drugače sem kr domača v tem user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 12:07:23   
nadka30
user posted image

tole je pa naša mala princeska MELANIEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 12:18:42   
lidik
Eruvande se pravi ve ste bile pridne in ste na veliko spraševale. Super. Potem pa upam, da si bom zdaj vzela kdaj čas in si pripravila kakšno vprašanje, da ga potem povprašam o tem.

mami_1979
ja kje mi ti hodiš? a veš da sem ti že hotela sms poslati, kje se skrivaš. Glede porodnišnice pa, kaj to moraš prej poklicati ali kako veš, da pač ne boš šel samo na obračanje. Jaz bi namreč res rada šla na ogled predno se bo šlo zares.

ooooo nadka kakšen cukerček je. Hmmm to bodo lepe poročne slikice. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 12:24:22   
obcinarka
no tole sem si dala v spominček, če me kaka hudo neznanje zagrabi!!!!!!!!!user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 12:25:57   
obcinarka
jaz sm dolžna info o porodnišnici celje, do konca tedna zveste kak je s tem.... so mi rekli naj v četrtek pokličem!!!!!!!!! opomnite me, vam pa javim
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa čvek+kava+kakšna kremšnita!!!!!!!!!! no deuser posted image user posted image jte no!!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 12:27:04   
obcinarka
pa to je že orng bejba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in sladko spi... .. lepooooooooooooooooooo , kje je t-z. da vidim filipa????????????

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 12:35:38   
nadka30
t.z. hvala za informacijo o čaju smo ga nabavili sedaj ga pa tako lepo čez dan pijemo, upam da bo pomagal okus mi je všečuser posted image user posted image user posted image

ja naša pupa pridno raste, malo nas heca glede zizanja ampak ok bomo skušali uredit imamo pa tenutno 3780g tako da lezemo proti 4kg
prvo kopanje je uspelo, sam me ja melanie malo presenetila sem mislila kako bo po kopanju utrujena ampak pri njej je učinek glih kontra je potem bila budna kot risuser posted image user posted image user posted image user posted image in ja mami še ve kako se kopajo ti mali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še nisem pozabila tako da lahko kateri ponudim inštrukcijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Vidim mda se vam kmalu začnejo materinske šole in veste kaj to pomeni da boste kmalu dobile svoje bejbije in točno tako kot je rekla t.z. bodite pozorne pri dihanju, vam bo full prav prišlo, še meni je prišlo prav pa sem res dolgo dihalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da ja to se spalča čim bolj zapomnit.

No jaz pa sedajle uživam saj naša pupa spi v vozičku zunaj pred hišico mamica pa uživa in pije čajeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 13:12:59   
mami_1979
SPOROČILO: lidik
mami_1979 ja kje mi ti hodiš? a veš da sem ti že hotela sms poslati, kje se skrivaš. Glede porodnišnice pa, kaj to moraš prej poklicati ali kako veš, da pač ne boš šel samo na obračanje. Jaz bi namreč res rada šla na ogled predno se bo šlo zares.

Malo se skrivam, tako kot sonceuser posted image .
Saj berem vas skoz, samo ponavadi, do takrat, ko vas preberem, mi zmanjka časa, da bi še kaj napisala.
( En reče-pomagaj mi naredit nalogo, drugi-mami lačen, tretji-žejen,mami a imaš čaj, četrti pa mami glema gledat lisanko)user posted image


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 13:19:15   
lidik
in pol še jaz tečnarim mami piši nam malo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej imaš prav, najprej za svoje prince poskrbi, me bomo počakale. Samo da vemo da je vse vredu. Aja, zdej glede na to, da boš kmalu na vrsti, za ohod v Rim, glej da nam ne pozabiš sporočiti !!! user posted image user posted image user posted image user posted image NO ampak le naj še dete nekaj časa počaka v trebuščku - to sem samo preventivno ti vnaprej povedala. user posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 13:33:34   
mami_1979
Brez skrbi, vam javim - ponavadi sem še čez PDPuser posted image . Je pa vseeno fajn občutek, da me mal pogrešašuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 13:44:13   
lidik
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
06.  kpmk(26)           (2user posted image ,1user posted image )     ?           Štore         user posted image    +15
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )   7.10.   Šmarje/Jelšah user posted image    +15

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +3

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image )   6.10     Grobelno    user posted image   +5,5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )   6.10      Šentjur      user posted image    + 6
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image ) 12.10       Žalec        user posted image   + 5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )  12.10.      
Arclin                 + 4
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image       ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )  22.10           Celje        user posted image       ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )    15.9.M   Celje     user posted image &user posted image    +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?        Velenje       user posted image      +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image ) 27.09. M      ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )    22.9.      Celje         user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?



user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.    nada79        VITO (3920g, 50 cm)
18.08.    luna2010     MILOŠ  (
2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)
09.09.    nadka           MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.    T.Z.               FILIP (2910G, 50 cm)




(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 13:46:52   
lidik
ja mami seveda te, tako da le poišči kaj časa za pisat. Sej vem da itak so moški prvi na vrsti. user posted image user posted image user posted image

Drugače pa seznamček sem spet malo osvežila in popravila.

Jupi mi je urskaf dala dovoljenje da sporočim da bo pri njih punčka - ampak tudi sem dobila dovoljenje da vam sporočim da je že zasedena. Ker ko pride mama urskaf domov se midve zmeniva in splanirava poroko. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 13:53:54   
Arwenko
hehehe, super. A to pomeni tudi da je z njo vse ok in z bebiko tudi, a toliko lahko poveš?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:03:16   
lidik
ja z bebiko je vse vredu, z urskaf pa tudi. Sicer mora še počakati na izvid krvi, ki so ji jo vzeli danes, tako da če bodo izvidi jutri ok, prideta naša tašča in naša tamlada domov. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:25:41   
obcinarka
lejo taščo, pol pa le pospravi hiško pa stanovanje pa kej fajnega skuhat!!!!!!
važno je, da so se zadeve poštimale in da sta zdrave obedve, to in edino to šteje..
jaz pa ugotavljam da bom najbrž probala delat na 4 ure, ker opažam, da ne vzdržim po vsaj 8 ur za pisalno mizo, sede, pa še učinkovitosti ni... pošteno povedano.. pa trebuh mi utrdi, pa mala pritiska.
kaj pravte??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:27:51   
lidik
veš kaj mislim da bo urskaf doma deležna prav posebnega sprejema, tako da tisto da bi taščica kuhala in pucala ne bo potrebe - drugače pa za njo z veseljem.

kako dolgo pa moraš ti še delat?

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 14:35:45   
Anonimen
ok lepo počasi!

iiii sem vesela za urško!!! super super super samo da je ok! user posted image

nadka: ja meni je tudi dober čaj, jaz ga mešam še s plahtico in mi je superca! ni problema, upam, da bo pri tebi tudi deloval! ježeš sam kako šobo ma pa naša tamlada na oni sliki?! to bo naš pjeb vesel takih žnablov (packa mami ja user posted image )

lidik: a si ti že tudi oddala tamauga? noro! user posted image

eto, danes sem pa prvič "sama" skopala naše dete. sva bili s patronažno dogovorjeni, da pride še enkrat in da bo za vsak slučaj zraven in čekirala kako mi gre. baje sem naravni talent in komaaaaaaj čakam pojutrišnjem, da bo "ponovi vajo".

obcinarka: na fb imam slike, lidik jih je dobila pa na mail. na forum jih ne bom dajala...

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




biba
1hruška

Kdo je biba?

mravljica (61%)

polžek (39%)


Število vseh glasov: 256

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!