|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
27.9.2010 15:42:55   
Anonimen
nadka: lol ja, ker pa še res nisi nobenga dojenčka nikol kopala ane? user posted image
btw: kako naj te rana ne bi bolela, če pa mene sramna kost še vedno boli pa ni bila nič prerezana. hvala bogu so v sredo vsaj šivi šli adijo in lažje sedim. aja za dojenje pa probaj Galleksov (nekaj podobnega) čaj za dojenje, meni je ql, imam pa onega v razsulu in ne v vrečkah...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Celjske srečke nosečke
27.9.2010 15:47:07   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: lol ja, ker pa še res nisi nobenga dojenčka nikol kopala ane? user posted image
btw: kako naj te rana ne bi bolela, če pa mene sramna kost še vedno boli pa ni bila nič prerezana. hvala bogu so v sredo vsaj šivi šli adijo in lažje sedim. aja za dojenje pa probaj Galleksov (nekaj podobnega) čaj za dojenje, meni je ql, imam pa onega v razsulu in ne v vrečkah...



kaj mi lahko točno napišeš kako se čaju reče in v kateri lekarni si ga kupila, ker ko sem jaz bila v lekarni in sem rekla za čaj za dojenje sem dobila hippovega pa ni nič boljš, lepo prosimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Celjske srečke nosečke
27.9.2010 15:52:35   
Anonimen
nadka: to je to (KLIK). moj ga je nabavil v lekarni celje. meni je ok. zraven kombiniram še čaj plahtice, ki je pa itak zakon za "ženske zadeve"...

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 27.9.2010 15:53:19 >

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 8:10:07   
lidik
ooooo mami T.Z. kako si? Kako mali Filip? Jaz bi videla pa kakšno slikco od Filipa. user posted image no pa od mamice tudi !!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 8:21:28   
obcinarka
Punce jutro... malce sveže, pa najbrž paše.... upam da ste fit in oh in sploh  fajne... jaz sm nekoliko naspedirana al kako bi se reklo, ker se mi dnevi odštevajo, pa se mi zdi da morm-a res?? moram še ogromnoooooo narediti v službi, in me že neka preganjavica daje... drgač ok, sobica porisana z pujem, kopalnica zbeljena-dans me čaka pucanje, pa previjalno komodo najbrž dobim danes... jah, bi kakšno slikco melanie pa filipa, no pa" tašče "sta tud lahko vkup!
po mojem se mate tak luštno da je kej... jaz tud začenjam 27t. bejbica brca, se premika... skratko nimam nobenih ovir in res upam da tako tudi ostane---
se tipkamo kaj danes, najdite kaj za čvek... sej ne štrajkamo, ampak workamo čist normalno...user posted image  

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:07:35   
Anonimen
lidik: škoda, ker nisi na FB, bi že videla slikice user posted image ti pošljem na mail kakšno luštno :)

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:13:25   
lidik
o super !!! Jupi !!!!!!!!!!
Ej T.Z. kako zgleda ta čep. Mene mal skrbi, ker že dva dni opažam občasno takošno sluzasto (gumajsto) stvar na papirju. user posted image user posted image user posted image Pa ne vem ali je to od kreme MultGyn, ki sem jo zdaj par dni uporabljala, ker se mi je zdelo da imam malo vnetja ali je kaj nevarnega. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:20:12   
Anonimen
čep je sluzast in ponavadi vsebuje krvave nitke. ti pa svetujem, da glede na to, da si noseča nobenih krem ne uporabljaš, če ti jih ni predpisal G. pokliči tja in povej, da se ti zdi, da imaš vnetje pa te tako morajo vzeti čimprej!
slikce pa maš user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:30:24   
Arwenko
Jaaa, Filip je ful cuker, sem ga na FB videla, Melanie pa bi jaz tudi kakšno slikico user posted image

lidik...za tale Multigyn je Pušenjak napisal, da ga lahko brez skrbi uporabljaš, samo če te bolj matra pa le h ginekologu, ker jaz sem recimo zadnjič imela celo bakterijsko vnetje, ne glivično in nisem čutila nič, se pravi sploh nebi normalno hodla h ginekologu, je pa res fajn da se te stvari takoj pozdravijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:30:37   
lidik
ja za to kremo mi je G rekel, da ko se mi bo zdelo, da imam vnetje naj uporabljam to. Prav tako mi je za to kremo rekel da naj uporabim če se grem kam kopat ali kaj podobnega, kjer je velika verjetnost da kasiraš kakšno vnetje.

Je pa zdaj ne bom več uporabljala, ker itak mislim da je šlo na boljše oz. se mi zdi, da ni več vnetja, in bom videla, če bo še čez kakšne dva dni isto, bom res poklicala. Drugače pa imam tako naslednji teden pregled.

Ej slikce sem pa dobila - hvala. Kako sta carti. Sploh tista prva črnobela. Bi jo lahko skoz gledala!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:32:53   
lidik
Arwenko hvala. Kaj pa ti je G potem predpisal? No v glavnem meni se sedaj zdi, da je ful boljše oz. da se je pocelilo. A misliš da moram vseeno prej poklicat in prej it, ali lahko en teden počakam ko itak imam pregled? user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:43:00   
Arwenko
Jaz sem zdaj nazadnje imela Dalacin, ki je antibiotik prav za bakterije. Eno rundo prej ko sem imela vnetje pa sem imela Canesten, ampak takrat je bilo glivično, ker ni na urinu nič pokazalo.

Če ti je zdaj malo boljše, potem bi jaz počakala na pregled čez 1 teden. Če pa imaš občutek, da ni boljše, pa idi prej.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 9:48:48   
lidik
Ne sej pravim da imam občutek da je boljše - oz. da je veliko boljše. Tako da bom res počakala. Če pa vmes dobim občutek, da bi lahko bilo spet kaj slabše, bom šla pa itak takoj. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 10:04:32   
Arwenko
Pol pa itak super lidik user posted image

Jaz sem se pa zdaj spomnila, danes teden začnemo šolo za starše user posted image user posted image user posted image
Edino kar še moram nabavit je neko blazinico za pod rit oziroma križ, baje so stoli v mariborskem UKC-ju oni ultra navadni in trdi, da komaj zdržiš. A je katera videla v celjskem interšparu kaj takega?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 10:12:33   
lidik
No jaz sem tudi danes zvedela datum kdaj začnemo. In sicer štartamo 14.10. Potem imamo pa še 18.10., 19. 10. in 20.10.. Hmmm za blazino ne vem, ker nisem nič kaj takšnega v kratkem iskala - tako da tu ti ne znam pomagati. Me je pa mene tudi groza kakšni bodo kaj pri nas stoli, ker če bodo neudobni, bom po mojem kot da bi imela sršene v riti - se kar presedala. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 10:16:39   
Arwenko
Mi pa imamo takole: 5.10., 6.10, 7.10, pa 12. in 13. 10, 19. in 20.10 ter 26.10. Vmes pa še prideš 1x na vrsto za praktične vaje, tisto pa razdelijo na 6 skupin in učijo handling in to, so pa različni termini. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 10:23:27   
lidik
u madona vi pa imate velikokrat. 8 - krat imate? Enkrat več kot mi? No zanimivo. Škoda ker ni mb malo bližje. user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 10:40:53   
Arwenko
9x celo, 8 skupnih predavanj in 1x vaje user posted image
Baje kr hvalijo tole šolo v ukc. Saj jaz če ne bi bila tu zraven v službi, se tudi nebi vozila verjemi. Je pa res super, ker imaš tudi predavanje o EA in Ultivi vključeno, pa ogled porodnišnice pa vse user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 10:55:39   
obcinarka
oooooooooo pol se pa mi vidmo 14.10.  kaj ta urnik za naprej je že dokončen?? men je sestra rekla naj pokličem prvi teden oktobra, zdej mam pa že info.... kakšna gužva!! ravno sm dobla urnik iz faksa-moji stari grehi seveda, pa mam izpit 13.12.. ker pa je to predmet 2. letnik so v oktobru predavanja ki se jih lahko udeležim, pa se mi križa... ker jaaaaaaaaaaaaaaaaa sm snov itak valjda že zdavnaj pozabla!!!!!!!!!!!!!!!! to bo še pestro.. a mogoč veš kk dolg trajajo ta predavanja-MŠ mislimuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:00:02   
lidik
ja obcinarka jaz sem danes klicala v ZD Šentjur in mi je sestra olga dala te podatke. Zdej če so dokončni ne vem, ni nič rekla. Drugače pa počakaj malo pa še naslednji teden ti pokliči in vprašaj in boš videla če se je kaj spremenilo. Predavanja pa trajajo od 15.30 pa do 18.00. Si to mislila,a ne? 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:05:50   
Eruvande
Stoli v Šentjurju so sicer mehki...s tisto mizico, ki si jo lahko daš pred sabo, da lahko kej napišeš...ampak sediš v takem malo čudnem položaju. meni niso bili full udobni, ampak ni tak dolgo za sedet. Vmes je tudi pavza, pa meni je bilo zanimivo user posted image


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:11:27   
lidik
oooo Eruvande hvala za ta podatek. 

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:11:29   
Anonimen
lidik: hvala :) saj že od prvega dne pravim, da sploh ne vem kako nama je uspelo tako lepega otroka narediti user posted image

oooo ve pa v MŠ, fino fino. pridno poslušajte - sploh tisti del o dihanju. nam je sicer v MŠ babica rekla, da bolj malo pomaga pravilno dihanje ampak da je to bolj preusmerjanje pozornosti; samo jaz vem, da brez tega ne bi preživela. pa če je "samo" preusmerilo pozornost ali pa dejansko pomagalo - meni je RES pomagalo!

(odgovor članu Eruvande)
  Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:12:55   
lidik
T.Z. bom posluašala. Če pa slučajno kaj zamudim ali preslišim pridem k tebi na ponovne inštrukcije. user posted image

Kako vama je uspelo takšnega lepega otroka narediti. No to pa res ni težko, ok atija sicer ne poznam, ampak če se je že po mamici vrgel pol imaš itak odgovor na dlani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Celjske srečke nosečke
28.9.2010 11:13:12   
obcinarka
no, bom naslednji teden jaz poklicala... itak se mi zdi da se mi bo zmešalo od datumov in ur, pa rokov, pa vsega.. še dobr da si številke zapomnem.. ampak sm si nakopala gužvo, itak sm pa sama kriva, tako da....
me je zgaga neki začela matrat, pa sm šla po donat.. in ja lidik... naj se čuje ne vem kak, ampak jaz sm tud mal na izcedku podobno nekaj takega k si ti napisala, bom spremljala par dni, pregled mam šele 12.10.
a ste že kej na promopredaji službenih obveznosti, pa kak to pr vas zgleda?? mogoč mal neumno sprašujem, pa vendar...user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Koliko časa dnevno vaši 2-5 letniki gledajo TV?
darja72



15 minut (25%)

1 uro (39%)

več kot 2 uri (13%)

več kot 3 ure (4%)

nič (18%)


Število vseh glasov: 430

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!