|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 12:01:40   
mag3
Ojla user posted image .

Upam,d a ste vse preživele brez večjih posledic to vreme ta vikend. Pri nas v Beli krajini razen ogromno dežja ni posebnosti.

Govorite o sramni kosti, da vas boli. Kje točno mi povejte? Mene bolj boli kost spodaj med nogami? Na desni strani bolj. Pa ne vem al je to medenična kost al kaj, ker medenična kost je baje sestavljena iz ene 7-ih kosti. user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 12:16:03   
ula77
ko govorite o sramnih kosteh....mene je med vikendom noro stiskalo v mednožju, taka bolečina, da sem prav s težavo hodila, se je povlekla do kriza na trenutke......se mi je zdelo, da so kosti,ko sem pa tam potipala, pa na dotik ni bolelo.....sem se pripravljala za danes k zdravneiku, a je nekoliko bolje....
Se mi  je zdelo, kot da je kak živc ukleščen....ima katera podobne težave? 

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:04:39   
betricija
mene občasno dol pritiska, tudi ko ležim, imam občutek, kot bi imela prehlajen mehur. potem eno nogo dvignem na vrh kavča, drugo imam stegneno pa je bolje. če ležim na boku imam pa 2 povštra med nogami. je bolje. me pa to ščipa že nekaj časa. imam pa sedaj posledico, da ne morem dat nobenih hlač več gor. benti, rit imam kot slon veliko.upam, da bom res lažje rodila, kot pravijo, ker naj bi imela veliko medenicouser posted image  že sedaj. so bili pa boki pri meni zmeraj velik problem.

katy glede hemeroidov...jaz sem imela na začetku nosečnosti nekaj težav z odvajanjem. potem sem pa začela ful piti pijače in prebava se je uredila. mi je pa Žigonova priporočala Eva/Qu  svečke. taka modra škatlica, ki ful hitro deluje.kao za nosečnice. potem pa še Doloproct svečke po odvajanju, samo v navodilih nikjer ne piše, da so za nosečnice primerne, zato jih ne jemljem. naj bi pa preprečevale hemeroide. se pa tudi pri meni neki čudno dogaja; vsak dan odvajam brez pritiska, pa imam občutek, da imam kot en strdek zunaj..mogoče je to to, včasih boli včasih ne, krvi pa ni. pravi pa Pušenjak, da se to zaradi pritiska otroka rado zgodi, po rojstvu pa to izgine...bomo videli.
pa opravičujem se vsem, ki vam je to zoprno brati...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:18:08   
zaljubljena23
kg, ne bom mešala štren, ker sem v minusuuser posted image user posted image

katy, nimam težav z odvajanjem oz s hemeroidi...

mag, hmmm kako naj opišem...Mene boli v zgornjem delu (zdaj celoten, od začetka samo desna stran)...Boli pa me nad začetkom razpoke sramnih ustnic..Upam, da razumeš kaj želim povedati...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:21:46   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

mag, hmmm kako naj opišem...Mene boli v zgornjem delu (zdaj celoten, od začetka samo desna stran)...Boli pa me nad začetkom razpoke sramnih ustnic..Upam, da razumeš kaj želim povedati...



Mene tudi boli točno tam kot je zaljubljena opisala, boljše nebi znala povedat user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:24:38   
zaljubljena23
user posted image  user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:24:45   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

mag, hmmm kako naj opišem...Mene boli v zgornjem delu (zdaj celoten, od začetka samo desna stran)...Boli pa me nad začetkom razpoke sramnih ustnic..Upam, da razumeš kaj želim povedati...



Mene tudi boli točno tam kot je zaljubljena opisala, boljše nebi znala povedat user posted image


Saj zako sem si tudi mislila za sramno kost, potem mene ne boli sramna kost, ... najbrž res medenična, tam spodaj, ko bo bejbi prišel na svet user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:25:57   
zaljubljena23
aha..spodaj mene nič ne boli

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:26:14   
pinkalonca
hej punce, da se malo javim... še vedno počivam, v sredo imam redno kontrolo potem bomo pa vidli kako naprej...

hemeroidi so pri meni kar nekako stalnica, ampak HB pridejo in gredo, imam pa notranje pa ni nič luštno user posted image

uglavnem... pripravljam se na poslikavo otroške sobice, osnutek sem že narisala zdej morm samo še barve nakupit in it v akcijo user posted image

moji kg - 26t 3d + 1,5kg

bom se danes še slikala in prilimam najnovejšo slikico user posted image

pri nas nismo imeli tako strahotnih posledic deževja in me je bilo groza ko sem poslušala poročila user posted image upam, da ste vse ok user posted image
želim vam lep začetek tedna pa se še kaj tipkamo user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:39:28   
pinkalonca
user posted image


user posted image

Datum, Nick:

SEPTEMBER
21.09. - simi27, zaljubljena23
22.09. - ula77
23.09. - betricija, miskula
27.09. - mag3
28.09. - Rosi*
30.09. - *Jagodka, BabyKitty (2. morfologija)

OKTOBER
01.10. - Mjavmjav, dangermouse
05.10. - jona klara, rožica27, špica84, birdy
07.10. - KatyK79
12.10. - Arwenko
, obcinarka

user posted image

Datum, Nick:

SEPTEMBER
21.09. - GITA14

 user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 13:58:21   
*Star*
IZVIRNO SPOROČILO: KatyK79

rubica - jaz sem tudi žigonova, nazadnje sem imela uro ob 13.00, ko se je začel njen popoldanski urnik, se pravi sem bila med prvimi na seznamu in sem bila v roku pol urce na vrsti.

punce, a ima katera težave s hemeroidi???
jaz niti ne vem kako te stvari izgledajo, a se to kej vidi, kako boli?
samo se mi zdi da se neke čudne stvari dogajajo spodaj user posted image


Že cel dan nameravam to napisat. Na žalost se ti moram pridružit. Pa tud nič kaj preveč prijetno.
Malo sem brala in se res temeljito umivam, če ne drugega pa z intimnimi robčki (če nisem doma)pa čim manj napenjanja, takoj na wc, ko me prime,moram priznat da se je malo izboljšalo. Kako si pa ti opazla če ni skrivnost?user posted image  Kar nerodna zadeva, aneuser posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 14:38:39   
KatyK79
ja star kr malo nerodna zadeva, samo kaj čmo...itak smo pa baje ženske pri porodu čisto razčlovečene, tako da je to pomoje malenkost.

ja no, sej verjetno pri meni ni nič hudega, samo ne bi rada da bi bilo slabše.
ko grem na wc, pa hodim redno, dnevno in normalno me potem malo boli, pa na wc papirju sem ene 2x opazila malo krvi.
tudi pri umivanju oz. negi me enako boli.
pa še zdi se mi, da imam eno bunkico oz. vozliček.


bom omenila G,....verjetno tole moje sedenje v službi tud ni ravno pametno oz. slabo vpliva...hm...lahko bi me dala delat za 4 ure user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 14:48:34   
*Star*
IZVIRNO SPOROČILO: KatyK79

ja star kr malo nerodna zadeva, samo kaj čmo...itak smo pa baje ženske pri porodu čisto razčlovečene, tako da je to pomoje malenkost.

ja no, sej verjetno pri meni ni nič hudega, samo ne bi rada da bi bilo slabše.
ko grem na wc, pa hodim redno, dnevno in normalno me potem malo boli, pa na wc papirju sem ene 2x opazila malo krvi.
tudi pri umivanju oz. negi me enako boli.
pa še zdi se mi, da imam eno bunkico oz. vozliček.


bom omenila G,....verjetno tole moje sedenje v službi tud ni ravno pametno oz. slabo vpliva...hm...lahko bi me dala delat za 4 ure user posted image



Čist enako je pri meni..... Kri sem pa tud že not v školjki opazlauser posted image
Danes kupim še kamilice za umivat.
In prav maš, sedenje čisto nič ne pomaga, ampak poslabšuje. Jaz mislim, da je to glavni vzrok.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 14:54:24   
pinkalonca
jst 26t 3d

user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 15:02:35   
Rosi*
pikapolonca, nič kaj veliko te ni skupaj. Mene je še vsaj 1× toliko, sicer v 29. tednu pa vseeno. user posted image  user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 15:05:44   
pinkalonca
ma tudi meni se zdi, da imam tk majhen buši.... sploh mi ni jasno kje je bebi user posted image  user posted image pomojem bo zdej zdej eksplodiral user posted image

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 15:26:33   
obcinarka
oj............ pinkalonca, men se zdi čist fajni... sej smo mi tud v 26.t, pa sm neki podobnega, itak so vsi pametni kk da imam mali trebušček... pa mi je G lepooo povedal, da to nč poslušat, bejba je zdrava, binca JAZ SM PA TUD OK..
edino tale norija+stres v službi me ubija.. se tolažim da še slab mesec, pol pa.... dans je blo za popuser posted image user posted image user posted image , res... čist sm znorela... več kot delam, še več mi nalagajo, zdej ko se bliža moj datum adijo.... prej se pa ni zmigal noben z zamenjavo, res neeeeee... vem, boste rekle ni vredno, ampak ne morm...
to dobiš če si vesten , hja...
drgač pa mi sonček daje energy, pa dans bomo spet belili našo sobico za bejbico... ker je bla prej divja oranžna, zdej mormo najprej v belo lepo spravit...
pa mislim da bom enmal jesenskega cvetja nabrala, za dušo... in jaaaaaaa preveč napolitank sm dans pohrustala.. njami..
mejte se, se tipkamoooooooooo
user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 15:30:20   
zaljubljena23
pinkalonca, nice buši...

občinarka, dober tekuser posted image user posted image user posted image daj malo napolitank še pojej namesto meneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 15:30:47   
*Star*
Obcinarka, zame tudi še niso zamenjave najdli - še zdaj ne in pojma nimam kaj majo v glavi. Mam pa tako delo, da ga edino js opravljam. Njihov problem, kaj naj jaz, edino se bojim, da bojo zadnji trenutek nekoga pripeljali in mi bo potem žal it predčasno na porodniško (beri bolniškouser posted image ) kot sem imela namen...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 15:43:28   
Arwenko
ja, tudi zame še ni menjave, pa bolj težim, da čas teče, da se to ne da v dveh tednih predat, bolj se mi zdi je stvar oddaljena no. 

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 15:53:51   
obcinarka
no evola, zdej bom rekla... še ena al pa dve takšni" troli "k sm jaz... pol bomo mele pa slabo vest pa to... men je kristalno jasno da to ne morš v 2 tednih predat, sam je žalostno da se tega zavedamo zgolj me... in ja, pr nas delam bilance sam jaz.... tko da.... lej jaz bom napisala preklic pooblastil, vsega in tako naprej, ko bo čas... ker....
prvič do zdaj v 6 letih odkar sem tu v tej službi bi lahko zase izkoristila dopust enkrat, ker ga vedno prenašam, ne plačajo pa mi ga neeeeeeee, pa mam že slabo vest
ampak tokrat sm odločena... ne, ne bom se pustila in 15.10. zaključi, pa grem najprej na dopust, pol pa porodniška
torej??.. uffffffffffff dans sm. raz..user posted image user posted image user posted image
in jaaaaaaaaa arwenkoooo grem na še dve mannerjevi dobroti

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 16:37:52   
ManUr
zaljubljena: kakpno barvo bosta vzela? Jaz sem tak vesela, da nisem cakala. mi je moja zelena bolj vsec. so ze znane cene?

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 16:43:46   
zaljubljena23
ManUr, moj izbira barvo, jaz sem izbrala voziček...Še pa teh novih barv ni videl...Ko se bo odločil javim ;)..drugače je meni osebno všeč bež barva, ampak presvetla, zelena tudi ni slaba, rdeča pa je nikakva...sem razočarana nad izborom barv, sem mislila, da se bodo bolj potrudili

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 16:57:58   
ManUr
Morem priznat, da sem tudi jaz pričakovala večjo izbiro barv ali pa vsaj nekaj bolj živega. Srebrn je ostal enak. Zelen ima malo spremembe v barvi, mogoce odtenek, pa prelivanje barv. Rdeč meni se nebi bil tako slab, če bi imel se kaksno barvo zraven. Oranžnega pa sploh več ni.
Javi odločitev in, ko boš vedela cene, da vidim če bo kaksna razlika. Pa vpr. ce bodo imeli modularne sisteme.

LP

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: Decembrke 2010 II.del
20.9.2010 17:42:45   
aischa1
Pinkaloncauser posted image prav lep trebušček.Imaš prav še bo zrastu boš vidla ima čas.

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
5 vprašanj in dilem vsake nosečnice
V nosečnosti se pojavijo številne dileme, strahovi in vprašanja. Izločili smo pet najpogostejših, na katere sta odgovori...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?