|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
15.9.2010 21:06:06   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Primavera1

Na srečo že imamo voziček Mutsy 4 Rider , ki je res fenomenalen, vodljiv z eno roko ga vrtiš na mestu, mislim, da sva se kar prav odločila, saj po cestah gledam vozičke in vsi imajo tako majhna kolesa, da sploh ne vem, kako gre to po snegu. čakamo še lupinico MC, dežniček in športni del sedeža.
Tudi jaz sem kupila voziček MUTSY 4 RIDER, glih danes sem naročila v BC podvozje, košaro pa že imam doma. user posted image


A je katera kaj hodila po HM na Rudniku? kakšne so kaj cene nosečniških oblačil? Imajo sploh kaj pametnega?
Jaz sem kupila v Hm na Rudniku, tam nekje po 20-em avgustu, jeans user posted image  hlače (40€) in eno user posted image  tuniko (20€). Meni je oboje ful všeč. Sem bila pa zdaj danes teden nazaj še enkrat in so imeli pol manjšo izbiro. So imeli pa dost več za user posted image , in to tam kjer je bilo prej za user posted image .




(odgovor članu Primavera1)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Decembrke 2010 II.del
15.9.2010 21:07:22   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Mjavmjav

birdy to pa prvič slišim.. si prepričana da ti spet teče delovna doba med porodniško?.. nekako ni logično.. meni se je zdaj prekinila, in bom do nastopa porodniške na zavodu, kot prejemnik nadomestila... nihče pa mi do sedaj še ni rekel, da bi se mi s porodniško spet aktivirala delovna doba? se imam namen o tem še temeljito pozanimati, sam kaj ko ti vsakič kdo nekaj drugače pove... user posted image



Mjavmjav jaz sem tudi na zavodu in sem se pozanimala in mi TEČE DELOVNA DOBA. Pri meni bo prišlo v poštev zato, ker moraš imet v zadnjih 36 mesecih vsaj 12 mesecev delovne dobe oz. 12 mesecev plačane prispevke. Sem vprašača na CSD in mi je rekla, da mi teče.
Ne vem pa kako je, če nimaš teh 12 mesecev v zadnjih 36 mesecih plačanih prispevkov, kot npr. študentke in osebe, ki niso bile sploh zaposlene.

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Decembrke 2010 II.del
15.9.2010 21:15:09   
obcinarka
je zmagal veš, dans sva ga šla naročit..... edino jjajčka bo druge barve, ker sva vzela pebble varianto, pa bo v zeleni barvi... tak mal bolj kombiniran... in jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa madonca kolk evrov bo to!!!!!!!!!! ampak naj bo, sva rekla...
povejte mi, kdaj vi zvečer najkasneje jeste????user posted image user posted image  jaz mam že dva dni volčjo lakoto, apetit ko tovornjak smeti, resnooooooooooooooooooooooooooooo  in kaj jeste zvečer???user posted image '

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 8:36:34   
*Star*
Obcinarka, js mam tud Pebble pa je ful luštna, s tem da sva se midva odločla za črno user posted image

Mene pa tud volčja lakota matra, ponoči mi je blo kar slabo od lakote in sem šla vsaj en piškot pojest pol je blo pa bolšuser posted image  Jem pa že od nekdaj kadarkoli, karkoli, tud ob 11h zvečer, se sploh ne omejujem, na srečo sem pa tud take konstrukcije da mi ni treba pazituser posted image

BabyKitty, saj tiste, ki imamo sedečo službo smo že navajene dolgega čičanja (upam)user posted image  Čeprav tam so verjetno trdi stolčkiuser posted image  

Joj a je še katera tko neodločna kot jst?? Sm šla včeraj v Mothercare, sem hotla za štručko še kakšen  bodi in malenkosti kupit, pa gledam, pa premišljujem pa me še prodajalke sprašujejo če rabim pomoč. No pol sm se pa sam vn spokala sama na sebe jezna ker se ne morem odločituser posted image  Ne bom razlagala kako so me gledaleuser posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 9:11:15   
obcinarka
no fajn, jajčka ista.. povej mi samo... jajčka pebble+adapter family isofix naj bi omogočal po nakupu novega avtosedeža, torej potem za drugo starostno skupino da ne rabiš novega adapterja-torej obdržiš starega???? čist sm že zmedena .. resnoooooooooooooooooooo
hrana, kolk fajn da nism osamljena, in jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hvala tud jaz sm nenormalno neodločna zadnje časa.,... kompliciram pr dveh majčkah kterop bom vzela???
le kaj to pomeni??????????user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 9:16:41   
betricija
jutro

vidim, da imate debato glede delovne dobe. vse teče, tud če si na zavodu, samo neki se drugače obračunava za izplačilo porodniške. to moraš sam ful preštudirat, poglejte na CSD Šiška, je polno obrazcov gor, zakonov in razlag. ker ko prideš na svojo matično CSD je tako, da ženske tam itak nič ne vedo, porodniško pa dobiš kao toliko kot ti izračuna računalnik. tako je bilo pri naši znanki, ki je že 2 leti na zavodu, vmes pa ji je še ta potekel in je mož za njo prispevke plačeval.računalnik izračuna porodniško na podlagi rednih dohodkov, ona pa tega ni imela in so ji zaračunal, da bi dobila skoraj 100€ manj kot sta izračunala onadva. potem je mož zaposleni tam razložil kako in kaj (sramota
) pa je rekla, da mora še preverit, prejšni teden sta dobila odobreno, tako kot sta onadva izračunala. torej pozanimit se tiste ki ste na zavodu, sedaj še imate čas, pa malo pokličite naokoli.
glede pokojninske dobe je pa tako, da se ti porodniško obdobje šteje v delovno dobo. zaenkrat je še tak zakon. moja sodelavka gre konec leta v penzijo in to skoraj 15mesecev prej, samo zato, ker je kot študentka imela prvega otroka in se ji to ful v plus šteje (to je isto, kot tisti, ki so začeli z delom pred 18 oz.15letom). je pa res, da je vprašanje, kako bo, ko bomo šle me v penzijo. ali bo zakon takrat tak ali ne. jaz to sploh več ne gledam. glavno je, da smo me sedaj noseče in da komaj čakamo na novega člana družine. je pa fajn, če pade kak cekin več.

star ti imaš podobne probleme kot jaz z nakupovanjem. sploh ne vem katere številke naj kupim, pol pa pridem v trgovino mi pa še cunje niso všeč, so taki zmazki od slikic na tistih cunjah, da se ti kar gabi. ne znajo več normalnih slik natisnit.kako naj potem svojega otroka v takih grdih cotah slikam. pa izbira je tudi katastrofa glede barv. samo roza, modra, bež, pa taka čudna zelena. in meni se zdijo tiste oblekce št.56 tako majhne...dobro da imamo še 3 mesece časa, pa upam, da bo oblekic za prve tri mesece oz. zimo še kaj prišlo v trgovino.

ostale pupe, imejte se skrajno lepo.

joj, jaz imam samo še 100 dni do poroda. kolk sem čakala teh magičnih 100.

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 9:20:39   
Frutiq
Jutro!

Uf, mene pa lakota nič posebej ne matra. No, razen tega, da ko pridem iz službe stalno iščem kaj sladkega, ampak se mi ponavadi uspe zadržat. ful pomaga, če grem iz hiše na zrak al pa začnem kaj delat, da potem ne mislim na skušnjavo, pa jeuser posted image

Jaz sem pa včeraj kupila ful luškan kompletek za iz P - hlačke z naramnicami, majčka z ovratničkom, za na vrh pa še jopica v istem stilu.user posted image Je iz ful mehkega materiala in v taki nežno modri črtasti kombinaciji. Joj, ful mi je všeč!user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 9:21:16   
betricija
občinarka, jaz imam komplet od maxi cosi, se pravi voziček, lupinico in košaro. vzela sem tudi family isofix, ker naj bi šel res gor sedež ampak baje samo od MC in še to samo en model. je pa po testih ADAC in AMZS ter tudi drugih tujih testih, tisti sedež zelo varen. to je bil tudi razlog, da sem dala 10€ več in imam (upam) rešen problem za naslednja 3 leta.kupim samo še sedež.

glede hrane zvečer, je pa jaz ne smem uživati, ker potem ne morem ponoči spati,ker začne želodček premlevati hrano. sem bila pa tudi jaz danes nenormalno lačna ob 4 zjutraj. se tolažim je bila včeraj lunca en krajček...pa probi kakšno jabolko ali nektarino zvečer pojest. ne pa sendvičev...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 9:21:59   
*Star*
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

no fajn, jajčka ista.. povej mi samo... jajčka pebble+adapter family isofix naj bi omogočal po nakupu novega avtosedeža, torej potem za drugo starostno skupino da ne rabiš novega adapterja-torej obdržiš starega???? čist sm že zmedena .. resnoooooooooooooooooooo
hrana, kolk fajn da nism osamljena, in jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hvala tud jaz sm nenormalno neodločna zadnje časa.,... kompliciram pr dveh majčkah kterop bom vzela???
le kaj to pomeni??????????user posted image


O super, meni pa vse kolegice pravijo da kompliciramuser posted image

Glede adapterja imaš pa prav, le da je fora v tem, da se gor lahko namesti samo Maxi Cosi Pearl sedež. Meni je sicer všeč, mojemu pa ni. Je pa tud res, da se mi zdi precej preprost, se bom morala pozanimat glede varnosti. Midva se še nisva odločla a bi kupila FamilyFix ali ne, bova vidla, kako bova z denarjemuser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 9:44:34   
obcinarka
ENAKOOOOOOOOOOOOOOO joj evri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 10:40:26   
mag3
Ojla punce user posted image .

Jaz sem pa še samo 81 dni do poroda. user posted image  Pa še to upam, da bi kak dan prej, čeprav imam rok glih na Miklavža, pa je tud lep datum. Samo upam, da ne bom ful po roku in čakala in čakala in .... user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 10:51:40   
pinkalonca
user posted image


user posted image

Datum, Nick:

SEPTEMBER
16.09. - zaljubljena23 (UZ)
21.09. - simi27, zaljubljena23
22.09. - ula77
23.09. - betricija
27.09. - mag3
28.09. - Rosi*
30.09. - *Jagodka, BabyKitty (2. morfologija)

OKTOBER
01.10. - Mjavmjav, dangermouse
05.10. - jona klara, rožica27, špica84, birdy
07.10. - KatyK79
12.10. - Arwenko
, obcinarka

user posted image

Datum, Nick:

SEPTEMBER
17.09. - birdy
21.09. - GITA14

 user posted image

< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 16.9.2010 10:59:00 >

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 10:53:41   
BabyKitty
*Star* stolov je bilo pol pol... pol trdih in pol oblzinjenih... in se mi je kar malo bolno zdelo kako so se dedci razkomotili na mehkih stolih in tud pomislili niso, da bi kakšni odstopili mehek stol... S tem, da ko je predavateljica rekla če naredimo malo pavze, ki bi pomoje vsem nam na trdih stolčkih prav prišla, da pretegnemo noge... so se oglasili vsi dedci in zaropotali neeeee pavze, rajš prej gremo... Da ti je potem prav nerodno zinit... prov res kavalirsko so se izkazali... Mi gredo včasih take stvari tako v nos... Drugače pa tudi jaz veliko sedim... ampak v službi ipd. se lažje pretegneš, narediš en krog, pa je potem bolje... tukaj pa 2 uri sedet...

mag3 jst pa 80 user posted image ampak res upam za ene 14 dni prej user posted image

Aja pa še to... moj naslednji pregled je 30. 9. in sicer tista 2. morfologija...

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 10:57:17   
pinkalonca
jutro punce user posted image

Star jst kr počivam, buši mi ne otrdeva več tako pogosto, magnesol pijem 2x na dan in se res pozna, zdej me ful špika v nožnici in spodnjem delu bušija, zdej ko počivam so se bolečine omilile, bomo vidli kako bo ko se vrnem v službo user posted image
BabyKitty jst morm na žalost še mal počakat na MŠ, ampak ti si itak skor en mesec pred mano user posted image

danes imam točno 100 dni do PDP user posted image user posted image user posted image user posted image jupiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image joj punce men se zdi da gre tolk hitr, samo še malo pa bomo že štručke imele v naročju user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 11:16:12   
mag3
Punce, zdaj ko se december že zelo približuje, vas vprašam, ali imate že vse imena za naše bejbije?? user posted image

Pri nas smo se kr nehali o tem pogovarjat. Imena pa še vedno nimamo. user posted image  En cajt je bil vsaj ožji izbor narejen, zdaj pa več sploh ne vem. Tehtnica po horoskopu ..... user posted image  

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 11:18:52   
obcinarka
midva sva menda kar odločena.... menda bo maša. čeprav za vsak slučaj ostaja fantek nace ali pa rožle.... za mašo je moj najbolj navdušen, pa naj mu bo, jaz sm bla pa nad vozičkom in sva zmenjena....user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 12:17:44   
betricija
uf imena...midva sva bila prej prepričana, da dobiva sinčka, pa sva imela izbran ime Simon. za punco pa sploh nisva imela imena. no meni je bilo zelo všeč Sara, pa je moj neki komentiral, da bi se otroc norčevali iz njenega imena in bi bila Sera, itd. pol sva rekla, da bo Eva. pa bi imela Eva god na 24.12. pa sva spet rekla, to pa ne, lih vse na kupu ni šans. no sem popustila in mu napisala par imen, in imava izbrano da bi bila Ajda ali Lara. potem se pa sprehajava pa videvava kar nekaj mladih družinic in vsaka druga je Ajda, pa še njegov kolega ima Ajdo. sedaj je začel, da Sara niti ni toliko slabo ime...me prav zanima kako se bo na koncu odločil.
me pa starši nonstop sprašujejo kako bo pupi ime, pa sem rekla, da bo že prva izvedela ko bova rodila. pa smo spet užaljeni. sem ji rekla, da je lahko srečna, da ve, da bo dobila vnukinjo, ime pa ni več tako pomembno :)

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 12:43:30   
*Star*
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

*Star* stolov je bilo pol pol... pol trdih in pol oblzinjenih... in se mi je kar malo bolno zdelo kako so se dedci razkomotili na mehkih stolih in tud pomislili niso, da bi kakšni odstopili mehek stol... S tem, da ko je predavateljica rekla če naredimo malo pavze, ki bi pomoje vsem nam na trdih stolčkih prav prišla, da pretegnemo noge... so se oglasili vsi dedci in zaropotali neeeee pavze, rajš prej gremo... Da ti je potem prav nerodno zinit... prov res kavalirsko so se izkazali... Mi gredo včasih take stvari tako v nos... Drugače pa tudi jaz veliko sedim... ampak v službi ipd. se lažje pretegneš, narediš en krog, pa je potem bolje... tukaj pa 2 uri sedet...



Kaaaajjjjj????? Jst bi pa kar rekla pomoje če nebi raje odstopili mehki stolček kakšni nosečki. Sicer bi pa tud tista, ki razlaga lahko rekla da majo prednost pri mehkih stolčkih nosečnice in ne očkatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 13:17:59   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: betricija

me pa starši nonstop sprašujejo kako bo pupi ime, pa sem rekla, da bo že prva izvedela ko bova rodila. pa smo spet užaljeni. sem ji rekla, da je lahko srečna, da ve, da bo dobila vnukinjo, ime pa ni več tako pomembno :)



to je pri nas v prvi nosečnosti tudi bilo. Moji so takoj rekli, da nočejo vedeti ne spola in ne imen. Njegovi pa non stop in kaj bomo meli, pa zakaj imen ne poveste... Pa sma vztrajala do konca. Ko sem rodila so zvedeli da je fant in ime. Zdaj pri drugem imava pa mir. Enkrat so vprašali, pa sma rekla, da ne boma vprašala za spol (zdaj sicer predivdevajo da je spet fant, ker če je g videla spol, pol je ziher videla luleka user posted image ), pa imava mir. user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 14:46:02   
mag3
Punce, ki izvajate Keglove vaje, kako vam gre? Meni je to ful neprijeten občutek, pa sploh ne vem zakaj.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 16:55:56   
jona klara
mag 3- tudi meni je čuden občutek, pa ne vem, če delam prav, a je prav da vseeno malo stisneš sp. del trebuha noter

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 17:34:16   
jona klara
končno sva dobila od lip poljčane, še reklamirani material, upam, da bo tokrat vse držalo, kot je treba, komaj čakam, da sestavimouser posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 17:46:18   
zaljubljena23
birdy, ravno danes je bila ena v P na pregledu in si mora tudi meriti cuker, ampak pazi 2 uri po obroku, kriterij 6,7user posted image

obcinarka, najpozneje ob 8 zvečer jem..In še to samo kakšen sadni jogurt..Več ne gre...Ker pol me vse tišči po želodcu...

Mag, midva že imava izbrana imena za oba spola...Glede keglovih vaj pa ne pretiravam zadnje čase, ker sem itak skeptičnega glede tega MV in navsezadnje nizke glavice... Mam v torek G pa moram malo vprašati o tem...Že mesec dni imava samo sušo pri slončkanjuuser posted image user posted image

Aja, pa še moje poročilo iz pregleda...HB, da me v P v MB-ju več ne vidijouser posted image Načakala sva se ko nekakšna butca, vmes si je zdravnica privoščila še malico...Uro sva imela ob 11, ven iz bolnice pa sva prišla pol dveh
UZ, je bil danes sicer malo bolje narejen...Je bila bolj besedno navdarjena kot zadnjič...Srček, trebušček, ledvičke,...vse štima tako kot mora...Je vse ok...Težki smo že 825g in obrnjeni na glavico...Nama je tako lepo mahala, da se moj zeza, da je G kazala sredinski prst, ker je mamico pustila tako dolgo čakatuser posted image user posted image user posted image Vglavnem vse mere štimajo tednom N, edino glavica nas spet jezi...Moj G jo je zadnjič zmeril 56mm, tale danes pa samo 57mm, sicer je dejala, da jo bo zelo težko zmerila, ker je glavica full nizko user posted image ...Me je vprašala, če me kaj dol tišči, ampak me ne, razen takrat, ko res pretiravam in ne počivam...Aja, MV pa mi ni hotela zmerit, je rekla kakršen je, jeuser posted image user posted image user posted image   Mam pa v torek svojega G, tako da bomo videli kako naprej..Kaj tale nizko ležeča glavica pomeni, ona mi ni znala odgovoriti na tole vprašanjeuser posted image user posted image ..Aja, vprašala sem še za spol, je šla gledat, pa se žal ni videlo....

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 16.9.2010 17:48:14 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 18:22:56   
misk2
hej punce... jst spet po dolgem casu.... jutri imamo pregled ...jupiii.... :) zaenkrat je vse ok... samo to vreme nama nagaja...  sva zelo zaspana in to nama ker lepo pase ceprav bi mogla tudi kej doma narediti ko pridem iz sluzbe.... ze dolgo vas nism brala pa vidim da ste se kar razpisale...bom morala cel vikend imeti citanje hhihihih user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

prišel je naš princ Gabrijel 12.12.2010 :*
prišla je naša princesa Lea 8.4.2012 :*

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 18:43:39   
obcinarka
punce vam povem jaz se morm pa v roke vzet... sm bla nekak dokaj disciplinirana glede hrane-pa ne razumet da nism jedla, ampak tole zdejle ta teden je pa. za pop.....user posted image  skoz jem, sploh ne vem ka mi je... dela doma imam ogromno ( beri: pospravi letno garderobo+cunje, preuredit omare), rože bodo za pospravit... pospravit garažo, učit bi se moglaaaaaaaaaaa,) pa ni nč iz mene... še v službi nisem prava.. ko pridem domov sm adijoooooooooooooo.....
jutr grem k frizerju, v soboto bom pospravljala-naj bi, oz. mogoč bom šla delat v službo, ker bo mir, pa mam do 15.10. še eno tono goro zadev za uredit, vključno z uvajanjem...
sm vam mal natrosla, zdej grem pa likat!!!!!!!!!!! ker je več kot nujnoooooooooooooo
držte seuser posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?