|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 15:34:40   
Frutiq
He, he, mislim, da bom danes po službi takoj šla kupiti kakšno oblekico v modri barvi, doma imamo namreč vse punčkasto!!!!user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 15:44:24   
GITA14
Frutiq čestitke za pubauser posted image

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 17:00:17   
betricija
dan punce.
no jaz iz porodnišnice. tale UZ v Lj.porodnišnici je zakon. Ležiš na stolu, partner je zraven in dr. gleda na tistem malem ekranu, zravem pa je velik LCD in gledaš ful povečavo. Dr. Kavšek je superca. na začetku tih, ko pa vprašaš se pa razgovori. se mi zdi, da čaka, da vidi če te zanima pol pa ne neha govort. v glavnem, naredil hitro morfologijo. pikica raste. je pa in očitno bo obrnjena ostala navzdol in pritiska na maternični vrat. torej ko ga je prvič zmeril je meril 36mm in to je bil ful ukrivljen, se pravi je še več, potem je izmeril 25mm in 30mm. torej vse bp. bom pa počivala malo bolj.no trgovine me bodo še vidle hihii. potem sva bila z mojim takoj na kavo in pri nas še v kitajsko restavracijo. sedaj počivam, ker sem mal preveč pojedla.

pa še mal vam da se posvetim;
babykitty meni že od 15t občasno vsako jutro kri iz nosa teče. iz dlesni pa še prej. torej si lahko brez skrbi. glede kilaž pa se ne sekiraj. jaz sem en dan na istem kot prejšni dan, naslednji dan, pa celo kilo več.

katy79 hvala za tvojo skrb. sem ok. sem tudi Žigonovo klicala in je bila ful vesela, da je v redu. še enkrat trdim, da je krasna G.Glede MŠ, ti greš v LJ v porodnišnico? poroči kako bo, midva greva šele oktobra.


(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 17:03:54   
alma82
da se še jaz malo javim user posted image

sej berem vas več al manj redno, samo se mi takoooooo ne da pisat user posted image

Mi imamo pa jutri 3D, v četrtk pa končno morfo pri svoji G user posted image

Za našo Pipi imamo mi že čisto vse nakupljeno, manjka nam samo še kozmetka, to bova pa kupovala v novembru. Sva bila pridna in sva že vse kupila user posted image  , problem bo bil, če mi jutri na 3D reče da je fantek, potem je moj reku, da mu ne bo problem še enkrat it v šoping in kupovat modre oblekice user posted image  ...

Pridelala sem pa min 8 kg user posted image  ...

V MŠ grem 5.10 v Šiško ...

Čestitke vsem user posted image  za preglede user posted image  user posted image

Aja ... a se še kateri ''vrača'' tista preobčutljivost iz 1.tromesečja? Meni se spet full joka in sem spet fullll občutljiva user posted image  user posted image
a zdej bom pa takšna do konca user posted image  ? Jaz ne vem če bo moj zdržal, ker vidim, da tudi njemu mal živčki popuščajo zaradi mojega dramatiziranja user posted image

Naša Pipi pa brca po cele dneve in noči user posted image  user posted image
Imava že cel kup posnetkov kako brca user posted image

Čestitke tudi za bušije. Full maste lepe. Bom jaz tud dala svojga gor.


Upam da se mi bo dalo sedaj več pisat user posted image


(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 17:16:05   
betricija
uf pinkalonca, ti si pa res boga. nikar se ne pusti preveč in naj ti ne dajo preveč nalog. če je pa preveč, pa pojdi raje v bolniško.

katy jaz sem kar v popek šla. v btc-ju. je malce drago, samo imajo pa res super izdelke. jaz sem tam dobila lepo tuniko in hlače.

arwenko isto svetujem tebi, popek, sicer pa misllim, da če odtipkaš na internetno stran dobiš kar nekaj linkov. in bravo za pupo.

mag3 čestitke ob rojstnem dnevu tvoje hčerke. koliko prej pa si potem rodila, če si imela premalo plodovne vode?

frutiq čestitke za cukr test in za user posted image , za ime pa boste še izbrali. pri nama je bilo pa ravno obratno. za fantka sva imela izbrano po parih dneh, ko sva hodila.tud pomislila nisva da bomo imeli punčko, no sedaj pa bo pupa. in sva najprej rekla da naj bo Eva, pa sva videla da bi imela god na božični večer, potem pa sva spremenila mišljenje, zdaj bo pač nekaj drugega, pa nobenemu ne poveva.

slavi superca za punčko.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 17:19:02   
betricija
aja naslednji pregled 23.9. takrat dobim spet injekcijo za RH-, pa kakšno vodo in kri spet vzamejo al ne? bom pa v 27t.


(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 17:56:00   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: betricija

mag3 čestitke ob rojstnem dnevu tvoje hčerke. koliko prej pa si potem rodila, če si imela premalo plodovne vode?



Nisem nič prej rodila. G me je poslala v porodnišnico par dni pred rokom.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 18:42:13   
BabyKitty
no da na brzino porocam... Me je okregala... Je rekla, da je zadnji mesec teza krepko prevec narastla... Tako da mam neslano dieto, ne smem nobenih sladkih pijac... Samo vodo pa nesladkan caj... Nic sladkarij ipd... Nic ocvrtega, niti slucajno kej mesnin... Drugace je bil pa pritisk ok, urin ok... Pravi, da je trebuscek super zrastel... Ko je poslusala srcka je pa moj ferdi sunu v tisto masinco na trebuhu =) sm se kr nasmejala =) Je pa rekla, da mi bo nardila se en uz torej naslednji pregled 30.9. Uz...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 19:14:35   
jona klara
bravo vsem za dobro opravljene preglede!

bila danes pri dr, zaradi slabih gibov ploda, sem že bila čist panična, sestra po telefonu me je full prestrašla...vglavnem z pikico je vse okej,je pa rekel, da je do 25 tedna čist normalno, da so slabi gibi ali nemočni ali da jih kak dan ni, samo da je vse okej me je tako skrbelo, je rekel, da pa sploh v 1. nosečnosti je to normalno.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 19:26:23   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image čestitke vsem za uspešne preglede....

Alma, meni se je vrnila tista občutljivost...Se tudi za vsako stvar razjočem...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 20:02:14   
tasika12
Mene so tudi danes klicali iz gin. ambulante, da izvidi za cuker niso o.k. in sem morala po novo napotnico in jutri na dolgi cuker test. Tak da že dobro uro več nič ne jem, in ne vem kako bom zdržala do jutri dopoldan, ko bom morala biti tri ure tam brez hrane. Upam da bom zdržala, in upam da ne bo povišam, ker potem bom na dieti, to pa mi ne paše preveč. Tak da vam javim ko bodo novi izvidi.

Pa lep dan naprej
Tasika

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 20:30:53   
alma82
BabyKitty za kolk si se pa zredila, da te je Demšarjeva okregala. Joj kaj bo šele z mano user posted image user posted image
jaz imam najmanj 8 kg plusa, če ne še kaj več user posted image  , pa že tako nisem pri tasuhih user posted image

Ne vem kaj bo, če mi uvede tkšno dieto kot tebi user posted image  . Se že zdaj sprašujem ''Ja kaj hudiča bom pa potem sploh jedla?'' user posted image  . Vse to kar ti ne smeš imam jaz vsak dan na jedilnem listu user posted image

Zaljubljena23 a misliš da nama bo to ostalo do konca?
Jaz se že prav bojim kakšne depresije po porodu, samo zaradi tega, ker vsak dan vsaj dvakrat jokam kot otrok in mislim na najslabše user posted image  
Moj pa tudi že izgublja potrpljenje (vsaj če se mene vpraša user posted image  )
Meni je še sestra rekla, da sploh ne ve kaj naj se z mano pogovarja, ker se boji, da se bom zjokala, ona pa noče da jokam zaradi naše Pipi user posted image , da ji ne bom škodila user posted image

Take drame delam, da je že joj user posted image
Včeraj sem se sred trgovine zjokala, ker nisem našla nobene jaknice, ki bi pasala meni in mojemu trebuhu ob enem user posted image  . Sem svojmu rekla, da bom to zimo kot ena sirota, ker me bo zeblo in ne bom imela kaj obleči user posted image

Betricija meni je G rekla, da bom vodo (pa mislim da tudi kri) dala čisto vsakič pred pregledom. Naj se kar v laboratoriju najprej ustavim predno pridem k njej.

Jaz pa v četrtek izvem kakšni so bili rezultati za cuker.


A je katera že bila na 3D?

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 20:32:22   
alma82
user posted image  user posted image  Tasika12 a ti se tudi bojiš diete? user posted image
jaz tudi molim, da mi je ne da user posted image

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 20:49:58   
rožica27
ojla souser posted image ,

da se vam še jaz malo javim...vas vsak dan berem...

tudi jaz sem se zredila že 8 kil...zaenkrat se še nič ne sekiram.

tista, ki ureja seznam, lahko zraven napiše, da sem iz Ljubljaneuser posted image

v MŠ grem pa 4. oktobra v ljubljansko porodnišnico...komaj čakam.

betricija - veliko srečo imamo, da je žigonova naša ginekologinja. Res je najboljša. Takih je zellooo malo. Upam, da počivaš in da se ne sekiraš preveč... pa da te dragi razvajauser posted image

moj pikec me non stop brca...je prav luštno videti na trebušku njegove brcike...

lep večer vam želim pa se še kaj beremo.

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 20:56:25   
aischa1
Dober večer moje user posted image nosečke.
O Alma si se javla po dolgem cajtu te je lepo bratuser posted image user posted image  uživaj jutri na 3d pa poročaj kako se vidi ker vleče tudi mene da grem,da zvemo spol.
Mi pa jutri spet v šolo konec počitnicuser posted image user posted image za nas končno za tamale pa glih neuser posted image user posted image .

(odgovor članu rožica27)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 20:59:10   
alma82
Joj Rožica a ni hudo, ko vidiš kako brca?
Jaz bi lahko cel dan ležala in gledala bušija, kako skače, valovi, se delajo hribčki....
pol mu pa včasih še nagajam in ga rahlo z roko ruknem, pa takoj nazaj brca user posted image
Jaz kar ne morem verjeti, da obstajajo takšni občutki, kot so pri brcanju naših pikic user posted image

(odgovor članu rožica27)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 21:06:05   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: aischa1

Dober večer moje user posted image nosečke.
O Alma si se javla po dolgem cajtu te je lepo bratuser posted image user posted image  uživaj jutri na 3d pa poročaj kako se vidi ker vleče tudi mene da grem,da zvemo spol.
Mi pa jutri spet v šolo konec počitnicuser posted image user posted image za nas končno za tamale pa glih neuser posted image user posted image .



bom dala slikce gor ko pridem domov.

sej res, jutri je že šola. Potem je pa pri vas pestro s pripravami user posted image
a vse tri hodijo v šolo?

Škoda, da je vaša pikica noge skup tiščala user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 21:12:09   
BabyKitty
alma82 zredila sem se za 9 kil... Sej ni bla teta nc tecna... Je rekla, da ni kriticna kok kil sem se zredila, ampak to, da je tok skocila kilaza v 7ih tednih in ker prekomerna teza lahko fejst probleme dela... Vglavnem merkat bo treba...

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 21:17:20   
alma82
uff jaz se sploh ne upam spravt računat koliko sem se od zadnjega pregleda zredila user posted image
bom prav zadaj pogledala user posted image  ... od 7.7 (tud ene 7 tednov) sem se zredila za vsaj user posted image  4 kg.
mah ... bomo vidli v četrtek kaj bo rekla user posted image


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 21:35:14   
aischa1
Alma82 ne 2 grejo v šolo ta 3 gre drugo leto.
Naša pikica ja se noče pokazat no sej ni glih tiščala nogice skupaj ampak ginekolog je rekel,da ne vidi ničuser posted image no moj je rekel,da je vidu nekaj med nogicami no bomo vidli.user posted image Za punce smo vidli na morfologiji sedaj pa ne vem al se ginekologu ni dalo gledat al noče še povedatuser posted image user posted image

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 8:19:42   
KatyK79
jutro punce,
betricija - sem zelo vesela zate, da je vse ok!!!! user posted image
A ti je Žigonova kej omenila cuker test?

user posted image  a ima katera izkušnje s plavanjem v nosečnosti???
meni se tok plava, pogrešam morje in plavanje, tako da zelo razmišljam o tem, čeprav ne maram bazenov. No itak bom počakala do 13. ko imam pregled in vprašala G za mnenje, samo me zanimajo tudi vaše izkušnje, mnenje? Baje obstajajo prav eni tamponi za nosečnice?

jona klara - kako to misliš slabi gibi???
meni se tudi zdi da moj fantič slabo brca, samo zjutraj in zvečer, čez dan pa skoraj nič, pa sem že v 26t.
A ima to kaj veze s tem da imam posteljico zadaj, da se mogoče zaradi tega manj čuti gibe??

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 8:33:08   
jona klara
katy 79- slabi gibi mislim, da jih skoraj še nič ne čutim, niso intenzivni, kak dan nič, sem pa v 24 tednu, rekel je ginekolog, da je normalno, da do 25 tenda komaj začneš čutiti, potem pa bodo počasi več, močnejši....po 30 pa jih mora biti 10 na dan.Če imaš posteljico zadaj nima veze, da jih bi slabo čutila, če jo imaš spredaj se čutijo slabše, ker deluje posteljica kot neka zaščita , ampak vseeno se morajo čutiti.
beatricija- plavanje zelo koristi nosečnici, ampak v morski vodi, bazene zelo odsvetujejo, dobijo se od sente ti tamponi za zaščito pred infekti,ampak Pušenjak piše, da ne zaščitijo, da ne bi nič bilo vdora vode ga je pa manj, sama se odloči, mene je poleti zelo mikalo, da bi šla na bazen, pa raje nisem, ko sem pa šla na morje mi je pa res pasalo, pa nič se nisem sekirala ker sem vedela, , da sem v slani in zdravi vodi.Moje mnenje.


< Sporočilo je popravil jona klara -- 1.9.2010 8:34:07 >


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 8:52:56   
fuego
Punce, ki ste imele 3-urni test tolerance na glukozo...kakšne so bile vaše vrednosti?
Jaz sem imela na tešče 4.8, nato po prvi in drugi uri okoli 8, nato tretjo uro 6.4.
Diabetologinja je rekla, da zaenkrat ni potrebna nobena dieta, ampak ponovni test čez 1 mesec.
Zaljubljena23 - kolikšni sta bili tvoji vrednosti po prvi in drugi uri?? Ni mi jasno, zakaj si dobila aparatek, če imava pa zelo podobne rezultate na začetku in koncu...
Sem se pa vseeno odločila, da malo popazim tudi na prehrani ... da ne bo potem čez 1 mesec še slabši rezultat!!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 9:15:28   
ula77
pozdravljne!

najprej vsem čestitke za uspešne preglede.

G. mi je svetoval plavanje, tudi v bazenu, sem ga še poleti vprašala,ko jih je blo toliko odprtih. Je bil kar navdušen nad mojo željo....

Izgleda, da bom tudi jaz imela  cukr test,.....ko ste rekle, da morate pazit pri hrani, kaj to pomeni manj sladkega,ali kaj?
Želja po sladkem morda nakazuje na sladkornoo?

(odgovor članu fuego)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 9:30:09   
betricija
Jutro punce.
danes sem pa malo dlje spala. se vidi, da od četrtka nisem skoraj nič spala, včeraj pa sem si oddahnila in spala kot pupa. še mojga, ki je smrčal ob men nisem zbujala.

Rožica in Katy hvala ker sta veseli zame. ja tale naša Žigonova je carica. prav premišljujem, če bi ji kakšno majhno skromno darilce za zahvalo prinesla. morda ob koncu nosečnosti.

Rožica, ti začneš z MŠ v LJ. jaz isto. ob 16h, kdaj pa ti?in ja moj dragi me razvaja kolikor se le da. samo, da je čimbljižje pikici, bi naredil vse. no glede na včerajšne rezultate bom jaz še vedno opravila večina gospodinjskih zadev, njega pa čaka sesanje pa pospravljanje posode iz pralnega stroja, še celo otroško sobo mora zrihtati.

Aischa želim vam, da vam današnjii dan lepo mine v šoli. potem pa le peljita svoje punčare na kakšno kosilo ali tortico.

Jona klara tako vesela sem zate, da si se šla pokazat k G in da je vse ok. zakaj bi bila v skrbeh. in naj te potolažim, da mene tudi brca zjutraj ali zvečer. najraje ob 20-23 zvečer, tako da zaspat ne morem, potem pa grem ob 4 zjutraj na wc in začne se II.polčas.sam še ne vem al nogometne tekme, vaterpola ali odbojke. in tako ne spim dokler ne gre moj v službo.no edino danes je dala mir.
aja, jona klara, katy79 je spraševala glede plavanja. jaz sem letos te užitke dala na stran. sem bila 3 dni na morju, pa me ni ganilo, da bi tudi do gležnjev šla v vodo. ampak ne sekiraj se, vsak se zmoti, hihi...nosečnicam je vse oproščeno.

babykitty se mi smiliš glede prehrane. pa se jo boš striktno držala ali boš kdaj pogrešila. jaz si ne predstavljam, da bi pa sedaj ko sem končno noseča se mogla vsemu odpovedat. sploh če je cukr test ok. jaz sem mogla svojo prosit, da mi da test delat, ker sem se sama bala za kilažo, pa ni hotela kaj slišati. no je zaenkrat vse ok, sem pa +7kg.

katy glede plavanja; sem že prej napisala, da me je morje letos videlo samo od daleč. malce sem prestrašena, tudi za morje, čeprav je slana voda in naj se ti ne bi smelo nič zgoditi, samo pri nas je taka plaža, da moraš it lepo počas v vodo, da sploh lahko zaplavaš. in tam v plitvini se igrajo otroci, pa starčki, ki se še komaj sprehajajo riti notr namakajo in me je strah, da se v tistem trenutku ko bom šla jaz mimo starcev kakšen v vodo ne polula. pol so pa bakterije, ki jih ti dobiš v nožnico...ahhh, saj morda pretiravam, a vseeno, če imaš kak zalivček kjer ni toliko ljudi pojdi v vodo, ker voda ful pomaga nosečnicam. se je pa morje ohladilo, pa zunaj se je tudi ohladilo. pazi, da bom primerno oblečena. v bazene pa nikar ne hodi.
aja in cukr test, je meni Žigonova že v 20t naredila in je bil super, dobila pa sem tablete zaradi pomanjkanja železa.

tolk..uf sem se razpisala. se opravičujem. sedaj imam spet voljo za pisat. uživajte v mrazku. kar paše.. pri nas se že sonček kaže.


(odgovor članu fuego)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?