|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 21:20:57   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

IZVIRNO SPOROČILO: Frutiq

Za vse tiste, ki imate že doma kakšnega user posted image : kaj boste šle v MŠ tudi tokrat? Jaz ne vem kaj bi naredila. Po eni strani se mi zdi brez veze, ker se mi zdi da še vse obvladam od zadnjič...user posted image



Jaz mam doma 16 mesečnega sina in ne ne bom šla še enkrat v MŠ. Sem že dobila potrdilo, da sma kao bila oba s partnerjem. ;) Največja šola ti je itak, ko imaš svojega otroka pri sebi. user posted image


Jaz imam tudi 16-mesečno hčerko, pa me reeees ne vleče v to MŠ več. Kaj si šla v P po potrdilo?
O tem, da ti je največja šola, ko ga imaš pri sebi, pa se ne bi mogla bolj strinjat s tabo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 21:27:24   
Tulipan12
Sploh ne morem verjet, da smo že tak daleč!user posted image  Še 2 meseca in že bo tu porodniška, pa še kak mesec, pa pridejo user posted image !!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 21:47:39   
KatyK79
ja tulipan12 ful gre hitro čas...se spomnim sebe na začetku, ko sem kr hotla met bušija in komi čakala na njega....no zdej ga pa mam, bušija, velikega bušija, si sploh ne morem mislit kam bo še šel v 3 mesecih...uf uf bo še velik.

že zdej se skor komi prepognem da ne govorim o britju "ta male" user posted image

šele zdej vem kako se počutijo moški z vvvvvvvvveeeeeeeelllllllliiiiiiiikkkkkkkkiiiiiiiimmmmmmmmiiiiiiiiiii bušiji...ni jim lahko user posted image

jaz grem mal brat pol pa aja tutaja.....punce lepo spite.
NOČKA
user posted image



(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 22:41:38   
DeVilla
Punce, potrebujem vašo pomoč. Za nagrado sem dobila 2 bona od trgovine IANA. Ker meni v tej trgovini nič ni všeč, bi bone rada oddala naprej mamici, ki v tej trgovini kupuje oz. bi kupovala.

Vse druge info dobite preko privatne pošte. Hvala!

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 9:09:17   
ula77
pozdravljene user posted image !

Se tudi vi zavijate v volnene puloverje.....brrrr,kako zebe!

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 9:12:10   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KatyK79

ja tulipan12 ful gre hitro čas...se spomnim sebe na začetku, ko sem kr hotla met bušija in komi čakala na njega....no zdej ga pa mam, bušija, velikega bušija, si sploh ne morem mislit kam bo še šel v 3 mesecih...uf uf bo še velik.

že zdej se skor komi prepognem da ne govorim o britju "ta male" user posted image

šele zdej vem kako se počutijo moški z vvvvvvvvveeeeeeeelllllllliiiiiiiikkkkkkkkiiiiiiiimmmmmmmmiiiiiiiiiii bušiji...ni jim lahko user posted image

jaz grem mal brat pol pa aja tutaja.....punce lepo spite.
NOČKA
user posted image





Ja, o tem prepogibanju sploh ne bi - nas še čaka obuvanje škornjev, britje pa tak postane znansvena fantastika na koncuuser posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 9:14:33   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

pozdravljene user posted image !

Se tudi vi zavijate v volnene puloverje.....brrrr,kako zebe!


Jaz imam sicer kavbojke in tričetrt rokave zgoraj, ampak sem obula japonke, ker je zjutraj sijal taki sonček, pa pridem v avto, pa 9C - aaaaaaaaaa - sploh ne bom šla ven iz pisarneuser posted image !

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 9:50:46   
ula77
jaz sem se suvereno oblekla v kratko, češ mene, user posted image , pa že ne bo zeblo, saj nem je bolj vroče,  sedaj sem pa v volnenem puloverju, user posted image user posted image user posted image

Že imate težave z okornostjo?
Jaz sem se kar gibčna, le ko moram vstat s tal, se  opiram na roke kot kaka stara ......user posted image ,sem  mislia, da mi bo do 60.leta to prihranjeno   user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 10:25:59   
*Star*
Pozzzzzdravjene punce.
Mraz pa je jauser posted image


Glede - v ljubljanski P grejo lahko očki na 2,5 urno predavanje in je to to.
Zdaj pa ne vem... Moj ful dela in če bova hotla skupaj hodit ob 18h, bo moral vedno prej končat in iskat zamenjave... Ful si ga želim ob sebi, po drugi strani bi bla pa ta varianta da gre samo na to predavanje ful praktičnauser posted image
A vaši partnerji bojo zraven??

Mene pa tkoooo joški bolijo. A še katero?? Zadnič se mi je zdelo da je tud ena kapljica ven prilezla, ampak čist miniminiuser posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 10:34:56   
BabyKitty
Mš bo kmal ja user posted image moj najdražji ne dopušča šans, da bi kšno predavanje zamudu... že sedaj je prebral ene par knjig in mi razlaga, kakšne nastavke za bradavice morva nabavit user posted image je prov simpatičen user posted image

Sama sem pa trenutno v čakanju na pregled... ga imam čez 3 urce... upam, da me ne bo kregala user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 10:46:29   
ula77
hja, glede na naravo službe bodočega očka, bom verjetno marsikatero predavanje sama preždela,a tako pač je....
Super, če je varianta za tisto 2,5  urni tečaj, bo pač tisto opravil, še vedno pa gre lahko s tabo, ko utegne..

BabyKitty, zakaj te bo g. kregala?

In glede tistih nastavkov za bradavice, za kaj je to, za tiste, ki uporabljajo črpako?   brrr, se grozno sliši, kot da gre za kak medicinski poseg.....user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:00:12   
KatyK79
babykitty - srečno na pregledu...ja, zakaj bi te kregala?

glede MŠ v P, mi2 greva v ponedeljek oba in baje dobiš urnik in ti vse povedo kako in kaj.
baje je tako, partner lahko hodi na vsa predavanja na katera bomo hodile me, vendar so zanj obvezna samo 3 predavanaj od vseh teh predavanj.
druga možnost pa je, da gre samo 1x za 3 do 4 ure.
no tako sem jaz slišala....bom v pon. oz. tor. poročala.

joj zebe me pa tok....sem brez nogavičk, samo balerinke...je šla sodelavka ven po malco pa bo še nogavičke prinesla user posted image

star - ti si bila na poroki ane? kam si šla po oblekco oz. kje imajo kaj?
jaz imam 18.9. eno poroka pa ne vem kaj oblečt, no itak bom počakala na vreme, da vidim kakšno bo potem bom šla pa nekaj kupit.


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:03:48   
birdy

IZVIRNO SPOROČILO: ula77

hja, glede na naravo službe bodočega očka, bom verjetno marsikatero predavanje sama preždela,a tako pač je....
Super, če je varianta za tisto 2,5  urni tečaj, bo pač tisto opravil, še vedno pa gre lahko s tabo, ko utegne..

BabyKitty, zakaj te bo g. kregala?

In glede tistih nastavkov za bradavice, za kaj je to, za tiste, ki uporabljajo črpako?   brrr, se grozno sliši, kot da gre za kak medicinski poseg.....user posted image


Ne, za tiste ki imajo vdrte bradavice. Pa tud kakšna k ji jih je otrok ranil jih pol uporablja da manj boli.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:05:13   
BabyKitty
Kregala bi me lahko zaradi kg... skrbi me vse skupaj... se mi zdi, da ogromno vode zadržujem, pa danes sem se zbudila s kaplico krvi na licu, ki je prikapljala iz nosu... tko da upam, da je urin vredu, da nisem kakšne nosečniške bolezni fasala... 

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:09:18   
*Star*
KatyK, ko sem js nabavljala je bla katastrofa od katastrofe.
In ti priporočam, da že zdaj začneš gledat. Sm pa lepo v Mothercaru vidla, ene 50 eur pride http://www.mothercare.com/3-4-Sleeve-Wrap-Dress/dp/B003TLDZXG/sr=1-9/qid=1283245653/ref=sr_1_9/276-8158623-9734655?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42793041&mcb=core

Lahko na Fb pogledaš mam slikce gor s tiste poroke, js sm si na koncu kupla v navadni trgovini, v Avantgardu v Stari Lj., ker drugje pač ni blo nič kar bi mi blo všeč. Razširt sm jo pa morala ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:18:19   
*Star*
BabyKitty, krvavenje iz nosa je značilno za nosečnice - zaradi večje količine krvi. Meni tud dlesni bolj krvavijo zdaj. Tko da kar brez skrbi. Kilogrami naj te pa tud ne skrbijo sej si bl suhicauser posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:21:56   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


Jaz imam tudi 16-mesečno hčerko, pa me reeees ne vleče v to MŠ več. Kaj si šla v P po potrdilo?
O tem, da ti je največja šola, ko ga imaš pri sebi, pa se ne bi mogla bolj strinjat s tabo!user posted image user posted image user posted image


V prvo MŠ sem hodila kar v naš ZD in tam sem tudi sedaj dobila kar potrdilo, da sma bila oba spet v MŠ. Imajo pri nas tako prakso, da hodijo samo med prvo nosečnostjo v MŠ.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:24:44   
ula77
babykitty, ziher bo vse v redu, krvavenje pa ni nič neobičajnega med nosečnostjo.
Koliko si se pa zredila,če smem vprašat?
meni je g.  rekel, da je do 23.tedna 7 kg po pričakovanjih...

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:26:59   
Rosi*
Midva/e sma prestala pregled. Sladkor je 5,6, z user posted image  pa je tudi vse ok. Je g naredila UZ, tak da sem spet videla našo bebo, ki pa nima čisto nič miru. user posted image  Za spol me danes sploh ni mikalo, enostavno pač ne vem in nočem vedeti. user posted image  Tudi vprašala me ni nič, mislim, da sploh ni gledala med nogice. user posted image  V glavnem, da smo ok, zdravi. Glede kg pa sem na +4,5 v 26. tednu.

< Sporočilo je popravil Rosi* -- 31.8.2010 11:28:45 >

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:29:40   
ula77
user posted image user posted image čestitke, Rosi, glede pregleda in  kg!

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:31:11   
BabyKitty
ula77 sama sem imela do 20. tedna +4kg, sedaj v 27. tednu pa že 9,5 več... kar pomeni skoraj kila na teden... vglavnem krepko preveč... ampak štos je v tem, da jem res normalno... prej manj kot več... saj veste kako je poleti, ko ti hrana sploh ne paše... 

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:37:46   
ula77
mislim, da če si bla prej bolj  suhica, ti zaradi tega, da imas  do  27 tedna +9,5 zagotovo ne bo ma nič rekel...ene pač pridobijo postopoma, druge eksponentno.....mislim, da spoloh ni kritično, še sploh če se dobro počutiš!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:38:59   
zaljubljena23
Tulipan, čestitke za uspešen pregled...OOO pri vas pa bodo veliki...Naš je tehtal 485 g pri 23t....Če so meritve štimaleuser posted image

BabyKitty, če praviš, da ti nagaja voda v telesu je lahko tudi tole krivo za tak dvig teže...Fajn rihtaj...

Evo, jaz imam doma aparat za merjenje cukra, 6x dnevnouser posted image user posted image user posted image se bo treba pikat...Potrjen nosečniški diabetis..Prva meritev na tešče včeraj je pokazala 5,1 kar je čist ok in zadnja meritev, 3 ure po zaužitju glukoze 5,6, tudi ok..Edino druga in tretja sta bili povišani...zato je potrebno tole zdaj spremljat

Pinkalonca, UZ v P imam 16.9., datuma za NP pa še ne vem...Kakšen dan kasneje za tem UZ


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:41:08   
BabyKitty
ula77 sej problem je v tem, da se ne počutim dobro... ker sem vsa otekla in taka... zato me vse skupaj skrbi... teža mi pa narašča na vsake par tednov dve kili, potem pa par tednov nič... sej mogoče kompliciram, ampak pač me skrbi za malega... pa tudi zame, ker že zelo težko prenašam težo... me full kolki bolijo in se nasploh počutm k kšna stara mama... 

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Decembrke 2010 II.del
31.8.2010 11:50:34   
ula77
aha,potem je pa problem, ampak verjetno je vode  v telesu preveč...
Z otrokom pa zaradi tega ni nič narobe, sigurno.
Pa saj ga boš že čez kako urco videla, a ne?
meni gredo zadnja 2 tedna kg kar gor, a priznam,  da imam napade  po sladkem pa se večinoma ne morem brzdat....bo treba verjetno spet malo več hodit.

Prav zavidam ti, da boš že danes vidla svoje dete, juuhu!user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?