|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 11:27:06   
ula77
evo, grem v trgovino...user posted image

Ko sva bla na zadnjem pregledu, sem vprašala, kako je z tem, pa je sestra rekla, da glede na PDP se bova naslednjič (22.9.) o tem pogovorili, da bomo šli oktobra, prej je prezgodaj, menda...
Kaj pa če prej rodimo???

Kaj so vam g. rekli za mš?

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 11:43:42   
čebelica11
Meni so rekli, da naj pridem okoli 30. tedna.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 11:57:46   
KatyK79
meni ni moja G glede MŠ še nič rekla, baje naj bi šel po 30t N, samo jaz želim to čimprej opraviti, da imam potem mir in da bom tam lahko še normalno sedela in poslušala. en mesec gor al dol, nima veze!
ja pa tudi to je, da nikoli se ne ve, če gremo kaj prej rodit!


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 12:01:44   
ula77
ja, za nas ki je prvič, je to kar malo kriza,....pa saj je še vsaka rodila, a bolje je, če si pripravljen,a ne?

na žalost ima dragi šele oktobra več prostega, tako da nisva kaj bolj silila, drugače bi zagotovo kaj prej šla.....saj veste, ziher je ziher...

Kathy,  izgleda, da so ti mali slišali,kaj sva napisale.....poskakuje, brca,se obrača,....jupi, v našem bušiju imamo žur...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 12:13:33   
Frutiq
Dobrodošle vse nove!user posted image To je pa super, da še nismo zaključile našega seznama, očitno bo veliko decembrčkovuser posted image

Za vse tiste, ki imate že doma kakšnega user posted image : kaj boste šle v MŠ tudi tokrat? Jaz ne vem kaj bi naredila. Po eni strani se mi zdi brez veze, ker se mi zdi da še vse obvladam od zadnjič...user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 12:15:25   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: Frutiq

Za vse tiste, ki imate že doma kakšnega user posted image : kaj boste šle v MŠ tudi tokrat? Jaz ne vem kaj bi naredila. Po eni strani se mi zdi brez veze, ker se mi zdi da še vse obvladam od zadnjič...user posted image



Jaz mam doma 16 mesečnega sina in ne ne bom šla še enkrat v MŠ. Sem že dobila potrdilo, da sma kao bila oba s partnerjem. ;) Največja šola ti je itak, ko imaš svojega otroka pri sebi. user posted image

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 12:17:44   
Frutiq
čebelica11, jez imam doma Peg Perego Skate zelene barve od prvič in moram rečt, da sem zelo nezadovoljna z njimuser posted image , ampak ga ne bom menjala,če sem pač prvič preživela z njim, bom pa še v drugo. Če bi ga pa ponovno kupovala, se ne bi več odločila zanj.

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 12:38:02   
zaljubljena23
anca, čestitke za fantičauser posted image user posted image

Kolibri, salame naj se ne bi jedla, če si na tokso negativen..Ampak mene je G opozoril, da pri kupljenih ni problem, saj so pregledane..Tako, da naj bi se izogibala samo domačim...

betricija, jaz sem bila na UZ v P v MB....UZ je delala dr Završnikova, zelo tiha gospa, ki ji je težko komentirati skozi sam pregled...Moj je bil zraven, tako da smo vsi trije dobesedno bulili samo v ekran, na koncu pa je rekla, da je kao vse ok...Izvid pa pisal drugače...Vglavnem, jaz sem šla tja na UZ iz razloga, ker meni moj G ni mogel narediti celotne morfologije zaradi predebele trebušne stene...Mam pa čez tri tedne spet kontrolo, ravno po 14 uri moram poklicati, da se naročim in upam da naletim na drugega G, ki bo opravil boljše UZ...

Rosi, jaz sem imela pri eno urnem testu vrednost cukra 9,8...Danes sem bila na dolgem testu, izvide dobim popoldan in bomo videli...Sem pa zjutraj na tešče iz prsta ga imela samo 4,6 kar je baje ok...Bomo videli kaj bo pokazal dolgi test






_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 12:42:17   
čebelica11
Frutiq, verjetno imaš starega Skate-a doma, ki ima v enem košaro in športni del. Kolekcija 2010 ima vsako posebej, zato sva se tudi odločila zanj. Pa kolesa so nekaj malega spremenili. Zakaj pa nisi zadovoljna z njim?

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 13:06:26   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23


Rosi, jaz sem imela pri eno urnem testu vrednost cukra 9,8...Danes sem bila na dolgem testu, izvide dobim popoldan in bomo videli...Sem pa zjutraj na tešče iz prsta ga imela samo 4,6 kar je baje ok...Bomo videli kaj bo pokazal dolgi test



če si ga imela s prsta samo 4,6 je to več kot super. Za normalnega, naših let je tam do 6 ok. Jaz si tudi doma vmes zmerim, ker mamo dva sladkorna bolnika in si pač sposodim aparat; pa pol te rezultate resno jemljem. On enourni test je pač tak tak. Da opozorilo, ni pa nujno, da če  je visok, da je res zelo narobe.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 13:09:07   
Frutiq
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica11

Frutiq, verjetno imaš starega Skate-a doma, ki ima v enem košaro in športni del. Kolekcija 2010 ima vsako posebej, zato sva se tudi odločila zanj. Pa kolesa so nekaj malega spremenili. Zakaj pa nisi zadovoljna z njim?


Ja res je, imam starega - "prva generacija". Mogoče je zdaj res kaj boljši, ko ima vsako stvar posebej, ker pri mojem me moti, da je košara potem, ko jo spremeniš v sedež, ful odprta in otroček ne sedi lepo noter. Poleg tega je celo okovje nekako nestabilno, pod pritiskom se kar nekako seseda... Pa manjša predna kolesa ful tresejo in po malo slabšem terenu z njim ne prideš nikamor, pa zaradi košare vzame veliko prostora, ko je pospravljen.... Uf, pa še bi lahko naštevalauser posted image .  No, saj te nočem zamorit, moram it pogledat na net kako kaj zgleda novuser posted image

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 13:26:48   
Frutiq
Sem preverila, kakšen je nov. Še vedno me ne navdušiuser posted image . Športni del je preveč odprt, pa še nogic ne moreš nastavit v "raven položaj", kar je zelo fajn tam okoli 6-9m. Prednja kolesa še vedno ista... Edino, kar je boljše je, da je športni del širši kot prej, ko se je sestavil iz košare. Ne vem.... No, lahko da se tvoje potrebe drugačne in bo tvoja izkušnja boljša. Držim pestiuser posted image

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:07:12   
nincek5
Punce, kje ste oz. boste kupovale vozičke?
A so res v Italiji oz. Avstriji cenovno ugodnejši? Aja btw. kaj mislite o trikolesnikih?
Imela sem ogledanega Inplast clipper 3 lpp, pa sem danes slučajno ugotovila, da je v slo razprodan:S.

Kako pa paše dežek pa ta temperatura... Direkt za crklanje;).


_____________________________

Letos pa že vem, kaj dobim za rojstni dan:).

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:16:54   
zaljubljena23
Rosi evo, tudi jaz moram jutri po aparat...O vrednostih mi ni hotela govoriti po telefonu, bomo videli kaj bo rekla jutri..Kakšni so izvidi...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:27:09   
ula77
joj,koliko izbire je glede vozičkov,....user posted image user posted image

vse govorite o cukr testu, pa kaj je rutinski,povezan s težo ali velikostjo deteta?

Jaz sem v kristusovih letih, do 23 tedna pridobila 5,5kg, dete je za kake 3 dni manjše.....pa o cukr testa ni omenil....naslednji pregled pa šele 22.9.
do kdaj se to opravlja?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:31:06   
Arwenko
Ja, midva sva za najinega Bebeconfort High Treck privarčevala okrog 200 eur v Italiji, primerjava na cene v Baby Centru, ki je tudi edini kjer se dobi ta voziček pri nas.

Cuker test, verjetno ga imam jutri...zdaj pa ne vem, sestra mi je rekla, da mi ni treba bit tešč, tu na forumu pa vidim, da vas je večina bila tešča, zdaj pa res ne vem. Pomoje bom šla za vsak slučaj na tešče, pa bomo potem videli.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:31:51   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

joj,koliko izbire je glede vozičkov,....user posted image user posted image

vse govorite o cukr testu, pa kaj je rutinski,povezan s težo ali velikostjo deteta?

Jaz sem v kristusovih letih, do 23 tedna pridobila 5,5kg, dete je za kake 3 dni manjše.....pa o cukr testa ni omenil....naslednji pregled pa šele 22.9.
do kdaj se to opravlja?



Pri nas je tak, da imamo ta cuker test tiste, ki smo rizične. Ali se user posted image preveč zredi, ali je v družini prisotna sladkorna - tak je pri meni, zato sem na listi za cuker test. Ne vem pa kak je s kilažo, to pač g sam presodi, če bo dal ali ne. Prvič sem mela nekje v 4. mesecu, pa jutri imam, v 26. tednu. Pa še tretjič bi naj bilo - proti koncu nosečnosti, samo takrat meni več ni bilo treba (v prvi nosečnosti), zdaj bomo pa videli.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:35:29   
Rosi*
če katero še kaj zanima o testu sladkorja:

http://otrocarije.net/meniji/nosecnost/Test%20sladkorja,%20glukoze%20v%20nosecnosti%20-%20OGTT%20test.html

http://med.over.net/za_bolnike/mosko_zensko_zdravje/zensko_zdravje.php?full=1&id=19990&title=Sladkorna_bolezen_v_nose__nosti_

http://www.accu-chek.si/default-31300.html

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:37:11   
nincek5
imaš mogoče kaken link za to trgovino v Italji...  Ti jo je kdo priporočil; 'al sta slučajno nanjo naletela?;)

_____________________________

Letos pa že vem, kaj dobim za rojstni dan:).

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:42:19   
čebelica11
Frutiq, jaz res upam, da bom bolj zadovoljna kot ti, ker vsa stvar niti ni tako poceni. Mi ga je pa priporočila ena prijateljica in pravi, da se lahko za slabše terene sprednja kolesa fiksijo in gre. Bomo pa videli, ko sami probamo. Sicer pa gre športni del v 3 različne položaje, tudi v vodoravnega. Je pa res, da pri prvem otroku niti ne veš, na kaj vse moraš biti pozoren, zato so seveda v pomoč različni forumi in prijatelji. Sicer je bil najina prva izbira zeleni GT3 od PP, ampak ni šel v moj avto in smo potem pač morali najti nekaj drugega. Je pa res cela poplava vozičkov na tržišču, tako da lahko iz te teme diplomiraš.user posted image

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:44:02   
zaljubljena23
Arwenko, na prvem testu tudi jaz ne bi rabila biti tešča, ampak sem vseeno šla..Ker ne vem kako bi vase spravila tisto tekočino, brez da bi bruhala..Ja priznam, ob zadnjem požirku me je pošteno dvignilo..Žal imam v času N zelo občutljiv želodec...
Zato sem tudi na današnji test šla na tešče, da sem lažje popila tiste 4dc tekočine...Vse je odvisno od laboratorija, zato ne vem kako so potem realni rezultati)...Namreč na malem testu sem lahko pila vodo, danes pa neuser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:48:35   
Frutiq
Ko sem jaz kupovala voziček, so imeli najcenejše v "Tutto per il bambino v Monfalcone" v IT.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 14:55:25   
obcinarka
ooooooooo cukr mam jaz 13.9, sem 35 let, prva nosečnost, pa do 21 t. +3,5 kg.. sm bla sicer pohvaljena od G, ampak kar mora bit, pač mora bit.... bi pa mogla že kao zadnjič delat, pa pol tisti dan dohtar ni delal pa mi je reku da je še boljš, če bom kao več noseča, da je bolj realno.. zdej se ga že ne bojim več
jah mi tud brcamo na polno, sploh ko jem, al pa ko neham jest... le kaj mi pravi dete???
user posted image user posted image  

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 15:00:55   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: nincek5

imaš mogoče kaken link za to trgovino v Italji...  Ti jo je kdo priporočil; 'al sta slučajno nanjo naletela?;)


Baby Pullman v Udinah, to je tisti, ki je bil prej v Gradisci, pa so letos zaprli, jo po vseh forumih priporocajo, je malo cenejsi od Tutto Per Il Bambino, vsaj za ta vozicek najin.

(odgovor članu nincek5)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 21:17:10   
Tulipan12
Pozdravljene user posted image !
Evo, moj pregled je mimo, dete lepo napreduje, full brca, tehta že 673g, pa sem v 24. tednu. G je rekla, da bo velikuser posted image  ! Pa bom že kak, samo da bo zdravuser posted image
naslednji pregled 27.9.
Meni je super, da se je shladilo, ker sem že zatekala in zdaj prav uživam. Sicer ne bi rabilo deževat, pa kaka stopinja bi lahko bila več, ampak nad 22C ne bi rablo več bit zaradi meneuser posted image
cuker test mislim, da nima nobene veze s težo in z leti, verjetno bi ga morala opraviti vsaka nosečnica ravno zaradi teh pogostih sladkornih, ki se pojavijo v nosečnosti. Je pa res full čudno, da ga ne delajo vsem, pa da ga delajo v tako različnih obdobjihuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?