|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.8.2010 10:05:26   
obcinarka
user posted image punce pozdravljene, vse nove dobrodošle... po počasnem zajtrku sledi pospravljanje v sodelovanju z mojim.... potem kosilce ( sm nardila že včeri zvečer zelenjavno omakco-por, česen, korenček, bučke, melancani, peteršilj)+pire krompir ter skleda zelene solate...
za pop. pa je moj predlagal da greva na potep... hm, sam ne vem še kam... bi šla mal pošnofat kaj zimskega so že nametali v trgovine... komi pa čakam da mi sestra od mojga dostavi gromozansko škatlo cunjic, ki jih je mala prerasla.. vem da so vse lepe, ker je bla mala vedno šik spedenana... sm ful hvaležna, res... in komi čakam da jih bom lahko posortirala..
sm pa dans v delu brala članek o samih lepih, pozitivnih izkušnjah s porodnišnico kranj.. pohvalno..
tko zdej pa mal delovne akcije, je trebauser posted image
aha.. naše dete brca podnevi, zvečer, tud ponoč... aktivno, ni kej
in ko ste pr kg.. za 23 t pa še nekaj dni sm jaz na +3,5... hja nooooooooo, to pa zihr k sm si kupla diet čokolado.... hahahahahahahah.. trolika, ni kje..
lep vikend, ne ozirajte se na vreme in enostavno uživajte!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.8.2010 10:15:57   
mag3
Ojla user posted image . user posted image

Da vas malo pozdravim. Vikendi so itak pri vseh polni raznoraznih aktivnosti in na forumu je bolj ali manj mrk. user posted image  

NIč, lepo se imejte, čuvajte svoje user posted image . Vreme je pa user posted image . Boljše malo dežka kot pa vrooooočina. user posted image

< Sporočilo je popravil mag3 -- 28.8.2010 10:16:21 >

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.8.2010 14:11:13   
KatyK79
hej punce,

ja res je, je ob vikendih kr bolj zatišje tu na RR. no da vas še jaz malo pozdravim.

tale vreme pa res sede.....samo dolg ne bo, je sonček kr dobrodošel in seveda zmerne termeprature.

uživajte, lep vikend....jaz grem pa zdej na sladoled user posted image



(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.8.2010 22:25:57   
KOLIBRI
Punce, mene pa nekaj zanima. V času nosečnosti sem se nekajkrat pregrešila in jedla salame (sicer vedno kupljene, nikoli domačih) user posted image , pa sicer mesa niti ne maram preveč. Ampak  salam se mi je pa res TAKO zahotelo, kot še nikoli!

Saj vem, da po toči zvoniti je prepozno in da nosečnice naj ne bi jedle sušenih mesnin, a me zanima, kako se prehranskih prepovedi/priporočil držite ve?

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.8.2010 22:33:16   
aischa1
Kolibri jaz tudi jem normalno kupljene salame in sem jih tudi v 3 prejšnjih nosečnostih tako,da ne skrbi vse bo v redu.

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.8.2010 22:49:57   
birdy
Jst tud jem vse salame normalno. Sem pa tud tokso prebolela tko da to ni ovira. Raznih salmonel in podobnih bakterij (no, sej niti ne vem kaj je lahko v salamahuser posted image ) pa se načeloma ne bojim. Če nimaš sreče lohk kej fašeše pa če se še tko merkaš tkoda jst okol tega ne kompliciram.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.8.2010 9:45:10   
aischa1
user posted image 20t5d

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.8.2010 10:09:48   
KatyK79
ooo kjer buši aischa...hehehe...lep je ful user posted image

KOLIBRI - jaz jem vse od A do Ž, vse kar mi paše, tudi salame, je pa res da sem tud jaz že prebolela tokso.

punce kaže da se bo naredil lep dan...uživajte!!!!



(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.8.2010 11:13:54   
betricija
jutro punce.
danes je spet sonček.jaz komaj čakam torek in upam, da bom lahko potem dihala mirnejše.

v album sem spravila 2 sliki iz UZ.samo za vzorec. bom še kakšno.

dobrodošle vse na novo.

jaz tudi jem čisto vse, razen domačih salam. doma imamo mačka, ki se pridno s sosedo pase po vrtu. no tudi srne smo imeli, ki so nam vse jagode pojedle, pa solato in paradižnik čisto normalno jem, jih pa zelo operem. in toksa je tudi v drugo negativna. tako da brez skrbi.

uživajte

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.8.2010 12:43:36   
orhideja75
punce se opravičujem, ker vdiram na vašo temo, če slučajno katero zanima prodajam kar nekaj oblačil za fantka, nekaj je tudi novega-nenošenega http://www.mojalbum.com/orhideja75


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.8.2010 19:47:42   
nincek5
KOLIBRI- Naj te še jaz malo potolažim;). Na prvem pregledu, ki sem ga imela pri G in je bilo govora o prehrani mi je lepo rekel naj ne delam nobene panike... Zadeve, ki jih prodajajo pri nas v trgovinah so toliko pregledane, da ne vidi potrebe, da se jim bi izogibala... Naj pa zaupam svojemu nosu in občutku...

_____________________________

Letos pa že vem, kaj dobim za rojstni dan:).

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 8:17:07   
KatyK79
jutro punce,

a vas kaj zebe???
user posted image
betricija - luštne slikce tvoje punčke user posted image

(odgovor članu nincek5)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 8:34:53   
betricija
jutro souser posted image .
ja katy danes je pa mrzlo. samo mi bolj paše kot vročina. moj ne more verjeti.

hvala za komentarje pri slikci. no na drugi slikci se vidi spol. tista 2 "hribčka" - tako je rekla G, pove, da bo otročiček punčka.

zaljubljena23 a ti si bila prejšni teden na UZ v porodnišnici? pri katerem G? in da ne hodim nazaj brskat zakaj že? oh in kaj vse so ti gledal in povedal, svetoval...si bila sama ali je bil partner lahko zraven. moj je men rekel, da bo od sedaj naprej hodil zraven.

toliko za sedaj. gremo spet kavčkat.

sicer pa; kje so pinkalonca in ostale?

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 8:54:44   
aischa1
 
Jutro kako ste kaj?Tudi pri nas je še kar mrzlo neki se hoče pokazat sonček upamo,da bo.
Mi bomo danes zavili še zadnje stvari za šolo.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 9:03:24   
špica84
Dobro jutro

Res je kr fajn  mrzlo,ampak mi prav paše da se je ohladilo.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 9:15:38   
čebelica11
Danes bo baje deževalo, pri nas se že nekaj kuha pa kar hladno je zunaj. Hitro je prišla ta jesen...

Drugače smo pa bili v četrtek v Domžalah na 3D/4D ultrazvoku (morfologiji), z malim je vse ok, potrjeno je, da je fantek. Dobili smo cd s slikami pa nekaj prav luštnih filmčkov, ki jih zdaj seveda vsak dan 10x pogledamo. Je res ena zelo lepa izkušnja, še posebej za atija, ker od nuhalne malega ni videl na ultrazvoku. Sploh ko pove, da je z njim vse v redu, pa ko vidiš tist obrazek. Res zelo čustven dogodek. 

V Trzinu sva se še oglasila za voziček, Peg perego Skate v zeleni barvi, samo ga ni na zalogi in prodajalec ni bil prepričan, če jih bodo sploh še kaj dobili. Potem je vseeno zatrdil, da ga bodo čez 3 tedne dobili, ampak bomo videli. Pride kmalu že nova kolekcija in zato ne vedo, kako bo z naročili.

Lp

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 9:54:39   
ula77
ojla,pozdravljene user posted image !

Danes je pa tudi pri nas mrzlo,soncek ne zmore izza oblakov in jaz preizkušam,  kateri pulover se lepo zaobli čez trebušček,he he!

Čestitke vsem za  preglede pa seveda za  slikce.user posted image

Zanima me,če se tudi pri vas dete zelo različno obrača, namreč....
v čet. pet. je izgleda pri nas  blo svetovno  v futbalu,ker se je obračal ter brcal neprestano, včeraj je pa le kake 4x dal mal življenja od sebe, se obrnil,2x brcnil in to je blo vse.
So take razlike normalne?

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 10:01:33   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: mag3


IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*


IZVIRNO SPOROČILO: miskula

Koliko pa si imela vrednost cukra po eni uri? Jaz 7,2. Pa me zanima al je to tud na meji al je ok, ker naj bi bilo ok tam do 7,8 al 7,9?? Koliko ste imele ostale vrednost?



Jaz sem pri prvem merjenju imela cca 7,4 - nekje tu, ne spomnim se dobro. Pa so mi rekli, da je to še ok. Verjetno je pa že bolj na zgornji meji. Imam pa spet v torek cuker test, pa bomo takrat videli kaj in kako.



Zakaj pa imaš ponovno testiranje v torek? A to ko govoriš o 7,4 si imela v prvi nosečnosti al zdaj??



To merjenje je bilo v tej nosečnosti, pred dobrim mesecem. Naj bi kao mela tri merjenja. Jutri me čaka drugo. V prvi nosečnosti, so mi merili samo 2× in ker sem pri obeh merjenjih imela zelo dobre rezultate, mi tretjič ni bilo treba. Samo takrat sem mela cca 4 g/mol v krvi, zdaj pa že prvič čez 7. user posted image  Bomo videli kaj bo jutri.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 10:27:30   
aischa1
Ula77 dok pikico čutiš je vse v redu nič skrbetuser posted image kakšen dan so verjetno bol leni.
No moja pikica ima vsak dan nogometno prvenstvouser posted image user posted image še posebej od 18-23 takrat se zdi kot ,da se premetava iz enega dela trebuha na drugi.In čeprav je bil na uz že pri popku je včeraj brcal čisto odspodaj.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 10:37:37   
ula77
super,sem bla mal v skrbeh, saj je blo tisto v petek res  non stop, pa se je včeraj zdelo malo....me je dragi tolažil, češ da je preveč utrujeno dete....user posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 10:44:36   
KatyK79
ula77 - tudi jaz se ravno zdele sprašujem, če je vse normalno. en dan tok brc drugi dan pa čist druga pesem. jaz res ne vem kaj naj si mislim, samo  verjetno je to res normalno.
za nas ki smo prvič user posted image  je to res težko.....pol pa skoz ena panika in strah.

verjetno so danes naši sončki bolj vremenski user posted image ....
moj se danes ni še nič javim oz. tako nežno da sploh ne vem če je to, to......upam da se čimprej zbudi in nabrca mami user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 10:45:01   
aischa1
Ula77 ja veš kako je težko igrat nogomet cel dan more bit malo pauze vmesuser posted image user posted image user posted image .Aja probaj malo čokolade pa boš vidla pri meni pomaga kak šen dan ko je bol zatišje v trebuščku pojem čokoladouser posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 10:51:48   
ula77
aischa,  velja provat, v čet. in pet. sem jo res kar veliko pojedla...;-)

Kathy79, bova poiskusile, če deluje?user posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 10:56:05   
Rosi*
punce, tudi jaz bi non stop jedla čokolado. No naše dete ima kljub temu akcijo. Moram biti res malo bolj pozorna, če se umiri, ko pojem kaj sladkega. Mogoče me brca, češ mami, meni sladkor manjka. user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.8.2010 11:08:20   
KatyK79
no mene je že začel brcat user posted image ....očitno me je slišu kako ga pogrešam user posted image

drugače sem se pa danes prijavila v MS, grem že v pon. 6.9. ob 18. v P Lj.!!!
Gre še katera zdaj sept., v P???

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?