|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 19:14:47   
pikizenc
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla
Jaz sicer ne vem katero šolo za starše izbrati- programi v Lj se ful razlikujejo. Vič ima npr. skoraj 4 obiske več, med drugim tudi obisk porodnišnice in dojenje ter ostale zanimive zadeve... Človek bi pomislil, da naj bi bili programi približno enaki.


A res, kje pa si našla prav napisane programe? Jaz sem zaenkrat prijavljena kar na predavanja v porodnišnici.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 19:22:27   
Masha_M
http://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?option=com_content&view=category&id=194:ola-za-stare&Itemid=356&layout=default

Klikni na posamezni ZD, pa vidiš programe in termine. user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 19:25:08   
benika
Katrinka je rodila punčko Sandro Lariso, veliko 45cm in težko 2040g.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 19:29:13   
Masha_M
Čestitke katrinka! user posted image user posted image user posted image user posted image Pa je le konec nevednosti, napetosti in strahu.

Naj malčica hitro in lepo raste, da bosta kmalu doma. user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 19:48:56   
anajrim
Katrinka - vse čestitke tudi od mene...zdaj pa se nam pridruži na lj. srakahuser posted image user posted image user posted image Lepo se cartajte...

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 19:53:42   
pikizenc
Katrinka čestitke, upam da vaju čimprej domov spustijo in da se boste na veliko crkljali user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 20:45:30   
nina42
Katrinka čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V šolo za starše sem prvič hodila v porodnišnico pa ni bilo ravno ne vem kaj... pa še parkinga ni, tko da bom tokrat šla kar v ZD

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 21:14:05   
novemberska
Katrinka čestike mamici in očiju....mali Sandri Larisi pa želim dobrodošlico med nami. Zdaj pa velik cartanjauser posted image user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 21:41:00   
Teyla
Katrinka čestitke  user posted image  user posted image   Lepo se cartajte. user posted image



(odgovor članu novemberska)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
20.8.2010 7:15:25   
tinaaleks
jutro!

Katrinka čestitkeuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
21.8.2010 11:43:40   
Teyla
A še vse žabarke spite?  Jaz sem že v službi in pridna.user posted image

Kako ste kaj danes? Dan je čudovite, škoda ker imam delovni vikend, drugače bi šla prav gotovo na kakšen izlet.

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
23.8.2010 11:02:08   
pikizenc
Žabarke so šle na morje mal pogledat user posted image  No vsaj jaz sem bila in se mi res ni dal nazaj user posted image

Zdej pa za računalnikom lepo v službi, tok mi je lep vreme dons, mali ma žur spodaj ... user posted image  lepo v glavnem

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
25.8.2010 15:57:17   
nina42
A je katera hodila ali pa slišala za kakšen dober tečaj joge za nosečnice?

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
25.8.2010 19:57:46   
pikizenc
hmmmmm jst na žalost samo za par pilatesov vem user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
25.8.2010 21:48:50   
Teyla
Kje pa še imajo pialtes v Lj razen pri tanergiji? Mene resno zanima, da bi šla nekam, smao ne vem še kam. Je katera že hodila ali pa ima namen hodit na pilates? Ali pa na vadbo v vodi?

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.8.2010 8:49:01   
tinkatonka
Pozdravljene ljubljančanke,

kako ste kaj? Zdaj ko je naša katrinka rodila, sta pred mano na seznamu le še ninci in lumpa, ki pa bosta najbrz tudi vsak cas postali mamici. Kako hitro gre čas. Tik tak se obrne 9 mesecev, ki se ti na začetku vlečejo, potem pa ko pogledaš nazaj pa itak vidiš, da so minili mimogrede.

pilates....jaz nisem hodila, sem imela pa resen namen user posted image . Ampak pri živahnemu 4-letniku,ki ga imam doma, mi vsakodnevna "telovadba" itak ne uide. Pa sprehode sem uvedla bolj pogoste in daljše seveda in sem se lepo razmigala. Sem šla zdaj do 39 tedna user posted image le 7kg gor (imam pa res od prej še viška), počutim se fit in kot srnica. user posted image Pa na keglove vaje ne pozabit punce!!!

Zdaj pa šibam obesit perilo in dat novo rundo prat, še zadnji večji gospodinjski podvigi pred odhodom v Rim. user posted image





_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.8.2010 20:06:49   
pikizenc
Pilates imajo še v sunnyju pa tem centru na wolfovu pa šd viktorius. Fakulteta za šport ma tud mislim da pilates, pa tudi plavanje za nosečke. Ravno plavanje mi moja G ful propagira, naj bi ble naprej vaje na kopnem, pa potem nekaj v vodi in vodo baje večkrat testirajo za nosečke. Nisem pa še nič gledala na netu, kako je z urami pa to, ampak sem rekla, da zdej se moram pa res zmigat ..user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
28.8.2010 3:23:49   
katrinka
drage ljublljancanke - najlepsa hvala za cestitkeuser posted image

no,midve sva od nedelje ze doma,trudimo se porediti naso princesko,sestrica je jo kar uredu sprejela,casa pa trenutno ni veliko - no,moramo v ritem priti pa bo slo,
bom ob priliki porodno napisala...

vse ostale upam da ste uredu,kar nekaj vas bo kmalu rodilo...komaj cakam nove ljubljanske otrocickeuser posted image user posted image user posted image

sedaj pa sibam nazaj spat - ce bo uspelouser posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
28.8.2010 3:29:15   
katrinka


...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 6.2.2011
  teyla                                1.user posted image                             0user posted image                   user posted image

user posted image 22.2.2011
      pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                 user posted image

user posted image marec 2011
    
tarikata
     nina42                            2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    



Trenutno število nosečk:
17




(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
28.8.2010 6:49:14   
tarikata
katrinka čestitke user posted image user posted image user posted image

Pri meni na seznamu lahko dodate, 1user posted image ,0user posted image


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
28.8.2010 10:49:43   
katrinka


...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 6.2.2011
    teyla                                1.user posted image                             0user posted image                   user posted image

user posted image 22.2.2011
      pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image marec 2011
    
tarikata                           1.user posted image                              0user posted image
     nina42                             2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    



Trenutno število nosečk:
17




< Sporočilo je popravil katrinka -- 28.8.2010 10:50:19 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
28.8.2010 11:39:14   
Masha_M
Uaaaau, katrinka je doma. Dobrodošli in maksimalno lepo se rihtajta! user posted image Zelo sem vesela, da je očitno vse v redu z vama. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
28.8.2010 13:09:35   
pikizenc
Katrinka, probajte se kej spočit, ko pa bo šlo bomo pa vesele še porodne  zgodbe user posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
28.8.2010 19:22:14   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

Uaaaau, katrinka je doma. Dobrodošli in maksimalno lepo se rihtajta! user posted image Zelo sem vesela, da je očitno vse v redu z vama. user posted image



ja doma smo - v nedeljo smo sle loh domov,hvala iz srca za lepe zeljeuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

Katrinka, probajte se kej spočit, ko pa bo šlo bomo pa vesele še porodne  zgodbe


dons lezim ze cel dan in si grem na zivce...pa se suzana je taka k vreme...obup,no sandra pa lepo pancka edino skregave se k je treba se podojit...ampak mami ma glavno besedo in se ne da...

glede porodne...po mojem jo napisem prvo noc k spet ne bom nic spala...heheuser posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
30.8.2010 16:55:03   
katrinka
ja lublancanke kje pa steuser posted image user posted image user posted image user posted image

jz sem pa k ena roza trajnica...skoz tu...ocitn ne morm prenehat biti nosecka - tako ali tako...heheuser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?