|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:19:42   
nadka30
to je pa možno, pa še meni bi se fajn poklapalo, ker bi zjutraj nadjo peljala v šolo potem pa šla rodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:20:54   
Anonimen
ok jaz sem se ravno pogovarjala z eno, ki je rodila februarja... in je rekla, da je ona tako doživljala prve popadke... kot šraufanje pa ne čist periodično ampak enkrat na 20min pa potem na 10min pa potem spet na 15... otrok ji je pa še na porodni brcal...
zdaj me je pa malce stisnilo v grlu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:21:59   
lidik
no T.Z. nehaj no, pa ne more biti še to no. Če pa je še nekaj časa do tvojega datuma no. Prenesi to raje na nadko. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:23:57   
nadka30
no torej je to moj naslednji datum po 30.8user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
T.Z. mogoče pa tvoj pohiti, tudi meni je marsikatera rekla da še bejbi veselo brca čez par ur je pa že rodila tako da to ej čist odvisno od vsake posamezniceuser posted image , mogoče pa le gre ena od naju v rim in boma najine datume zamenjaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti 25.8 jaz pa 8.9-to bi bil hecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:26:48   
Anonimen
mogoče, nikoli ne veš. ah upam, da ne bo. mojega sem poklicala, da naj nikamor daleč na teren ne hodi (npr. v kakšno novo mesto ali kaj podobnega), tako da ga imam pol ure stran danes... ampak mislim, da ne bo takšne panike še par ur tudi če so to tisti prvi popadki...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:46:17   
lidik
pa kaj res bosta zdaj vidve datume menjale????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:48:50   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

pa kaj res bosta zdaj vidve datume menjale????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nikoli se ne ve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse je v user posted image rokahuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:50:15   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

pa kaj res bosta zdaj vidve datume menjale????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nikoli se ne ve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse je v user posted image rokahuser posted image



aha se popolnoma strinjam user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:59:30   
Anonimen
Joj upam, da ne. Pri meni ni sprememb... bolečine na 20-30min.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 11:05:02   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Joj upam, da ne. Pri meni ni sprememb... bolečine na 20-30min.


skušaj se uležt in globoko dihat,pa skušaj šteti čas kako dolgo traja bolečina, ker meni so rekli dokler ni na cca 5 minut in najmajn 1 minuto ni to nič.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 11:21:23   
lidik
T.Z. jaz upam, da to ni to in da bo pobček zdržal še 14 dni v maminem bušiju. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 11:25:40   
Anonimen
nadka meni so rekli, da naj grem v P, ko so popadki 1h na 5min trajajo pa 30s. no nisem še blizu, bolečine imam na 20-30min, trajajo pa cca 20-30s. Upam, da še ni to to.

lidik: hvala!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 11:30:40   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka meni so rekli, da naj grem v P, ko so popadki 1h na 5min trajajo pa 30s. no nisem še blizu, bolečine imam na 20-30min, trajajo pa cca 20-30s. Upam, da še ni to to.

lidik: hvala!



t.z. verjetno ima vsak g svojo teorijo, najboljš da poslušaš sama sebe in če se ti bo zdelo da ne moreš več je boljš da se greš pokazat v p, ker nikoli ne veš kakšno je dejansko stanje. tako da držim pesti da bo vse tako kot si želiš, skušaj pa čim več počivat in pituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 11:43:01   
obcinarka
punce nooooooooooo  rojevate?' ne, to bo šlo v porodnišnici.. mirno, počasi, easy ( ja vem da sm pametna)..........
še enmal pa letim na juhco+skutine palačinke.. njamiiiiiiiiii

držte se... lidik, bejž domov..user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 11:50:07   
lidik
nadka kaj lahko eno "butasto" vprašam. Zakaj pa čimveč pit? user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 11:58:47   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

nadka kaj lahko eno "butasto" vprašam. Zakaj pa čimveč pit? user posted image


nimam pojma ampak vse tiste, ki so imele popadke so v P full silile da morajo pit da ne bodo dehidrirane, da naj med popadki pijejo, ker potem ko si v porodni baje ne smeš pit in imaš full suho grlo zaradi tega predihavanja in da je fajn da je telo prej namočeno z tekočino. Tako so meni rekle mamice, da so jim sestre rekle da naj izkoristijo ta čas ko še lahko pijejo, baje v porodni ne pustijo preveč piti user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 12:04:40   
Anonimen
ja res je... v porodni ti ne dajo veliko (dovolj) tekočine, ker če pride do CR imaš potem poln trebuh...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 12:18:34   
urskaf
Joj, pa bomo res že počasi me začele!!! Kak fajn!!!user posted image user posted image user posted image
T.Z., nadka, jst upam, da se vama bojo želje uresničile, čeprav, žal, nimata vidve glih neke besede pri tem. user posted image

lidik, še malo, pa dopust!!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 12:37:57   
lidik
o nadka in T.Z. hvala vama za odgovor glede tekočine. No to si bo pa dobro zapomniti. Čeprav vprašanje če se takrat ko se začne res sam spomniš na to. user posted image

ja ja urskaf še mičkeno. Kaj pa ti, boš šla kaj na dopust? Čeprav so mi dali danes pred dopustom še takšno delo, da bi jih najraje v rit brcnila in vse skupaj vrgla čez okno, da bom imela tako "super" zakljček preddopustniškega dneva, da kr kaj. Eh pa bo že. Sem se odločila da tudi če do dveh ne končam grem vseeno. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 13:00:43   
urskaf
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg

AVGUST
30.  blanči(34)          (4user posted image ,1user posted image )     ?          Celje         user posted image       ?

SEPTEMBER
10.  nadka30(30)     (3user posted image ,1user posted image )     ?      Slov.Konjice   user posted image     +11
18.  T.Z. (26)            (1user posted image , 0user posted image )    ?          Laško         user posted image      +9

OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )  30.8. Šmarje/Jelšah user posted image    +10

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image      +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image )    6.9.      Grobelno    user posted image      +5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )     ?          Šentjur      user posted image    +3,5
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?          Žalec         user posted image     +1

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )    31.8.      Arclin         user posted image    +0
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?          Šentjur      user posted image       ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image    +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )      ?          Celje      user posted image &user posted image   +2
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )     1.9.      Velenje       user posted image      +3


MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?

JULIJ
26.  NADA79 (?)       (2user posted image ,1user posted image )       ?          Celje         user posted image        ?


RODILE SO:  user posted image

18.08.    luna2010     MILOŠ  (2880g, 48cm)


< Sporočilo je popravil urskaf -- 25.8.2010 13:03:05 >

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 13:02:52   
urskaf
Normalno, lidik, saj nisi samo ti tam zaposlena. Bo pač kdo drug namesto tebe še kaj naredil, ne pa da vedno ti delaš za druge.Ti si kar lepo privošči dopust tako kot si planirala!!! Ne se pustit motit!
Na forumu se pa le še kaj oglasi, drugače te bomo preveč pogrešale. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 19:18:58   
Eruvande
T.Z. ??? Si še z nami al že kje v porodnišnici? ;)

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 21:46:15   
Anonimen
čeeeer! toliko, da se javim, da ne bo katero "skrbelo"... :)

jaz sem doma, je potem nehalo pa začelo spet pa nehalo in imam že od 18h mir. tako da upam na mirno noč, da se naspim...

(odgovor članu Eruvande)
  Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 8:55:27   
nadka30
jutro

kaj danes pa ni nikjer še neobene.
Upam T.Z. da si še doma in da je bilo ponoči vse mirno. No tudi naš drugi datum je mimouser posted image tako da sedaj pa čakamo na tega, ki ga je ati določiluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 9:07:59   
obcinarka
dan, dan... smo tu, no v službi.... jaz sm dans mal potegnila s spancem... sploh pa se morjo počas navadit, da me čez dva mesca nekje spolh ne bo več za pisalno mizo... tralalalalalal..
kako ste?? vidve se dejta držat (pokonc, leže, stoje) kakorkol.... sam da bo vse v mejah normale.... mi že itak držimo pesti s figami za vaju... jah, par dni še, pa bo spetember...
men pa buši kar kipi, se mi zdi nooooooo. drgač noge roke čist iste , uffffff.
morm pa mal v trgovino da si kupim ene hlače še, pa kakšno majčko ..za zimo mi pa res ni jasno, kaj bo... mam plaščke, ja bravo vse oprijete...
študiram na pončo, res.... sej bom doma, sam od doma bom pa menda že še kej šla...
bom pa dans pop. mal ustvarjala za dušo-rada delam kakšne aranžmaje.. buče, koruza, hortenzije, trave..
pozdravček vsemuser posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!