|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:51:17   
Anonimen
obcinarka: doma pa zabušavam pa uživam pa enmal delam. povečini vse poštimano, tako da nimam pretirano dela več user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:58:25   
obcinarka
madonca, kar zamenjam, res... se nkakor ne morem vklopit nazaj v delo... itak mam pa občutek da mi bo služba čedalje bolj smrdela...  poznate to?'

ej ker si ti že čist spakirana al si tiste zoprne etikete ki so všivane na cotkah-deklaracije, sestavine pa to pustila al si jih odstranla??? mene osebno motijo.. ko si kupim novo cunjo, odrežem, pol operem.. hmmmmmmmmuser posted image user posted image
a bomo mogoč mele "jeseni".. kakšno možnost za srečanje??
si napečemo kostanj+mošt... sm mislalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 12:26:18   
Anonimen
obcinarka: pri sebi vedno odrežem ker me nervirajo za znoret... tu sem pa pustila zaradi številk in če bom videla, da moti otroka bom potem naknadno odrezala... je vse tako malo, da "od oka" ne ločim npr. št. 56 in 62... še ne ločim.

drugače pa kakšen kostanjev piknik tam sredi oktobra (saj so takrat ane?) bi mogoče iz moje strani že šel skozi... odvisno od tega kakšno dete bom imela.

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 12:59:09   
lidik
joj T.Z. oprosti no. Nič nočem hudiča priklicat. Ti si kar sama zberi datum in pojdi takrat ko si se ti odločila. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 13:31:52   
Anonimen
ahahaha ne sej se vsi zavedamo, da bom rodila takrat ko se bo dete odločilo. ampak jaz bi ga res še mela malce na varnem... čeprav ko mam pa "trenutke" bi ga pa tudi kar izselila. zadnji mesec, kaj češ.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 13:35:24   
lidik
ha ha ha T.Z. te čisto razumem. Sej bo šlo hitro boš videla, tudi če se tvoje dete odloči počakati do roka. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 15:12:38   
Anonimen
jop ali pa čez. saj v bistvu mi je čisto vseeno, samo da je zdrav otrok...

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 21:42:58   
maja1985
Toliko, da se javim. Na ns je bilo super, baje bi naj dobili user posted image , pdp pa je prestavil na 2. 3. 2011 user posted image

_____________________________

Aljaž 15. 12. 2004
PDP 2. 3. 2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 7:37:07   
lidik
o maja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa bo še en pobek. user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 7:50:55   
lidik
urskaf, kaj ti veš, da sva danes dopolnili 24.tednov. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 8:24:38   
nadka30
jutro
jaz še vedno v stanju kinderjajčke. lunca ni nič pomagala je bila prešvoh, v glavnem pri nas se nič ne dogaja.Danes je moj drugi izbrani dan dvomim da bo kaj iz njega sedaj mi je preostal samo še eden.Očitno se je naša podnajemnica odločila da ne gre kar tako iz svojega toplega domauser posted image user posted image

Mi je pa tale misel všeč zato sem jo skopirala in prilepila tukaj

Zapomnite si, da bo dojenček prišel, ko bo pripravljen. Največje darilo, ki mu ga lahko daste, je, da sam izbere svoj rojstni dan. user posted image

Maja čestitke za pobčeka in d avse poteka tako kot mora.Še en teden in naši taveliki gredo v šolo


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 8:27:50   
lidik
o ti naša kinderjajčka, še vedno nič novega. No sicer pa čakaj malo - sej dan se je šele začel. Kaj pa veš kaj bo vaša podnajemnica ušpičila do konca dneva. Pusti se presenetiti.

Samo veš kaj, tale misel je pa res super. To si moram pa obvezno prepisati. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 8:33:26   
nadka30
jutro lidik ja ta misel je res lepa in v bistvu čist pravilna, dajmo možnost da si naši otročički smai izberejo rojstni datum, to je njihova prva odločitev, ki jo sprejmejo sami.Imaš pa prav dan je še dolg pustimo se presenetit in uživat vsak dan nosečnosti,no jaz še posebeje ker so to verjetno moji zadnji dnevi z bušijem in tega verjetno ne bom več nikoli občutila, sma se z mojim odločlila da potem obrt podarima drugim naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 8:47:36   
urskaf
Dobro jutro!!!
Ja, lidik, točno 24. user posted image Veš da to pomeni samo še 16 tednov? user posted image Kak se to malo sliši... user posted image

Maja, čestitke za fantička!!! user posted image user posted image user posted image Pa da je vse OK.


Nadka, res lepa misel!!! Vaša podnajemnica je pa kr pametna, kaj bi hodila zdaj ven na tak mraz. user posted image Po moje bo še kak dan počakala, da bo vidla, da je res toplo, potem pa bo. user posted image Kot si napisala, naj si sama izbere svoj rojstni dan. user posted image Če je pa to res zadnja nosečnost, pa le še uživaj te zadnje "okrogle" dneve.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 8:52:32   
lidik
nadka eh potem je čas za enega fantiča. Kaj bosta zdaj obrt dol devala ko vama gre tako fino. user posted image Sej boš videla da si bodo vajine babike še zažele kakšno družbo. Sploh tamala bo za to, ker bo nadja šla v šolo in ne bo imela toliko časa za njo.

urskaf ja samo 16.tednov. V glavnem jaz se trenutno ubadam z mislijo, da grem samo še 34-krat v službo. Nekako mi ni jasno da še samo tolikokrat. Tak ko se na to spomnim sicer po eni strani ful veselje, po drugi pa kaj pa vem, strah menda al kaj. Sej ne vem. Taki mešani občutki. Pa ne me narobe razumet, itak da ne bom službe pogrešala, samo tisto vedenje da me čaka nekaj čisto novega menda. In da bo končno prišel tudi najine sonček. Sam še vseeno ne morem verjeti kako je šlo hitro. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 8:52:43   
nadka30
jutro urskaf ja to je naša zadnja user posted image in že zaradi tega bom užival te zadnje dneve z bušijem za katerega sem sama mislila da imamm velikega ampak ko sem bila v P sem ugotovila da je mopj med tamanjšimi in zdravnica je kar malo dvomila da je naša pupa tako težka, da kje jo nosim.
Mogoče ji pa res tole vreme ne odgovarja in bo še raje malo počakala, čeprav se je moj hecal in je rekel da verjetno čaka da bosta z veliko sestrico skupaj praznovali torej na ponedeljekuser posted image user posted image user posted image user posted image .

No vedve pa tudi gresta pridno za mano še samo dobrih 16 tuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 8:59:46   
obcinarka
bejbe živjo.... jaz delam na polno, madona vse me je počakalo.... ampak dans vsaj diham normalno....
ufffffff še 16t pravta vidve decembrki... ja kaj pa jaz, haloooooooooo????user posted image user posted image user posted image
nadka.... lepo uživaj in čakaj na bejbo... se bo sama odločla-edino pravilno, kaj pa veš,itak da datum v številkah ni pomemben, bo pa čist poseben dan...
men se pa zdi da mi moj buši kar kipi iz dneva v dan... no pa joške tud.. hahahahahahah
fajn bodteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 9:18:57   
lidik
nadka sej mogoče ima pa tvoj možek prav in babika res čaka na sestričin rojstni dan. user posted image Imaš pa prav ja midve z urskaf greva zelo pridno za tabo.


oooo obcinarka jaz pa še mičkeno pa grem na dopust !!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image In potem me ni do 13.9.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj kako že komaj čakam.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 9:21:59   
nadka30
lidik sedaj pa verjetno že odštevaš minute, ki te ločijo od dopustauser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 9:26:03   
lidik
hi hi hi nadka še dobre 4 ure do dopusta. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:04:13   
Anonimen
dan babe moje!

jaz sem prespala noč kot ubita, mislim da nisem niti trznila ponoči.... tako kot sem se ulegla, tako sem se ob 9h zbudila.

drugače pa se počutim malce čudno... vsake toliko me v trebuhu zvije kot pri prebavnih motnjah ampak sem šla prej na wc normalno. dvomim tudi, da so popadki, ker dete lepo brca. edino, če bo držalo tisto, da se porod v kar velikem odstotku začne s "čiščenjem črevesja" in me še čaka nekaj obiskov...
po eni strani bi šla ampak jaz bi RES rada še vsaj 14dni zdržala... ne bi še zdaj no. ampak saj ne bo, saj ne bo!!!!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:10:36   
lidik
hi hi hi T.Z. in nadka vama se pa človek mora nasmejati. Ena bi šla danes in bi bila zelo vesela, da bi se dete odločilo da pride danes, no druga pa bi počakala še 14 dni. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:14:17   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

hi hi hi T.Z. in nadka vama se pa človek mora nasmejati. Ena bi šla danes in bi bila zelo vesela, da bi se dete odločilo da pride danes, no druga pa bi počakala še 14 dni. user posted image user posted image user posted image user posted image


na koncu boma pa obe isti dan rodileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image T.Z. kdaj pride zlata sredina med najinima datuma; jaz 25.8 ti 8.9 kdaj je zlata sredinauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:16:23   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

hi hi hi T.Z. in nadka vama se pa človek mora nasmejati. Ena bi šla danes in bi bila zelo vesela, da bi se dete odločilo da pride danes, no druga pa bi počakala še 14 dni. user posted image user posted image user posted image user posted image


na koncu boma pa obe isti dan rodileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image T.Z. kdaj pride zlata sredina med najinima datuma; jaz 25.8 ti 8.9 kdaj je zlata sredinauser posted image user posted image user posted image user posted image



no ja ta bi bila pa še najlepša ja. To bi bil šele hec.
Mislim da bi morali tam nekje 1. ali 2. roditi, če bi hotele sredino izbrati. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Celjske srečke nosečke
25.8.2010 10:18:49   
Anonimen
nadka 2.9. user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!