|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 9:05:14   
urskaf
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg

AVGUST
30.  blanči(34)          (4user posted image ,1user posted image )    24.8.     Celje         user posted image       ?

SEPTEMBER
10.  nadka30(30)     (3user posted image ,1user posted image )     ?      Slov.Konjice   user posted image     +11
18.  T.Z. (26)            (1user posted image , 0user posted image )    ?          Laško         user posted image      +9

OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )  30.8. Šmarje/Jelšah user posted image    +10

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image      +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image )    6.9.      Grobelno    user posted image      +5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )     ?          Šentjur      user posted image    +3,5
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?          Žalec         user posted image     +1

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )    31.8.      Arclin         user posted image    +0
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?          Šentjur      user posted image       ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image    +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )      ?         Celje       user posted image &user posted image   +2
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )     1.9.      Velenje       user posted image      +3


MAREC
09.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )   24.8.        Celje         user posted image      ?
23.
JULIJ
26.  NADA79 (?)       (2user posted image ,1user posted image )        ?          Celje         user posted image      ?


RODILE SO:  user posted image

18.08.    luna2010     MILOŠ  (2880g, 48cm)


(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 9:05:20   
lidik
jaz sem jo že letos oz. že par let nazaj hotela, pa me noben ne upošteva. user posted image So jo šli raje v klet namontirat, kot pa k nama gor. user posted image Drugo leto če se ne bova prej selila kupim to prenosno ali kako se ji reče. Sem že naznanila vsem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 9:07:25   
Anonimen
o prenosni sem jaz tudi razmišljala ampak raje investiram v "pravo"....

nadka: dobila user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 9:14:02   
lidik
hja meni je trenutno čisto vseeno ali prava ali prenosna, važno da je. KO se bova selila je tako ne bova rabila, ker tam pa imava ful velik oreh spredaj in je ful hladno v hiši. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 9:32:29   
obcinarka
ojla, sm na brzino preletela kaj ste načvekale... jah urskaf... men lahko zamenjaš namesto +1 kg kar +3,5kg.... hja nooooooooooo

vroče je men tud, na polno .. moj bi se stiskal, jaoooooooooooo, jaz pa kar stran bežim , tud v službi dans ..    mi bomo pa malicali gobe z jajčko+paradajz solata.. je sodelavka prnesla..
nadka, t.z. računajta fine datume, da bomo vse skup težko čakale... user posted image
urskaf... vzdrži ljubljanouser posted image
lidik.. smrk.. ti pa dopust... sej je pravuser posted image
arwenkica.. mal se uči, pa velik uživajuser posted image
zdej grem pa po ice tea!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 9:36:13   
lidik
ha ha ha obcinarka ja ja...jaz pa samo še danes in samo še jutri do pol dveh... in potem dopust - nočem slišati o službi do 13.9. !!!!! user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 10:21:58   
d3lfink4
Hej user posted image
Da še jst dodam moje nove podatke za naslednjič, ko boste popravljale seznam ... Naslednji pregl. 15.9. in +6,5kg user posted image Groza ... Sicer je šlo vse v trebuh, ampak vseen ...
Jaaa, in jaz bi tudi klimo ... komaj prenašam tele vroče dni, še stanovanje imava takšno, da v tri sobe čez dan pribija sonce in je res kriza ... vsaj ponoči je zdaj malo hladneje ...
Pa saj bo, še prehitro nas bo zeblo user posted image


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 10:23:39   
lidik
ooo d3lfink4 ti imaš pa en dan za mano pregled. user posted image user posted image user posted image user posted image kako se imata tvoja pikeca? 

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 10:45:35   
Arwenko
Ola bejbe...se malo javim...malo se učim, malo delamo, moj ravno končuje pleskanje otroške sobice. Izpit imam danes ob 17h, tako da lepo prosim držite pesti kakšno urco, da bom fajn znala.

Drugače pa od včeraj sem ziher, da čutim brcike, sicer se mi je že v petek čisto malo zdelo, ampak od včeraj sem pa ziher da so to brcike, take super luštne. :D

Jutri pa greeeeemmmmaaaa, tako da danes še ogromno opravkov pol zvečer, ampak bomo že nekako

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 10:51:45   
Anonimen
Arwenko vso srečo na izpitu!!!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:03:48   
lidik
Arwenko veliko sreče !!!!!!!!!

kaj že veš kam se odpravljata? Jaz tudi že komaj čakam da greva kam. Še bolj komaj čakam pa jutri 13.30 ko bom začela dopust !!!!!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:04:40   
nadka30
arwenko držim pestiuser posted image
jaz sem bila pa v trgovini in tam me vsak te drugi vpraša kaj še niste rodili, pa o kako se mi smilite v tej vročini, pa koliko ste že čez rok,....v glavnem bla bla bla, sploh ne grem več v trgovino, ma ker potem me vsak ki ima minuto cajta gnjavi, ja jaz bi tudi že rodila pa kaj naj se na glavo postavim da bo dete ven padlo.user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sedaj se pa res ne bom nikamor več postavila samo da me ljudje pustijo na miru in mi ne gnjavijo.

Daj luna malo mi pomagajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:04:55   
Anonimen
e tu lidik? user posted image

a bom sama na koncu na forumu ostala?

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:13:46   
lidik
nadka sej boš boš videla da bo šlo hitro. Kako se pa drugače počutiš? Je vse vredu. malička brca?

T.Z. hmmm no sej celih 14 dni ne bom na dopustu, tako da bom sigurno prišla kaj na forum pogledat. Itak vam pravočasno javim kdaj se bova kam odpravila. Vem samo da v četrtek, petek in soboto se bomo potepali - ker imava obisk iz Kopra in bomo zdaj končno začeli malo okoli hodit. Potem pa upam, da se kmalu kam spakirava in greva vsaj za par dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:15:43   
Anonimen
superca, upam, da čimbolj izkoristita!

nadka: pejd rodit no, zdej si pa že tečna (hecam se, ne zamerit)...  mene že tudi vsi sprašujejo "kaj še nisi" "kdaj pa misliš it" pa.... mi tudi malce najeda. potem pa pomislim, da imam še ohoho časa do pdp-ja in si mislim, če so vsi padli na glavo, res...

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:17:22   
lidik
ha ha ha se mi prav smilita pri vseh teh vprašanjih. No sej vem zdaj se še smejim, samo verjetno bom jaz tudi na tem, tako da takrat bom pa jaz verjetno tudi se jezila. user posted image user posted image user posted image

ja T.Z. upam da bova res izkoristila ja. Že skrajni čas, da končno najdeva nekaj časa čisto samo za naju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:17:50   
nadka30
ja danes je pridna brca, jaz pa sedaj počivam sem to sedaj vzela za res, no saj sem že včeraj mi je moj stregel od spredaj in ozadaj, je prav pasalo, pa še nadja ve da se nekaj dogaja saj mi kar naprej govori mami počivaj saj bom jaz, sem se skoraj scmerila zaradi tega.

Lidik še malo in tvoj dopust bo tukaj, jaz sem pa malo bila pri septemerkah in tam so vsi otročki pohiteli že kar nekaj jih je rojenih sedahj v avgustu očitno se jim mudi na svetuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:21:02   
Anonimen
lidik: ja ja, kar pripravi se. pa vsi so naaaajboooolj pametni zadnje čase - itak najbolj tisti, ki so samski, ki nimajo otrok in ki nikoli niti blizu nosečnosti niso bili. resno... včasih bi komu vrat pregriznila tako je tečen. user posted image


nadka: ja kar 6 je že rojenih: 2xuser posted image in 4xuser posted image . bojo mel naši pebi zgleda dost izbire user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:25:27   
lidik
ja ne vem kaj je z vami septemberkami ja.... vse bi rade bile avgustovke no....septembra bo pa primanjkovalo otročkov.... user posted image user posted image user posted image no nadja samo da se ne bova narobe razumele - navijam da ti rata jutri, kot si si zamislila user posted image user posted image user posted image user posted image

aha še mičkeno in moj dopust. Aja pa samo še 35 - krat vstanem za v službo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:26:13   
Anonimen
lidik jaz bi bila rada septembrka!!! ne se hecat!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:30:59   
nadka30
očitno hočejo vsi imeti rojstne dneve v avgustu da bodo na veliko imeli piknikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -pa da bodo pekli čevapčičeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:37:00   
Arwenko
lidik...ne veva še čisto točno kam greva. Štartava proti Nemčiji, pol pa bomo videli kam naju zanese. Računam na en tak krogec, Nemčija, pa pol dol na Italijo pa okrog nazaj, itak pa 4 dni ni veliko, takoo da bo hitro naokoli. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:44:20   
lidik
ok T.Z. nič več se ne bom hecala. Tebe sem torej zdaj dala v september, tako da prosim, da ne bo kakšnega sporočila prej. Točno en teden še zdrži pa bo. user posted image user posted image user posted image

nadka
no pa sej začetek septembra je tudi še čas za pikinike, tako da sej lahko počakate. Takrt je tudi še fino. user posted image user posted image user posted image

oooo Arwenko to pa super. No sej vem da bo šlo prehitro, samo vsaj nekaj dni bo. Sej pomojem tudi midva ne bova šla za cel teden, ampak samo za par dni. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:50:02   
obcinarka
o bejbe, jaz sm se pa najedla na polno-mogoč preveč gob... sam ko so ble pa dobreeeeeeeee, zlooooooo...
arwenko lepo potuj, dans razturaj na izpitu..
nadka.. jaz mam feeling da bo... kmal... a mam en preblisk.. a je možno mogoče kakšna promila da si bla v četrtek pop. v akvoniju, pa mogoč mela svojo šolsko pupo zraven?? sam firbcam noooooooo
zdej bo pa ice kafe... njami..user posted image user posted image
t.z... kaj kej počneš doma?????

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Celjske srečke nosečke
24.8.2010 11:50:18   
Anonimen
2 tedna. user posted image ne ga srat, ti mi boš hudiča priklicala pa bom res pred 8. rodila user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Varanje
binyy

Ali bi prevarali svojega partnerja,če le ta nebi nikoli izvedel?

da, takoj (7%)

ne, nikoli (58%)

mogoče (11%)

ne vem (18%)

sem ga že (6%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!