|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 12:06:12   
KOLIBRI
Pa še nekaj - če so dimenzije previjalne 89 x 80 x 74 cm - za do koliko starega otroka je to dovolj?
 
Meni je v tej nosečnosti vse novo, zato se opravičujem, če je kakšno vprašanje precej neumno. user posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 12:37:23   
miskula
Ojla čvekice!
O kolk ste načvekale ta čas ko sem bila na dopustu. Vse nisem uspela prebrat, vidim pa da vse že veselo nakupujete od pohištva, vozičkov, ....
Jaz nimam od opreme še nič. Previjalno bom dobila, posteljico mi bojo kupile prijateljice, voziček naši,...
Sedaj vglavnem nakupujem pajacke. Gledava pa tudi že vozičke, ampak je res tolk dobrih da ne vem za katerega se bi odločila. Trenutno je izbran od MADHER CARE (trikolesnik), ampak se jaz kar hitro premislim, tko da je še vse odprto. user posted image
Zdaj si delam seznam kaj moram še nabavit in kaj že imam, da ne bom imela en kup odvečnih in neponošenih pajackov.
Drugače se pa počutim super, mali pridno brca, vglavnem zvečer in samo upam da ne bo nočni ptič. user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 12:50:22   
Rosi*
KOLIBRI jaz imam izvenserijsko previjalno mizo. Delal mi jo je brat, po mojih željah in je večja, kot jih dobiš v trgovini. Moram doma premeriti. Na njej previjam 15 mesecev starega sina, pa mu nogice že dol bingljajo. :(

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 12:51:34   
ManUr
Lep pozdrav.

Jaz pa morem povedat, da imam od oblacil za prve mesece ze vse nakupljeno. nevem ce je to pohvalno, ali grajanja vredno ampak enostavno sem vedno nekaj kupila in danes ob pregledu vsega nakupljenega ugotovila da imam vse.
Zdaj pa me zanima tiste ko ze imate iskusnje s pranjem otroskega perila. S cem boste ozr.ste prale oblacilca za prvi mesec? Kateri prasek? Pravijo da brez mehcalca.
Kaksne firme flask in tolazilno dudico boste kupile? Boste siroko povijale,tudi ce vam recejo da ni potrebno ( s tetra plenicami ali Racmanom za široko povijanje?)?

Ojoj, koliko vprasanj sem postavla... user posted image

hvala user posted image .

LP

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 12:57:52   
Rosi*
ManUr jaz od vsega začetka vse otrokove stvari perem s tekočim pralnim praškom in kisom. Vse cote perem tako. Koliko pač dam praška, toliko dam tudi kisa. Ta mali do zdaj ni imel nobenih problemov (sama sem kot otrok bila alergična na mehčalce).
Široko pa ne bom povijala, če ne bo treba. Niti ne vem široko povijat, sem prvega sina samo ene 2× široko povila, pa še takrat vedno narobe. user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 13:23:29   
BabyKitty
ManUr dobra si user posted image jaz sem si tudi rekla, da sem počasi zaključila... nimam sicer ravno veliko, ampak si misim nekako, da bom še zagotovo dobila kaj za darila, pa tudi po porodu bodo še obstajale trgovine user posted image edina naloga, ki jo moram še opravit, je da mojega izučim nakupovanja user posted image

Imam pa: 7 bodijev (3x velikost 50 in 4x 56) velikost 50 sem kupila bolj zato, ker so bili izredno ugodni bodiji (3 kosi 7 EUR v emporiumu) in ker sva bila oba z mojim bolj majhna dojenčka in tudi najin pikec kaže da je malce manjši od povprečja... Vglavnem, če je stran vržen denar ni hudega... je pa fino če otroček ne bo v takooo prevelikih cunjicah...

Imam še 2x žabice, 3x jopčko, in 2 pajacka (vse 56)... Aja pa še bundico (62)...

Edino kar bi rada še kupila pred rojstvom za oblečt je tist zimski kombinezonček... ampak tega še ne prodajajo...

Te zadeve za "nego" in prehrano ipd. bom pa kupila po MŠ...

Sem se ravnokar naročila na MŠ v Kranju... tako, da če se nama katera pridruži user posted image začne se pa 15.9.  Me je hotela dati v oktober, pa sem prosila če lahko prej... da ne bo pretežko tam sedeti...





< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 9.8.2010 13:24:01 >

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 13:36:36   
Arwenko
Jaz sem tudi že prijavljena, začnemo pa mislim da 5.10-ga, sem tudi hotela v septembru, pa sva z mojim ugotovila, da sva 14 dni v septembru čisto zasedena in sploh ne bi mogla hodit, tako da zdaj oktober. 

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 20:26:41   
KOLIBRI
Jaz se pa še nisem prijavila v MŠ.

Ravno berem o porodniškem dopustu:
http://www.ringaraja.net/clanek/porodniski-dopust_49.html?page= ,
pa piše, da traja 105 dni user posted image ?!

Kaj ni eno leto?

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 20:46:23   
Arwenko
Ja, porodniški je res 105 dni, potem pa dobiš novo odločbo za dopust za nego ali kako se že imenuje, tisti pa je pol še razlika do 1 leta. 

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 20:48:04   
KOLIBRI
Aha, no tega pa nisem vedela. Hvala, Arwenko! user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 8:47:12   
Tulipan12
Dober dan user posted image !
Evo mene iz dopusta, že delam s polno paro, včerajšnji pregled je tudi že za mano, G pravi, da je vse kot mora bit, zdaj pa sem že v pričakovanju morfologije drug tedenuser posted image
Na morju je bilo bajno, minilo prehitro, zdaj pa novim zmagam naprotiuser posted image
Malo grem prebrat o čem teče beseda, vsega ne bom mogla, ker ste res prave čvekiceuser posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 8:47:54   
betricija
dobro jutro
hvala vsem za čestitke.
se malce pozno oglašam, a v nedeljo ni bilo časa, včeraj pa sem bila cel dan v Avstriji. tolk sem zmatrana prišla domov, da se mi je na trenutke kar vrtelo v glavi.
v glavnem nisva nič kupila. prišla sva samo še bolj zmešana domov, ker je toliko ponudb vozičkov, ki se jih pri nas sploh ne dobi, da več ne vem kaj naj naredim. potem sem videla še, da imajo ful različnih lupinc od maxi cosi in letošnji model stane 200€. a mogoče katera ve nemško internetno stran, kjer prodajajo skoraj vse mogoče in je možno naročiti tudi dostavo v Slovenijo? bi malo pogledala...
sicer sem pa potem klicala še zdravnico in mi je sestra povedala da je cukr v redu, železo mi pa primanjkuje. ajd imejte se

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 8:50:19   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

KOLIBRI jaz imam izvenserijsko previjalno mizo. Delal mi jo je brat, po mojih željah in je večja, kot jih dobiš v trgovini. Moram doma premeriti. Na njej previjam 15 mesecev starega sina, pa mu nogice že dol bingljajo. :(


Jaz mam tisto veliko od Lip Poljčane, ki je na komodi in moji 16-mesečni pupi tudi že nogice bingljajo dol. Ampak za tiste majhne pa vem, da so mi punce rekle, da so do 4. meseca ok, potem pa je že tesno!

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 8:58:47   
Tulipan12
Pranje perila: jaz sem prala s Sensitive praškom (Ariel ali Persil), z malo mehčalca in vklopila program za dvojno izpiranje. To sem prakticirala prve 3 mesece, sem pa nekje do 8. meseca prala njene cunjice ločene od najinih, zdaj pa perem že vse normalno skupaj. Plenice sem prekuhavala.
Široko povijanje: široko sem povijala 3 mesece - do pregleda kolkov, ne vem pa če se to prakticira v vseh porodnišnicah, v mariborski se. Imamo pa srečo glede tega, ker pozimi bodo te plenice fajn grele naše user posted image , poleti je to malo bolj nadležno.
Flaške: jaz sem kupila Aventove in Tommi Teepee (ne vem, če sem prav napisalauser posted image ), pa so vse še neuporabljene, ker sem bila jaz edina flaška in dudauser posted image
Tolažilna duda: probala vse, nič ni palilo. Hvalijo pa jih od Mamm, nam ni pomagala nobena.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 9:04:47   
Tulipan12
Betricija, VSE NAJ NAJ , z zamudouser posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 9:24:34   
Tulipan12
user posted image  Punce, ali slučajno katera ve kako se obračuna porodniška, če sem bila od 12ih mesecov, ki bodo obračunani za porodniško 6 mesecev na prejšnji porodniški? Ali upoštevajo porodniško ali plačo od prejšnjega leta? Upam, da sem jasno zastavila vprašanje? Ima katere izkušnje s tem?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 9:33:28   
pinkalonca
betricija vseee najboljše user posted image

hvala za komplimente user posted image aischa1, KOLIBRI lepi bušijiiiiiiii user posted image user posted image user posted image
ManUr jst sm rekla, da bom šla v Štorkljo, ker ti dajo filmček namesto slikic, ampak sva se zdej premislila in ne greva na 3D user posted image izkušenj pa na žalost nimam... kar se pa tiče pranja cunjic bom prala s Persil Sensitive tekočim gelom, brez mehčalca + sušilni stroj, pa dvojno izpiranje pri pranju user posted image upam, da bo dobro user posted image Flaške so nama priporočili od Mamm in jih bom tut kupla, samo ne še zdej user posted image

Uglavnem, morfologija je za nama in naše dete je zelooooooooo sramežljivo, je stiskal nogice skupaj kot za stavo in izgleda da bomo čakali do konca user posted image sva se tudi odločila, da ne greva na 3D ker bi blo lahko tudi na 3D enaka situacija in je brezveze nekaj silit če noče pokazat kaj ima med nogicami user posted image če ne prej bova izvedla decembra kaj sem nosila 9 mesecev user posted image dete je drugače zdravo le za 6 dni manjše kot naj bi bili tedni po ZM user posted image uglavnem vse OK

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 9:54:25   
pinkalonca



NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE
 

user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted image , Lj

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image   
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image , Kranj
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image , user posted image , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Kr

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra
user posted image Rosi*,
2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image  
user posted image senchy,
user posted image

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , CE
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , Ce 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Vrhnika
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image   
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Ptuj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image


user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image ,user posted image ,
user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , Mb

24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image  
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,     
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image  

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb

31.12.2010
user posted image  špica84, 25, Lj
 
04.01.2011
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!


< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 10.8.2010 9:56:31 >

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 9:57:06   
Arwenko
Super pinkalonca za morfologijo...potem že mora tako bit, če se dete skriva. Sem pa ravno za 3D včeraj s kolegico govorila in pravi, da to je UZ, ki ji je najbolj ostal v spominu, da je blo super, tako da kaj pa vem no, jaz še razmišljam. Ampak najprej moram morfologijo dočakat. user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 9:59:29   
pinkalonca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
12.08. - dangermouse 
13.08. - GITA14, misk2
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - obcinarka, fuego, Lučka_1985
(vse test nosečniške sladkorne)
23.08. - *Star* (test nosečniške sladkorne)
25.08. - pinkalonca, miskula
26.08. - *Jagodka, betricija
31.08. - BabyKitty, Rosi* (test nosečniške sladkorne)

SEPTEMBER
02.09. - alma82, anca, *Star*
03.09. - Mjavmjav

user posted image
   
Datum, Nick
 
AVGUST
11.08. - jona klara
12.08. - dangermouse, buba88
13.08. - GITA14
16.08. - KatyK79, misk2
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - tulipan12, obcinarka, lidik, zaljubljena23
24.08. - špica84, simi27
25.08. - aischa1, Eveeleen
31.08. - Arwenko
 
SEPTEMBER
02.09. - alma82
03.09. - suziflo


user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 10:01:49   
aischa1
Pinkalonca super za dobro opravljeno morfologijo no pol pa bo treba počakat do decembra a saj bo hitro.Kaj pa kakšno slikico si dobila za pokazat?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 10:08:30   
Tulipan12
Pinkalonca, čestitke za morfologijo, glede spola pa se ne obremenjuj, user posted image  je superuser posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 10:21:36   
pinkalonca
arwenko ne mi delat skomin, sem se komaj odločila da ne greva na 3D user posted image user posted image user posted image

aischa1 ne na žalost nimam nobene lepe slikice user posted image obe rokici je imel/a pred obrazkom, pa čičal/a je, uglavnem dobila sva 2 slikici in nobena ni ne vem kaj, zgleda bolj kot neka abstraktna slika kot kaj podobnega bebici user posted image bomo pokazali slikice po porodu - tiste bodo najlepše user posted image user posted image

Tulipan12 ja sej zdej mi je kr kul da ne vem user posted image bo lepo potem pri porodu izvedit kaj sem nosila pod srčkom user posted image

aja pa zadaj nosim, zato tudi manjši buši - predvidevam user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 11:28:34   
*Star*
Pozdravček še od meneuser posted image

Najprej vse naj naj Betriciji še z moje strani z majčkeno zamudo.
Pinkalonca - saj veš, sam da je vse ok, meni odkar sem noseča res čist vseeno kaj bo...user posted image

Kar se pa opreme in oblekic tiče je pa pri nas tkole:

Oblačilca: mam ene 10 bodijev in 10 žabic in majčk in puloverčkov (bodoča babica se ne more upret), velikosti so pa vse možne od čist malega do za 1 leto staregauser posted image
Tudi jaz nameravam kupit en kombinezonček in mi je ful všeč taleuser posted image http://www.mothercare.com/richContent/B003UH2HA6

Voziček: sva se odločila za Mothercare My4, črne barve in lupinico Maxi Cosi Pebble tudi v črni.
Posteljica bo tud verjetno iz Mothercare, sem vas pa hotla uprašat za mnenje. Ful prodajajo ene jogije za posteljice, ki majo notri peno in okoli prevlečeni z nepremočljivim materialom (kot za šotore). Meni je sicer prodajalka zagotovila da koža diha na temu ampak nisem čist prepričanauser posted image A mislite da je to v redu?

Kar se previjalne tiče pa še nisem čist odločena. Te, ki se pri nas prodajajo so res ful drage in tko švohcano zgledajouser posted image . Sem tud jaz razmišljala o nakupu komode in nastavka za gor prišraufat. Pravijo pa da je fino, da je čim širša previjalna, da tiste ozke variante niso lih najboljše...

V MŠ bova šla verjetno v KC Lj, tudi septembra.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.8.2010 11:39:22   
BabyKitty
*Star* si bila mogoče pred kratkim v mothercare? So kaj povedali kdaj bodo vozeki? Jaz sem ga naročila že skoraj en mesec nazaj, pa so ene punce že poklicali, da so že tu... mene pa še ne user posted image

Posteljico bi pa tudi jaz imela iz mothercare... tisto Pure varianto... ampak je kar draga user posted image Glede jogija pa jaz ne mislim komplicirati... vzela bom verjetno tole:
http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/ostala_ponudba/bio-lip-posteljni-vlozek.php

pinkalonca
čestitke za morfologijo... imava zgleda obe sramežljivčke, ki ne marajo, da jih v luliko/lulčka gledamo user posted image

betricija vse najboljše... pa čeprav malo z zamudo user posted image user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




imunski sistem
Lelly28 RR

ali otrokom dajete prehranska dopolnila za bolši imunski sistem?

da (11%)

ne (67%)

občasno (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!