|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 14:58:10   
senchy
hvala Nani....

aja, , če že vidim , da se pogovarjate o eni črni piki...to jaz imam že več kot dve leti...sem jo dobila pred nosečnostjo, pa sem pozabila kaj je neki z eno sklenino al kej je narobe...



(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 15:30:47   
n a n i
Senchy a ti piko nonstop vidis? je velika ali majhna? Meni so rekli, da je treba take stvari raziskati pred porodom, da ne pride med porodom do zapletov. Za crne pike je baje veliko vzrokov. Celo normalno je, da se pojaljajo s starostjo. Pri meni je problem, da jo povzroca strdek v zili. in imam vse zilice cist popokane. Drugace imam pa oko cist zdravo. Bomo videli kaj bo iz tega. Ugotavljam, da so dr dosti bolj panicni kot jaz. Jaz se vedno mislim, da bo vse ok in da nam uspe naraven porod.

Ena je prej omenila brcike (se mi ne da iti brat za nazaj). Jaz jih tudi cutim vibracije od 17 tedna, v 19 tednu pa so bile ze prav konkretne in sem jih cutila, ce sem dala roko na trebuh, pa tudi videla sem jih.

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 15:38:45   
senchy
pika je bila velika in se je zdej zmanjsala, vidm jo pa nonstop, s časoma pa se pa nanjo navadiš in jo ne vidis dokler se ne poglobiš.

drgač sem bla v Lj na očesni kliniki ene parkrat po par ur, da so me šibali iz ene sobe v drugo... pol pa niso nič takega ugotovili razen da je ena sklenina al pa mrežnica neki poškodovana.. dva mesca nazaj sem pa spet bla pr okulistu na kontroli in mi je rekla, da vidm več kot 100%, čeprov ne vem kako je to možno user posted image ... tko, da jst nč ne skrbim in uživam v brcanju, ki traja po ceu dan :) zvečer pa sploh ni miru .. user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 15:38:51   
ManUr
Lep pozdrav.

V ponedeljek sma mislila it z dragim v Trzin po voziček Peg Perego GT3 modularni sistem kiwi barve, po stolček Tatamia Latte in se nekaj dodatkov, sem poklicala v Peg Perego trgovino,da bi se prepricala ce imajo vse na zalogi in sem izvedela, da prihaja septembra nova linija vecine vozickov za leto 2011. Tako da, ce katera namerava kupiti Peg Perego vozicek, vam toplo priporocam, da pocakate do septembra. Cene novih bodo podobne tem modelom, med tem ko, bodo nekateri modeli 2010 malenkost cenejsi.

Sicer pravijo,da velikih razlik v dizajnih ne bo, tu in tam bo kaj dodano, bodo pa nove barve. Sicer se nam se nikamor ne mudi in september bo tudi kmalu.


LP

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 15:50:45   
ManUr
se eno vprasanje...

Sem zasledila,da ena namerava iti na 3D/4D v SG V ginekološko ambulanto Štorklja, cena je ugodna, pa se film dobiš. Ima ze katera izkusnje s to ambulanto?
Kdaj nameravate iti na 3D/4D? Na tem str. gin.amb.Štorklja pise med 22-24 tednom, Strahova pa navaja med 22-28tednom.
Jaz bi sla drugi teden v septembru ko se vrnem iz morja, takrat bom v 26 tednu. prepozno?


hvala za odgovor souser posted image  user posted image .

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 16:57:17   
zaljubljena23
ManUr, hvala še enkrat za info...Zato sva se tudi midva odločila, da bova voziček kupila nekje v septembru/oktobru..Daj vsaj vidiva nove barve, če bo še kakšna lepšauser posted image OO, sem videla, da bomo enak voziček namenile naši pikiciuser posted image

kdaj na 3d, tukaj imaš odgovor od Pušenjaka http://med.over.net/forum5/read.php?19,4062213

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 19:20:19   
betricija
sulfizo se strinjam z navedenim, da se je treba čimmanj obremenjevati, vseeno pa glede na to da si odgovorila meni imaš zato kakšen razlog ali sem bila pač zadnja na vrsti. mal me je zbodl ko si zapisala "čim manj se bote obremenjevale z drugimi boljše vam bo.. kot mogoče ste zasledile..tudi sma nisem veliko gori na tem forumu..prav zaradi tega..ker kot včasih berem..mi je kar slabo..pri kakšnih temah..ampak ljudje smo si različni..hvala bogu!!" pa sedaj ne vem ali sem kaj takega napisala (ker sama malo na dolgo in počez pišem) ali pa je vse ok. ker res ne bi rada, da katera misli da jih "posiljujem" s svojim mišljenjem, forum je pač zato da poveš kaj čutiš. priznam pa da sem jaz tudi že dolgo na forumih in nekatere pišejo res marsikaj.



(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.8.2010 18:07:14   
zaljubljena23
Nikjer nobeneuser posted image




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.8.2010 18:21:50   
pinkalonca
user posted image user posted image danes vse počivajo user posted image

sem dala nov buši v album user posted image 20. teden user posted image

lep preostanek vikenda vam želim user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.8.2010 20:32:06   
aischa1
Pinkalonca sem vidla tvoj bušček je prav lepuser posted image user posted image user posted image .Danes bom tudi jaz  mojega slikala pa dala gor.Kako ste drugače?

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.8.2010 21:32:10   
BabyKitty
Čerrr!

pinkalonca lep buši user posted image user posted image user posted image dete raste user posted image

aischa1 čakamo tvoj buši user posted image user posted image


moj buši je pa danes poln user posted image sem bila na enem obisku in sem se najedla k bombica user posted image počla bom vsak čas user posted image


(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.8.2010 10:18:17   
betricija
dobr dan
danes pa jaz praznujem rojstni dan. se morm mal pohvalt, me že od jutra kličejo po telefonu in mi ne privoščijo spanca.

popoldne gremo ven jest, ker se meni ne da kuhat. jutri pa grem v šoping v Beljak in Celovec.
imejte se skrajno lepo in uživajte v sončku.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.8.2010 10:21:38   
Arwenko
Vse najboljše betricija in uživaj maksimalno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.8.2010 10:27:09   
aischa1
Betricija vse najboljše in lepo preznuj.
user posted image vse naj naj

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.8.2010 12:52:22   
zaljubljena23
Pinkalonca, lep bušiuser posted image

Beatriicija...Vse najboljše...

Jaz sem tudi včeraj nekaj malega nabavila za našega bodočega člana


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.8.2010 21:27:50   
aischa1
user posted image
To je moj buši pri 18t2d

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 8:34:07   
KOLIBRI
Dobro jutro, punce. user posted image

Tole je pa moj buši v 18t5d (zdaj sem sicer že v 21.tednu, ampak se nimam novejše slike).

user posted image

Jaz pa že malo gledam pohištvo, ker ne vem, koliko časa bom v jeseni sploh imela za oglede in nakupe. Mi zna katera povedati, kaj je ena sprejemljiva cena za previjalno? Gledam eno od Lipa, ampak meni se zdi  280 € za to malo preveč. user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 9:21:10   
Arwenko
Kolibri, zame je sprejemljiva cena za previjalno - takšno komodo s predalnikom cca. 100 eur, za ta denar dobiš v Ikei kaj hočeš, vse ostalo se meni zdi too much. 

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 9:50:19   
BabyKitty
Lepi bušijiiiii user posted image user posted image user posted image

Glede pohištva pa... je katera razmišljala, da bi kakšno komodo predelala sama? Oz. da kupiš komodo potem pa ti v kakšnem hoby programu ipd. naredijo še tisti previjalni del? Ker kolikor sem do sedaj gledala te previjalne mizice so bile vse takoooo boge, za tako visoke cene... in če gledam da v ikei za ta denar dobim zelo dobro komodo in še doplačam par EUR za podlago...

V Ikeii mi pa te "original" previjalne mize niso bile všeč... malo preveč staromodne za moj okus...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 10:12:47   
zaljubljena23
lepi bušiji user posted image user posted image user posted image ....

Kolibri, midva bova vzela tole, za 130 evrov..Ugodna varianta...http://www.galeb.eu/kosovno_pohistvo/Komode/Previjalna_komoda_Paula

BabyKitty, midva sva na začetku razmišljala o tem, ampak sva se odločila, da bova vzela kar tole (zgornjo varianto)


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 10:13:01   
Arwenko
BaByKitty...kolikor vem imaš v Ikei tudi te nastavke previjalne posamično za kupit, če ti kaj pomaga. Pa kupiš katerokoli komodo in potem gor nastavek. Pri nas so pa te komode vse takšne "pirave", ne najdem slovenskega izraza no, za isti denar pa sem potem v Ikei kupila za dnevno tako lepo komodo, ful težko in stabilno. 

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 10:42:24   
BabyKitty
Arwenko vem, da imajo v ikeii tiste nastavke, samo tisto more točno pasati na komodo, ki jo seveda tudi tam kupiš... pri meni je vso pohištvo v takem "sodobnem" slogu, v ikei pa tudi v Slo so pa vse bolj old school.

Omara bo v otroški sobi takale: http://www.prostorama.si/blog/wp-content/uploads/otroska.jpg (brez nalepk)

Zato bi rada tudi ostale stvari zelo preprostih oblik... V sredo sem za otroško sobo kupila tole: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20135300

Seveda s škatlami... da bodo notri potrebščine kot so plenice ipd. pa kakšne igračke... razmišljam da bi na to gor namontirala kakšno podlogo za previjat...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 11:38:52   
Mjavmjav
Midva bova vse pohištvo naredila sama... no, morda edino posteljice ne, ker bi bilo kar zamudno, pa ni nujno, da bi lepo izpadlo. Sicer pa komodo s previjalnim delom, pa kakšne dodatne poličke... V preteklem tednu sva postavila tudi pregradno steno user posted image user posted image , tako da sva midva osebno zelo velika pristaša DIY načina dela. Sej se dobi kakšne poceni zadeve, ampak že izdelaš sam je še bolj po meri in še bolj ceniš zadevo potem user posted image Ti pa mora bit to v veselje seveda, z muko se ne da...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 12:01:26   
KOLIBRI
Previjalna od zaljubljena23 mi je všeč...  user posted image

Sem se pa zagledala v eno posteljico, cenovno dostopno in po mojem okusu, pa me skrbi, da bi kupila to posteljico pri enem proizvajalcu, previjalno pa potem kje drugje in da bi bili čisto drugačnega odtenka, postavljeni bosta pa seveda v isti sobi... user posted image  Mah, saj vem, kompliciram.  

(odgovor članu senchy)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.8.2010 12:03:25   
BabyKitty
KOLIBRI nič ne kompliciraš... normalno da hočeš imeti vse v stilu... in imaš prav, da bosta verjetno drugačna odtenka... zato pa jaz kupujem belo pohištvo... ker se potem ne opazi, da ni komplet user posted image  

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




buče
Lelly28 RR

Ali ste za noč čarovnic izrezali bučo?

da (33%)

ne (67%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!