|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 12:33:56   
BabyKitty
Sej špehca niti ni toliko na trebuhu  user posted image na trebuhu je balonček od pikice user posted image špehek je bolj na nogicah in rokicah... mam kr ornk oporo user posted image mam po naravi bol buckaste nogice in zdej gredo kg samo še tja... Do sedaj sem dobila že 7 kil!!! in to se mi zdi kr mal too much... s tem, da sem 3 kile pridobila že prej čez zimo in je tole zame res že kr šok user posted image sej vem, da je to normalno da se zrediš, ampak ne počutim se več dobro v svojem telesu... nevem kako nej vam rečem... buši je čist lep, ampak sama sebi se zdim k da sem se zanemarila... Upam, da me hitro mine user posted image

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 13:16:03   
pinkalonca
user posted image  

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 14:19:51   
zaljubljena23
nani, ziher se bo dobil še kakšen voziček stare barve..Midva sva tudi rekla, da bova počakala na nove in se takrat lažje odločila...Aja, super za uspešno morfologijo...

Mjavmjav, čestitke tudi tebi in seveda čestitke za fantiča...

Čvek v živo...Tudi jaz sem zauser posted image user posted image

frutiq, če se prav spomnim, se naj bi posteljica dvignila nekje do 28.tedna..Ser mi zdi, da do 24. je malo pretiravanje...Da ne boš takoj v skrbeh...

misk, super za fantiča..Zgaga, meni pomaga zaenkrat mleko ali pa kaj penečega..Tako da po tabletah še nisem posegala...Je pa zanimivo, da na desni strani boka sploh ne smem spati, ker takrat pa se začnejo ornk težave z zgago...

Obcinarka, midva sva izbrala PP GT3...

pinkalonca, jaz bi ga tudi potrebovala več, spanja mislim..Ampak ne gre...Danes je bilo sicer malo bolje, ampak me je zbudilo obisk wc-jauser posted image user posted image

babykitty, lep buši..Zdaj pa se že opazi ;)...






_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 14:31:08   
betricija
dan
evo mene iz morfologije. vse v redu. čakala sem skoraj 2 uri, ker ZD neki posadablja računalniške programe in je vse zaštekalo. in ko sem končno prišla na vrsto, je v čakalnici sedela ena mama (ki bi ji prej rekla, da je stara mama) in 16 letna hči, ki sta prvič prišli k naši doktorci in se je začela ****kat, da že dve uri sedi in da je naročena ob 9:30. pa ji je sestra odgovorila, da je nemogoče da je takrat hči naročena, ker sem bila jaz naročena za tisto uro. pa se ženska kar ni dala pregovort, in sem sestri pomagala in ji od zadaj šepetala, da naj ji reče, da če sem jaz s trebuhom čakala 2 uri lahko tudi ona čaka. pa ji je gospa rekla nazaj, da ima ona tudi trebuh...sestra je bila čist hin.hči je bila uradno naročena 10:30.

v glavnem. od UZ nisem skoraj nič odnesla, ker sploh nisem poznala več kaj je kje.tudi slike ko gledam sploh ne vem kaj gledam.videla pa sva srček pa velik nos in ušesa, stopalo je že 35mm, torej bo dečva ( doktorca potrdila) po očetu. jejhata. je rekla da naj ne kupujem začetnih oblačil, sploh pa ne kakšne majhne štumfke user posted image
Obrnjena je že navzdol, tako da se glavca ni najbolje vidila in se ni dalo izmirit obsega in tako me je naročila na nov UZ čez 3 tedne.

jutri imam že test za cukr, ker sem šla v enem mesecu 2kg gor, pa tudi punca malo prehiteva.

Pinkalonca...za seznam naslednji UZ+pregled 26.8.

sedaj pa malo počivat, potem pa šoping v BC, v ponedeljek pa v Beljak in Celovec. jupiiii komaj čakam.



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 14:35:10   
betricija
a vas tudi spodnji del trebuha boli. mene je prejšni teden na polno. sploh ko sem se najedla in če sem dalj časa sedela za mizo, sem komaj vstala. kar skupaj me je tiščalo. do večera ko sem šla nekajkrat na wc in ko sem ležala. je danes doktorca rekla, da so lahka vetrovi, ker smo počasi pri teh tednih že zaprte zaradi progesterona in da so zato bolečine prisotneuser posted image . no meni so se nehale, ko sem manj hrane zaužila.
jemljem pa jaz magnezij in kalcij.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 14:40:57   
zaljubljena23
betricija, čestitke za uspešno morfologijo in deklico user posted image user posted image

Meni spodnji del trebuha nič ne boli, edino občasno me malo zašpikne v jajčnikih, ene parkrat na teden..Bolečine se pojavijo samo ob kakšnem res hudem naporu


< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 5.8.2010 14:41:41 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 14:48:35   
betricija
babykitty pa kje ti vidiš špeh. bom jaz svoj špeh gor dala, pa da primerjava katera ga ima več. tako lepega bušija imaš, da ti kar zavidam. jaz sem tako lepo ploh zamo zjutraj, čim popijem vodo je pri meni konec. danes me je sestra vprašala če sem že za CTG.tako, da se ne sekiraj. edino maži se s kremo proti strijam. in na trebuhu in ob strani.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 14:49:56   
betricija
tko, zdaj bom pa jaz zaključila z obiskom v Ljubljani in pri starših. gremo šoping, se zvečer sluhamo, jutri pa spet v Ljubljano delat cukr test.
uživajte

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 15:51:23   
aischa1
Betricija čestitam zauser posted image  in za uspešno opravljeno morfologijo.Sedaj pa tudi jaz komaj čakam morfologijo samo kje je še pa upam.da vidimo kaj pričakujemo da ne bomo čakali do januarja ker morem prej kaj kupit saj od mojih 3 punc nimam nič ker smo rekli konc z otroci zaprta proizvodnja no pa smo se zarekli.user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 16:26:32   
n a n i
Baby Kitty tudi meni ni jasno kjer ti vidis speh. Predvsem mi ni jasno kam je slo tvojih +7 kg. Sej te nikjer ni nic. No edino busi se pa luskano vidi :) jaz sem na +2 pa me je 3krat vec v trebuh kot tebe, tko da izgleda, da kg ne povedo realnega stanja.

Betricija cestitke za uspesno opravljeno morfologijo. meni so rekli, da so bolecine v sp. delu trebuha zaradi hrbtenice (hormoni, povecana teza, bebica lahko kam pritiska).

Glede 3D UZ. A je se katera slisala, da je v ZD Šentvid cena samo 45  EUR? Baje je tako nizko zato, ker nocejo sluziti na tem. Naj pa ne bi imeli slabe opreme.

Tiste, ki ste ze imele morfologijo, a imate tudi tko pridne dojencke kot Betricija, ki so se ze obrnili navzdol?

Mene je danes skoraj kap, ko mi dr prijavi, da se naj kar zacnem psihicno pripravljati na CR, ker ve, da si ful zelim naravno roditi. Mi je kar tema padla pred oci.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 16:31:31   
zaljubljena23
aischa iz zarečenega kruha se najprej najeuser posted image user posted image user posted image user posted image

betricija, uživaj v šopingu

nani, jaz ti bom povedala po 20.user posted image Sicer sem bila tudi sama presenečena, ko je betricija povedala, da je že njena pikica obrnjena navzdol...Je pridna...Naj tako tudi ostane, da ne bo slučajno izkoristila maminega prostora v trebuščku in se obrnila nazaj :)


< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 5.8.2010 16:36:43 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 17:46:06   
aischa1
Zaljubljena23 to sva tudi jaz in mojuser posted image rekla da se zarečenega kruha največ pojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 18:10:44   
rožica27
betricija čestitam za punčkouser posted image

Vidim, da si tudi ti dolgo čakala....ampak pri dr. Žigonovi smo že navajeni a neuser posted image

Moj fantič se tudi še ni obrnil, še vedno lepo sedi na ritiuser posted image  ampak ni to nič hudega, je še čas. Vsaj tako je zdravnica rekla.

Ali je katera še vedno utrujena? Jaz ko pridem iz službe, je prva stvar ta, da grem spat za pol ureuser posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 18:24:15   
zaljubljena23
rožica, jaz jazuser posted image user posted image user posted image obvezno čez dan zalegnit za kakšne pol ure, ker drugače ni nič iz meneuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu rožica27)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 19:30:15   
betricija
evo mene doma. komaj ušla toči.
sva malo obiskala BC, benti so dragi. ko me je prodajalka vprašala kaj želim, je začela pri vozičkih za 800€ brez lupince. joj joj joj kolk je vse drago.user posted image user posted image .
potem sva pogledala še za pohištvo. bova kar od Lip Poljčane vzela. a precej manj pohištva kot sem si ga zamislila. so se pa mojmu roke tresle pri oblekcah in igračah, pa sem ga vseen malce zabremzala, da počakiva še kakšn pregled, če tamala tolk raste.

a ve mislite, da se je punčka že na glavo postavila?da bo tako ostala? ma to bi bilo super. jaz bi ful rada po naravni poti rodila, skrbi me samo moj vid, ker imam visoko dioptrijo, ki jo zakrivam z lečami, samo mi mora okulist pogledat ozadje. upajmo,da bo vse ok. joj ko bi le ostala na glavo obrnjena. boksa tudi samo od spodaj.
sem se pa zdravnici smejala, ko je rekla, da ima eno roko v ustah, z drugo pa se po ritki praska.pa sem jo vprašala, če je zihr punčka.jap tale bo čist po očetu...
nič uživajte, vam jutri povem kako je bilo na cukr testu.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.8.2010 22:50:33   
n a n i
Betricija koliko pa imas dioptrije, ce ni skrivnost? Ker meni so zaradi oci svetovali CR. Sicer imam kar veliko dioptrijo (-6,5 lece), pa so rekli, da to ni problem. Bolj jih srkbi moje ozadje. Ker je na levi oki ful nekih zapor in krvavitev prisotnih. Jaz pa ful pristas naravnega. Se vedno upam, da ne bo treba CR.
Bebica se pa lahko se obraca. Ceprav naj bi se pri teh tednih pocasi zaceli postavljat na glavo. eni prej, eni kasneje, eni pa prav uzivajo v sedecem polozaju -imam obcutek, da bo tko nas Aussie ;)

Drzim pesti, da ne bo nic cukra jutri pokazalo.

Nocko.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 6:51:02   
pinkalonca




NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE
 

user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted image , Lj

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image   
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image , Kranj
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image , user posted image , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Kr

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra
user posted image Rosi*,
2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image  

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , CE
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , Ce 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Vrhnika
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image   
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Ptuj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image


user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image ,user posted image ,
user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , Mb

24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image  
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,     
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image  

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
user posted image Eveeleen, 24, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lovrenc na Pohorju
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb

31.12.2010
user posted image  špica84, 25, Lj
 
04.01.2011
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI najdete TUKAJ pod seznamom Decembrk 2010!

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 6:53:04   
pinkalonca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
09.08. - tulipan12
12.08. - dangermouse 

13.08. - GITA14, misk2
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - obcinarka, fuego, Lučka_1985
(vse test nosečniške sladkorne)
23.08. - *Star* (test nosečniške sladkorne)
25.08. - pinkalonca, miskula
26.08. - *Jagodka, betricija
31.08. - BabyKitty

SEPTEMBER
02.09. - alma82, anca, *Star*
03.09. - Mjavmjav

user posted image
   
Datum, Nick
 
AVGUST
09.08. - pinkalonca
11.08. - jona klara
12.08. - dangermouse, buba88
13.08. - GITA14
16.08. - KatyK79, misk2
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - tulipan12, obcinarka, lidik, zaljubljena23
24.08. - špica84, simi27
25.08. - aischa1, Eveeleen
31.08. - Arwenko
 
SEPTEMBER
02.09. - alma82

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 7:00:10   
pinkalonca
betricija čestitke za pregled user posted image jst sem enkrat nekje prebrala, da če se tako zgodaj otroček že obrne da bo tudi na koncu na glavici počakal - da se pa lahko vmes še obrača user posted image ne vem pa kje sem to prebrala user posted image

uf mene tut zadnje dva dni že popoldne matra spanec user posted image sva včer gledala en film pa sem že skoraj zaspala zraven pa se nisem dala user posted image ma zdej mi je žal user posted image

nani jst sm že slišala ja, pa ne vem kje se naročajo user posted image midva sva zaenkrat rekla, da če kepica v ponedeljek pokaže svoje 'premoženje' ne greva na 3D, drugač pa greva in greva v Štorkljo (mislim da je tako poimenovan, v SG). Imajo ceno 50€ in kar je najpomembnejše - posnamejo ti filmček pregleda in ne ne vem kolk slik in sekundnih posnetkov user posted image nama je to najbolj pomembno user posted image no ubistvu nama je najbolj pomembno da bo kepica zdrava user posted image user posted image

Lep petek vam želim user posted image



(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 8:25:32   
misk2
dobro jutro dame.. nekateri smo ze na delovnem mestu...user posted image danes mi dan ni vsec...sicer ni veliko dela ampak je tak zamorjen dan pa se tako vreme bo pa zeblo me je ob 6h ko sva sla od doma... brrrr....user posted image
moram reci da sem vceraj malo probala donat za zgago in morm rec da mi je kr delovalo in ko sva sla spat sem si dala se eno blazino in sem lazje spala user posted image

upam da boste imele lep petek glede na vreme user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 8:38:10   
pinkalonca
misk2 super da je delovalo user posted image naj deluje še naprej user posted image

jst sm bla pa danes 6:10 že na delovnem mestu user posted image čist preveč pridna user posted image ampak vse samo zato, da bom šla ob 14:00 domov user posted image
mi pa tole vreme kar sede user posted image me bolj skrbi kako bo spet drugi teden ko je napoved spet čez 30 stopinj user posted image bom spet umirala tukaj v pisarni user posted image ampak če bo tako grem pa 100% zdej na bolniško ker se ne mislim več matrat - komu na čast??!!



(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 9:03:51   
mag3
Dobro jutro. user posted image

Kako? Nekaj časa me ni bilo gor. Me ni blo skor nič doma. Kar gre to poletje mimo. user posted image

Vidim, da vse uspešno dajete morfologijo čez. user posted image  Moja se mi zdi že daleč nazaj. (22.7.) Nisem bila nič kaj preveč navdušena. Se mi je zdelo vse skupaj prehitro. Smo pa na koncu, ko sem seveda vprašala, zvedeli za spol. user posted image

Jaz nimam nobenih posebnih user posted image  težav, edino zgaga me zna z..... in se mi zdi, da slabo spim.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 9:09:07   
betricija
evo mene nazaj
v glavnem tale test cukra ni prav nič grozen. najprej ti kri vzamejo iz prsta, potem pa dobiš dovoljenje za popit vodo in eno uro greješ stol ker ne smeš nikamor, potem pa vzamejo kri iz vene in greš. upam, da bo vse ok.

NANI, jaz imam tudi -6,5 dioptrije na obeh lečah. očala pa so -6,5 in -0,75 cilindra. tudi meni so rekli, da zaradi dioptrije ni več takega strogega režima za CR bolj ji zanima ozadje. jaz grem na pregled septembra, napotnico dobiš pri svojem zdravniku.



(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 9:20:42   
n a n i
 
Dobro jutro,

Betricija, jaz imam ta pregled ozadja ze za mano. Jim ni blo ozadje vsec in sedaj me mesecno spremljajo na ocesni kliniki. Pa imajo vedno manj upanja, da bo slo brez CR. Ampak do decembra se je dolga, tko da jaz se vedno upam na naraven porod. Naj se ti zaupam, kaj se je pri meni zgodilo z napotnico. sem jo dobila in ker ni pisalo gor nujno, me kljub nosecnosti niso hotli nikjer vzeti. so vsi sanjali o decembru ali pa januarju. Potem sem sla po novo napotnico, mi je napisala gor nujno in sem bila se isti dan na vrsti. So me naucili, da je potrebno vedno imeti nujno na napotnici napisano. No sej mogoce sem samo jaz imela smolo s temi napotnicami, ker naj bi bilo nujno, ce pise na napotnici, da si nosec. Pri meni to ni delovalo.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.8.2010 10:00:44   
Dadi
nani in betricija tudi jaz imam dioptrijo - 5 in pa -5.25  pa cilinder pa mi do sedaj še pri nobenem porodu ni nihče nič rekel zaradi dioptrije. A to ste ve same ukrepale ali zdravnik? Celo malo nižjo dipotrijo imam na enem očesu. Sem obakrat rodila čist običajno.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





TLF



(58%)

(17%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!