|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 17:26:56   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Trenutno še 29.2.2010, sicer še ni hotela G dokončno potrditi PDP :)

Sem pa opazila, da je več delov ljubljancank. Mi lahko več razložite v čem je trik ;)



iiiiiiiiii nova nosecka...dobrodosla,
iz katerega dela lj pa siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 17:29:53   
katrinka
...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol
     

user posted image 01.08.2010
     Lenny1 (40)                        1.user posted image                        0user posted image                   user posted image     

user posted image 11.08.2010
     Masha_M (28)                    1.user posted image                         0user posted image                   user posted image  
     sky77                                 3.user posted image                         2user posted image                   user posted image
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
      ninci                                  3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
 
     Tinaaleks                         2.user posted image                           1user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
      pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
  novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                     user posted image

user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                   user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 29.2.2011
  pilotgirl7                          1.user posted image                              0user posted image                    user posted image



Trenutno število nosečk:
17


< Sporočilo je popravil katrinka -- 26.7.2010 17:31:03 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 17:32:18   
katrinka
pilotgirl7 - hehe...naslednje leto ni prestopno - 29.2. torej ne bo...hecno a neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 18:28:44   
Anonimen
Ja res je katarinka :) Sicer moja genikologinja se nekako z datumom ne more odločiti, tako, še datum je pri meni še vprašljiv. No se pustim presenetiti kaj mi bo povedela 29. 7. :) Upam, da bo že vpisano kaj v materinsko knjižico.

Rada bi PDP popravila, ne vem kako sem tok zakvačkala, verjetno z datumom pregleda. Naj bi imela rok 19. 2. 2011, sori še enkrat! Me je kar sram, ker sem se zmotila... user posted image

Sem pa iz Most - Štepc, sicer sem se sedaj preselila v okolico Lj, vendar, bom vedno Ljubljančanka :) Rojena v Ljubljana, še vedno imam prijateljev iz Lj, študiram v lj, tudi rodila bom v Ljubljani.

Ja jaz upam tudi, da vas bom kaj pobližje spoznala, pa kakšen piknik nebi škodil :)



< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 26.7.2010 18:31:32 >

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 19:28:45   
katrinka
ah ni problema...sej najprej sploh nisem opazila, pol sm vidla datum - dedek je bil rojen 29.2. pa sm mogoče bolj pozorna, pol pa mi letnica ni sla v glavo, pa preden sm kaj napisala sm trikrat premislila da ne bi kaj butastega napisala...hehe,
sicr pa se loh na nosecniske hormone izgovorimo...heheuser posted image

itak zabarka za vedno...ni da niuser posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz rojena v lj,odrascala v lj,sicr pol sla malo vn iz lj a si hitro nasla fanta v lj in sla k njemuuser posted image zdaj pa sm v okolici lj - a ker sem direkt na mocvirju se smatran za avtohtono zabarkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
se mi malo blede a ne...bolje da grem kr spat....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 19:58:09   
Anonimen
Ja jaz tud pravim zabarka sem pa kaj. Sem opazila, da ljudje ne hecajo več :) Ker ne deluje več jeza, ker tukaj, ko sedaj živim majo malo probleme z žabarji :)

Maš pa super avatar ;)

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 20:47:34   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Ja jaz tud pravim zabarka sem pa kaj. Sem opazila, da ljudje ne hecajo več :) Ker ne deluje več jeza, ker tukaj, ko sedaj živim majo malo probleme z žabarji :)

Maš pa super avatar ;)


mene vsi hecajo da je obvezna oprema pri nas - skorji in znati plavat,
pa kaj pol...je pa res bolj v hecu...ma itak da ima folk probleme z zabarji...kr naj majo...da jim ne bo dolgcasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 20:59:09   
Anonimen
Ooo kako so fletne zabice!


user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
26.7.2010 21:56:44   
katrinka
a ne...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 11:24:50   
Anonimen
Sej prav, malo pa mormo biti user posted image user posted image user posted image

Kdaj pa imaš rok?

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 11:31:59   
ljubljana
Ojla vas je kar nekaj
Tudi jaz sem iz Lj-Bežigrad
PDP imam 15.11.2010
starost 31
nosečnost 4
št otrok 3
spol bo pa zaenkrat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 11:34:06   
ljubljana


...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol
     

user posted image 01.08.2010
     Lenny1 (40)                        1.user posted image                        0user posted image                   user posted image     

user posted image 11.08.2010
    Masha_M (28)                    1.user posted image                         0user posted image                   user posted image  
     sky77                                 3.user posted image                         2user posted image                   user posted image
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
    ninci                                  3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
    tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                         2.user posted image                           1user posted image

user posted image 05.11.2010
  
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
  novembrska                        1.user posted image                              0user posted image                    user posted image

 
user posted image  15.11.2010                     
  ljubljana                             4.user posted image                              3user posted image                    user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                   user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 29.2.2011
pilotgirl7                            1.user posted image                              0user posted image                    user posted image



Trenutno število nosečk:
18


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 11:36:48   
ljubljana
user posted image

Pa še ena v mojem stilu, dopustniškauser posted image

< Sporočilo je popravil ljubljana -- 27.7.2010 11:38:06 >

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 12:02:43   
tinaaleks
pozdravljene!

Me že imate na seznamu, samo do zdaj sem bila bolj aktivna pri oktoberkah (prvi PDP naj bi bil oktobra, potem je bil prestavljen na september, ampak sem kar pri njih ostala). Naj povem, da smo 23.7 končno izvedeli spol-FANTEK BO user posted image . Tako da se bomo spet na novo učili (prva je bila seveda punčka). Upam, da bo ta tudi tako priden.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 12:09:29   
Anonimen
Tale žabica je pa prav carska.

Ja sicer sem pa vesela Ljubljana, da boš imela 4 dete.user posted image

(odgovor članu ljubljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 12:38:15   
ljubljana
upam, da bo po 3 fantih punca, če bo pa fant pa tudi ok ker sem že navajenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 12:48:45   
sky77
ojla

Dobrodošle nove nosečke. Tele žabice so prav posrečene user posted image user posted image

Vsi moji plani za danes so se porušili saj me je v desni ritnici zagrabil išijas in sem nemobilna. Priti na wc je že cel podvig. Sem pa vsaj zlikala tisti kupček cunj ki mi je še ostal. Vsaj nekaj



(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 12:49:12   
sky77
ljubljana kolko imaš pa stare fantičkeP?

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 13:03:38   
Masha_M
Ljubljana, dobrodošla tudi ti med nami! user posted image

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 13:07:48   
ljubljana
sky77 11, 6 in 2.5

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 21:18:33   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

upam, da bo po 3 fantih punca, če bo pa fant pa tudi ok ker sem že navajenauser posted image


hehe...ja kuker pogledas bo fajnuser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Ojla vas je kar nekaj
Tudi jaz sem iz Lj-Bežigrad
PDP imam 15.11.2010
starost 31
nosečnost 4
št otrok 3
spol bo pa zaenkrat 


dobrodosla

tinaaleks
- jupi za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sky77

ojla

Dobrodošle nove nosečke. Tele žabice so prav posrečene

Vsi moji plani za danes so se porušili saj me je v desni ritnici zagrabil išijas in sem nemobilna. Priti na wc je že cel podvig. Sem pa vsaj zlikala tisti kupček cunj ki mi je še ostal. Vsaj nekaj





si pa zelo pridna - a prides k meni tud kaj polikat...sicer dons nimam nic,bo pa jutri najbrz...heheuser posted image



(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 21:19:23   
katrinka

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol
     

user posted image 01.08.2010
     Lenny1 (40)                        1.user posted image                        0user posted image                   user posted image     

user posted image 11.08.2010
   Masha_M (28)                    1.user posted image                         0user posted image                   user posted image  
     sky77                                 3.user posted image                         2user posted image                   user posted image
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
    ninci                                  3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
   tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                         2.user posted image                           1user posted image                   user posted image

user posted image 05.11.2010
  
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
    pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
  novembrska                        1.user posted image                              0user posted image                    user posted image

 
user posted image  15.11.2010                     
  ljubljana                             4.user posted image                              3user posted image                    user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                   user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 29.2.2011
pilotgirl7                            1.user posted image                              0user posted image                    user posted image



Trenutno število nosečk:
18




(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 21:21:59   
katrinka
jaz sem imela danes kontrolni uz...slabo kaze, vse slabse raste,sprozen porod prej neizogiben - kontrola cez 10 dni pol najbrz not ustanem,
do takrat pa vse se uredit kar nismo, danes sem placala prisotnost oceta pri porodu, pa posteljico smo ze dobili...zdaj pa naprej...tok dela da a joj

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 21:22:48   
katrinka
masha in sky - kako kej kaze...ste se v enem kosuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
27.7.2010 21:32:27   
Masha_M
Jup, jaz sem še v enem kosu. Pa vse več stvari me špika in boli, samo da pač ne vem kaj točno bi kaj pomenilo. V vsakem primeru sem v petek naročena na redni pregled pri svojem ginekologu, 3.8. pa spet na CTG v porodnišnici (ob 7h zjutraj in na tešče) in če bom kaj več odprta in bo karkoli pokazal CTG, znam kar notri ostat. user posted image

Lej, tole sem spraševala že pri avgustovkah, pa bo morda tudi tukaj znala kakšna povedati. Kopiram od tam:
Imam eno vprašanje za mamice, ki ste že rodile kdaj prej. A med pravim popadkom vedno otrdi tudi trebuh? Ker meni se zadnje dni občasno dogajata dve "sorti" bolečine. Ena je ta, ki jo občutim takrat, ko trebušček rata kot kamen in je nekako podobna bolečini pri začetku menstruacije. Druga sorta je pa ta, ki se mi je danes pojavila prvič, ko me dokaj ostro boli celoten križ in spodnji del trebuha. Nekaj vsekakor se počaaaaasi dogaja, ker sem malo že tudi odprta, tako da so detajli v bistvu zgolj stvar semantike. Me pa vseeno firbec matra čemu od tega dvojega so bolj podobni pravi popadki. Pa hvala vam za odgovore!

Drugače pa draga katrinka... ne vem kaj naj ti rečem. Spremeniti itak nič ne morem, mi je pa zelo hudo, da se moraš v tej tednih spopadati s takimi skrbmi. Res si želim, da bi ti lahko kakorkoli pomagala ali olajšala tole obdobje, tako da če se spomniš česarkoli kar bo v moji moči, mi le povej. Močno držim pesti zate in za tvojo pupo! user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?