|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 10:34:25   
Aninchy
ajdameti - čestitke za "prvega" junijčka oz. junijčico!  user posted image   user posted image

rea27 - čestitke za sinčka!
  user posted image   user posted image

No, jst še zmeri tle... še 2 dni do PDPja, pol se pa tud men začnejo "pohodi" v P na CTG user posted image no, upam, da me kej prej preseneti user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 10:43:16   
gajka
Tako, pregled je za mano. CTG ni pokazal nič posebnega (itak to ni prav nič novega zame, ker še takrat, ko se dejansko dogaja, komaj kaj pokaže user posted image . Za Dianatal gel mi je G skoraj odsvetovala investicijo, glede na to, da je to 2. porod in je že prvič šlo vse ful hitro brez kakšnih ekstra zapletov (samo ena mala raztrganina in posledično 1 mali šiv). Sem omenila nekakšen mlečni izcedek in sem dobila napotnico za laboratorij, če bo urin kako vnetje pokazal (bodo poklicali glede rezultatov, če bo treba). Čeprav lahko se pač tudi telo pripravlja (me je celo vprašala, če je lahko čep, ampak po mojih izkušnjah je čep bolj gumijast in ne tako tekoč). user posted image Glede spuščenega trebuha in napetosti čisto spodaj pa je spet enak komentar, da se očitno telo pripravlja in se komot zgodi, da pregleda naslednji teden ne bom dočakala (glede na to, da je bilo že prvič 14 dni pred PDP). user posted image No, naslednji pregled in CTG 9.6. (če bom še 2v1). Aja, pa Mg moram čisto skenslat, da bodo lahko popadki normalno opravili svojo funkcijo, če bo treba.

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6
tiste k boste rodile brez EA, a že kej vadite? vizualizacija, dihanje... me zanima al bi se blo boljše malo bolj pripravit al je boljše da vem čimmanjuser posted image user posted image
Nisem prvič nič vadila, pa tudi zdaj ne bom (kako sploh naj bi user posted image ). user posted image Itak ni bilo časa kaj ekstra razmišljat, pa babica te vodi čez porod, tako da gre...

aja, novopečene mamice... kako je s spanjem? mene je glih včeraj presenetila misel, da bom spala z odprtimi učkami zaradi straha - če user posted image diha, če je obrnjen prav itd... kako ste se ve spopadle s tem? Pa ne se mi preveč smejat, sej vem, da sčasoma se utečeš, sam... user posted image prvorodke...
Nič bat, se boš navadila, sam najbrž ne takoj. Midva sva zvečer ali pa ponoči preverjala, če še diha! user posted image Ja, dva obsedenca! user posted image


Evo, pišem in pišem, pa vmes počnem 1000 reči, so me že klicali, da moram prit po recept, ker je izvid urina res pokazal vnetje. Pa spet v avto...

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 10:44:08   
nikcaa
Wwaaa..sam to gre rek ko po tekocem trakuuser posted image .. usakic ko pridem na RR en user posted image vec... bravooouser posted image user posted image user posted image



zgodaj zjutraj sm hitela likat in zlikala goro cunj...user posted image zjutraj mam full energije in volje za kaj postorit.. zato morem hitet... pol pa ko pride cas kosila sm pa kot povozena zivaluser posted image in lahko sam počivam cel dan....


drugače pa... norim po hisi ker sm zgubila papirje iz CSDuser posted image user posted image user posted image kej takega.... nekam sm jih dala...da bodo pripravljeni za v porodnisnico in jih nikjer ni...joj, ta sklerozaaaa....user posted image
tako da nam ne preostane drugega kot it na CSD prosit za kopjo al ne vem kaj nam bodo dali, če sploh bodo kaj...UFFFFF!!!!!user posted image



danes bova z mojim user posted image se odpravila v merkur..po še malenkosti za nase stanovanjce...pol pa začnem generalno čiščenje...tako da bo pripravljeno za montirat opremo... upam da bomo prej dobili pohistvo kot bom rodila...user posted image
če ne.. bova z mojo štručko po tursko sredi dnevne sobeuser posted image



no, zaenkrat toliko...MejTeSeeee

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:01:37   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

ajdameti - čestitke za "prvega" junijčka oz. junijčico!  user posted image   user posted image

rea27 - čestitke za sinčka!
  user posted image   user posted image




se pridružujem user posted image user posted image user posted image

Sem vas samo na hitro preletela, zato ne bom nič komentirala.
Razen bcljka sem včeraj razmišljala, če ponoči rodim ali naj te vržem iz postelje z sms-om ali te pustim spati jutra user posted image user posted image

Nič, se grem zrihtat, potem pa šibam na CTG.

En deževen pozdrav, trenutno iz Dolenjskeuser posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:03:23   
meymey

IZVIRNO SPOROČILO: Majček28

IZVIRNO SPOROČILO: meymey

A bi bla katera še za tortico v LJ če bo sonček? Pol ne boste kmalu imele časa user posted image .


če si imela v mislih tudi jutrišnji dan, potem ti/vama z vesljem delam družbo ob tortici, danes žal ne bo šlo imamo parketarje v hiši user posted image
....samo baje, da naj bi jutri bil spet dež, al kako?



Ja, zgleda da bo jutri tudi deževen dan... sej za nao travco je to super, za vozičkanje pa malo manj.

Mislila sem, da se dobimo kdaj v bližnji prihodnosti, ko bo res lep sonček.

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:30:04   
bridget3
Ulala, spet dežujejo otročki user posted image
 
ajdameti - čestitke za hčerkico
rea27 - čestitke za sinčka
 
Obisk patronažne sestre:
danes sem dobila klic, ki me je kar presenetil - jutri me obišče patronažna sestra, da vidi, kako smo pripravljeni oz. če imam kakšno vprašanje pred porodom glede poroda, priprave, ravnanja z dojenčkom ... user posted image  sploh ne vem, kaj jo naj vprašam ...
Ima katera tu kakšno vprašanje? user posted image  Kaj ste ve spraševale?
 
Glede na to, da še malce urejava zadeve v stanovanju in se v otroški sobi še vedno zbira navlaka (orodje ...), sem zdaj z vso pravico klicala bodočega atija in ga pripravila na pospravljanje nocoj user posted image  končno se bomo rešili tega, bravo patronažna user posted image
 
Aninchy in Naraščaj se javita za otvoritev junijčic? No, ena je že pohitela, zdaj pa sta lahko vedve na vrsti user posted image  Mene pa še pustite od 7-14 dni ... potem pa kar bo, bo user posted image
 
Bcljka user posted image  sem se nasmejala tvoji "odprtosti" - no, je pa res, da tudi jaz opazim, ko se obrišem spodaj, da zadeva malce bolj "razvlečeno" deluje, ampak odprtosti se ne da videti/čutiti kar tako ... Razvlečeno pa ne vem od česa je user posted image  očitno se pripravlja ...

VPRAŠANJE ZA NOVOPEČENE MAMICE:
 
- nekatere ste opisale porodne izkušnje, mene pa zanima, če je imela katera kakšne posebne znake preden se je začelo? Mogoče je katera šla konkretno na blato, jo je usekalo v križu, jo je par dni prej kaj ščipalo ... user posted image
 
Hudič, ko je rojstvo takšno presenečenje user posted image  Da potem samo čakaš in te enkrat doleti ... na vse se pač žal ne moremo točno datumsko pripraviti ... Čeprav, jaz bi se rada user posted image  pa ne bo šlo.
 
Lp vsem iz deževnega Mb.

 
 
 


 

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:31:55   
bridget3
Bcljka - za telefonsko te moram prositi user posted image  Kaj, če bi jo kar objavila na 24ur hahaha user posted image  Kmalu bodo začeli deževati smsi ...

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:37:05   
gajka
rea27 - čestitke user posted image user posted image user posted image

Sem že spet nazaj iz ZD, dobila svečke za vnetje (ja, itak), tako da sem zdaj skoraj na isem kot Aninchy. Hmmm, me samo malo skrbi, ker se zgodba iz 1. user posted image ponavlja - najprej svečke, a bo potem nekje v ponedeljek res že akcija ali kaj? user posted image user posted image

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:42:03   
nikcaa
o, zgleda da sonček ustraja sam na primorskem?? no, tudi tuki je bolj zaspanckan....user posted image

mene je že prijel lenoritis...user posted image tako da ne vem vec kaj delatuser posted image nič, čakala bom na mojega user posted image da pride domov...
pa da me melje malo v trgovinooouser posted image

mi gre na zivce, ker ne morem nic dat na svoje mesto, ker se ni omar v dnevni sobi... in pol je na hodniku in v bodoci sobici za user posted image , tako kot bi bomba padlauser posted image user posted image

sobo morem se enkrat spucat..prej ko odcepetam v Postojno... in se enkrat prekontrolirat če imam use za mojo pikico... uhh... koliko priprav...
torbo pa mam se vedno na pol pripravljenouser posted image no, ja... bomo že.................






(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:52:52   
bcljka



PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image

04.06.2010
user posted image   Lyra, 29 let, 2user posted image ,  user posted image user posted image  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image - 27.5. MARK IAN
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    bim*bam
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image   ivy@, 24 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   tinci 1
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image
 

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:54:30   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image  rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
 
 
6 x user posted image
4 x user posted image
 

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:55:48   
Maxica
Rea27, iskrene čestitke, pa veliko uživanja in certanja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:57:40   
bcljka
Oj, jutro!

rea27 - čestitkeeee!!! user posted image user posted image user posted image

bridget3 - sm ti poslala ZS

zdej grem pa pokomentirat, sam morm v več postih, ker ne vem zakaj ne morm copy-paste delat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

tiste k boste rodile brez EA, a že kej vadite? vizualizacija, dihanje... me zanima al bi se blo boljše malo bolj pripravit al je boljše da vem čimmanjuser posted image user posted image



jst si neke vizualizacije ne bom delala... bo kar bo! not že ne bo ostala user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 11:59:05   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: bridget3


Ima katera tu kakšno vprašanje? user posted image  Kaj ste ve spraševale?
 
K nam nima navade priti patronažna pred porodom.

 

VPRAŠANJE ZA NOVOPEČENE MAMICE:
 
- nekatere ste opisale porodne izkušnje, mene pa zanima, če je imela katera kakšne posebne znake preden se je začelo? Mogoče je katera šla konkretno na blato, jo je usekalo v križu, jo je par dni prej kaj ščipalo ... user posted image  
  


Jaz ti lahko povem za prvič, da se mi je tri dni pred porodom začel luščiti čep, ogromno sluzi, potem čez dva dni pa počasi take bolečine v križu, pa dan pred porodom popadki, vedno bolj pogosti, iz 20 minut na 5 minut, točni kot švicarska ura.

Drugič bi pa rekla, da se mi je prebava zelo zelo pospešila, vendar se je pa potem še isti dan vse nekako ustavilo, tako da so mi 11 dni čez PDP sprožili porod in je šlo vse sto na uro prehitro. Pa umetni popadki, ki niso nič ponehali vmes, da bi jih lahko predihavala, tako kot prvič.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:00:08   
tukaj
rea27-iskrene čestitek ob rojstvu sinčkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:00:13   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Bcljka, ti si me pa tako zdražila s temi Kingstoni, sem te še na FB gledala, da sem danes ponoči sanjala, da sem tudi jaz šla na njihov koncert. user posted image




user posted image user posted image user posted image  po 10ih termin absolventa se kr navežeš na njih user posted image  sm si ful želela na koncert, pa nisem vedla če bom loh šla in zdej sm res čist navdušena user posted image  sicer ne bom mogla plesat pa skakat po odru tko k ponavad, ampak važn da bo fajn vzdušje user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:01:42   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

A bi bla katera še za tortico v LJ če bo sonček? Pol ne boste kmalu imele časa user posted image .


jst sm takoj za, če ne bo prezgodi user posted image  pa če ne rodim prej user posted image  jutr nama pridejo senčila na okna montirat... pa mi je pol na konc po telefonu rekla, da če pa rodim, ji nej pa sporočim da ne bodo pršl user posted image user posted image user posted image  sm prec povedala da do 15. nimam časa user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:03:28   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: nikita*

Razen bcljka sem včeraj razmišljala, če ponoči rodim ali naj te vržem iz postelje z sms-om ali te pustim spati jutra user posted image user posted image



itak da ponoč! jst sm ful vesela smsja user posted image  ubistvu me bolj vrže s postle novica o novem podmladku... v smislu... jao, kmal bo tud pr men! user posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:19:03   
bcljka
  user posted image



2.6.2010
Bonnie_RR - pregled
tina2806 - pregled/CTG
gajka - pregled
soncnizarek25 - pregled
nikita* - pregled/CTG
Bubika26 - pregled
 
3.6.2010
ivy@ - pregled
bcljka - pregled/CTG
nikri - pregled
soncnica 3 - pregled/CTG
Zoja83 - pregled/CTG/CR?!!
miki23 - pregled/CTG
 
5.6.2010
Aninchy - pregled/P/CTG

7.6.2010
annine - pregled/CTG
naraščaj - pregled/CTG
dvojčica6 - pregled/CTG
 
8.6.2010
milabe - pregled Lj/toxo
misar - pregled
bubal - pregled/CTG
nikcaa - pregled
čeb Maja - pregled/CTG
scoripogirl - pregled/CTG
strelka81 - pregled/CTG
9.6.2010
gajka - pregled/CTG

10.6.2010
tukaj - pregled
Inika84 - kontrola/Lj
 
11.6.2010
bejbika81 - pregled/UZ+CTG


< Sporočilo je popravil bcljka -- 2.6.2010 12:24:17 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:20:30   
bcljka
eno sm zihr spustila pr pregledih, ker mam v spominu da se spomnem od učeri al predvčerajšnim da ni bil datum obarvan... no, če sm še kkšno, mi še enkrat napište datume, prosim user posted image  zdej tok postov namečemo gor da se je že težko znajdt user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:21:42   
gajka
bcljka - 9.6. imam naslednji pregled + CTG, če ga bom še dočakala v 1 kosu. user posted image Ja, jaz nisem obarvala datuma user posted image , ampak to danes, malo višje sem pisala...

< Sporočilo je popravil gajka -- 2.6.2010 12:23:23 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:24:32   
meymey
Še dober teden do mojega roka user posted image .

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:25:12   
bcljka
evo, sm te že vnesla... kr zgori k sm še loh popravla...
aja, dons... nisem navajena tolk postov pa avtomatično mislm da je bil kkšn dan prej user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:35:37   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
evo, sm te že vnesla... kr zgori k sm še loh popravla...
aja, dons... nisem navajena tolk postov pa avtomatično mislm da je bil kkšn dan prej user posted image

Saj tudi, če ne bi dodala, ne bi bilo panike. Itak mi zdaj vsi nekaj grozijo, da vprašanje, če bom sploh dočakala naslednji pregled... user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Junijčice 2010, 2.del
2.6.2010 12:50:49   
Zoja83
Ojla čveke...
Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam! user posted image user posted image
Jaz pa že ponižno odštevam ure do jutrišnjega pregleda/CR-držite pesti, da bo jutri dan D user posted image  drugače se je superman čist umiril, vsake tolk cajta kakšna brcika, pa trebuh mi že od včeraj (spet) otrdeva na polno, ampak se ne damo user posted image  
Pa da mal pokomentiram:
britje/depiliranje: pri meni zgleda to takole: noge-zalavfam mašinco, pazduhe-zapoje britvica, šiška-pa dep.krema dan pred pregledom z ogledalom seveda user posted image  čist zakomplicirano, sam sm se med user posted image  tako navadila...
meymey ti si že prehitela svoj rok, že maš svojga bikca user posted image  aja, a si se pozanimala, če bikci, pa dvojčki klapajo skup? da se ne bota najina pol sam za igrače grebla...user posted image
izpiti: čestitke za vse opravljene, vem, kako se je meni kamen odvalil od srca, ko sem zadnjega nardila...sam diploma pa še kr čaka user posted image
vizualizacije nima smisla,da karkoli počnem, razen tega da se psihično pripravim, da bom prvi dan samo ležala in po cevki lulala user posted image  
Danes se mi bo dan še konkretno vlekel...pa bomo preživeli tudi to user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




način poroda
ninola

Kako je potekal vaš porod?

umetni popadki (26%)

carski res (20%)

lasti popadke (47%)

z epiduralno anestezijo (6%)


Število vseh glasov: 95

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!